Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XII kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, 23-10-2021, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10447)

Kurz 23.10.2021 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1572624)
Po dotychczasowych wynikach w Czechach i na Słowacji. Zaliczył kilka dobrych sezonów, w dwóch różnych ligach. To nieźle jak na Wisłę, nawet za Cupiała ściągaliśmy zagranicznych trenerów typu Maaskant, Licka, Okuka. Nawet Petrescu przychodził jako żółtodziób.

Ja żałowałem, że nie wzięliśmy Magiery, gdy do zwolnienia był Hyballa.

Z tym podupadaniem mentalnym, o którym wspomina Palownik, jest chyba coś na rzeczy. Tak mi to też wygląda, ale jestem tylko amatorem.

Wszyscy trenerzy są dobrzy, dopóki nie trafią do nas. Magiera ma dużo lepszych piłkarzy. Z Legią MP potrafił zdobyć nawet Dean Klafurić na spółkę z Romeo Jozakiem.

Stelio 23.10.2021 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1572625)
wynik przesłania postawa Biegańskiego , który oprócz tego że wpuścił co miał wpuścić , URATOWAŁ nas , lekko licząc przed 8:0 , bo to były typowe wondersaves sam na sam , albo strzały z metra w niego i w poprzeczke

szkoda , bo może 10:0 w końcu by kims wstrząsnęło w tym klubie

Wstrząsnęło by I co by zrobili? Przerzucili sie ze Słowackiego szrotu na serbski czy może na węgierski? ....a mac pogódźcie się w końcu z tym że jesteśmy chujowi bo tylko na tyle nas stać. Chcecie wyników w dłuższej perspektywie to dajcie czas sztabowi i zagryzcie zeby, chcecie ratowników na i wyników na juz beż persoektyw i RESETOW co rok to krzyczcie żeby Gule wyjebac. Dzisiejsza piłka to hajs, my hajsu nie mamy, od 10 lat szorujemy dupa po dnie i na tym dnie się już dobrze urządziliśmy.

KOALIK 23.10.2021 23:37

W Wiśle nie ma ani jednej osoby, która rokuje, że przebudzi się z długiego letargu. Kto niby? Wiecznie uśmiechnięty Dawidek czy przeświadczony o swojej nieomylności Jakub? A może ich klakierzy, którzy tylko prześcigają się w szeroko rozumianym wazeliniarstwie?

Od dawna pisze, że momentem kulminacyjnym była obrona TS-u, brak zrobienia prawdziwego resetu od przeszłości i postawienie na politykę, którą na tym forum określono ,,zachowaniem dziedzictwa TS-u". Po koszykarkach też widzimy - z hegemona w Polsce z sukcesami w Europie stały się pośmiewiskiem i spadły z najwyższej klasy rozgrywkowej pod patronatem Doroty - wiernej uczennicy TS-u.

Od samego początku nie rozumiałem jak osoby z przeszłością w TS-ie, w środowiskach kibicowskich, które wiernie broniły Sarapaty do samego końca jej rządów, a niektórzy nawet po dzień dzisiejszy mogą mieć coś do powiedzenia w nowej wersji.

Po dwóch kompromitacjach w PP nie było reakcji, po porażce z Legią 0:7 nie było, po porażce 0:5 z Lechem nie było, po porażce 0:3 z Płockiem nie było, po serii jedenastu gier bez wygranej jesienią 2019 r. też nie było reakcji, po sprawie Buksy też nie.

Trener po drugiej porażce 0:5 w niedługim czasie w takim klubie jak Wisła powinien sam się podać do dymisji i zabrać ze sobą ten menedżerski szrot.

Ale to powinien być początek wielu zmian. Nie wyobrażam sobie, że zarządzający zostaną w takim samym składzie. Nie mam kompletnie zaufania do braci Błaszczykowskich i do Tomka. Gdzie to odnowienie? Gdzie?

Na boisku widzimy tylko odzwierciedlenie tego co się wyprawia w gabinetach. Ktoś zatrudnił Adriana, ktoś zatrudnił tych, a nie innych kopaczy. Tylko nikt nie chce się przyznać do kolejnej kompromitacji kolejnej ofensywy transferowej.

Przemiał w ostatnich latach ogromny, chyba największy w Polsce. A efektów ciągle brak i to w Ekstraklasie, gdzie nie ma poważnych drużyn.

Po meczu z Legią 0:7 napisałem podsumowanie. Mijają dwa lata, a mogę tylko skopiować.

To wy zniszczyliście Wisłę. Nikt inny. Nie Majchrowski, nie Filipiak, nie Tusk, nie mityczne wrogie siły, które chciały przejąć świętą ziemię. Tylko wy.

Książę Palownik 23.10.2021 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1572630)
Wstrząsnęło by I co by zrobili? Przerzucili sie ze Słowackiego szrotu na serbski czy może na węgierski? ....a mac pogódźcie się w końcu z tym że jesteśmy chujowi bo tylko na tyle nas stać. Chcecie wyników w dłuższej perspektywie to dajcie czas sztabowi i zagryzcie zeby, chcecie ratowników na i wyników na juz beż persoektyw i RESETOW co rok to krzyczcie żeby Gule wyjebac. Dzisiejsza piłka to hajs, my hajsu nie mamy, od 10 lat szorujemy dupa po dnie i na tym dnie się już dobrze urządziliśmy.

Nie dostrzegasz sedna problemu. Nie jesteśmy jedynym klubem w Eklapie, który jest biedny.

Nasz problem polega na tym, że my szukamy od jakiegoś czasu trenera-cudotwórcy-wizjonera. No i mamy wizjonera, który jest zbyt ślepy żeby się skapnąć, że nasza kadra to wagon szrotu. Usiłuje wdrażać tu jakieś projekty, które może w Legii albo Lechu (może) miałyby jakiś pozór realności.

Leżą i kwiczą absolutne podstawy, gra obronna jest taka, że każda prostopadła piłka powoduje u nas popłoch. Tracimy mnóstwo piłek na kontrę w środku pola. Drużyna jest mentalnie rozbita, tam nikt już w nic nie wierzy. To jest równia pochyła i tylko szybka zmiana trenera może pomóc.

Byle byśmy nie szukali kolejnego cudotwórcy z "wizją" tylko kogoś, kto zna tę ligę i umie coś zlepić ze szrotu.

Armin 23.10.2021 23:52

Już Hyballa był lepszy. Ale spróbuj skrytykować obecnego trenera to od razu spotka cie hejt w rodzaju że nie powinniśmy zmienić tak często trenerów i że trzeba dać mu czas. Jest tu paru takich na forum. Chyba dopiero poraża 0 10 by niektórym znawców otworzyła oczy.

maxx304 24.10.2021 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1572607)
A ja chcę wyjebania Guli. Nie wiem co jest z nim nie tak, ale to nie jest poważny trener. W dupie mam jego filozofię futbolu, absolutne podstawy leżą. Gdyby nie był słowackim magiem tylko polskim trenerem już byś domagał się jego zwolnienia.

Oto twoje cytaty sprzed kilku miesięcy

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1572607)
Dla mnie sukcesem będzie utrzymanie się i pokazanie, że duet trener-dyrektor sportowy działa.
To czy MP będzie za rok, czy za 5 lat to nie ma większego znaczenia


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1572607)
Mam podobnie. Zdarzyć może się wszystko, tak jak z Wartą (tak, nawet mistrzostwo, taka liga że wystarczy napastnik w formie i brak kontuzji), ale realnie sukcesem będzie jeśli na kilka kolejek przed końcem nie będziemy nerwowo rozpatrywać minitabel dających nam utrzymanie.

Przebudowujemy skład (znowu), chcemy (musimy) stawiać na młodych, to będzie kosztować punkty.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1572607)
Hybali, Skowronka i Stolarczyka. Trzech różnych trenerów, trzy różne katastrofy, przy czym Stolarczyk to już dosłownie nie miał kim grać pod koniec swojego pobytu w Wiśle.
Na papierze zmieniliśmy trenera na lepszego ale chciałbym żebyśmy pamiętali że to nie trener wybiegnie na boisko.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1572607)
Znaczy to też że sporo problemów jakie miał Hybala będzie miał też Gula. A właściwie jeden problem podnoszony przez jego krytyków:
- nie wykorzystuje "potencjału" zawodników. Była histeria że Silva i Chuka nie "pomagają", Silvy nie już nie ma, zobaczymy co z naszą kadrą zrobi nowy trener. Od dawna uważam że 90% winy za wyniki ponoszą piłkarze. Albo będzie zmiana jakościowa pod kątem taktyki nowego trenera, albo wyjdzie jak zawsze.

pan_premier - myślę że my nie zatrudnialiśmy i nie zatrudniamy piłkarzy pod żadną taktykę.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1572607)
Dluzszy tekst na weszlo o Guli
https://weszlo.com/2021/06/07/kim-je...-wisly-krakow/

Z tekstu wynika, że sprowadziliśmy drugiego Hybalę, tyle że bez ciężkiego charakteru:
- wymaga wysokiej intensywności
- potrzebuje piłkarzy o określonym profilu żeby odnieść sukces
- wymaga profesjonalizmu i 100% zaangażowania w trening (ciekawe jak zareaguje jak któraś z legend wypali że jest zmęczona )
- jego taktyka to wysoki pressing, szybka gra piłką i mnóstwo podań na połowie rywala
- przez co jego drużyny często narażają się na kontry i mają problem z autobusem w bramce.

Innymi słowy wszystko to za co krytykowano tu Hybalę (co śmieszy jeżeli spojrzeć na zachwyty jego krytyków), tylko charakter ma normalny.

Brzmi pozytywnie o ile faktycznie dostanie czas i narzędzia, czyli to czego jednocześnie nie dostał żaden trener Wisły od bardzo dawna.


wislak2214 24.10.2021 00:29

Irytuje mnie jedna rzecz... Kliment drugi raz rozchorował się przed meczem, Plewka przeziębiony i gorączka od dwóch tygodni , Aschraf schodzi z rozgrzewki bo źle sie czuje , Forbes nie był w pełni sił , ale czy to to sławne przeziębienie to nie wiadomo akurat.. Pytam kur** to panienki czy piłkarze?

ciastek88 24.10.2021 01:08

Meczu nie chce mi się komentować , każdy widział to gówno.

Dodam tylko , że w lidze ostatni raz kiedy gola dla Wisły zdobył pomocnik lub napastnik to 29 sierpnia i mecz z Legia, bramka Felicio. Od tamtej pory w lidze strzeliliśmy 3 bramki, wszystkie Frydrych. Tak ma wyglądać nasza gra w ofensywie ? Dwa miesiące bez bramki pomocnika lub napastnika ? To jest k. KOMPROMITACJA.

bódyń 24.10.2021 06:05

https://i.ibb.co/W3LzGGz/Zrzut-ekran...4-06-59-17.png
https://i.ibb.co/9Yp9Vnk/Zrzut-ekran...4-07-04-41.png

Matejas_ 24.10.2021 06:30

http://lovekrakow.pl/uploads/Zrzut%2...23.32.17_1.png

MMTS 24.10.2021 06:54

Nie wiadomo nawet co w tej sytuacji zrobić. Druzyna gra coraz gorzej pod względem ambicjonalnym. Może zarząd mając doświadczenie w korpo powinien piłkarza po piłkarzu wziąć na indywidualne rozmowy dyscyplinujące. Może koledzy kopacze mają po prostu za dobrze?

qaro 24.10.2021 07:07

....a, co z tym Gula jest nie tak, miał być fachowiec a jest amator
. Wisła z Ojrzynskim na ławie dała by więcej radości i punktów

wolfy 24.10.2021 07:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxx304 (Post 1572639)
Oto twoje cytaty sprzed kilku miesięcy

Możesz rżnąć głupa że nie widzisz równi pochyłej, że ostatnie trzy bramki strzelił obrońca, nie tworzymy sytuacji a tracimy bramki na potęgę. Wtedy może bym zrozumiał że widzisz jakąś sprzeczność.
Tyle że my nie gramy na spokojne utrzymanie, to co robi Gula to gra na totalny upadek mentalny zespołu który skończy się taką serią że wam oko zbieleje. Koleś wygląda na taktycznego dyletanta który nie wie jak ustawić drużynę w obronie. Nie wiem jak to możliwe, ale tak to wygląda.

Skład mamy słaby, ale nie na tyle żeby Śląsk nam wbijał 5 z perspektywą na 10. Wbrew pozorom ma znaczenie czy przegrywasz 1/2 do zera czy kręcisz się koło potencjalnych dwucyfrówek. Ile jeszcze Śląsk albo Lech dadzą radę wykręcić takich wyników jak z nami? Stawiam że zero.

Byłem przygotowany mentalnie na grę w kratkę ale nie na seryjne kompromitacje których nic nie usprawiedliwia. Mamy słaby skład jeżeli chodzo ofensywę, ale w defensywie to akurat jest całkiem solidnie - tylko trzeba to umieć ustawić.

I spoko, mogę przyznać że Gula mnie zaskoczył, bo spodziewałem się bryndzy ale nie że będziemy ustawieni jak zespół licealny na lekcji WF.

PAWEŁ 24.10.2021 07:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1572648)
Możesz rżnąć głupa że nie widzisz równi pochyłej, że ostatnie trzy bramki strzelił obrońca, nie tworzymy sytuacji a tracimy bramki na potęgę. Wtedy może bym zrozumiał że widzisz jakąś sprzeczność.
Tyle że my nie gramy na spokojne utrzymanie, to co robi Gula to gra na totalny upadek mentalny zespołu który skończy się taką serią że wam oko zbieleje. Koleś wygląda na taktycznego dyletanta który nie wie jak ustawić drużynę w obronie. Nie wiem jak to możliwe, ale tak to wygląda.

Skład mamy słaby, ale nie na tyle żeby Śląsk nam wbijał 5 z perspektywą na 10. Wbrew pozorom ma znaczenie czy przegrywasz 1/2 do zera czy kręcisz się koło potencjalnych dwucyfrówek. Ile jeszcze Śląsk albo Lech dadzą radę wykręcić takich wyników jak z nami? Stawiam że zero.

Byłem przygotowany mentalnie na grę w kratkę ale nie na seryjne kompromitacje których nic nie usprawiedliwia. Mamy słaby skład jeżeli chodzo ofensywę, ale w defensywie to akurat jest całkiem solidnie - tylko trzeba to umieć ustawić.

I spoko, mogę przyznać że Gula mnie zaskoczył, bo spodziewałem się bryndzy ale nie że będziemy ustawieni jak zespół licealny na lekcji WF.

Jakoś na początku pracy każdego trenera mamy bardzo dobry skład! Popatrz na zydownie jak grali przed i po rozmowie motywacyjnej. Nagle sobie przypomnieli jak grać w piłkę i na warunki naszej ligi nie kopać się po czołach ??

Drozd 24.10.2021 08:11

To są efekty postawy klubu w stosunku do Hyballi. Kopacze wiedzą że klub może im skoczyć, trener może im skoczyć więc co się mają przemęczać, starać, martwić o wyniki, zawsze można zwalić na bramkarza.

Pamięta ktoś nasz ostatni mecz za Śląskiem? Tam sztycha nie zrobili, a tutaj jechali z nami jak z furą gnoju. Dalej się niektórym wydaje że to kwestia składu i jakości kopaczy? Zupełnie nie.

Książę Palownik 24.10.2021 08:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1572653)
To są efekty postawy klubu w stosunku do Hyballi. Kopacze wiedzą że klub może im skoczyć, trener może im skoczyć więc co się mają przemęczać, starać, martwić o wyniki, zawsze można zwalić na bramkarza.

Pamięta ktoś nasz ostatni mecz za Śląskiem? Tam sztycha nie zrobili, a tutaj jechali z nami jak z furą gnoju. Dalej się niektórym wydaje że to kwestia składu i jakości kopaczy? Zupełnie nie.

To nie wyjaśnia wszystkiego. Personalnie linia obrony nie powinna odstawiać takiego cyrku jak odstawia. Również mentalnie to są piłkarze, którzy pewne minimum walki i zaangażowania powinni gwarantować. Problemem jest brak jakiejkolwiek sensownej pracy w ustawieniu, to wygląda, jakby oni trenowali tylko i wyłącznie siatkonogę.

majkelson777 24.10.2021 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1572615)
Pamiętacie 0:7 z Legią, gdy najlepszym piłkarzem był Lis?
Dzisiaj 0:5 i najlepszym piłkarzem Biegański.
To jest ....a NIE-DO-WIARY

Akurat z Legią bronił Buchalik, choć oczywiście ciężko jego winić za tamten mecz.

Drozd 24.10.2021 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1572654)
To nie wyjaśnia wszystkiego. Personalnie linia obrony nie powinna odstawiać takiego cyrku jak odstawia. Również mentalnie to są piłkarze, którzy pewne minimum walki i zaangażowania powinni gwarantować. Problemem jest brak jakiejkolwiek sensownej pracy w ustawieniu, to wygląda, jakby oni trenowali tylko i wyłącznie siatkonogę.

Czyli trener który miał być fachowcem okazał się wuefistą? Akurat u nas? Przepraszam ale grać w piłkę tak żeby nie przegrać 5:0 to kopacze powinni umieć bez trenera.

Boję się że to akcja W....

LucjuszWielki 24.10.2021 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1572631)

To wy zniszczyliście Wisłę. Nikt inny. Nie Majchrowski, nie Filipiak, nie Tusk, nie mityczne wrogie siły, które chciały przejąć świętą ziemię. Tylko wy.

Ja tam myślę, że jednak Kaczyński z Morawieckim zniszczyli, a nie wy :rotfl:

Kowalski 24.10.2021 08:56

Ochłonąłem trochę. Na zimno to chyba tak to będzie przez jakiś czas wyglądać: od czasu do czasu wygrana, pechowe przegrane i raz na kilka kolejek wpier.... Jednak nie popadałbym w histerię. Trenera możemy ocenić za rok, na razie wymieniać powoli skład i znaleźć napastnika, który coś umie. Magiera jak na naszą ligę jest dobrym trenerem, rozpracowali nas i z zimną krwią wykończyli. Tak będzie jeszcze w kilku spotkaniach. Zobaczymy jak wypadną derby.

TSWojtas 24.10.2021 09:13

Kiko był ganiony ze jedynym pomysłem była piłka na Carlitosa. Teraz naszym pomysłem jest piłka na Forbsa. Gorzej być nie może

wolfy 24.10.2021 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 1572660)
Kiko był ganiony ze jedynym pomysłem była piłka na Carlitosa. Teraz naszym pomysłem jest piłka na Forbsa. Gorzej być nie może

No nie wiem. Myślę że Gula nie powiedział ostatniego słowa i 5:0 będziemy wspominać z rozrzewnieniem. Dzisiaj mogli nam przekręcić licznik, zresztą tak jak Amica.
To nie jest przypadek, tylko nie każda drużyna potrafi nasze tragiczne ustawienie w obronie wykorzystać, nawet jeśli tworzą okazje.

Napiszę serio - wolę żeby drużynę prowadził duet Jop-Kmiecik. Przynajmniej są trzeźwi jak układają skład i taktykę do niego.

ciacho 24.10.2021 09:56

Stawiam, że w kolejnym meczu dyletant Gula postawi na Mehmerica w obronie żeby kibiców zadowolić i będzie kolejny ostry wpier...Przecież to jaki on wczoraj wystawił sklad od początku to by nikt nie wymyślił. W dodatku jak robił zmiany w 30 min to chyba mu się styki przegrały i zostawił Szotę na prawej obronie. Na szczęście się zorientował w przerwie, że to pachnie jeszcze większą kompromitacja i wszedl za niego "mam na wszystko wyjebane" Szot.

wolfy 24.10.2021 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1572663)
Stawiam, że w kolejnym meczu dyletant Gula postawi na Mehmerica w obronie żeby kibiców zadowolić i będzie kolejny ostry wpier...

Bo nie wystarczy wystawić piłkarzy, trzeba ich też ustawić. U nas leżą taktyka, automatyzmy, ustawienie - to wina trenera. Jedyna różnica to że jeden zawodnik więcej wybroni stykowych akcji, drugi mniej ale i tak w końcu nam strzelą bo źle się ustawiamy i przeciwnik jednym podaniem gubi obronę.

Albo Gula źle ich ustawia, albo nie są w stanie grać tak jak sobie wymyśli. Tak czy siak nic z tego nie będzie

Arkadiusz.Czerepach 24.10.2021 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxx304 (Post 1572639)
Oto twoje cytaty sprzed kilku miesięcy

wydaje ci sie za zaorales Wolfiego ?


nie, to dobry przykład tego jaka chujoza u nas nastąla że nawet osoba który prezentowała wyważone opinie zmienia zdanie

PAWEŁ 24.10.2021 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1572664)

Albo Gula źle ich ustawia, albo nie są w stanie grać tak jak sobie wymyśli. Tak czy siak nic z tego nie będzie

A u Nas od schyłkowego Cupiała coś wyszło? Pomijając okres kiedy lenie nie miały płacone a w oczy zaglądało widmo szukania nowego pracodawcy i trzeba było zapierdalac ?

Książę Palownik 24.10.2021 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1572666)
wydaje ci sie za zaorales Wolfiego ?


nie, to dobry przykład tego jaka chujoza u nas nastąla że nawet osoba który prezentowała wyważone opinie zmienia zdanie

Prawda jest taka, że Gula był przedstawiany jako nowa jakość, świetny warsztat etc. Faktem jest, że jak na razie Eklapa go bardzo boleśnie weryfikuje. Nie widać żadnego postępu. Ja też się spodziewałem, że będziemy grać w kratkę ale my nie gramy w kratkę - gramy totalną lipę w każdym spotkaniu, czasem po prostu fart dopisuje (jak z Górnikiem).

silver03 24.10.2021 10:30

Na prawdę rzadko, albo wręcz wcale nie cisnę po kilku niepowodzeniach czy to trenera czy piłkarzy, ale teraz to jest jakiś kur** DRAMAT. Kolejna piątka przyjęta w odstępie kilku tygodni, w dodatku nie widać jakiejkolwiek reakcji boiskowej piłkarzy na te zdarzenia. Po prostu pogodzeni z losem przyjmują kolejne gole. To jest kur** jakieś nieporozumienie.

ciacho 24.10.2021 11:10

Zobaczcie z jakim spokojem zawodnicy Śląska sobie klepali nawet we własnej strefie obronnej pomiędzy naszymi grajkami. Żadnej paniki, żadnej dzidy, żadnego wybijania po autach, wszystko na spokoju. Nas jak przeciwnik przyciśnie to starch w oczach.

alexx6 24.10.2021 11:15

Dziwnym trafem w Sląsku zapierdalają w Rakowie zapierdalają nawet w Pogoni tylko nie u nas.
DLACZEGO ?????????

MMTS 24.10.2021 11:17

Zastanawiająca była reakcja Guli na konfie. Ewidentnie był wstrzasniety wynikiem i grą drużyny. Nie wiem tylko czy wynikało to z tego że nie spodziewał się że jego taktyka nie zadziała czy dlatego po prostu piłkarze go wychujali bo im się nie chciało a na treningach im się costam chciało. I być może ten mecz pokaże mu że musi w sobie coś zmienić. Albo podejście taktyczne albo przestanie być dobrym wujkiem dla tych paralitykow

wolfy 24.10.2021 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1572668)
Prawda jest taka, że Gula był przedstawiany jako nowa jakość, świetny warsztat etc. Faktem jest, że jak na razie Eklapa go bardzo boleśnie weryfikuje. Nie widać żadnego postępu. Ja też się spodziewałem, że będziemy grać w kratkę ale my nie gramy w kratkę - gramy totalną lipę w każdym spotkaniu, czasem po prostu fart dopisuje (jak z Górnikiem).

W sumie chyba każdy jest w szoku że Gula AŻ TAK sobie nie radzi i jest robiony jak dziecko przez ligowych wyjadaczy. Nawet Ci którzy dotąd pisali że w.......e są wliczone w koszty się wysypują, bo nie wygląda to dobrze.
Co gorsza piłkarze chyba też są załamani, dwa razy pięć do zera przyjąć w kilka tygodni, do tego same niemal porażki. Ja nie sądzę żeby mieli wywalone, są tacy sobie piłkarsko ale za chaos na boisku odpowiada trener.
Wiadomo że jak Forbes zjebie setkę albo Kuvejluć zawali bramkę to ich wina, ale jeśli każdy wchodzi w nasze pole karne jak w masło to problem leży w trenerze który nie umie ich ustawić.

Na logikę - skoro to niby paralitycy to jak mają grać szybki futbol po ziemi, na jeden kontakt?

Wehrmacht 24.10.2021 11:21

https://wislakrakow.com/forum/showpo...4&postcount=51

Tak się tylko przypomne sprzed roku po porażce z Wartą i przed wywaleniem Skowronka :D skonczyliśmy na 13 miejscu, bo gorszy bilans meczow bezpośrednich z Płockiem wiec troch sie pomylilem :D

Także po raz kolejny polecam się uspokoić wszystkim, bo zaden wynik w lidze po meczu z Termalicą, a dla ludzi bardziej ostrożnych - po meczu z Rakowem nie ma juz znaczenia. Spaść nie spadniemy i nic osiagnac nie osiagniemy. Z jedną małą rożnica - ze ten sezon jeszcze nie został przegrany. Liczy sie tylko i wyłącznie mecz w Tychach by moc sie czymkolwiek chociaz przez kolejny miesiac emocjonowac. Jebac mecz w Płocku i, jesli mialoby zaklocic przygotowania do meczu w Tychach, jebac derby. Byle ich nie przegrac.

Mecz sezonu 3 listopada czy kiedy my go tam gramy. Bo jesli odpadniemy, to tak jak i rok temu bylo - bedziecie sobie tu kolejne 8 miesiecy wchodzic i sie sztucznie wku*wiac i podniecac, po wygranych, remisach i porazkach kompletnie bez znaczenia :D i tak 12-15 miejsce i tak :D

Arkadiusz.Czerepach 24.10.2021 11:47

no nie do końca , bo chodzi jeszcze o PR i uczucia kibiców , zarówno patrząc na nich przez pryzmat dawniejszy - emocjonalny , czy tez nowocześnie - klientów

reasumując , czasem wygrać ok z rzadka , przeważnie po pazdzierzach przegrywać , spłacać długi utrzymywac sie itp

ale po czymś takim jak wczoraj odpływ kasy z dnia meczowego murowany na długi czas (to tak biznesowo)
a zwyczajnie po ludzki:

właśnie z 30 minut temu oglądałem przez okno w bloku pijanego sąsiada zaczepiającego ludzi i tłumaczącego im że ostatnie 5:0 u siebie to było przed wojna (przenośnia)

i o tym też powinni myśleć w klubie zanim pierdną jakimś gówno-wywiadem na zamówienie z pasiecznym o "papierku lakmusowym" i tym podobnych bzdurach

Kurz 24.10.2021 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1572674)
Na logikę - skoro to niby paralitycy to jak mają grać szybki futbol po ziemi, na jeden kontakt?

Ciągle się pocieszamy, ze niektórzy jeszcze odpalą, ale jeśli miałoby zostać tak jak teraz, oczywiście obraz gry nie ulegnie zmianie.

Obecna Wisła ma za mało jakości, brakuje jej odpowiedniego balansu, żeby osiągnąć cokolwiek poza spokojnym miejscem w środku tabeli (w tej kalkulacji biorę pod uwagę potencjalne 2-3 wzmocnienia zimą). Trzeba zdawać sobie sprawę, że mieszanka "niedoboru" jakości i nadreprezentacja młodości na przeciętnym poziomie, będzie sprawiała, że przynajmniej do zimy będzie jak teraz, czyli zwycięstwa w kratkę i przegrzane emocje po wyjątkowo słabych meczach.

DeadOrAlive 24.10.2021 13:36

Był Wdowczyk, Kiko, Stolarczyk, Hyballa - przeminie również Gula, a paralitycy jak Sadlok i kilku innych NADAL TRWAJĄ, jak karaluchy przetrwają każdą katastrofę.

Naszym największym problemem jest fakt, że piłkarze traktują nasz klub, nie jak miejsce do promowania się, jak miejsce w którym mogą coś stworzyć coś pięknego i nawiązać do czasów świetności - tylko jak Ciechocinek, a w dodatku taki rodzaj wypoczynku, za który im jeszcze płacą. Nie jestem w stanie tego inaczej nazwać, jak po prostu rozwalaniem od środka starań tysięcy kibiców, dziesiątek pracowników klubu i przejadaniem pieniędzy ludzi, którzy ciężko na ten chleb zapie*dalają w odróżnieniu od tych wkładów. Niestety, czas zacząć piłkarzy traktować poważnie, nie jak dzieci pod parasolem ochronnym. Mam duży żal do tych, którzy są najdłużej stażem w klubie, a to oni są zazwyczaj twarzami kolejnych kompromitacji.

Co dalej ? Drużyna jest w ogromnym kryzysie, wiele wskazuje na to, ze jest to kryzys wywodzący się bezpośrednio z pewnego buntu w drużynie, bo jak inaczej wytłumaczyć, zachowanie w ciągu tygodnia kilku piłkarzy oraz to bezpośrednio przed meczem ?

Być może przyjdzie Wujek, któremu akurat nie można odmówić tego, że nie potrafi ustawić drużyny w obronie. Tylko co z tego, skoro dalej będzie dysponował wkładami, którzy od lat przyczyniają się do tego, że nazwa Wisła Kraków już na nikim nie robi wrażenia, a jest bardziej przedmiotem żartu ?

Przecież Ci ludzie są w kierownictwie drużyny i mają największy wpływ na tych, którzy przychodzą do klubu okienko po okienku.

Słowem podsumowania, zmiana trenera w dłuższej perspektywie wydaje się nieunikniona, natomiast za zmianą trenera w parze powinno iść pożegnanie się z tymi, którzy od lat firmują postępująca degrengoladę swoim nazwiskiem.

Tu jest WISŁA, tu się walczy.

A cytat Reymana w szatni mogliby zamalować, a nie ośmieszać kilkukrotnie w sezonie.

Arkadiusz.Czerepach 24.10.2021 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1572686)
Był Wdowczyk, Kiko, Stolarczyk, Hyballa - przeminie również Gula, a paralitycy jak Sadlok i kilku innych NADAL TRWAJĄ, jak karaluchy przetrwają każdą katastrofę.

Naszym największym problemem jest fakt, że piłkarze traktują nasz klub, nie jak miejsce do promowania się, jak miejsce w którym mogą coś stworzyć coś pięknego i nawiązać do czasów świetności - tylko jak Ciechocinek, a w dodatku taki rodzaj wypoczynku, za który im jeszcze płacą. Nie jestem w stanie tego inaczej nazwać, jak po prostu rozwalaniem od środka starań tysięcy kibiców, dziesiątek pracowników klubu i przejadaniem pieniędzy ludzi, którzy ciężko na ten chleb zapie*dalają w odróżnieniu od tych wkładów. Niestety, czas zacząć piłkarzy traktować poważnie, nie jak dzieci pod parasolem ochronnym. Mam duży żal do tych, którzy są najdłużej stażem w klubie, a to oni są zazwyczaj twarzami kolejnych kompromitacji.

Co dalej ? Drużyna jest w ogromnym kryzysie, wiele wskazuje na to, ze jest to kryzys wywodzący się bezpośrednio z pewnego buntu w drużynie, bo jak inaczej wytłumaczyć, zachowanie w ciągu tygodnia kilku piłkarzy oraz to bezpośrednio przed meczem ?

Być może przyjdzie Wujek, któremu akurat nie można odmówić tego, że nie potrafi ustawić drużyny w obronie. Tylko co z tego, skoro dalej będzie dysponował wkładami, którzy od lat przyczyniają się do tego, że nazwa Wisła Kraków już na nikim nie robi wrażenia, a jest bardziej przedmiotem żartu ?

Przecież Ci ludzie są w kierownictwie drużyny i mają największy wpływ na tych, którzy przychodzą do klubu okienko po okienku.

Słowem podsumowania, zmiana trenera w dłuższej perspektywie wydaje się nieunikniona, natomiast za zmianą trenera w parze powinno iść pożegnanie się z tymi, którzy od lat firmują postępująca degrengoladę swoim nazwiskiem.

Tu jest WISŁA, tu się walczy.

A cytat Reymana w szatni mogliby zamalować, a nie ośmieszać kilkukrotnie w sezonie.

cos wiecej ?

Karherop 24.10.2021 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1572686)
Co dalej ? Drużyna jest w ogromnym kryzysie, wiele wskazuje na to, ze jest to kryzys wywodzący się bezpośrednio z pewnego buntu w drużynie, bo jak inaczej wytłumaczyć, zachowanie w ciągu tygodnia kilku piłkarzy oraz to bezpośrednio przed meczem ?

.

Rozwiń myśl co to za bunt i co to było za zachowane? Kto w tym uczestniczy?

Inaczej uznam to za gadanie dla samego gadania.

Smok 24.10.2021 14:40

Ewidentnie w drużynie cos się dzieje na zapleczu. Może to protest na durne (ewidentnie) pomysły trenera?
Jedyny coś wnoszący do gry Aschraf nagle opuszcza rozgrzewkę, Yebo siedzi na ławie (za karę?), a jak go wpuszczają (z przymusu?), to gra wybitnie indywidualnie tylko na pokazanie się, a nie dla drużyny. Widać, że pracuje, by wypromować się i olać ten zespół być moze już w przerwie, a najdalej na koniec sezonu.
Przecież od 60 minuty to juz tylko czekali na gwizdek zakończenia meczu, zamiast zapierdzielać choćby po "honorowego" gola. 111 km wybieganych "na stojąco" w porównaniu do 118-120 co , jak pokazali, potrafią.
Może poszły jakies zakłady u booka?? Inaczej nie potrafię wytłumaczyć tego zachowania niektórych kopaczy i do tego kompletny brak ambicji i zaangażowania.

LucjuszWielki 24.10.2021 14:49

Nie może mi przejść przez gardło nawet obiad niedzielny, gdyż myślę o tych MIERNOTACH.

Dla mnie nie jest najgorszy poziom sportowy, to że zagrali słabo...

NAJGORSZE jest to, że na mecze przychodzą dzieciaki, ludzie chorzy, dla których Wisła jest czymś więcej niż dla tych SZMACIARZY, ludzie na wózkach, ludzie, którzy niebawem odejdą ze świata bo mają ciężkie choroby i mecz ukochanej Wisły podnosi ich na duchu.. Oglądają mecz, i patrzą na te... szmaty: SZMATY, które druga połowę zamiast otrząsnąć się w szatni i jeździć na dupach, na ambicji nagle grają chodzonego , CAŁKOWICIE odpuszczają mecz, poddają się już w przerwie - w szatni. Rzucają ręcznik bo im się po prostu NIE CHCE.

KUMACIE SZMACIARZY????? Przegrać można zawsze, ale nie k..wa ODPUSZCZAC bo im sie NIE CHCE. Takiej 2 połowy nie widziałęm od 95 roku, nie przypominam sobie kurła mać.


Co Gula im powiedział w szatni? Dobra chłopaki poklepcie do boku bo jutro do modnych knajpek na obiad jeszcze z kontuzją pójdziecie???


Dla mnie po tej 2 połowie, to są SZMACIARZE, to są gnidy w koszulkach Wisły, klubu, który jest moją druga połowa serce i tym szm.. nie chciało się ...



MIMO padliny w poznaniu, mimo oklepu od lęcznej i kilku innych kompromitacjach , byłem na tyle wyrozumiały, aby wspierać Gulę... ale co mecz to widze, że to jest jakiś przebieraniec, dobry kolega piłkarzy, on nie krzyknie, nie opierniczy, uśmiech jak Zulu Gula i jest ok. To jest dobry ojciec dla dziecka, które ma jakieś ułomności, a nie trener, który zjedzie lub ZMOTYWUJE mieronty. CO ROBIŁ w szatni Gula przy 3:0 ??? Przecież oni nawet NIE PRÓBOWALi ATAKOWĄĆ, więc co ? Trener wymyślił, aby podawali sobie piłki z tyłu i czekali na kontry ? No nie kumam tej postawy haniebnej.

Wybacze wszystko: po walce, po tym, że niewychodzi, ale nie po tym urestwie, które zaserwowali w 2 połowie....

BTW Macie swojego KAPITANa i Wiślaka Alana... za płock umierał a tu WYJEBUNDA - nie ukruwam, że to przewidywałem. Ktoś na SB pisał, że w najbliższym meczu z płockiem Alanik wpakuje swojaka - podzielam to zdanie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl