Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 25-02-2022, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10484)

Griszka30KR 25.02.2022 21:59

Ale Legia gra taką pytę,że dzisiaj chyba kazdy zespół na poziomie Ekstrakalsy by ją ograł.... na tym poziomie.

Ajax 25.02.2022 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1579110)
Ale Legia gra taką pytę,że dzisiaj chyba kazdy zespół na poziomie Ekstrakalsy by ją ograł.... na tym poziomie.

połowa pierwszej ligi by sobie poradziła z Legią dzisiaj :D

RAF 25.02.2022 22:08

A swoją drogą Kubuś i Dawidek muszą bardzo nie lubić wujka skoro go wpakowali na taką minę.

gizmowisla 25.02.2022 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1579110)
Ale Legia gra taką pytę,że dzisiaj chyba kazdy zespół na poziomie Ekstrakalsy by ją ograł.... na tym poziomie.

kazdy ????? :haha:

JacekFan 25.02.2022 22:10

straty, niedokładne zagrania, brak szybkości - dno. raczej z tym składem nic wiecej nie ugramy:(

markowywislak 25.02.2022 22:10

Jak można było dopuścić do tego żeby zapłacić za gościa 500 tys Euro którego wypatrzył sobie Gula ?!?!! Kto do tego dopuścił pytam sie ???

Griszka30KR 25.02.2022 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1579113)
kazdy ????? :haha:

Nie wiem czy zrozumiałeś aluzję....dzisiaj i na tym poziomie.

Ten remis to dla nas tlen,..obyśmy dotrwali.

ciacho 25.02.2022 22:26

Klient wypierdalaj debilu

Griszka30KR 25.02.2022 22:30

Cytując klasyka

https://www.youtube.com/watch?v=mSaTwMiZ6l4

speedfashion 25.02.2022 22:31

Jestesmy posmiewiskiem, ale sedziemu i Kosowskiemu gorace "wypierdalaj".

Mixu 25.02.2022 22:31

Z kim miała się przełamać taka gówniana drużyna jak aktualna legia?

Tylko z bardziej gównianą drużyną pełną paralityków jak MY.

Ciężko kibicować tej zbieraninie kopaczy.

Ajax 25.02.2022 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1579119)
Jestesmy posmiewiskiem, ale sedziemu i Kosowskiemu gorace "wypierdalaj".

Czekaj uznali nam bramkę, której nie powinno być a potem nie chcieli anulować słusznego gola, straszny sędzia :D

Gubernator 25.02.2022 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1579119)
Jestesmy posmiewiskiem, ale sedziemu i Kosowskiemu gorace "wypierdalaj".

Chyba cię pojebało. Bramka na 1:1 nie powinna być zaliczona i mecz tak czy siak powinien się zakończyć jedno bramkową przegraną...

wolfy 25.02.2022 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1579122)
Czekaj uznali nam bramkę, której nie powinno być a potem nie chcieli anulować słusznego gola, straszny sędzia :D

Nie wiem, ja tam nie widziałem faulu na Frydrychu.

Mixu 25.02.2022 22:35

Już mniejsza o wynik. Był jaki był.

Ale nasza gra to był KRYMINAŁ

Patryko 25.02.2022 22:35

Kliment wypierdalaj.
Nie istniejemy w ofensywie, jeśli oni nie kupią chociaż połówki napastnika i rozgrywającego, to w strefie spadkowej będziemy już do końca.

speedfashion 25.02.2022 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1579122)
Czekaj uznali nam bramkę, której nie powinno być a potem nie chcieli anulować słusznego gola, straszny sędzia :D

Czekaj...

Uwazasz, ze bramka dla nas powinna zostac nieuznana? Spoko, masz prawo. Sek w tym, ze bramkarz nie opanowal pilki, jedynie polozyl na niej reke.
Przy bramce dla Legii Frydrych dostal z lokcia.

wolfy 25.02.2022 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1579125)
Już mniejsza o wynik. Był jaki był.

Ale nasza gra to był KRYMINAŁ

Od dawna. To wynik był najważniejszy, żeby znowu się prześlizgnąć.

Coglin 25.02.2022 22:36

Gramy chujowo.

Nie zasługujemy na grę nawet w tak chujowej lidze jak ekstraklasa.

Brawo panowie piłkarze i panowie właściciele.

Wojtas 25.02.2022 22:37

Kliment odjedz,skoncz kariere,oddal sie na drugą strone kuli ziemskiej byle dalej od Wisły.

RAF 25.02.2022 22:37

Nie wiem czy doprowadzenie gry drużyny do obecnego stanu nie kwalifikuje się czasem na działanie na szkodę spółki.

Ajax 25.02.2022 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1579124)
Nie wiem, ja tam nie widziałem faulu na Frydrychu.


Gol dla Legii prawidłowy.

Coglin 25.02.2022 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1579127)
Przy bramce dla Legii Frydrych dostal z lokcia.

Na powtórkach widać, że legionista ewidentnie szybciej wyszedł do piłki.

silver03 25.02.2022 22:38

Jeszcze z 10 ton czeskiego szrotu niech naściągają.

gizmowisla 25.02.2022 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1579116)
Nie wiem czy zrozumiałeś aluzję....dzisiaj i na tym poziomie.

Ten remis to dla nas tlen,..obyśmy dotrwali.

:-D ......a tak apropo ....panowie w tykotach z BIALA GWIADZA na piersi to po prostu parodysci i nieudacznicy , coz mozna wiecej napisac zeby nie zlapac bana ??? to po prostu ludzie niegodni nosic koszuke z tym herbem na piersi .....czar prysl ...... w tej lidze nie ma miejsca na taki parafotbul

maxx304 25.02.2022 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1579122)
Czekaj uznali nam bramkę, której nie powinno być a potem nie chcieli anulować słusznego gola, straszny sędzia :D

A niby z jakiej racji nie miała być zaliczona? Jeżeli piłka jest na ziemi (a była, Miszta ją tylko przytrzymywał ręką) to masz prawo ją kopnąć. Grucha nie kopnął bramkarza w rękę, wygarnął mu piłkę i strzelił prawidłowo. Wyjaśnij proszę, dlaczego ta bramka nie powinna być uznana.

wolfy 25.02.2022 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1579132)
Gol dla Legii prawidłowy.

Za to nie wiem czy nasz powinien zostać uznany.

Książę Palownik 25.02.2022 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1579124)
Nie wiem, ja tam nie widziałem faulu na Frydrychu.

Bo nie było żadnego faulu. Frydrych parodysta nie miał zamiaru skakać do głowy (zresztą tak samo jak przy pierwszym golu, który zawalił).

gizmowisla 25.02.2022 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1579126)
Kliment wypierdalaj.
Nie istniejemy w ofensywie, jeśli oni nie kupią chociaż połówki napastnika i rozgrywającego, to w strefie spadkowej będziemy już do końca.

NIE KUPIA :haha::>

Książę Palownik 25.02.2022 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxx304 (Post 1579137)
A niby z jakiej racji nie miała być zaliczona? Jeżeli piłka jest na ziemi (a była, Miszta ją tylko przytrzymywał ręką) to masz prawo ją kopnąć. Grucha nie kopnął bramkarza w rękę, wygarnął mu piłkę i strzelił prawidłowo. Wyjaśnij proszę, dlaczego ta bramka nie powinna być uznana.

Ponieważ przepis mówi, że bramkarz kontroluje piłkę m.in. przytrzymując ją ręką przy jakiejkolwiek powierzchni (własne ciało, murawa etc.). Bramka ewidentnie nie powinna być uznana.

adam_09 25.02.2022 22:40

Oczekuje, że ten szmaciarz bociani kelner nie ubierze nigdy więcej koszulki Wisły Kraków.

MaLk 25.02.2022 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1579133)
Na powtórkach widać, że legionista ewidentnie szybciej wyszedł do piłki.

Co nie zmienia faktu, że łokieć poszedł w twarz Frydrycha, a to powinien być faul.

Kiedyś Forbes za coś takiego wyleciał w derbach.

Co nie zmienia faktu, że to bez znaczenia, bo w meczu byliśmy słabsi, nie zasługiwaliśmy na nic, bramkę dostaliśmy w prezencie. Nawet na tle Legii, która w drugiej połowie była tragicznie słaba. Ale silniejsza.

AS82 25.02.2022 22:41

Już sie wydawało ,że chociaż 1 punkt bedzię z ta tragiczna Legią ,ale nie , jest Janek Kliment ! .......na łajza !

Skawa Wadowice 25.02.2022 22:41

Ja juz nie wierze w utrzymanie. To jest ten sezon. Zycie toczy sie dalej. Trzeba isc do pracy, chodzic na silke, do sklepu, jezdzic do kina. Pilka nozna to dodatek. W 1 lidze zycie toczyc sie bedzie dalej…i tak w kolki

Mixu 25.02.2022 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1579128)
Od dawna. To wynik był najważniejszy, żeby znowu się prześlizgnąć.

To prawda, nawet jeden punkt a -2 Legii to byłoby dla nas zwycięstwo. Natomiast nie ma żadnej nawet minimalnej poprawy za Brzęczka, efektu nowej miotły, co wiadomo że jeszcze gorzej dla nas prognozuje przed następnymi meczami.

ciacho 25.02.2022 22:42

Jak bramkarz opanował piłkę i trzyma na niej rękę to nie można mu jej wygarnąć. Sęk w tym, że Miszta nie kontrolował tej piłki. Bramka prawidłowa moim zdaniem

Frydrych debil

MaLk 25.02.2022 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1579143)
Ponieważ przepis mówi, że bramkarz kontroluje piłkę m.in. przytrzymując ją ręką przy jakiejkolwiek powierzchni (własne ciało, murawa etc.). Bramka ewidentnie nie powinna być uznana.

Mówi też, że to nie dotyczy sytuacji, w której bramkarz wykonał paradę obronną. Na dwoje babka wróżyła, choć raczej uznałbym to za kontrolę.

AS82 25.02.2022 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1579145)
Co nie zmienia faktu, że łokieć poszedł w twarz Frydrycha, a to powinien być faul.

Kiedyś Forbes za coś takiego wyleciał w derbach.

Co nie zmienia faktu, że to bez znaczenia, bo w meczu byliśmy słabsi, nie zasługiwaliśmy na nic, bramkę dostaliśmy w prezencie. Nawet na tle Legii, która w drugiej połowie była tragicznie słaba. Ale silniejsza.

W czym ta Legia byla niby silniejsza ? Nie rozsmieszaj mnie...

Książę Palownik 25.02.2022 22:43

Powiem tylko dwie rzeczy:

1) fakt, że ktoś taki jak Gruszkowski dostaje możliwość gry w Ekstraklasie jest dowodem na to, że tą ligę należy zlikwidować. Ten chłop nie umie piłki przyjąć, nie jest w stanie odegrać na 5 metrów. Wisła mając piłkę gra w 10-tkę. Jak jeszcze do pary na prawej stronie dojdzie Starzyński to praktycznie gramy w 9-tkę. To jest niewiarygodne, że zawodowy piłkarz może być tak słaby technicznie jak ta dwójka.

2) jak przy linii pojawili się Kuvelijć Skvarka i Kliment to już wiedziałem, że przegramy. Ile jeszcze trzeba wdupić bramek, żebyśmy przestali tych patałachów oglądać?

MaLk 25.02.2022 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1579151)
W czym ta Legia byla niby silniejsza ? Nie rozsmieszaj mnie...

W meczu. (ileś tam znaków)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl