![]() |
Cytat:
pisze serio |
Cytat:
|
To dlaczego tu piszą że to napastnik?
https://www.wislaportal.pl/News.html...w_Wisle_Krakow |
Krótkimi momentami dało się oglądać grę Wisły bez wewnętrznego bólu.
Już sam fakt stworzenie okazji bramkowych to ogromna zmiana. Czy było to odbicie od dna ? Nie, raczej zmniejszenie prędkości opadania i zapalenie chybotliwego płomyczka nadziei. |
To lewy napastnik czyli ofensywny skrzydłowy, pewnie w systemie 4-3-3 lub 3-4-3 z wahadłowymi. Ot cała ciekawostka. Wczoraj było widać, że nie ma też problemu z pracą z tyłu. Wątpię, aby gra na lewej pomocy to była dla niego jakaś straszna nowość.
|
W każdym razie wracając do samego spotkania , to zdecydowanie najlepszy mecz odkąd jest nowy trener , a biorąc pod uwage ze Lechia jest drużyną niezłą , to budzi nadzieje że jednak zaczniemy punktować.
Stwarzaliśmy sporo okazji , a nawet "zmarnowane setki" Zdenka to nie było przewracanie sie na piłce Klimenta, lecz przebłysk geniuszu Kuciaka (najlepszy imho bramkarz ligi) |
Dobry ten Kuciak zaiste. Mi się szczególnie podobało jak szybko wprowadzał piłkę dalekimi wykopami. Celność tu była na średnim poziomie, ale szansa na szybkie ataki w przewadze rosła.
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl