![]() |
Zgadzam się z tym co napisał @kopaczoholik, ale mimo wszystko uważam że to jest czyste s....ysyństwo co dzisiaj uczynił sędzia na boisku. Szkoda że kolejny raz przejdzie im to płazem
|
Jakubik nie poradził sobie ze swoim ego. Musiałby przyznać się drugi raz do pomyłki. Czy sędziowie przechodzą jakieś szkolenia w tym zakresie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Prosto. Odgwizdal. VArowcy mowia sprawdz i Poszedl sprawdzic i ogaldal. I byl karny za to, ze zawodnik Piasta kopnal Starzynskiego.
Co do sytuacji z Drzaga w meczu z Korona - Wisla wtedy bylo odwrotnie. Obronca kopie wtedy napastnika a tu napastnik obronce. Na jakas pokretna logike fauluje zawodnik ktory jest kopniety:) Sytuacja z Kielc https://youtu.be/fwGqWzQbZsQ?t=157 |
Mecz zmienił swoje oblicze zupelnie od stanu 2;3.I kto zawinił.No jasne
juz po raz niewiem ktory(tysieczny ?) to napisze ze Wisla potrzebuje w bramce bramkarza a wyrób bramkarskopodobny.To jest zenujace ze ktos taki ciagle nam broni. Gosc co ma to wpuszcza.Wpuscll tez kilka minut wczensiej tylko byla wtedy reka goscia z Piasta.Niewiem jak mozna budowac zespol ,zmieniac trenera,obroncow,pomocnikow ,bic sie o napastnikow.A ten nieudacznik ciagle na bramce.Ile on nam jeszce meczow przegra? bo to on jest "ojcem" dzisiejszej porazki..Co najwyzej do przerwy bylo by 3;1 i Piast w drugiej polowie juz by nie odrobil. A tak mamy bramkarza ktory co strzelaja to wpuszcza.Albo sam sobie strzela,inni nawet nie musza. Szlag czlowieka moze trafic. |
Jestem tego samego zdania. Bramkarz to podstawa w zespole. Buchal to na szczęście nie jest pierwszy wybór ale Lis też nie daje żadnej gwarancji solidnego poziomu.
|
Jak ktoś broni JCS po tym meczu, to powinien również Buchalika, który zrobił dwa razy mniej byśmy ten mecz przegrali.
|
zgadzam się z przedmówcami...
Porażka i to w takim stylu to zasługa Buchalika! To on swoim babolem na 2:3 podał nie tylko tlen ale rękę Piastowi... i podciął skrzydła reszcie zawodników. To jest absurd co wpuścił Buchalik... Oczywiście druzyna też dała ciała... ale tak na prawdę to poza błedami sędziowskimi to własnie postawa bramkarza Wisły spowodowała klęskę.... eh szkoda gadać... |
na poczatku meczu mogl byc jeszcze karny na Yeboahu tylko zamiast sie przewrocic probowal strzelac
a co do świerczoka to https://gazetakrakowska.pl/kibice-wi...ovii/ar/484943 |
Kilka moich uwag o meczu. Nie jestem załamany ale w....iony. Pewnie większość jest. Przegraliśmy mecz dzięki własnemu frajerstwu (który to raz?) z dużą pomocą sędziego.
1. Mam nadzieje że Hyballa przewiduje inne scenariusze niż tylko atak na początku meczu? Może jeszcze nie mamy 100% świeżości? Nie wiem, zobaczymy jak to będzie wyglądać z Jagą. 30 minut świetnej gry, a potem Piast się obudził/nam zabrakło prądu. Nie zawsze na początku strzelimy 3 gole które w normalnym meczu powinny ustawić wynik. 2. Niestety wciąż stare demony, nieskuteczność, Carlos... 3. Obrona to jak za Skowronka dziadostwo dziś. Niestety, ale bez względu na sędziego, Carlosa, nie można tracić 4 goli u siebie. To ile musimy strzelać goli? 6, 8 żeby wygrać mecz? Frydrych jak i reszta kolegów żenada. 4. Sędzia - koledzy już napisali, nie będę powtarzał 5. Czy Broda jest słabszy od Buchalika? Czy to możliwe? Nie jestem załamany. W....iony wynikiem, ale nie załamany grą. Gra pierwsze 30 minut i potem kilka sytuacji powinna dać nam 3 punkty. Nie dała. Tak wiem, powtarzam się - frajerstwo w obronie i dno. Nie ma co płakać. Hyballa ma 7 dni żeby posklejać zespół po takim meczu. Jeśli jest dobrym przywódcą mentalnym jak sam sie reklamuje powinniśmy wyjść na mecz z Jagą bez balastu w głowie. Trzeba grać i wygrywać. |
btw co z Lisem ?
|
Ok, tak już nieco bardziej na spokojnie.
Mecz ułożył się Wiśle kapitalnie, lepiej już nigdy nie będzie. Gdyby nie babol Buchala to pewnie zakończyłoby się to zwycięstwem, nie wspominając o karnym na 3:3. Niemniej czasem zdarzają się takie punkty zwrotne w trakcie sezonu, albo w jedną albo w drugą stronę. Obawiam się, czy dla Wisły nie będzie to punkt zwrotny i teraz będzie już naprawdę źle. Mecz z Jagiellonią szalenie ważny, albo drużyna się odbuduje albo jesteśmy na prostej drodze do degradacji i upadku. |
Cytat:
|
Cytat:
|
koledzy krytykują JCS i Buchalika a nikt nie napisał, że żenująco słabo zagrał Frydrych -pierwsza druga i czwarta bramka po części jego. Słabiutko w drugiej połowie Sadlok-z Jego strony gole nr 1 3 i 4 i Burliga. Savić niby najwięcej biegał ale efekt żaden.
Klasowa drużyna nie dałaby sobie strzelić 4 goli, my mając miernotę w bramce, miernotę na lewej pomocy, miernotę (dziś) na środku obrony nie mieliśmy szans tego utrzymać. Szkoda, że trener długo czekał ze zmianami. Burliga i Żukow do zmiany po godzinie gry, JCS na początku drugiej połowy. |
Hyballa dostał dwie proste odpowiedzi na temat Carlosa i Buchala. Faktycznie też martwi Frydrych, który był ostoją - dziś znacznie poniżej poziomu.
Z drugiej strony - Świerczok widać, że tę naszą ligę asów będzie przerastał na wiosnę. Podciągnie Piasta w tabeli. Szkoda, że mamy w ....u napastników - 4, czy 5 na liście płac - a razem wzięci są może warci na boisku tyle co może 15% takiego Świerczoka. Druga bardziej ważna kwestia - tak naprawdę jak ktoś napisał ten wyku.rwisty pressing trwał 30 minut, potem graliśmy pyte. |
Cytat:
|
W kontrowersjach w Canal+ obie decyzje co do karnych niesluszne - uznal Pan Slawek
1. karny dla WIsly powinien byc, nieslusznie odwolany, druga noga uderza(kolanem) 2. karnego dla Piasta nie powinno byc. Starzynski zagrywa pilke i wygrywa pozycje. Dwie bledne decyzje co do karnych w dobie VARu. |
Cytat:
W dobie varu czyli 100 kamer nawet z kosmosu i 3 gosci ktorzy nic nie robia tylko maja przez 90 minut skupic sie na gapieniu sie w monitor 2 razy popelnic bledy ktore wypaczaja wynik meczu.To juz jest przekret. Przegrywamy przez bramkarza i niewidomych z varu,wiec po co komu var ,zlikwidujmy go. |
Cytat:
|
Cytat:
Ok, i moja opinia: Przez 30 minut graliśmy jak nigdy, potem przegraliśmy jak zawsze. Ten sezon jest stracony. Nie mam złudzeń że skończymy gdzieś w granicach 10 miejsca, takie mecze jak dziś dalej będą się zdarzały. Z takimi piłkarzami jak Buchalik, Silva po prostu wyżej nie podskoczymy. Trzeba patrzeć do przodu, a szczególnie w kontekście przyszłego sezonu. Niemniej niech Hyballa dalej ciśnie ta grupę piłkarzy, bo pokazali że stać ich na świetną grę. To jak dopiero w 15 minucie Piast przekroczył połowę było czymś niesamowitym. Dać Hyballi czas, materiał jakiego chce i będzie dobrze. Decyzji sędziego nie będę komentował bo wszyscy widzieli. Przy 4-0 byłoby po meczu. Tyle. |
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, pechowo przegrany. Jeśli tak będzie pod względem jakości wyglądać nasza gra w tym sezonie to jestem dobrej myśli.
Dużo sytuacji z przodu, przeciwnik niedopuszczony do wielu konkretów. Bramki stracone po pechowej przebitce (1), babolu bramkarza (2), karnym, którego nie było (3), typowej bramce z niczego po rzucie z autu (4) - podczas gdy nasze w większości wypracowane po płynnej grze ofensywnej. Na 10 meczy tego typu tak grająca Wisła by pewnie z 8 wygrała, z 1 zremisowała i 1 przegrała. Akurat się trafił ten pechowy. Co los zabrał teraz, może oddać w najbliższej kolejce. Jedynie co, to cholernie szkoda tak dobrej gry, bo zasłużyliśmy dziś na zwycięstwo. |
Opinie o Jean Carlosie
https://weszlo.com/2021/01/31/jean-carlos-wisla-krakow |
Uważam, że Hyballa to świetny trener. Dawno nie widziałem takiej Wisły, która tak kontrolowała mecz i tak świetnie podawała, pressing.
Błędy indywidualne plus VARowi busiarze, siedzą w przyczepie i drapią się po jajach zamiast mówić sędziemu czy był, czy nie było karnego. |
Wynik wynikiem ale martwi forma Frydrycha, to znaczy jej totalny brak. Facet caly czas jest krok za gra.
|
Cytat:
|
ostatnie 15 minut to bylo juz jak za ptaszyny wiadome, ze zaraz wpadnie, jeszcze przed tym lipnym karnym z dupy bylo widac, ze Piast cos wcisnie i tak
|
Eh - oglądałem tylko 10 min - zacząłem od 22 minuty - i odrazu sie wkurzyłem, ze początku nie ogladalem :) Później spokojnie sprawdzam wynik i widzę 3:4 - masakra.
|
mysle ze nawet gdyby nie ten karny to i tak bysmy przerali bo postu pilkarzyki zagrali jak frajerzy po 3-0 , jesli chodzi o sedziego to az tak duzej winy w nim nie widze - dlaczego ??/ dlatego ze przy Var to w sumie juz kazdy moze bys sedzia pilkarskim , bardziej mam pretensje o te 2 sytuacje z karnymi od tych troli z wozu - niewiem - moze walili tam cos albo wciagali - bo przy takich sytuacjach jest prosty przekaz w sluchawke : Jest ewidentny karny - Nie ma absolutnie karnego ....choc sedzia glowny po ogladnieciu materialu var po prostu powinien zostac zawieszony na powiedzmy rok - zakaz wykonywania zawodu ityle ......te 2 decyzje to byla kpina ktora mozna by nawet podac do sadu o oszustwo ...pomimo tych 2 skandalicznych "pomylek" nie zmienia faktu ze ten mecz po 3-0 nie bylo prawa przegrac albo zremisowac , ale wyszedl brak charakteru - brak jaj - po prostu frajerstwo
|
gizmowisla - ale sędziowie z VAR powiedzieli, że karnego nie ma i żeby odwołał, ten palant głupi główny z gwizdkiem się uparł na karnego, zgoda powinien zostać zawieszony bo to skandal
|
Znalezione w sieci, nie sprawdzałem czy to prawda. Ale jeśli tak to zespół i trener Hyballa już przeszli do historii naszej ekstraklasy :D
"Historyczny wyczyn Wisły Kraków! Po raz ostatni zdarzyło się w najwyższej polskiej lidze, żeby wygrywając 3:0 drużyna przegrała mecz 3:4 prawie 83 lata temu (21.08.1938), gdy Warta Poznań pokonała 4:3 AKS Chorzów. GRATULACJE" |
Cytat:
|
Czas na zmianę trenera...
|
Oczywiście najłatwiej atakować sędziego. A czy sędzia kazał ręcznikowi w bramce zrobić wielbłąd? Czy sędzia kazał przestać grać po trzydziestej minucie? Czy sędzia kazał Carlosowi uderzać w poprzeczkę?
To jest typowa mentalność przegrywająca. Jak nie zrobi się raz na zawsze porządku w drużynie i będziemy dalej podziwiać wyczyny kolejnych turystów, a dodatkowo kolejni będą sprowadzani, to Wisła nie zrobi progresu jaki powinien mieć miejsce. |
Dyskusja nt. pracy sędziego kiedy prowadzi się 3 : 0 i ma się mecz "załatwiony" to wyższy poziom absurdu. Kilku piłkarzy kolejny raz pokazało, że na poziom ekstraklapy się po prostu nie nadaje. O bramkarzu to piszę tutaj pewnie od 2-3-4 lat, ale okej... lepiej grać bez takowego, a sprowadzać szrot. Nic, zobaczymy co będzie w kolejnych spotkaniach.
|
Serio, czytać co po niektórych tutaj, to jest jakaś wyższa szkoła odporności na idiotyzm. Pisze to wszędzie gdzie się da, ale widze poziom zidiocenia w społeczeństwie jest nieprawdopodobny i powszechny jak grypa.
Bierzecie udział w wyścigu Formuły 1, albo jakimkolwiek innym, robicie sobie 30 sekund przewagi nad 2 miejscem, jesteście 100m przed linią mety (golem na 4-0) i wbiega wam jakiś debil na drogę (Jakubik), zatrzymuje na minutę przez co zostajecie wyprzedzeni na samym finishu... po czym po wyścigu słyszycie - TO WASZA WINA! MOGLIŚCIE SOBIE ZROBIĆ 2 MINUTY PRZEWAGI, A NIE 30 SEKUND, WTEDY TA MINUTA NIE MIAŁABY ZNACZENIA!!!111oneone. Co trzeba mieć w głowie by coś takiego wymyslic, zwłaszcza mieniąc się kibicem Wisły? Wisła ZROBIŁA WSZYSTKO, by zgodnie z zasadami gry w piłkę nożną wygrać nawet więcej niz jedną bramką. To, ze sędziował jej jakiś sku*wiały złodziej pokroju Jakubika, to czyja to jest wina? Czy wy jesteście normalni? Idąc waszą skretyniała logiką gdybyśmy po 30 minutach prowadzili 15-0, a ta ku*wa Jakubik podyktowałaby 17 karnych z kapelusza, to pierdo*lilibyście, że to wina Wisły, że na wszelki wypadek nie prowadziła 20-0 o_O Ja wszystko rozumiem, ale są pewne granice przygłupich komentarzy, które można w miare bez reakcji znosic. Teraz można przejść, do oceny WYGRANEGO PRZEZ WISŁĘ, a złodziejsko spier*dolonego przez szmate Jakubika meczu. Pisałem nie raz i nie dwa, że dopóki w kadrze Wisły będą takie karykatury piłkarzy jak Boguski, Chuca, Niepsuj, BUCHALIK, Beciraj, MEHREMIC i najgorsza pi*zda ze wszystkich JEAN CARLOS, to nie ma znaczenia kto bedzie tych klaunów trenował. Czy to jest Skowronek czy Hyballa czy Guardiola czy Stefan Majewski zawsze wyjdzie szydło z worka. Pozbyliśmy sie Janickiego, Klemenza, Abramowicza, dzieki Bogu na wypozyczenie wyjebano Zdybowicza, ALE NADAL OGROMNĄ CZĘŚĆ NASZEJ KADRY stanowią pokraki i pseudopiłkarze, których nie trzymałbym nawet na ławie w A klasie. Dopóki ich na zbity ryj nie wypier*dolimy, to takie chore akcje jak dzisiaj będą mieć miejsce. Choćby tu konsylium 10 najlepszych trenerów w historii piłki nożnej ze sobą współpracowało. Kolejną rzeczą jest to, jak te mecze są przez te 38 milionów pseudo znawców tym kraju ogladane. Jak można za utrate pierwszej bramki winić Frydrycha, - co zrobiło 95% forum i Twittera? Czy ktokolwiek wysilił sie chociaż na tyle żeby zobaczyć co ODPIER*DOLIŁ przy tym rzucie z autu "mega gwiazda, mega solidny, zaskoczenie na plus" Mehremic? Co nawet zauwazył Hyballa mówiąc na konfie o ustawieniu przy rzucie z autu? Od lipca przy kazdej okazji powtarzam - to jest pajac pokroju Janickiego, maks pół półki wyżej, maks poziom Klemenza, wystarczy będąc na stadionie poobserwowac go przez 5 minut zeby wiedziec co to jest za typ para-pilkarza, do wypie*dolenia na zbity pysk przy pierwszej okazji. Nie moge uwierzyć, że ktos za tego głupka dawał 100k EURO, a my to odrzucilismy. To jest niepojęte. Buchalik - to naprawde szkoda mi mojej klawiatury. Proponuje na skale światową przetrzeć szalki w profesjonalnej piłce i PŁACIĆ innym klubom za wzięcie piłkarzy. Wisła płacąc innym za to, że wezmą takich pajaców zarobiłaby na tym niewspołmierne pieniadze. Dajesz 50, 100k złotych za przyjęcie Buchalika czy innego Boguskiego i cyk, z automatu 2 miejsca w tabeli wyzej ergo wiecej kasy niż te transfery by kosztowały. Czysty zysk. Tego co odjebał w tym meczu Jean "sprzedawca napojow na Copacabanie" Carlos, to nawet nie warto sie silić na opisywanie, bo i tak nikt by nie uwierzył. Tego gościa, to dla dobra klubu, trzeba by było jakoś uszkodzić gdzięs na mieście zeby tylko już nikt nie mógł nawet pomyśleć o wpuszczaniu go choćby na teren bazy w Myślenicach. Natomiast tak czy siak ta banda pseudo piłkarzy, parodystów i karykatur sportowców nie przykryje tego, że Wisła sportowo ten mecz wygrała, każda statystyka - posiadania piłki, przebiegniętych km, sprintów, dystanstu pokonanego biegiem - WSZYSTKO o tym świadczy. Ale zjawiła sie taka szmata jak Jakubik, która zatrzymała biegacza przed metą, puściła innych, a potem jeszcze pier*dolenia trzeba słuchać, ze to wina tego zatrzymanego :lol: Nie wiem co jest większym absurdem, ten mecz, czy takie skretyniałe komentarze po nim. |
Dobra, emocje opadły, więc kilka zdań ode mnie na temat wczorajszego meczu..
Na wstepie bawią mnie komentarze niektorych uzytkownikow tego forum oraz innych na facebooku że to przez sędziego przegraliśmy.. :) trzeba być frajerem roku żeby z 3:0 przegrać 3:4, to nie sędzia strzelał wiśle bramki tylko zawodnicy Piasta. Karny dla Piasta? ok, ale już wczesniej smierdziało bramką dla rywali (chocby poprzeczka) a my bronilismy się praktycznie całym zespołem.. Ludzie, Wisła w pierwszych 30 minutach grała jak za najlepszych lat a Piast mógl się jedynie zastanawiać z jakim bagażem bramek wroci do Gliwic.. I co? Wchodzi On, caly na biało, nasz etatowy ręcznik Buchalik. O ile przy pierwszej bramce nasi obroncy stali jak dzieci we mgle i nie pomogli to moim zdaniem taki Lis bez problemu obroniłby strzał Świerczoka. Pilka szła w miarę blisko bramkarza, no ale Buchal jak to Buchal rzucił się jakby kurę miał łapać.. Druga bramka parodia, silny strzał i zamiast odbijać do boku to ten wymyslił przerzucić piłkę nad poprzeczką, wyszlo jak wyszło.. Nie rozumiem jednego, nawet w Aklasie uczą że jak stracisz bramkę to trzeba uspokoić grę, wybić z rytmu przeciwnika żeby nie zweszyl swojej okazji.. a my dajemy sobie frajersko wbić 2 bramkę w przeciagu kilku minut i zamiast dowieść do przerwy 3:1 to schodzimy z 3:2.. Sedzia jak to sędzia, nie wiem po co ten VAR skoro przyjdzie taki parodysta pod monitor i twierdzi nadal że czarne jest białe, no ale za tydzien zobaczymy tego pedała jako arbitra na kolejnej murawie meczu ekstraklasowego bo nie wierzę w jakiekolwiek konsekwencje wobec niego. JCS-o ile przy pierwszej poprzeczce można powiedzieć że miał cieżka sytuację z uwagi na ilość graczy w swietle bramki to już przy drugiej to jakiś kryminał.. Prosta piłka, nie atakowany, może zrobic co chce a on zamyka oczy i wypierdala po raz kolejny w poprzeczkę.. Martwi mnie rownież Frydrych, już w sparingach bylo widać niepewnośc w grze i proste błędy ale wszyscy mówili o cięzkich nogach, że to sparing itd więc podchodziłem z dystansem do tego, teraz już nie ma sparingow a gość został objechany jak dziecko przy pierwszej bramce i moim zdaniem w kilku sytuacjach grał na alibi w obronie.. Mam nadzieję że to jednorazowy wyskok i zobaczymy Frydrycha z jesieni już w meczu z Jagą.. Reasumując mam nadzieję że ręcznik juz się nie podniesie z ławki bo nie wierzę w pogonienie go tym bardziej że negocjacje z Broda w sprawie przedlużenia kontraktu ponoć idą opornie.. Trener ma u mnie duzy kredyt zaufania bo widać powoli efekty jego pracy. Tyle że niezaleznie jaki trener by był to po boisku biegają pilkjarze, tu eweidentnie zawazyly blędy i umiejętności indywidualne.. Liczę na 3 pkt z Jagiellonią tym bardziej że tabela na dole co raz bardziej płaska.. |
Co do VARu w drugiej sytuacji. Jesli prawdziwa jest sytuacja, ze VARowcy mowili, ze nie ma karnego.
Jakubik dyktuje karnego. VAR 'Wg nas nie ma karnego'. Jakubik idzie sprawdzic. I wg jest karny. Jasne sedzia sam decyduje bo on jest glownym. Ale no nie wiem jak mozna dac karnego jak obronca zagrywa pilke i jest kopniety. W pierwszej znowu mu powiedzieli, ze nei ma karnego skoro poszedl ogladac. Ale nie sedzia przegral mecz. Ile Wisla musi prowadzic aby wygrac mecz? Wiemy, ze 3:0 to malo Co do meczu Warta Poznan - AKS Chorzow 4:3 z 1938 to Warta odrabiala u siebie. Zgaduje, ze nie bylo przypadku aby druzyna jako gospodarz prowadzila 3:0 i przegrala |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl