Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVIII kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 11-12-2021, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10465)

ReMix 12.12.2021 13:28

Jaroslaw wczoraj jasno oznajmil na TT, ze "nie bedzie zadluzania klubu". Takze ten tego.. czeka nas jeszcze kilka latek planowanego dziadostwa, Wislacy.

FraMat 12.12.2021 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ReMix (Post 1574896)
Jaroslaw wczoraj jasno oznajmil na TT, ze "nie bedzie zadluzania klubu". Takze ten tego.. czeka nas jeszcze kilka latek planowanego dziadostwa, Wislacy.

Idę spać.
Na kilka lat.
Obudźcie mnie, jak w końcu ten klub oddłużą.

Kurz 12.12.2021 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ReMix (Post 1574896)
Jaroslaw wczoraj jasno oznajmil na TT, ze "nie bedzie zadluzania klubu". Takze ten tego.. czeka nas jeszcze kilka latek planowanego dziadostwa, Wislacy.

Oni przecież zapowiedzieli to na początku. W 2019 Obidziński mówił o 5 latach (minęły 3, stad śpiewka o walce o jakieś cela za 2 lata). To tylko kibice wyobrażają sobie niestworzone rzeczy przed każdym sezonem. Obidziński wspominał też, ze podjęliśmy ryzyko sportowe. Można powiedzieć, że dopóki nie spadniemy, opłaca się...

Kac 12.12.2021 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1574897)
Idę spać.
Na kilka lat.
Obudźcie mnie, jak w końcu ten klub oddłużą.

nigdy nie oddluza bo wczesniej doprowadza do spadku z ligi i w konsekwencji upadku...

wolfy 12.12.2021 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ReMix (Post 1574896)
Jaroslaw wczoraj jasno oznajmil na TT, ze "nie bedzie zadluzania klubu". Takze ten tego.. czeka nas jeszcze kilka latek planowanego dziadostwa, Wislacy.

OK, tylko który debil wymyślił przy okazji "krakowską piłkę"? Przecież to samobójstwo.

ciacho 12.12.2021 14:26

Jak nie wygramy z Termaliką to nawet sobie nie wyobrażam co się będzie działo na trybunach.

ReMix 12.12.2021 14:33

Nie jestem otymista w kontekscie Termaliki..

LucjuszWielki 12.12.2021 15:18

Ehhhhh im więcej wpierd.. tym mniej komentuje bo za dużo negatywnych emocji mnie to kosztuje i przekłada się na życie codzienne....

Chcę wierzyć, że czerwień pokrzyżowała nam plany, ALE.... zobaczcie jak padła bramka, to nie była kontra, to nie był jakiś błąd jak kiedyś Kieszka... Cała linia obrony stoi przy pierwszej bramce 8 zawodników w czerwonych koszulkach a krety nas rozklepały jak patałachów największych... w drugiej podobnie - stoją w linii i co ? i nic... Czy bylibyśmy w 9 czy 12 to i tak nic nie zmieniłoby - jedyna nadzieja, ze FRYDRYCH wyjaśniłby sytuację - wtedy może nie byłoby straconej bramki. No, ale Frydrych nie roztroi się i nie jest w stanie upilnować każdego metra kwadratowego.

Różnica taka, że faktycznie nasi zawodnicy w tym meczu troche zasuwali, nie jak poprzednio stojanow i wyjebanos.

CZERWONE nam nie służą, czy to przeciwnik dostaje, czy to my, zawsze w pape.


=======

Apropos patologii i wariantów siłowych, o których tam wspominacie w poprzednich postach, ale nie chce mi się cytowac...
Piłkarzyna ma wyebane, czy przegra czy wygra on i tak kasuje sume na konto i potem odlot inny klub, rozwala nam historie, niszczy klub, który dla wielu decyduje o poczucuciu humoru czy zdrowiu.

Wisła jest czymś więcej niż klubem czy meczem - jeśli piłkarzyny, a w szczegolnosci osoby ich borniace nie rozumią tego to.... szkoda kończyć.

Napiszę tylko, że już dawno nawoływałem do wpadnięcia na trening i plaskacze na te leniwe mordy. INNEJ METODY nie ma, jak nie prośba to groźbą i tyle.. Albo jeden z drugim przeprasza i wypad robi bez konsekwencji dla klubu, bo dlaczego mam tolerowac olewactwo i partactwo jednego czy drugiego? A jesli nie, to reprymenda ekipy remontowej (jesli jeszcze taka jest) i plaskacze lacznie z melami. Dosc upokarzania, dosc poniżania klubu.

Harcownik 12.12.2021 16:12

Stefański w wozie, tak? Jeden już kiedyś mówił: var, ty ch***!

1q2 12.12.2021 16:17

W skrócie, jak dla mnie najlepszy mecz. Szkoda że Sadlok znów odjebał i szkoda że nie dociągnęliśmy tego, bo blisko było.
Ale co z tego...Łęczna wygrywa i i zaczyna palić się w dupce. Oczekiwania na ostatnie 3 mecze, było 6 punktów. Teraz trza się modlić o 4.
Szkoda tego meczu bardzo. I tym razem pochwale Gulę, choć w sumie wystawienie Hugo-Bosa to był jednak sabotaż
Ale plus że po czerwo, zjechał do bazy, bo sumie to był pierwszy raz kiedy pokazał się nam;)

PS. Sędzia chu.j!

azor 12.12.2021 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1574912)

Apropos patologii i wariantów siłowych, o których tam wspominacie w poprzednich postach, ale nie chce mi się cytowac...
Piłkarzyna ma wyebane, czy przegra czy wygra on i tak kasuje sume na konto i potem odlot inny klub, rozwala nam historie, niszczy klub, który dla wielu decyduje o poczucuciu humoru czy zdrowiu.

Wisła jest czymś więcej niż klubem czy meczem - jeśli piłkarzyny, a w szczegolnosci osoby ich borniace nie rozumią tego to.... szkoda kończyć.

Napiszę tylko, że już dawno nawoływałem do wpadnięcia na trening i plaskacze na te leniwe mordy. INNEJ METODY nie ma, jak nie prośba to groźbą i tyle.. Albo jeden z drugim przeprasza i wypad robi bez konsekwencji dla klubu, bo dlaczego mam tolerowac olewactwo i partactwo jednego czy drugiego? A jesli nie, to reprymenda ekipy remontowej (jesli jeszcze taka jest) i plaskacze lacznie z melami. Dosc upokarzania, dosc poniżania klubu.

proponuje jeszcze publiczne razy pod skarbonką na rynku, a dla tych których nieomylne grono kibicowskie wytypuje na głównych winowajców zsyłka do obozów pracy

z jednej strony wymagasz profesjonalnego klubu, z drugiej chcesz wpadać kopaczom na trening - logika na poziomie szympansa

ludzie to jest tylko piłka - tych którzy sie sprawdzają po prostu zwolnić - tak jak w kazdej cywilizowanej firmie.

Stelio 12.12.2021 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1574926)
proponuje jeszcze publiczne razy pod skarbonką na rynku, a dla tych których nieomylne grono kibicowskie wytypuje na głównych winowajców zsyłka do obozów pracy

z jednej strony wymagasz profesjonalnego klubu, z drugiej chcesz wpadać kopaczom na trening - logika na poziomie szympansa

ludzie to jest tylko piłka - tych którzy sie sprawdzają po prostu zwolnić - tak jak w kazdej cywilizowanej firmie.

Wejdę w rolę adwokata diabła i po prostu przypomnę, że w sytuacjach skrajnych poziom profesjonalizmu danego klubu czy poziom sportowy całej ligi, nie ma tutaj żadnego znaczenia.

https://www.sport.pl/pilka/7,65081,2...i-skopani.html

azor 12.12.2021 17:21

zgadza sie, ale to nie oznacza, że jeżeli wśród przykładowo kibiców BVB (jako przykład profesjonalnie zarządzanego klubu) znajdzie się banda patusów, którzy stwierdzą, że za słabą formę trzeba Hummelsa powiesić do góry nogami i ogolić mu publicznie jaja, to to jest ok?

Stelio 12.12.2021 17:23

No nie jest, nie mówię, że popieram takie działanie bo to skrajny sebizm :D po prostu tłumaczę, żę idioci trafiają się wszędzie i profesjonalnie prowadzony klub z automatu nie wyklucza, że do takich akcji nie dojdzie. W drugą stronę to działa tak samo, to, że do takich sytuacji dochodzi nie znaczy, że klub jest nieprofesjonalny ;)

azor 12.12.2021 17:32

to inaczej - z profesjonalizmem mamy na bakier, nie dorzucajmy jeszcze sebizmu (mega fajne określenie :) )

wolfy 12.12.2021 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1574931)
to inaczej - z profesjonalizmem mamy na bakier, nie dorzucajmy jeszcze sebizmu (mega fajne określenie :) )

No przecież ja ich nie będę bił (za stary jestem), ani nikt z tego forum :D Ale jak przegrają z Termaliką to mogą spaść liście, chłopaki sobie grabią cały sezon olewaniem i leceniem w chu..

Legioniści już oberwali, nasi są drudzy w kolejce.

Czy to pomoże? Raczej nie, mamy tu wybuchową mieszankę totalnych ogórów w większości pozbawionych ambicji, prowadzonych przez jakiegoś słowackiego kosmitę, do tego Kuba w szatni.
Może do tego nie dojdzie.

Fajnie żeby z BBT wygrali, nie dlatego żeby nie dostać w zęby tylko - aby oddalić się od miejsca spadkowego.

bódyń 12.12.2021 21:23

W liga+ mowili, ze karnego nie bylo (faul na Plewce) bo faul przed polem karnym. Zolta karta dla zawodnika Zaglebia i to druga czyli czerwien. VAR nie reagowal bo faul przed polem karnym
A dostal Plewka zolta

wolfy 12.12.2021 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1574949)
W liga+ mowili, ze karnego nie bylo (faul na Plewce) bo faul przed polem karnym. Zolta karta dla zawodnika Zaglebia i to druga czyli czerwien. VAR nie reagowal bo faul przed polem karnym
A dostal Plewka zolta

Może uda się odwołać.

Harcownik 12.12.2021 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1574950)
Może uda się odwołać.

No jeśli potwierdzili że był faul i nie było symulki, ale nie interweniowali bo nie mogli (absurd), a potem nie odwołaliby niesłusznej żółtej, to trochę by się zaorali, no nie?

Drozd 12.12.2021 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1574949)
W liga+ mowili, ze karnego nie bylo (faul na Plewce) bo faul przed polem karnym. Zolta karta dla zawodnika Zaglebia i to druga czyli czerwien. VAR nie reagowal bo faul przed polem karnym
A dostal Plewka zolta

Czyli nas przekręcili. Ktoś to tam głośno powiedział ?

wolfy 12.12.2021 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Harcownik (Post 1574952)
No jeśli potwierdzili że był faul i nie było symulki, ale nie interweniowali bo nie mogli (absurd), a potem nie odwołaliby niesłusznej żółtej, to trochę by się zaorali, no nie?

Forbesowi nie cofnęli kartki.

Mixu 12.12.2021 22:00

A wy się oburzaliście że kibice rzucili trochę niewybrednych słów do kopaczy po meczu w Lubinie :)

https://weszlo.com/2021/12/12/kibice...y-w-autokarze/

wolfy 12.12.2021 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1574955)
A wy się oburzaliście że kibice rzucili trochę niewybrednych słów do kopaczy po meczu w Lubinie :)

https://weszlo.com/2021/12/12/kibice...y-w-autokarze/

Nie wiadomo co będzie się działo jeśli przegrają z Termaliką, więc nie smiałbym się jeszcze. Obyśmy nie musieli sprawdzać.

Fugiel 12.12.2021 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1574959)
Nie wiadomo co będzie się działo jeśli przegrają z Termaliką, więc nie smiałbym się jeszcze. Obyśmy nie musieli sprawdzać.

OBY..............

Fugiel 12.12.2021 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1574955)
A wy się oburzaliście że kibice rzucili trochę niewybrednych słów do kopaczy po meczu w Lubinie :)

https://weszlo.com/2021/12/12/kibice...y-w-autokarze/


Swoja droga - fascyjnujace to jest co tam sie dzieje - nie nasz cyrk nie nasze malpy - ale ja tego nie ogarniam - wszystko wina Loczka i Czesia ?

LucjuszWielki 13.12.2021 00:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1574926)
proponuje jeszcze publiczne razy pod skarbonką na rynku, a dla tych których nieomylne grono kibicowskie wytypuje na głównych winowajców zsyłka do obozów pracy

z jednej strony wymagasz profesjonalnego klubu, z drugiej chcesz wpadać kopaczom na trening - logika na poziomie szympansa

ludzie to jest tylko piłka - tych którzy sie sprawdzają po prostu zwolnić - tak jak w kazdej cywilizowanej firmie.

Zwolnić :D a to mają umowę o pracę z okresem wypowiedzenia miesiąc czy dwa? Wymagasz logiki, a prezentujesz logikę szympansa :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1574928)
zgadza sie, ale to nie oznacza, że jeżeli wśród przykładowo kibiców BVB (jako przykład profesjonalnie zarządzanego klubu) znajdzie się banda patusów, którzy stwierdzą, że za słabą formę trzeba Hummelsa powiesić do góry nogami i ogolić mu publicznie jaja, to to jest ok?

ooo jeszcze lepiej :D A kto u nas jest tym Hummelsem bez formy? Sadlok czy może Skvarka? :D Jakby tu o brak formy chodziło to nikt nie rozważałby "wpadania do autokaru".

Kurz 13.12.2021 00:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1574965)

ooo jeszcze lepiej :D A kto u nas jest tym Hummelsem bez formy? Sadlok czy może Skvarka? :D Jakby tu o brak formy chodziło to nikt nie rozważałby "wpadania do autokaru".

Kibice nie są od wymierzania kar. To patologia. Niezależnie od przyczyny.

LucjuszWielki 13.12.2021 01:37

Patologia to stojanow przez cały mecz, heheszki na whatsupie miedzy pepikami po oklepie w Łęcznej i w nagrodę eldorado w Banskiej Bystrzycy - to jest patologia, którą trzeba mocno tępić, albo niech zrzekną się wypłat jeśli nie wykonują obowiązków i bedzie sprawiedliwie.

wolfy 13.12.2021 01:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1574966)
Kibice nie są od wymierzania kar. To patologia. Niezależnie od przyczyny.

A piłkarze nie są od zwalniania trenerów. No chyba że są współwłaścicielami i siedzą jednocześnie w szatni. To tak apropo patologii.

azor 13.12.2021 08:05

Cytat:

Zwolnić a to mają umowę o pracę z okresem wypowiedzenia miesiąc czy dwa? Wymagasz logiki, a prezentujesz logikę szympansa
Zwolnić - czytaj wyczekać do końca kontraktu i pożegnać, ewentualnie jakimś cudem wypchnąć z klubu nawet za darmo. Myślenie nie boli.

Cytat:

ooo jeszcze lepiej A kto u nas jest tym Hummelsem bez formy? Sadlok czy może Skvarka? Jakby tu o brak formy chodziło to nikt nie rozważałby "wpadania do autokaru".
Czytanie ze zrozumieniem również nie boli. Abstrahując - jeżeli Ty źle wykonujesz swoja robotę, Twój szef ma pełne prawo żeby Ci przy.......ić ot, żebyś się ocknął?

Cytat:

A piłkarze nie są od zwalniania trenerów. No chyba że są współwłaścicielami i siedzą jednocześnie w szatni. To tak apropo patologii.
A to już zupełnie inna kwestia. Cała patologia niestety idzie u nas od góry. Z całym szacunkiem dla akcji ratowniczej, za co pokłony do końca życia.

Aalcman 13.12.2021 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1574949)
W liga+ mowili, ze karnego nie bylo (faul na Plewce) bo faul przed polem karnym. Zolta karta dla zawodnika Zaglebia i to druga czyli czerwien. VAR nie reagowal bo faul przed polem karnym
A dostal Plewka zolta

Mnie zastanawia, czy w tej sytuacji nie mogli podciągnąć sytuacji pod kategorię kartki dla nie tego zawodnika. Przecież gdyby powiedzieli "Hej Zbyszek, kartkę dałeś Plewce, ale to Żubrowski faulował", nikt nie mógłby się przyczepić, że działali niezgodnie z protokołem.

Drozd 13.12.2021 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aalcman (Post 1574979)
Mnie zastanawia, czy w tej sytuacji nie mogli podciągnąć sytuacji pod kategorię kartki dla nie tego zawodnika. Przecież gdyby powiedzieli "Hej Zbyszek, kartkę dałeś Plewce, ale to Żubrowski faulował", nikt nie mógłby się przyczepić, że działali niezgodnie z protokołem.

Pewnie, że mogli ale nie o to im chodziło, mogli rozstrzygać czy był karny i przy okazji dostrzec że to Plewka był faulowany.

Celowy przekręt i tyle...

skarabeus 13.12.2021 10:53

https://youtu.be/VBsunP-xBSg


Piekne pozdrowienia na koniec, kiedy kopacze uznali, ze sie nasluchali i poszli do szatni.

DeadOrAlive 13.12.2021 11:58

Pisałem kilka spotkań temu, część spraw wychodzi na jaw, część pewnie nie wyjdzie nigdy, a część dopiero, jak szatnia się trochę oczyści. Jest OGROMNY problem w szatni (podejście do obowiązków), zarówno u tych, którzy są bardzo długo w klubie, jak i u tych, którzy niedawno przyszli. Ważne, że wypłata na czas.

Nie moja rola wywlekać brudy na światło dziennie. Rola włodarzy, by sobie z tym poradzili. Mały protip - korporacyjny sposób zarządzania tutaj nie pomoże.

skarabeus 13.12.2021 12:27

DeadOrAlive

Chyba wiem o czym piszesz. Problem polega na tym, ze juz co raz wiecej osob o tym mowi i za chwile sytuacja w szatni stanie sie tajemnica poliszynela.
Glownie Ci z szatni, ktorym to przeszkadza o tym mowia tu i tam i wcale im sie nie dziwie. Tez by mnie ...._ica brala.

wolfy 13.12.2021 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1574994)
DeadOrAlive

Chyba wiem o czym piszesz. Problem polega na tym, ze juz co raz wiecej osob o tym mowi i za chwile sytuacja w szatni stanie sie tajemnica poliszynela.
Glownie Ci z szatni, ktorym to przeszkadza o tym mowia tu i tam i wcale im sie nie dziwie. Tez by mnie ...._ica brala.

Gula o tym mówi na każdej konferencji pomeczowej po przegranym meczu (czyli większości), Królewski się żalił jak można być zawodowym piłkarzem (czytaj - zarabiać realizując marzenia) i to olewać.

Winny akurat temu nie jest trener tylko zarząd, a problemy zaczęły się o wiele wcześniej, kulminacja była za Hybali z cyrkiem Błaszczykowskiego jako najniższym punktem. Wtedy stało się jasne że nie liczy się wynik sportowy a klub to zabawka kilku osób.

Garret 13.12.2021 13:01

Jak coś wiecie, to powiedzcie, bo od "wiem, ale nie powiem" to jest już z tysiąc pseudoinformatorów na twitterze.
A jak nie macie zamiaru mówić, to nie piszcie w ogóle.

Szneka 13.12.2021 13:13

też jestem za tym, żeby ten kto wie, naświetlił problemy. może łatwiej nam będzie zrozumieć pewne kwestie. chociaż braku zaangażowania nie idzie w żaden sposób zrozumieć

LucjuszWielki 13.12.2021 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1574972)
Zwolnić - czytaj wyczekać do końca kontraktu i pożegnać, ewentualnie jakimś cudem wypchnąć z klubu nawet za darmo. Myślenie nie boli.

No, ale dalej to jest niespójne logicznie. To ja mam darmozjada, partacza utrzymywac do końca kontraktu i mu wypłacać całość, gdyż się z nim tak umówiłem, a on nie chce biegać? Tak jak pisałem, niech poprosi o rozwiązanie i nara jak mu się nie chce, a nie ja mam sponsorować lenia i nieroba.

czaro 13.12.2021 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1574991)
Pisałem kilka spotkań temu, część spraw wychodzi na jaw, część pewnie nie wyjdzie nigdy, a część dopiero, jak szatnia się trochę oczyści. Jest OGROMNY problem w szatni (podejście do obowiązków), zarówno u tych, którzy są bardzo długo w klubie, jak i u tych, którzy niedawno przyszli. Ważne, że wypłata na czas.

Nie moja rola wywlekać brudy na światło dziennie. Rola włodarzy, by sobie z tym poradzili. Mały protip - korporacyjny sposób zarządzania tutaj nie pomoże.

To forum i tak czyta 10 osób na krzyż, śmiało.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl