Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVI kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań, 08-03-2020, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10271)

Ogryzek 09.03.2020 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1551346)
Ja się zupełnie nie zgadam. Savicevic odkąd gramy Bashą i Zhukovem gra coś pomiędzy dychą a ósemką. Prędzej bym go dychą pełną gębą nazwał niż szóstką. Zdarza mu się wrócić i powalczyć o piłkę jak bronimy całym zespołem (generalnie Vukan zawsze dużo pressuje i biega), ale on przecież praktycznie w każdym meczu wchodzi w strefę napastnika przy dośrodkowaniach czy krótkim rozegraniu w grze pozycyjnej. Jego drugi gol w tej rundzie to żaden przypadek tylko efekt 'przebranżowienia' Vukana przez Skowronka.



I dobrze. Im Vukan gra dalej od własnej bramki tym mniejszy strach i większy pożytek z niego dla drużyny.

Zgadzam się, im Vukan dalej od naszego pola karnego tym lepiej dla Wisły.

Karherop 09.03.2020 12:47

Vukan mial w tym meczu 17 strat. Sporo, dobrze że daleko od naszej bramki. Ciekawe kiedy w końcu Chuca dostanie szansę bo końcówkę jesieni miał bardzo dobra i wydawało się że zaczyna odpalać...natomiast zamiast być pierwszym do zmiany za Vukana, to jest ostatnim...

it 09.03.2020 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1551367)
Vukan mial w tym meczu 17 strat. Sporo, dobrze że daleko od naszej bramki. Ciekawe kiedy w końcu Chuca dostanie szansę bo końcówkę jesieni miał bardzo dobra i wydawało się że zaczyna odpalać...natomiast zamiast być pierwszym do zmiany za Vukana, to jest ostatnim...

Też liczyłem na niego, ale też trzeba przyznać, że chyba z połowa zmian była wymuszona kontuzjami, a inne wynikały z taktyki na wzmocnienie obrony.
W ogóle tak się złożyło, że częściej na razie wchodzą zawodnicy z obrony niż pomocy.
Poza tym Vukan biega najwięcej z naszych, nie widać po nim wielkiego zmęczenia, więc łata się inne pozycje.
A Chuca to jednak środek, a nie skrzydło, wiec ciężko mu się przebić na razie, ale pewnie niedługo dostanie szansę.

FraMat 09.03.2020 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1551367)
Vukan mial w tym meczu 17 strat. Sporo, dobrze że daleko od naszej bramki. ..

Gdzie to można znaleźć?
A ile miał odbiorów?

Karherop 09.03.2020 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1551369)
Gdzie to można znaleźć?
A ile miał odbiorów?

Wislaportal podała te statystyki. Próbowałem na własną rękę znaleźć w instacie, ale bez sukcesu.

Szneka 09.03.2020 15:50

Nie zmienia to faktu , że w drugiej połowie Vukana na boisku nie było.

FraMat 09.03.2020 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1551370)
Wislaportal podała te statystyki. Próbowałem na własną rękę znaleźć w instacie, ale bez sukcesu.

OK. Rozumiem.
W moim przekonaniu Vukan jest teraz znacznie lepszy i bardziej zaangażowany w odbiór niż to było na początku

wolfy 09.03.2020 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1551378)
OK. Rozumiem.
W moim przekonaniu Vukan jest teraz znacznie lepszy i bardziej zaangażowany w odbiór niż to było na początku

Bo jest. Dużo gra w obronie i ma sporo odbiorów, albo jest jednym z doskakujących. Tak strzeliliśmy pierwszego gola WP kiedy z pomocą Żukowa wyłuskał piłkę Furmanowi. Kilka razy ratował nam cztery litery pod naszym polem karnym, np. nabijając Jóźwiaka (?).

Myślę że sporo z tych strat było w polu karnym Lecha i w okolicach, kiedy udawało im się przerwać akcję.

bódyń 09.03.2020 17:47

Jeszcze nie ten watek ale tego chwile nie ma.
https://i.ibb.co/5MqRCHz/Zrzut-ekran...9-17-46-59.png


a za 2 tygodnie Wisla-Legia...

bódyń 09.03.2020 18:00

I Piast wstrzymal sprzedaz biletow na mecz z nami
https://piast-gliwice.eu/aktualnosci...wis-wstrzymana

czaro 09.03.2020 23:39

Co by nie mówić, nie ma chyba piłkarza, który za Skowronka zaliczyłby zjazd, a większość nawet zaliczyła progres. Janicki, Wojtkowski, Savicevic, mimo wszystko Niepsuj, nawet Sadlok.

sanderuss 10.03.2020 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1551405)
Co by nie mówić, nie ma chyba piłkarza, który za Skowronka zaliczyłby zjazd, a większość nawet zaliczyła progres. Janicki, Wojtkowski, Savicevic, mimo wszystko Niepsuj, nawet Sadlok.

Tak samo bylo na poczatku kadencji Stolara. Potem wlaczyla sie bylejakosc i "specyfika polskiej ligii".

wolfy 10.03.2020 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sanderuss (Post 1551417)
Tak samo bylo na poczatku kadencji Stolara. Potem wlaczyla sie bylejakosc i "specyfika polskiej ligii".

Dlatego wszyscy mają półroczne kontrakty :D

bódyń 10.03.2020 19:07

i tabela frekwencji. Ostatnia na jakis czas zapewne. Mecz z Lechem wskakuje do top 10
https://i.ibb.co/30cFP61/Zrzut-ekran...0-19-05-49.png

Lvcas 11.03.2020 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1551456)
i tabela frekwencji. Ostatnia na jakis czas zapewne. Mecz z Lechem wskakuje do top 10
https://i.ibb.co/30cFP61/Zrzut-ekran...0-19-05-49.png

Nie ma sensu podawać frekwencji, kiedy nie wszystkie kluby podają kołowrotki tylko sprzedane bilety.

Komentując już sprawy kibicowskie i nasz doping, to bardzo średnio to wygląda ostatnio. Topowe przyśpiewki śpiewane na wyścigi, bębniarz narzuca tempo takie szalone, że po 1 zwrotce człowiek myśli jak się nie udusić a nie jak śpiewać głośno. Gniazdowy nie ogarnia tego tempa a bębniarz się po prostu nie nadaje.

A co do meczu oglądałem właśnie powtórkę i sumie gołym okiem widać, że większość meczu częściej byliśmy przy piłce. Lech 2-3 podania i na skrzydła gdzie bardzo niebezpieczni byli Jóźwiak i Puchacz, ale nic wielkiego drużyna z Poznania nie pokazała. Chociaż moim zdaniem to była najlepsza ekipa w tym sezonie na R22. Może przewagi optycznej w grze nie mieli, ale widać u nich było pomysł na grę i bardzo groźne wrzutki.
U nas MVP meczu tercet: Wojtkowski Zhukov i Savicevic. Na uwage zasługuje interwencja Burligi z 67 minuty, po groźnej wrzutce w pole karne Wisły, poszedł za piłką wyprzedził doskonale ustawionego rywala, który już tylko patrzył gdzie skierować piłkę z 6 metra, ale na szczęście zza pleców Bury wyskoczył i piłkę wybił głową, przy okazji dał się sfaulować. Nota bene na taką interwencje ze strony Janickiego czy Klemenza nawet nie byłoby co liczyć.

Na minus zasługują końcówki połów. Nie dajemy rady w ostatnich minutach gry. Remis moim zdaniem zasłużony, na więcej nie można było oczekiwać.

bódyń 11.03.2020 09:38

90minut podaje kolowrotki, ekstraklasa ilosc sprzedanych biletow.
Wiec porownanie ma sens


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl