![]() |
Ale Legia gra taką pytę,że dzisiaj chyba kazdy zespół na poziomie Ekstrakalsy by ją ograł.... na tym poziomie.
|
Cytat:
|
A swoją drogą Kubuś i Dawidek muszą bardzo nie lubić wujka skoro go wpakowali na taką minę.
|
Cytat:
|
straty, niedokładne zagrania, brak szybkości - dno. raczej z tym składem nic wiecej nie ugramy:(
|
Jak można było dopuścić do tego żeby zapłacić za gościa 500 tys Euro którego wypatrzył sobie Gula ?!?!! Kto do tego dopuścił pytam sie ???
|
Cytat:
Ten remis to dla nas tlen,..obyśmy dotrwali. |
Klient wypierdalaj debilu
|
|
Jestesmy posmiewiskiem, ale sedziemu i Kosowskiemu gorace "wypierdalaj".
|
Z kim miała się przełamać taka gówniana drużyna jak aktualna legia?
Tylko z bardziej gównianą drużyną pełną paralityków jak MY. Ciężko kibicować tej zbieraninie kopaczy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Już mniejsza o wynik. Był jaki był.
Ale nasza gra to był KRYMINAŁ |
Kliment wypierdalaj.
Nie istniejemy w ofensywie, jeśli oni nie kupią chociaż połówki napastnika i rozgrywającego, to w strefie spadkowej będziemy już do końca. |
Cytat:
Uwazasz, ze bramka dla nas powinna zostac nieuznana? Spoko, masz prawo. Sek w tym, ze bramkarz nie opanowal pilki, jedynie polozyl na niej reke. Przy bramce dla Legii Frydrych dostal z lokcia. |
Cytat:
|
Gramy chujowo.
Nie zasługujemy na grę nawet w tak chujowej lidze jak ekstraklasa. Brawo panowie piłkarze i panowie właściciele. |
Kliment odjedz,skoncz kariere,oddal sie na drugą strone kuli ziemskiej byle dalej od Wisły.
|
Nie wiem czy doprowadzenie gry drużyny do obecnego stanu nie kwalifikuje się czasem na działanie na szkodę spółki.
|
Cytat:
Gol dla Legii prawidłowy. |
Cytat:
|
Jeszcze z 10 ton czeskiego szrotu niech naściągają.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Oczekuje, że ten szmaciarz bociani kelner nie ubierze nigdy więcej koszulki Wisły Kraków.
|
Cytat:
Kiedyś Forbes za coś takiego wyleciał w derbach. Co nie zmienia faktu, że to bez znaczenia, bo w meczu byliśmy słabsi, nie zasługiwaliśmy na nic, bramkę dostaliśmy w prezencie. Nawet na tle Legii, która w drugiej połowie była tragicznie słaba. Ale silniejsza. |
Już sie wydawało ,że chociaż 1 punkt bedzię z ta tragiczna Legią ,ale nie , jest Janek Kliment ! .......na łajza !
|
Ja juz nie wierze w utrzymanie. To jest ten sezon. Zycie toczy sie dalej. Trzeba isc do pracy, chodzic na silke, do sklepu, jezdzic do kina. Pilka nozna to dodatek. W 1 lidze zycie toczyc sie bedzie dalejâŚi tak w kolki
|
Cytat:
|
Jak bramkarz opanował piłkę i trzyma na niej rękę to nie można mu jej wygarnąć. Sęk w tym, że Miszta nie kontrolował tej piłki. Bramka prawidłowa moim zdaniem
Frydrych debil |
Cytat:
|
Cytat:
|
Powiem tylko dwie rzeczy:
1) fakt, że ktoś taki jak Gruszkowski dostaje możliwość gry w Ekstraklasie jest dowodem na to, że tą ligę należy zlikwidować. Ten chłop nie umie piłki przyjąć, nie jest w stanie odegrać na 5 metrów. Wisła mając piłkę gra w 10-tkę. Jak jeszcze do pary na prawej stronie dojdzie Starzyński to praktycznie gramy w 9-tkę. To jest niewiarygodne, że zawodowy piłkarz może być tak słaby technicznie jak ta dwójka. 2) jak przy linii pojawili się Kuvelijć Skvarka i Kliment to już wiedziałem, że przegramy. Ile jeszcze trzeba wdupić bramek, żebyśmy przestali tych patałachów oglądać? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl