![]() |
Cytat:
Co innego mieć czystą kartkę jak Raków, który patrzy tylko w przyszłość, a co innego my, którzy musimy się najpierw rozliczyć z przeszłością. To nie jest takie proste jak się niektórym wydaje. |
A co mają długi do wypłat dla piłkarzy? Mimo długów płacimy całkiem nieźle i skład mamy na 5-6 miejsce. To że o nic nie gramy nie znaczy ze możemy sobie pozwolić na to co aktualnie się dzieje. Czyli degenerację poszczególnych zawodników i zespołu jako całości. A dzieje się to za przyczyną trenera Skowronka, który poza opowiadaniem bajek z mchu i paproci zupełnie nie ogarnia prowadzenia drużyny, w żadnym aspekcie. I każdy kolejny mecz tą smutną prawdę potwierdza.
Dlatego pozbycie się Skowronka to paląca sprawa, bo postawa zespołu rzutuje na całą resztę, od atmosfery wokół klubu po kwestie finansowe. Kolejny raz powtarzam i nie robię sobie jaj. Jak nas nie stać na nowego trenera to niech Kuba z Boguskim poprowadzą drużynę i treningi, a tego sabotażystę pogonić bo tylko szkodzi. Cytat:
Problemem jest to ze mimo potencjału oni nie grają, więcej, grają coraz słabiej. To samo jest z napastnikami. To nie oni są słabi i nie strzelają bramek. To drużyna nic nie gra, zawodnicy zamiast pomagać to sobie przeszkadzają. Choćby tu Zlatan przyszedł to będzie szarpał w jednym dwóch meczach jak Foerbs na początku i zgaśnie jak zdmuchnięta świeca. Piłka nożna to nie rzut oszczepem. Samemu się nic nie zrobi. Pytasz o środek. Ano taktyka Skowronka to w 80% obrona na własnej połowie. Dlatego jakby mógł to by wystawił do składu 10 obrońców i jednego napastnika. On potrafi powiedzieć że tracimy bramki bo gramy zbyt ofensywnie. To jest po prostu świr... |
Cytat:
Masz pana X który zarabia 40 tys złotych na rękę. Niestety musi spłacać długi po ojcu w wysokości 10 tys zł. Masz pana Y który zarabia 15 tys złotych na rękę. Nie ma żadnych dłiugów. Komu więcej zostaje kasy, kto powinien prowadzić "wyższy poziom życia"? Ano - mimo długów - pan X. Wisła jest w tym przykładzie X, a taki Raków Y... O Warcie to już nawet szkoda wspominać, ona w analogicznym przykładzie zarabiała by pewnie 5 tysięcy... Wisła płaci na poziomie Jagiellonii, nie powinniśmy drżeć o utrzymanie. Myślałem, że coś ruszy po meczach z Górnikiem czy Stalą, ale chyba to był jednorazowy błysk... |
Ja to rozumiem Konrad, ale jednak Wiśle wciąż grozi upadek i wtedy całe twoje wyliczenia można sobie wsadzić w .... :)
Nie wiesz jakie mamy długi krótkoterminowe, a jakie długoterminowe, to wszystko wpływa na obecną sytuację Wisły i nie jest tak kolorowo jak niektórzy tu myślą. Jeszcze do tego pandemia mocno oddziałuje na nasz obecny budżet. |
Nie ma to znaczenia. Jeżeli zawodnicy zarabiają między 20 a 40 tys miesięcznie, to mamy prawo wymagać aby byli lepsi od tych zarabiających 10-20 tys miesięcznie. Proste.
Gdyby nie długi Wisła powinna walczyć o miejsca 4-6... |
Sezon jest od dawna spisany na straty. Chociaż szkoda, że nikt nie wykorzysta go na pracę i budowę zespołu. Sezon przejściowy nie musi być sezonem zmarnowanym. Z tą kadrą i z tym trenerem niewiele się osiągnie, to widać. Coś wygramy, coś przegramy, coś zremisujemy i tak sobie to będzie.
Stan kadry jest trochę wynikiem przebudowy drużyny i spłacania długów, a trochę przebudowy klubu i braku struktur (nie ma komu szukać, brak dyrektora sportowego). Z kolei wybór trenera jest po części również wynikiem kondycji klubu, ale trochę i specyfiki jego zarządzania. Lepszy trener pewnie miałby więcej do powiedzenia, a to niekoniecznie leży Błaszczykowskim - nawet jeśli nie potrafią się do tego przyznać przed innymi czy sami przed sobą. Podtrzymuję swoje zdanie, że wiele wyjaśni przyszłość trenera Brzęczka w kadrze. Dalej uważam, że przyjdzie do nas raczej jako dyrektor sportowy, ale w takim razie będą dobierać trenera pod niego i z nim. Bardzo się cieszę, że nie oglądałem tej kopaniny. Jeśli klub nie traktuje tych meczów poważnie, ja też nie zamierzam, mam co robić. Serdecznie zachęcam Was, abyście przy następnej kolejce poczytali coś ciekawego zamiast oglądać mecz Wisły. Pozdrawiam serdecznie! |
Cytat:
|
3 mecz hańby w tym sezonie, 3 który nie miał prawa się wydarzyć.
Cisza w klubie po porażce jest wymowna. Myślę że nie zaryzykuję stwierdzenia, że jak przegramy w Zaglebiem to Skowronka przegonią. Pytanie tylko kto na tymczasowego trenera, może Jop bo ma papiery... A na zimę trzeba poszukać trenera z konkretnym pomysłem na prowadzenie drużyny. Jeśli nikogo konkretnego nie szukali do tej pory na miejsce Skowronka to w 3 dni też go nie znajdą. Oczywiście jest też wersja że wygrywamy z Zagłębiem, przeżyjemy grudzien i będziemy powyżej 10 miejsca na koniec roku, aczkolwiek nie będę się o to zakładał. To jak drużyna funkcjonowała z Wartą przypominało mi spotkania poprzedzające zwolnienia trenerów w Wiśle. NAWET jeśli osobiście sam bym to zrobił w innym momencie. |
Cytat:
A tak na serio - przecież nie wymieniam się wrażeniami z przebiegu gry, czytałem artykuł o meczu i przejrzałem Wasze posty. Myślę, że na kilka luźnych uwag nt. miejsca klubu wystarczy. A że może nie ten temat? Na forum dzieje się tak mało, że chyba nie wprowadza to wielkiego bałaganu. Pozdrawiam! |
Nie wiem jak można nie oglądać meczów swojej drużyny, jeszcze się tym chwalić i namawiać innych...
|
Cytat:
|
Nadzieje są złudne.
Jeśli Skowronek nie zacznie szorować dna to nie wyleci. |
dzisiaj śniło mi sie , że wygralismy 3:1 i moge sie ponaigrywac na forum z krytykantów skowronka ,
a nie czekaj... |
Czerepuchu, aleś DOWCIAPNY jest hehe, boki zrywać.
Mieliśmy na ławce Okukuę, Liczkę, Teda i kilku innych , nigdy nie byłem tak pewny wywalenia trenera, nigdy nie pisałem publicznie, aby się go pozbyć. Tu już nawet nie chodzi o mecz z Wartą, a o to, że drużyna totalnie nie ma stylu, żaden zawodnik nie rozwinął, się - wręcz cofa 3w rozwoju.. Wygląda to paskudnie, nawet nie komicznie. Kasy nie mamy na następnego trenera, ALE wydaje mi się, że bardziej opłącalna ze względów wizerunkowych byłaby ZMIANA nawet na MOSKALA czy Kulawika ! JAkbyśmy więcej uciułali punktów z kimś innym to też kasa zgadzłaby się, wyższe miejsce i byłoby za co opłacac dwóch.. KSZO PŁOCK i teraz WARTA przelała gorycz jak dla mnie. Pierwsza połowa była również daremna, a nie żadne zamykanie piłkarze w szatni, oni są już dawno zamknięci i skryci. Grając w taką kratkę jest duża szansa, że się utrzymamy nawet ze Skowronkiem na ławce, ale czy o to tylko chodzi skoro leci tylko jedna drużyna? |
Dawno nie podchodziłem do meczów Wisły z tak dużą obojętnością. Dziękuje Pan Skowronek.
|
Cytat:
|
A juz niedlugo derby, az nie chce o tym myslec
|
Znając logikę naszej ligi, wygramy z Lubinem i Skowronek zostanie....
|
Cytat:
Poza tym ciułamy punkty po remisach albo doznajemy co chwilę kompromitacji. Max z Lubinem to remis po heroicznej obronie Częstochowy, realnie mecz w plecy 3:0 przy naszym 1 celnym strzale na bramkę rywala. Grunt żeby drużyna "pozitiwnie" zareagowała na treningu, oczywiście jak wrócą do nich po 3 dniach wolnego po meczu z kretami. |
Ja bym w ogóle dał wolne naszym piłkarzom na stałe. Myślę, że nie zobaczymy różnicy in minus, a im mniej treningów ze Skowronkiem tym lepiej:)
|
A propos przeczekiwania do czasu zatrudnienia Brzęczka. Boniek właśnie wpadł na pomysł zatrudnienia selekcjonerowi dodatkowych ludzi do sztabu, żeby za niego robili wynik. Gdyby przyszedł do nas na dyrektora sportowego i gdybyśmy zatrudnili paru kumatych ludzi do pracy, może nie być tak źle ;)
|
Niech już będzie ten czerwiec 2021 i niech Brzęczek przyjdzie w końcu, to może w końcu skończysz o nim .......ić w każdym jednym temacie... Już drugi rok to ciągniesz, Brzęczek to, Brzęczek tamto...
|
Niech będzie i że trzeci rok!
Powiem szczerze, pisałem trochę z myślą o Tobie. Pozdrawiam serdecznie, nie denerwuj się tak! |
Pisałeś też, że nie oglądasz meczów Wisły, bo masz dużo ciekawych rzeczy do roboty...
Chyba jednak nie, skoro musisz na forum swoje wizje opisywać... |
Cytat:
|
Cytat:
Zostawiam Cię z tą myślą. |
Powiem szczerze, że od baaaaardzo dawna aż tak nie krytykowałem tej parodii piłkarzy... W sobotę w Lubinie oraz na derbach jestem w pracy i powiem szczerze z ręką na sercu nawet nie planuję zmieniać godzin pracy po oglądaniu tej chujozy w Grodzisku... Czy wygramy, czy przegramy? Niestety jest mi to całkowicie obojętne ponieważ serce krwawi patrząc na decyzje co się dzieje w tym klubie
|
Cóż takiego się dzieje?:D
|
Cytat:
Cytat:
Konkurencja na najbardziej debilny post coraz ostrzejsza. |
Cytat:
Co, kasa w reklamówkach jest wynoszona? Z chęcią się dowiem. Bo jest mowa o słabych piłkarzach i słabym trenerze to nie pierwszy i nie ostatni raz z tym się borykamy. |
Cytat:
Może zamiast się tak złościć i rzucać do każdego zrozumiesz, że sposób prowadzenia klubu (przejściowość) i styl drużyny (brak zaangażowania, brak przygotowania, brak pomysłu) studzi emocje i odbiera przyjemność, dla których ogląda się sport. Z przywiązania na derby pewnie zerknę, mecz z Legią może obejrzę, ale nie wiem, po co miałbym oglądać mecze z Wisłą Płock czy innym Rakowem. A jestem kibicuję Wiśle, a nie Barcelonie. |
Cztery dni po meczu i zero reakcji. Brawo zarząd!
|
Cytat:
Ma też wyjebane na postawę drużyny, ewentualny postęp w rozwoju, budowę podstaw, pracę trenera i sztabu. Ja tez przestałem się już przejmować. Patrzę tylko ile punktów potrzeba nam jeszcze do utrzymania. Ciężko będzie pewnie się zmobilizować żeby obejrzeć mecz z drużyną łysego ogrodnika. |
rozbierzmy jeszcze sprawe wpusczania Buksy na boisko pod katem zarobku - logicznie w związku z powyższym
założenia: 1 zarząd chce zarobić 2 więcej minut olka na boisku = wyższa jego wartość 3 o ilości olka na boisku decyduje trener już zaczyna nam się rysować sprzeczność bo A trener obniża potencjalnie zarządowi możliwość zarobku B zarząd na to daje całkowite przyzwolenie więc albo to ogrywanie olka o które gardłuje kilku forumowiczów nie ma znaczenia dla jego wartości rynkowej , albo trener rob to co robi z pełnym błogosławieństwem zarżadu , pytanie tylko co z zarobkiem ? |
Cytat:
Bo prawie na pewno byłoby ono prawdziwe gdyby brzmiało "więcej minut Olka na boisku i dobra gra = wyższa jego wartość". Jesteś pewien, że przy większej ilości minut, ale słabej grze, jego wartość wzrośnie? |
to nie moje założenie
tak się na forum przyjeło , jak widać prawa logiki je zweryfikowały przespałeś ostatnie kilka tygodni na forum ? jest tu kilku userów , które chciały skowrona zgłaszać do prokuratury (hiperbola) za takie narażenie zysków spółki poprzez nie wystawiania Olka :) |
Tak bo za pół roku nikt nie będzie sprawdzał jak Olek grał, tylko ile grał.
To samo jest z promowaniem młodych w reprezentacji. Liczy się statystyka, jak młody wejdzie i ani raz nie dotknie piłki to występ ma zaliczony. Nie ma dopisków czy dobry czy słaby. Bo na zachodzie nie pojmują, że można wpuszczać słabego do reprezentacji tylko dla statystyk. A u nas cały system łącznie z trenerem figurantem jest pod taki biznes ustawiony. Mam kolegę, który znał Piechnę on usłyszał prosty tekst, dostaniesz powołanie jak odpalisz połowę diety... ps. Pomijając fakt że reszta naszych napastników gra porównywalnie do Olka, czyli tak samo słabo. Tylko w ich przypadku ocena jest na podstawie kilkuset minut gry, a nie 30 minut tak jak w przypadku Buksy. |
Cytat:
Coś istotnego? |
Cytat:
Ty go broniłeś i uważałeś, że zasługuje na te 15 tys. Widzę, że dalej go bronisz i obstajesz przy swoim. Uważasz, że stażysta byłby gorszy od człowieka: - bez porządnego wykształcenia - bez doświadczenia - na dodatek złodzieja i dilera. No szacun, przebiłeś w debilności poprzedni post. Gratuluje. |
Nie, nie. Nie był to tekst "od x byłby lepszy nawet stażysta". To był tekst w stylu: "serio, jest tylu kumatych absolwentów studiów, róbmy staże w zarządzie Wisły".
I nie denerwuj się tak, bo Ci jeszcze klawiatura pójdzie! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl