![]() |
pół qrwa akcji nie możemy zrobić!!!!! w środku pola lej jak był tak jest, a z przodu nie mamy nikogo. Panie Gula czas się pakować, razem ze Skvarką i Klimentem
|
Najwiekszym szrotem jest trener. Niesamowite, ze on tu jeszcze pracuje. Kolejny mecz, w ktorym ot tak sobie stoimy.
|
Ależ na razie nasi są dramatyczne słabi.:shock:
Dawniej mieliśmy przynajmniej w ofensywie nieobliczalnego Yeboaha. Teraz ta drużyna nie ma już nic poza bezsilnością. Kompletnie nic. Transfery przychodzące kolejny raz fatalne. |
Ojojoj, klakierzy trio i Guli będą mieli zagwozdkę.
|
Żadnej skladnej akcji. JPRDL
|
ciacho,
graja lepiej jak z Rakowem, ale ze dno to inna sprawa :P |
Co k... robią?
Ten Fazlagic to jest taki wóz z węglem, że masakra. |
Kryminał wygwizdac może nawet po lepcu w pysk
|
W pierwszej lidze też jest fajnie, hej hej tralala
Mamy numer do Ojrzynskiego ? |
Rejestrować na szybko do pierwszej druzyny zawodników z sekcji ampfutbolu albo blind futbolu. Zostawia serce na boisku a gorzej niż Kliment nie zagrają
|
Ale skończcie faflunić, źle wam? Krzyczy ten Gula, że wam się nie podoba? Upomina zawodników? No nie ....a, uspokójcie się, dobrze się chłopakom żyje, wypłaty są, zawodoleni, rodziny szczęśliwe, to o co wy problemy robicie? Bo co, bo wyników nie ma? Piłka nożna nie jest najważniejsza, ważniejsze jest szczęście, ze szczególnym uwzględnieniem naszych piłkarzy. Z całą pewnością nikt ich za suty nie szczypie i to mi wystarczy do spokojnego snu. Polecam wam troche wyluzować, bo źle się to czyta. Spójrzcie tylko jaki słodziutki Gula ma uśmiech, jak słoneczko z teletubisiów, od razu wam zejdą złe emocje
|
Podoba mi się zespół Stali Mielec. Widać, że jest faworytem tego spotkania i przyjechał jak po swoje. Bramkę strzelił głową najniższy zawodnik w polu karnym, wszystko po bezlitosnym wykorzystaniu błędu Colleya. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieli taki poziom zarządzania, aby móc do Wisły ściągnąć fachowców od trenerki i zawodników na takim poziomie, jak to zrobili menedżerowie w Stali.
|
Cytat:
|
Gula zmienia Savicia a zostawia Skvarke i Klimenta gdzie nawet komentatorzy tego nie rozumieją
|
Schodzi Savic grajacy chyba najlepszy mecz w Wisle w tym sezonie, a zostaje na boisku Skvarka, ktory wszystkie akce marnuje. No ....a nie rozumiem tego za chuja.
|
Cytat:
Na poprzedniej stronie ktoś nie załapał tekstu, że Gula pozamyka dziś usta krytykom. Ale to chyba dobrze, to oznacza, że macie więcej wiary ode mnie. Tak na poważnie: tu w pewnym momencie naprawdę potrzebny był psycholog sportowy i ktoś do szatni z charakterem, może też wsparcie w przygotowaniu sportowym. Ale nikt taki nie przyjdzie (no przyszedł Ondrasek, ale to za mało), a nawet gdyby przyszedł to już chyba za późno. Uratuje nas tylko trener, który sam będzie umiał ich nakręcić na granie i poukładać na boisku. |
Cytat:
|
Można jeszcze kupić 10 nowych i tak nic z tego nie będzie .
Gula wyjazd . |
Trener chyba też czuje, że zaczyna mu się palić, bo zdjął Skvarkę.
Btw. może za bardzo koncentruję się na narzekaniu, ale czy Gruszkowski nie jest lepszy od Szota? Jak to się stało, że Szot go wygryzł ze składu? Jeszcze na początku przygotowań wszyscy mówili, że w klubie są z Szota niezadowoleni. |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Szkoda że nie mamy rezerw bo przynajmniej byłoby gdzie wy.......ić przynajmniej połowe tych artystów
Nieprawdopodobne, nie stworzyliśmy jednej akcji przeciwko drużynie która pewnie zarabia w sumie tyle co u nas Sadlok z Frydrychem |
Ja bym powołał rezerwy i tam ściągnął Hyballę.
|
Konpromitacja w każdym elemencie piłkarskim.
|
Mam nadzieje, ze to ostatni mecz Guli. Zamiast dac pograc Savicowi z Fernandezem, zostawil na boisku swoich dwoch przydupasow. Zero pomyslu, zero schematow, zero wszystkiego. W dodatku rozwala gre zmianami.
|
Black Monday dla guli ?
|
Mam 2 wnioski po tym meczu:
1. Mimo, że byłem/jestem ogromnym zwolennikiem cierpliwości, tak Gule trzeba pogonić, ja rozumiem powolną budowę i progres, ale to co gramy z tym typem to jest jebany żart. 2. Mam nadzieję, że jesteście świadomi, że lecimy do 1 ligi... |
Stal bez napastnika wygrywa z nami 1:0...
To jest jakaś parodia. |
Jesteśmy dziadami.
W meczu o 6 punktów, na własnym stadionie, oddajemy 1 CELNY STRZAŁ. JEDEN. Skvarka, Savic, Kliment wypierdalać. Jesteście piłkarskimi zerami z umiejętnościami na drugą ligę. Gula wydaje się tracić powoli szatnię i panowanie nad sytuacją, do tego forsowanie tego piłkarskiego klauna Skvarki to kolejny duży minus. Nie widzę żadnego pozytywu, na którym można oprzeć wiarę, że jutro będzie lepiej. Wyglądamy jak drużyna pierwszoligowa i z taką grą tam właśnie zmierzamy. |
Gula to moze teraz wziac sie za trenowanie gymnastyki - ciekawe jakiego fikolka dzisiaj na konferencji wywinie.
|
Jeżeli zarząd nie widzi ze Gula nie ma pojęcia to znaczy ze są równie upośledzeni jak on.
To ze przez tyle czasu nic nie wypracował z zespołem to jedno, ale ze Kliment i Skwarka zagrali prawie do końca to już szczyt. GULA WYPIERDALAJ.... |
Ale za co jebaczka Savicia po tym meczu, jak najlepszy ofensywny na boisku był xD Adrianka też nie ma co jebać za to że go zdjął, bo się mógł po ludzku zasapać. Do tylu rzeczy się można przyjebać, a se Savicia po tym meczu wybrałeś xD
|
Przykro mi to mowic, bo wierzylem w Gule, ale wygladamy jak druzyna poznego Skowronka. Z tego juz nic nie bedzie.
|
Oczekuje, że Gula na konfie poda się do dymisji.
|
Z tymi klaunami jesli nic sie nie zmieni to mozna juz witać sie z 1 ligą.
|
Ten mecz to był wielopoziomowa katastrofa w pomocy i w ataku.
Jedyne co można pochwalić to naszych stoperów, bo zagrali bardzo dobry mecz i mimo, że broniliśmy się śmiesznie małą liczbą piłkarzy praktycznie przez pół meczu to Stal nie strzeliła kolejnych goli. Bardzo mi się podoba gra Colleya. Z Frydrychem w parze wyglądają więcej niż solidnie. Przy straconej bramce w ogóle nie winię obrony. 90% winy tutaj Klienta, który nie dość, że paralitykuje z przodu to jeszcze dokłada śmiesznego pajacyka w obronie, którym zmylił cały blok defensywny. Dwunasty zawodnik Stali w tym meczu. Jak jestem zwolennikiem dawania czasu tak teraz myślę, że Gulę trzeba dyscyplinarnie wypie****ć! I niech zabiera ze sobą Skwarka i Klienta!! |
przed meczem para-trener nas posłuchał i zmienił 4 zawodników. Z konieczności Plewka więc pewnie dlatego zagrał Skvraka do tego Młyński Hanousek i Sadlok. Za nich Ci których chcieliśmy Kuveljić Hugi Ring i Frydrych co było oczywistością. Co nam to dało? Ring ten sam słaby poziom co Hanousek z tyłu średniak z przodu słabiutko. Kuveljić chyba pokazał, że jego koniec z ekstraklasą jest bliski, Hugi to samo. Ani pół składnej akcji ani jednego udanego zagrania. a rzuty wolne na poziomie Sadloka. Colley- dziś zagrał jak Sadlok- podanie w poprzek i brak krycia przy golu dla Mielca. Póki co nie przekonuje mnie wcale. Pozostali - prawa obrona-czy to Szot czy Gruszkowski taka sama słabizna. Obydwaj jeźdźcy bez głowy i techniki. Ani jednej udanej wrzutki ani jednego rajdu po którym stworzyliby przewagę na skrzydle. Obydwu ekstraklasa przerasta i za chwilę skończą w Niepołomicach lub niżej. Środek pomocy- 500 koła euro za wóz z węglem czyli Fazlagicia brzmi jak żart. Kompletny brak pomysłu na zagranie, sporo przegranych w środku pola pojedynków i każde prawie podanie albo w bok albo do tyłu. Savić coś tam próbował ale widać, że pewnego poziomu nie przeskoczy a nie jest to poziom ekstraklasy. Kliment i Skvarka brak słów. czemu oni w ogóle grają? i jeden i drugi machanie łapami i nic więcej a poziom gry gorzej niż na Orliku. Zmiennicy- Fernandez widać, że ma to coś i będzie z Niego pociecha. Ondrasek Starzyński coś próbowali ale bez żadnego efektu. Młyński- cofnięty w rozwoju . uważam , że nic nam już nie da. To co gra teraz to chyba max jego umiejętności. Co uderza najbardziej? Brak chęci i woli walki. Wiedzieli jaka jest stawka meczu a mimo to jazdy na tyłkach nie było, nie było doskoku, pressingu, agresji. 10 minut dobrej gry w drugiej połowie to zdecydowanie za mało. Na dziś brak Plewki jest i będzie naszą sporą bolączką bo Skvarka i Kuveljić będą musieli wychodzić na boisko. czekam na info, że trener Gula właśnie zakończył pracę u Nas.
|
Cytat:
|
Z Brzęczkiem byśmy mieli planowane porazki (jak Rakow czy Lech jesienią), ale pewnie wygrywalibyśmy mecze o 6 punktów. Cechowałaby nas przewidywalność. Nawet chyba późny Skowronek był lepszy, bo potrafiliśmy urywać punkty Rakowowi, Pogoni czy Górnikowi Zabrze i ta gra dawała radość
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl