Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIV kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 05-03-2022, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10488)

Arkadiusz.Czerepach 06.03.2022 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1579854)
Aktualnie wystawienie Szota na napadzie to nie gorsze rozwiązanie niż Kliment. Nie wiem o co chodzi - psychikę, przygotowanie czy to naprawdę taki ogór, ale od dawna nic nie pokazuje na boisku, a w meczu z Legią idiotycznym faulem sprowokował rzut wolny po którym przegraliśmy.

Nie wiemy jak strzela Manu, więc trudno wyrokować, ale wygląda że może się przydać. Wreszcie piłkarz któremu piłka nie odskakuje na pół metra przy przyjęciu.

jak już sie bawimy w eksperymentalne przenoszenie zawodników na inne pozycje to jabym spróbował Frydrycha na 9tce

pisze serio

Drozd 06.03.2022 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1579866)
jak już sie bawimy w eksperymentalne przenoszenie zawodników na inne pozycje to jabym spróbował Frydrycha na 9tce

pisze serio

Jak wchodził Sadlok za Ondraska to była okazja żeby to przetestować ;). Ja bym spróbował...

FraMat 06.03.2022 09:39

To dlaczego tu piszą że to napastnik?
https://www.wislaportal.pl/News.html...w_Wisle_Krakow

Elefant 06.03.2022 10:07

Krótkimi momentami dało się oglądać grę Wisły bez wewnętrznego bólu.

Już sam fakt stworzenie okazji bramkowych to ogromna zmiana.



Czy było to odbicie od dna ?
Nie, raczej zmniejszenie prędkości opadania i zapalenie chybotliwego płomyczka nadziei.

s1mone 06.03.2022 10:25

To lewy napastnik czyli ofensywny skrzydłowy, pewnie w systemie 4-3-3 lub 3-4-3 z wahadłowymi. Ot cała ciekawostka. Wczoraj było widać, że nie ma też problemu z pracą z tyłu. Wątpię, aby gra na lewej pomocy to była dla niego jakaś straszna nowość.

Arkadiusz.Czerepach 06.03.2022 12:18

W każdym razie wracając do samego spotkania , to zdecydowanie najlepszy mecz odkąd jest nowy trener , a biorąc pod uwage ze Lechia jest drużyną niezłą , to budzi nadzieje że jednak zaczniemy punktować.

Stwarzaliśmy sporo okazji , a nawet "zmarnowane setki" Zdenka to nie było przewracanie sie na piłce Klimenta, lecz przebłysk geniuszu Kuciaka (najlepszy imho bramkarz ligi)

ypeeh 07.03.2022 11:53

Dobry ten Kuciak zaiste. Mi się szczególnie podobało jak szybko wprowadzał piłkę dalekimi wykopami. Celność tu była na średnim poziomie, ale szansa na szybkie ataki w przewadze rosła.

aNouc 07.03.2022 17:41

[wideo] - Lechia vs Wisła od kulis:

https://www.youtube.com/watch?v=UrC_JCn4c0w


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl