Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   5 kolejka, Wisła Kraków - GKS Katowice, 9 sierpień 2022, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10792)

Arkadiusz.Czerepach 09.08.2022 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1589359)
(wideo) piłkarze i kibice po meczu, a więc szykują się zacne kulisy meczu:

https://www.instagram.com/p/ChDcuNGAtbD/

dla tych chłopaków warto być za Wisłą

kurde nie pamietam ostatnio taki spirit był chyba za wczesnego Stolarczyka

DysoN 09.08.2022 22:53

Ja skupie się na mankamentach.
- Wolna (znów!) gra pozycyjna z której absolutnie nic nie wynika. Nabijanie pustej statystyki posiadania piłki.
- Do 70 minuty chyba nie stworzyliśmy ani jednej przewagi pozycyjnej, żadnego wygranego pojedynku biegowego, wyjscia na pozycję czy dryblingu.
- BEZNADZIEJNE skrzydła. Starzyński bardzo słaby mecz ale i tak lepszy niż to co pokazał Cisse. Totalny regres w grze tych piłkarzy w ciągu ostatnich miesięcy. Cisse wogole nie powienien wyjść na drugą połowę!
- Gruszkowski podobny zjazd formy. Wirtuozem nie byl nigdy ale teraz jeszcze stracil na dynamice (ale i tak lepiej niż Starzyński)
- Ciągle słabe stałe fragamenty gry, zwłaszcza kornery.

Byliśmy lepsi ale szczeście nam dopisuje. Takiego farfocla nie widziałem od lat :)

Adenalix 09.08.2022 23:02

Bardzo fajny wieczór. Liga Mistrzów jeśli chodzi o doping. Ja nie podzielam zachwytów nad Baltą. W drugiej połowie zagrał znacznie lepiej, ale i tak razem z Plewką zagrał moim zdaniem przeciętnie i uważam - podobnie jak w zeszłym sezonie (Skvarka)- ze mamy bardzo krótka ławkę w środku pomocy, a jest to pozycja kluczowa w kontekście kontrolowania meczów. Kto miałby wejść za Balte albo Plewkę w dniu dzisiejszym? Będący jedna noga w innym klubie Fazlagić? Momo dzisiaj był najsłabszy, ale w zeszłym sezonie potrafił grać lepiej. Widać, ze forma fizyczna jest zła, więc będzie lepiej, ale widać jedocześnie krótka ławkę (podobno mamy 26 piłkarzy do gry, według Trenera) skoro Momo w takiej formie gra od pierwszej minuty. Oczywiście zagra lepiej. Generalnie odzew jest pozytywny, gdy potrafimy odwrócić losy meczu, ale my nie mamy składu, aby dominować w tej lidze. Ten mecz pokazał nam dlaczego I liga to czyściec. Trzeba się bić o punkty. Dosłownie.

FraMat 09.08.2022 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1589363)
No tak, ten Brzęczek to tylko fart i fart. Fart że koleś co nigdy nie strzela nam też nie strzelił, fart że mecz w którym przeważaliśmy wygraliśmy. Garbata dola FraMat, taki wasz los :D
Do 71 minuty ekran cały na biało, a tu znowu przyfarciliśmy.

Jesteś wolfy s....ysynem i frustratem.
Napisałem tylko, że aby wygrać ten mecz potrzebowaliśmy jednego dobrego piłkarza z przodu. Dopóki nie wszedł Louis waliliśmy głową w mur. Jeśli tego nie ma widzisz jesteś bardziej żałosnym sierotą po Cupiale niż ktokolwiek inny na tym forum.
Napisałem też że przydało się szczęście, bo faktycznie przeważaliśmy ale przez cały czas nic z tego nie wynikało dopóki Louisowi nie wyszedł strzał jakiego sam się nie spodziewał.
Ale ty, zamiast podejść do tego obiektywnie wykorzystujesz każdy pretekst, żeby pokazać jakim jesteś .....m odsyłając mnie na drugą stronę Bloń.
Powiem ci: sam tam wypierdalaj żałosny śmieciu.

pepe72 09.08.2022 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1589363)
No tak, ten Brzęczek to tylko fart i fart. Fart że koleś co nigdy nie strzela nam też nie strzelił, fart że mecz w którym przeważaliśmy wygraliśmy. Garbata dola FraMat, taki wasz los :D
Do 71 minuty ekran cały na biało, a tu znowu przyfarciliśmy.

Ale FraMat ma rację. Dopiero wejście napastnika pozwoliło nam wygrać mecz. Wcześniej, mimo przewagi w strzałach przegrywaliśmy 0:1.
Nie da się wygrać bez napastnika i skoro nasi są "szklani" to trzeba mieć zastępcę. Niestety młodziaki muszą się jeszcze uczyć. Okienko jest do 1 września więc trzeba napad uzupełnić.

wolfy 09.08.2022 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1589365)
Byliśmy lepsi ale szczeście nam dopisuje. Takiego farfocla nie widziałem od lat :)

W poprzednim sezonie Kieszek przynajmniej dwa lepsze zasadził: z Lechem i Piastem.

@pepe72 - cała pierwsza liga i większość ekstraklasy gra bez napastnika i jakoś wygrywają. Chyba że taki Arak to wg. Ciebie napastnik?!
Luis Fernandez to zresztą też nie napastnik i raczej nie liczyłbym na kolesia który będzie seryjnie strzelał. Nie za kasę którą oferujemy do pierwszej ligi.

FraMat nie ma racji, FraMat jest frustratem który od dawna szuka tylko pretekstu żeby się dowalić do trenera i drużyny. Napisał mnóstwo toksycznych, głupich i mocno obraźliwych rzeczy a teraz ponieważ teoryjki jego i kilku innych trolli się nie sprawdziły wpada po każdym zwycięstwie tylko po to żeby je podważyć. To gość który po zwycięskim meczu domagał się dymisji Brzęczka.

Fernandez wszedł za Dudę bo po kontuzji nie ma siły na 90 minut gry, tyle w temacie.

Przestańmy opowiadać mrzonki o mitycznym napastniku który nas zbawi bo to bełkot. Jeśli takiego trafimy to będzie fart stulecia. Jedyna droga to większa dokładność, więcej ruchu z przodu, wypracowywanie automatyzmów - zgrywanie zespołu żeby tych sytuacji tworzył więcej i lepszych. Tak się wygrywa mecze w pierwszej lidze i ekstraklasie, tak wygrywa Raków od dawna.
Nawet gdybyśmy trafili jakimś cudem ekstra napastnika to po pół roku - roku go u nas nie będzie. System gry zostanie.

s1mone 09.08.2022 23:36

Fernandez zagrał w tym meczu na kierownicy, nie na szpicy - dlatego zagrał dobrze. On się do naszej gry nie nadaje na pozycję 9. Za bardzo mu piłka lata nad głową. A tak był pod grą, cofał się do rozegrania. Wystawianie go jako typowego egzekutora to robienie mu krzywdy. Szczególnie, że jest on potrzebny przy rozegraniu. Poza tym świetnie schodzi w drugie tempo, a na szpicy to trzeba się ze stoperami rozpychać o dojście do stykowej piłki. Żiru jest w tym dużo lepszy, ściąga na siebie obrońców i robi miejsce dla Fernandeza.

wolfy 09.08.2022 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1589376)
Fernandez zagrał w tym meczu na kierownicy, nie na szpicy - dlatego zagrał dobrze. On się do naszej gry nie nadaje na pozycję 9. Za bardzo mu piłka lata pod głową. A tak był pod grą, cofał się do rozegrania. Wystawianie go jako typowego egzekutora to robienie mu krzywdy. Szczególnie, że jest on potrzebny przy rozegraniu. Poza tym świetnie schodzi w drugie tempo, a na szpicy to trzeba się ze stoperami rozpychać o dojście do stykowej piłki. Żiru jest w tym dużo lepszy, ściąga na siebie obrońców i robi miejsce dla Fernandeza.

Zgadzam się że Fernandez to nie napastnik, tylko kreator, tak zagrał, wszedł za Dudę nie za Żyro. Nie znaczy to że nie będzie wchodził w pole karne - wchodzą w nie wszyscy poza stoperami podczas akcji. Dlatego nie rozumiem pitolenia że wszedł napastnik...
Trzeba uczciwie powiedzieć że i Żyro i Sobol dostają o wiele za mało podań w pole karne. Dlatego liczę na zastąpienie Dudy Fernandezem, bo z całym szacunkiem - nasz junior więcej psuje niż kreuje. Uważam też że nie można obiektywnie krytykować przez to grę w ataku tych piłkarzy bo większość akcji muszą wykreować sobie sami. Na tym poziomie jaki prezentujemy trzeba stworzyć kilka setek żeby padła bramka. My kreujemy jeszcze za mało.
Nie ma dla nas powrotu do czasu Żurawskiego, Frankowskiego czy Brożka - nie stać nas na takich piłkarzy. Dlatego kreować i strzelać musi cały zespół.

sevenheaven 10.08.2022 00:14

ja bym cofnął Dudę za Plewkę i zostawił jednego drwala Balte.. Żyro-Fernandez-Duda i Młyński na boku mogłoby fajnie działać

Jaroo1 10.08.2022 00:19

Cytat:

Fernandez zagrał w tym meczu na kierownicy, nie na szpicy - dlatego zagrał dobrze. On się do naszej gry nie nadaje na pozycję 9. Za bardzo mu piłka lata pod głową. A tak był pod grą, cofał się do rozegrania. Wystawianie go jako typowego egzekutora to robienie mu krzywdy. Szczególnie, że jest on potrzebny przy rozegraniu. Poza tym świetnie schodzi w drugie tempo, a na szpicy to trzeba się ze stoperami rozpychać o dojście do stykowej piłki. Żiru jest w tym dużo lepszy, ściąga na siebie obrońców i robi miejsce dla Fernandeza.
Przede wszystkim to sami sobie robimy wielką krzywdę wystawiając Fernandeza na szpicy. Bo mamy wąską kadrę i niewielu graczy, którzy się wyróżniają. Wystawiając Fernandeza na samym przodzie gramy jak bez napastnika, a do tego nie korzystamy z Fernandeza z tyłu. Czyli jesteśmy stratni na dwóch pozycjach przez jeden głupi ruch.

wolfy 10.08.2022 00:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1589378)
ja bym cofnął Dudę za Plewkę i zostawił jednego drwala Balte.. Żyro-Fernandez-Duda i Młyński na boku mogłoby fajnie działać

Nie wiem czy jednak Duda nie jest za słaby w destrukcji na pierwszą ligę. Do tego ma czasem straty na zabójcze kontry.
Granie na dwóch DM jest częścią taktyki Brzęczka - ryglujemy środek, jak dotąd we wszystki meczach po pierwszej kolejce tam dominowaliśmy. Nie widzę Dudy w tej taktyce. Plewka i Balta nie grają może pięknie, wykonują za to mnóstwo czarnej roboty.

Greg25 10.08.2022 02:03

Jurek bardzo dyplomatycznie wyjaśnił na konfie, że młody będzie dzielił plac z Fernandezem, wg niego młody jest jeszcze za młody ;) na grę przez 90 min., a Fernandez wchodzi z ławki na podmęczonego rywala bo ma zaległości... Dzięki takiej zręcznej obudowie werbalnej żaden się nie obrazi...

Blixa 10.08.2022 02:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1589379)
Przede wszystkim to sami sobie robimy wielką krzywdę wystawiając Fernandeza na szpicy. Bo mamy wąską kadrę i niewielu graczy, którzy się wyróżniają. Wystawiając Fernandeza na samym przodzie gramy jak bez napastnika, a do tego nie korzystamy z Fernandeza z tyłu. Czyli jesteśmy stratni na dwóch pozycjach przez jeden głupi ruch.

Zgadzam sie. Fernandez powinien grac tam gdzie gral w tym meczu, wystawianie go na szpicy niepomaga ani mu ani druzynie.

Taxmaster 10.08.2022 03:36

Ktory z naszych przejal pilke i rozpoczal atak przy drugiej bramce? Wydaje mi sie ze Plewka. Pytam, bo juz kilka osob tu i na SB pisalo ze Starzynski.

AS82 10.08.2022 05:04

Mimo optycznej przewagi, mieliśmy znowu farta bo bramka na 2-1 to wielki babol bramkarza. Duda z Odrą Opole tak wykonał chyba z 4 rozne że piłka lądowała na aucie po drugiej stronie boiska, a dziś tak dograł, że poszła kontra i gol, totalne nieporozumienie. Brakuje napastnika (a nawet dwóch), ale środek pola to totalne drewno. Plewka człowiek widmo, Balte chociaż chwale, bo przynajmniej w defensywie gra jako tako. Cisse wczoraj w kluczowych sytuacjach same złe wybory. Piotruś tragiczny. Wachowiak w 2polowie miał dwa poważnie błędy, na szczęście bez konsekwencji. Z tego wszystkiego najważniejsze 3 punkty

Pulpet 10.08.2022 05:09

Cisse to jest jakiś dramat. Chłopiec naprawdę trenuje w Stuttgarcie?
Każdy drybling czytelny jak w grze z dzieckiem.
Typ nie potrafi zabrać się na szybkości i wprowadzić zamieszania w głowie obrońcy,
ZATRZYMUJE SIĘ (!) za każdym razem i daje czas obrońcy na również zatrzymanie się i obserwowanie swoich nóg. Wyszkolony defensor zawsze w takiej sytuacji sobie poradzi, no chyba że ma naprzeciw jakiegoś czarodzieja typu Messi.
Dno

AS82 10.08.2022 07:17

Gruszkowski jest zdajsie po kontuzji, ale biega tak jakby miał 20 kilogramów nadwagi

Karherop 10.08.2022 07:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Greg25 (Post 1589383)
Jurek bardzo dyplomatycznie wyjaśnił na konfie, że młody będzie dzielił plac z Fernandezem, wg niego młody jest jeszcze za młody ;) na grę przez 90 min., a Fernandez wchodzi z ławki na podmęczonego rywala bo ma zaległości... Dzięki takiej zręcznej obudowie werbalnej żaden się nie obrazi...

Fernandez jak dojdzie do pełnej wytrzymałości fizycznej to będzie grał po 90minut. Jak pokazał choćby mecz z Lechią w ubiegłym sezonie - warto go trzymać do końca spotkania bo zawsze może "wyczarować" coś nieszablonowego.

Duda w swojej karierze grywał i na pół lewym pomocniku i na pozycji 8, więc i on i Fernandez mają prawo bytu na boisku jednocześnie. Niemniej w naszej grze potrzeba też więcej luzu i ustabilizowania formy więc jedno czy drugie spotkanie na ławce nie będzie dla niego "ujmą".

Jaroo1 10.08.2022 07:27

Dla nas dobra gra Fernandeza i takie mecze jak wczoraj mogą wyjść na złe :D Żeby nam go nie chapnęli do 1 września, bo wiadomo, że w naszej sytuacji jak się ktokolwiek pojawi z konkretami i niewielką sumą eurasów, które daliby za niego to nam go moment sprzątną.

sandomingo 10.08.2022 07:27

Widzę, że tradycyjnie po zwycięskim meczu - a zwłaszcza pierwszym od ponad 1,5 roku odwróceniu wyniku przez Wisłę - na forum dominują głosy negatywne.

Oczywiście, Cisse i Starzyński zagrali wczoraj słabo a MC nawet bardzo słabo, bo ma na sumieniu nieprzerwanie akcji bramkowej GKS.
Ale mimo wszystko, biorąc pod uwagę naprawdę młody i zgrywający się dopiero skład to wczoraj całkiem przyzwoity mecz. Progres w porównaniu do inauguracji z Sandecją jest widoczny.
Umiejętności są jakie są ale drużyna pokazała wczoraj charakter, a każdemu trudno się gra z ekipą, która od 2 minuty broni się na 25 metrze. Sytuacje były, szkoda nieskuteczności i złych wyborów w decydujących momentach, bo wyrównanie mogło być już wcześniej.
Jak dla mnie bardzo dobry mecz Balty - wygrywa górne piłki a dodatkowo wczoraj brał się też za rozegranie.
Na dzisiaj jest to bardzo potrzebny zawodnik.
Nie rozumiem wpisów o słabej grze w destrukcji Dudy - wczoraj po raz kolejny pokazał, że spokojnie mógłby zagrać razem z Fernandezem i Baltą na środku. Owszem, na 4 czy 5 rożnych udał mu się jeden a pierwszy zaowocował golem dla rywala ale mimo wszystko czas pracuje na jego korzyść.
Tacy zawodnicy jak Jaroch czy Wachowiak może nie mają wielkich umiejętności ale nadrabiają serduchem i to się.dość przyjemnie ogląda.

grzesiek632 10.08.2022 07:32

Zgadzam się z tym co napisał wyżej Karherop. Skład jaki mamy taki mamy - być może nawet i tą kadrą udałoby się zrobić awans jednak wydaje mi się, że to czego na teraz brakuje to przede wszystkim aby nie było nowych kontuzji i żeby Ci co mogą (Colley, Basha, Pereira) szybko wrócili do zdrowia. To czego nam najbardziej brakuje to zgrania tych zawodników. Żebyśmy zagrali np 3-4 mecze tą samą 11 - wtedy myślę, że byłaby szansa na jeszcze lepszą grę.

crux.a 10.08.2022 08:15

Oglądało się to wspaniale, doping w tv po prostu mega (jestem we Francji). Podobało mi się, że Wisła nie spanikowała po stracie gola, tylko gniotła i gniotła aż wgniotła. Zostawiają serducho, mają jaja, team spirit chyba jest, liderzy mentalni są na pewno.

Wczoraj bardzo sensownie zagrał Balta, po raz kolejny dobrze Wachowiak się pokazał. Starzyńskiemu brakuje luzu, on niedługo zaskoczy. Na Tychy wróci Młynek.

Pozwalam sobie na ostrożny optymizm i czekam na jakieś wysokie 3 - 0.

Karherop 10.08.2022 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1589408)
Pozwalam sobie na ostrożny optymizm i czekam na jakieś wysokie 3 - 0.

Nie liczylbym na wiele takich spotkań, póki rywale będą się na nas sprężać jak na początku sezonu. A na pewno w końcu przestaną, gdy będą mieli w perspektywie inne spotkania, z których prędzej wyciągną punkty. Najważniejsze to punktować, budować przewagę i realizować swoje założenia.

Grafik mamy tak ułożony że teraz "teoretycznie" spotkania mniejszego kalibru z Tychami, Skra, Chrobrym i Puszcza.

Dobry terminarz by budować pozycję w tabeli, tylko nie można głupio tracic punktów.

pepe72 10.08.2022 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1589375)
W poprzednim sezonie Kieszek przynajmniej dwa lepsze zasadził: z Lechem i Piastem.

@pepe72 - cała pierwsza liga i większość ekstraklasy gra bez napastnika i jakoś wygrywają. Chyba że taki Arak to wg. Ciebie napastnik?!
Luis Fernandez to zresztą też nie napastnik i raczej nie liczyłbym na kolesia który będzie seryjnie strzelał. Nie za kasę którą oferujemy do pierwszej ligi.
...

Nie chce mi się daleko szukać ale Carlitos to był napastnik, który zrobił nam wyniki.

W tabeli za zeszły sezon top6 strzelców E-klapy to byli:
Ivi Lopez - 20 - Raków
Mikael Ishak - 19 - Amica
K. Angielski - 18 - Radomiak
Ł. Zwoliński - 16 - Lechia
E. Exposito - 14 - Śląsk
J. Amaral - 14 - Amica

Proponuje to porównać z tabelą końcową.

Ponoć Angielski chciał do nas, a w efekcie odebrał nam nadzieję na utrzymanie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1589377)
Zgadzam się że Fernandez to nie napastnik, tylko kreator, tak zagrał, wszedł za Dudę nie za Żyro. Nie znaczy to że nie będzie wchodził w pole karne - wchodzą w nie wszyscy poza stoperami podczas akcji. Dlatego nie rozumiem pitolenia że wszedł napastnik...
...

Tu piszą, że to środkowy napastnik:
https://www.transfermarkt.pl/luis-fe...spieler/230212
ale rozumiem, że chcesz się kłócić, że to "10" czyli "ofensywny pomocnik".

pepe72 10.08.2022 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1589379)
Przede wszystkim to sami sobie robimy wielką krzywdę wystawiając Fernandeza na szpicy. Bo mamy wąską kadrę i niewielu graczy, którzy się wyróżniają. Wystawiając Fernandeza na samym przodzie gramy jak bez napastnika, a do tego nie korzystamy z Fernandeza z tyłu. Czyli jesteśmy stratni na dwóch pozycjach przez jeden głupi ruch.

Poza pierwszym meczem z Sandecją to chyba więcej tego nie zrobiliśmy.

bódyń 10.08.2022 09:11

Fernandez dobre wejscie chociaz drugi gol to zasluga bramkarza bardziej.
Cisse to dramat. Zjazd formy straszny
Hougi moze bylby lepszy ale limit zawodnikow z poza UE nie pozwolilby zagrac.


Jakos to sie toczy i mamy 13 pkt



Brzeczek moglby juz nie mowic nic na konferencji. 'Dlaczego sie nie pisze ze w Wisle jest tyle Polakow'. Pani Brzeczek..To I liga o tym sie malo pisze.

wolfy 10.08.2022 09:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1589412)
Nie chce mi się daleko szukać ale Carlitos to był napastnik, który zrobił nam wyniki.

W tabeli za zeszły sezon top6 strzelców E-klapy to byli:
Ivi Lopez - 20 - Raków
Mikael Ishak - 19 - Amica
K. Angielski - 18 - Radomiak
Ł. Zwoliński - 16 - Lechia
E. Exposito - 14 - Śląsk
J. Amaral - 14 - Amica

Proponuje to porównać z tabelą końcową.

Ponoć Angielski chciał do nas, a w efekcie odebrał nam nadzieję na utrzymanie.


Tu piszą, że to środkowy napastnik:
https://www.transfermarkt.pl/luis-fe...spieler/230212
ale rozumiem, że chcesz się kłócić, że to "10" czyli "ofensywny pomocnik".

Aaaa, Carlitos. I ile on u nas pograł? Od tego czasu ilu Carlitosów mieliśmy?
Fernandez to nie jest klasyczny napastnik, bardziej ofensywny pomocnik.

Angielski miał pierwszy sezon w życiu kiedy regularnie strzelał, wcześniej miał żałosne statystyki, teraz gra w Turcji. Po jednym udanym sezonie w życiu.

Wydaje mi się że to jednak ja mam rację w tym, że nawet jak trafimy na napastnika w formie to zaraz go nie będzie. Wystarczy spojrzeć jak tutaj przeżywają czy Fernandez uśmiechnął się po bramce i że do końca nie wiemy nawet czy zostanie w tym okienku, a gość nawet nie gra jakoś super rundy, głównie się leczy. Próbować zatrzymać piłkarza mogą kluby o wiele bogatsze od nas jak Legia czy Lech.

@bódyń - o pierwszej lidze pisze się mało, o Wiśle bardzo dużo.

s1mone 10.08.2022 09:25

pepe72: może se być na transfermarktach nawet bramkarzem. Co z tego? Możesz se go nazywać 10 tką albo podwieszonym napastnikiem (to też srodkowy napastnik) jeśli wolisz. W naszej taktyce do rozbijania stoperów on się w ogole nie nadaje i jego potencjał jest marnowany. Lepiej jak cofa się po piłkę i wchodzi w pole karne w drugie tempo, gdy Żiru ściąga obrońców na siebie. Patrząc na to jak grają nasi przeciwnicy granie na dwóch napastników (czy też na ofensywną 10tkę bez zadań defensywnych i 9 na szpicy) to wcale nie jest głupi pomysł.

Drozd 10.08.2022 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1589389)
Cisse to jest jakiś dramat. Chłopiec naprawdę trenuje w Stuttgarcie?
Każdy drybling czytelny jak w grze z dzieckiem.
Typ nie potrafi zabrać się na szybkości i wprowadzić zamieszania w głowie obrońcy,
ZATRZYMUJE SIĘ (!) za każdym razem i daje czas obrońcy na również zatrzymanie się i obserwowanie swoich nóg. Wyszkolony defensor zawsze w takiej sytuacji sobie poradzi, no chyba że ma naprzeciw jakiegoś czarodzieja typu Messi.
Dno

W Stuttgarcie to trenował pół roku temu i jak przyszedł to mimo tego, że nie miał siły był dynamiczny. Teraz już od pół roku trenuje u nas więc jest coraz słabszy jak wszyscy inni wcześniej...

Odpowiedzi na pytanie dlaczego tak się dzieje nikt nawet nie próbuje szukać...

Bo punkty są najważniejsze.

wolfy 10.08.2022 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1589424)
W Stuttgarcie to trenował pół roku temu i jak przyszedł to mimo tego, że nie miał siły był dynamiczny. Teraz już od pół roku trenuje u nas więc jest coraz słabszy jak wszyscy inni wcześniej...

Odpowiedzi na pytanie dlaczego tak się dzieje nikt nawet nie próbuje szukać...

Bo punkty są najważniejsze.

Może dlatego że jest po kilku kontuzjach i dopiero odzyskuje formę?

Drozd 10.08.2022 10:19

A to pół roku temu jak przychodził to nie był po kilku kontuzjach? A był dwa razy szybszy...

wolfy 10.08.2022 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1589431)
A to pół roku temu jak przychodził to nie był po kilku kontuzjach? A był dwa razy szybszy...

Nie, nie był zaraz po ciężkiej kontuzji i zaraz potem mniejszej. Przykro mi że nie pasuje to do Twojej kolejnej teorii.
Jedno kluczowe pytanie pozostaje otwarte - czy zapierdalał?


:lol:

s1mone 10.08.2022 10:47

Po Cisse widać brak czucia piłki i pewności siebie.
Dzis jak próbował dryblingu to dwukrotnie widziałem jak go piłka zaskoczyła, bo mu się nieprecyzyjnie od nogi odbiła (czytaj chciał zrobić X a wyszło Y). On potrzebuje czasu, żeby poprawić grę. To oczywiste.

Dodam też, że Cisse leczył się w Niemczech, nie u nas.

Karherop 10.08.2022 10:54

To że tam Brzęczek w mediach chwali zawodników to jedno, ale to jak ich ruga w szatni to drugie. Jak sobie zobaczy mecz z odtworzenia to oczy mu będą krwawić patrząc na Cisse.

Gość grał wczoraj kryminał. Nie wygrywał pojedynków, nie współpracował z Wachowiakiem, któremu więcej przeszkadzał niż pomagal. Śmiem twierdzić że można by w jego miejsce wstawić Chmiela czy innego juniora o dobrej szybkosci i byłby efekt podobny. Czyli żaden. Do samego operowania piłka po obwodzie to nie trzeba wirtuozów futbolu. Jeszcze przy tak przeciętnym rywalu.

Wynik i grę robili nam inni zawodnicy na boisku.

LucjuszWielki 10.08.2022 10:57

Nie no framat jest yebniety… znow mamrocze o farcie… dobrze, ze jak przeciwnik nam laduje brame po naszym prezencie i babolu to jest ok. Tylko my mamy farta… o to chodzi w pilce, w tamtym sezonie farta nie mielismy: slupki, poprzeczki, bole z dupy czy dezycje sedziow.

Fernandez juz ktorys raz laduje z daleka, widac, ze to nie przypadek, z sandecja walil z polowy i tez bylo niebiezpiecznie. Jak widac jesli sie potrafi to oplacalne sa takie strzaly, glownie przez zaskoczenie.

Aha dwie sprawy:

1. Wypominanie Fernandeza jakby nie byl naszym piłkarzem… nie no nie liczy sie takie zwyciestwo bo strzelil Fernandez… jakis gratis od rywala albo sedziego. My nie mamy napastnika, wiec jak napastnik nie strzela to uj z takim fartem.

2. Jak widac mielismy napastnika :) Kliment wczoraj bramka w lm, juz chyba piata po odejsciu od nas. Jak widac nie zbawil nas bo nie bylo druzyny., tak wiec sam napastnik to nie wszystko.

krysztal 10.08.2022 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1589433)
Nie, nie był zaraz po ciężkiej kontuzji i zaraz potem mniejszej. Przykro mi że nie pasuje to do Twojej kolejnej teorii.
Jedno kluczowe pytanie pozostaje otwarte - czy zapierdalał?


:lol:

Po jakiej ciężkiej kontuzji jest Momo?

crux.a 10.08.2022 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1589441)
Po jakiej ciężkiej kontuzji jest Momo?

złamał górną dwójkę

pan_premier 10.08.2022 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blixa (Post 1589355)
Fernandinho rozje*ał system. Moze mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym kołkiem Cisse? Dawno takiego lesera nie widziałem w naszych barwach.

Hugi, Savic , przypominać dalej :D ?

Drozd 10.08.2022 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1589433)
Nie, nie był zaraz po ciężkiej kontuzji i zaraz potem mniejszej. Przykro mi że nie pasuje to do Twojej kolejnej teorii.
Jedno kluczowe pytanie pozostaje otwarte - czy zapierdalał?


:lol:

Rozumiem że Momo będąc naszym zawodnikiem od marca czyli pół roku, przeszedł ciężką kontuzję, a zaraz potem mniejszą? :rotfl:

Nasz sztab medyczny to prawdziwe fachury...

Mam wrażenie, że właśnie Momo nie tyle pasuje do mojej teorii, co jako kolejny potwierdza panującą w klubie praktykę. Czyli z każdego można zrobić łamagę potrzeba tylko trochę treningu.

krysztal 10.08.2022 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1589442)
złamał górną dwójkę

Bez przesady,jakby mu ktoś całą szufladę wyjebał to co innego


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl