![]() |
Cytat:
|
Vukan mial w tym meczu 17 strat. Sporo, dobrze że daleko od naszej bramki. Ciekawe kiedy w końcu Chuca dostanie szansę bo końcówkę jesieni miał bardzo dobra i wydawało się że zaczyna odpalać...natomiast zamiast być pierwszym do zmiany za Vukana, to jest ostatnim...
|
Cytat:
W ogóle tak się złożyło, że częściej na razie wchodzą zawodnicy z obrony niż pomocy. Poza tym Vukan biega najwięcej z naszych, nie widać po nim wielkiego zmęczenia, więc łata się inne pozycje. A Chuca to jednak środek, a nie skrzydło, wiec ciężko mu się przebić na razie, ale pewnie niedługo dostanie szansę. |
Cytat:
A ile miał odbiorów? |
Cytat:
|
Nie zmienia to faktu , że w drugiej połowie Vukana na boisku nie było.
|
Cytat:
W moim przekonaniu Vukan jest teraz znacznie lepszy i bardziej zaangażowany w odbiór niż to było na początku |
Cytat:
Myślę że sporo z tych strat było w polu karnym Lecha i w okolicach, kiedy udawało im się przerwać akcję. |
Jeszcze nie ten watek ale tego chwile nie ma.
https://i.ibb.co/5MqRCHz/Zrzut-ekran...9-17-46-59.png a za 2 tygodnie Wisla-Legia... |
I Piast wstrzymal sprzedaz biletow na mecz z nami
https://piast-gliwice.eu/aktualnosci...wis-wstrzymana |
Co by nie mówić, nie ma chyba piłkarza, który za Skowronka zaliczyłby zjazd, a większość nawet zaliczyła progres. Janicki, Wojtkowski, Savicevic, mimo wszystko Niepsuj, nawet Sadlok.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
i tabela frekwencji. Ostatnia na jakis czas zapewne. Mecz z Lechem wskakuje do top 10
https://i.ibb.co/30cFP61/Zrzut-ekran...0-19-05-49.png |
Cytat:
Komentując już sprawy kibicowskie i nasz doping, to bardzo średnio to wygląda ostatnio. Topowe przyśpiewki śpiewane na wyścigi, bębniarz narzuca tempo takie szalone, że po 1 zwrotce człowiek myśli jak się nie udusić a nie jak śpiewać głośno. Gniazdowy nie ogarnia tego tempa a bębniarz się po prostu nie nadaje. A co do meczu oglądałem właśnie powtórkę i sumie gołym okiem widać, że większość meczu częściej byliśmy przy piłce. Lech 2-3 podania i na skrzydła gdzie bardzo niebezpieczni byli Jóźwiak i Puchacz, ale nic wielkiego drużyna z Poznania nie pokazała. Chociaż moim zdaniem to była najlepsza ekipa w tym sezonie na R22. Może przewagi optycznej w grze nie mieli, ale widać u nich było pomysł na grę i bardzo groźne wrzutki. U nas MVP meczu tercet: Wojtkowski Zhukov i Savicevic. Na uwage zasługuje interwencja Burligi z 67 minuty, po groźnej wrzutce w pole karne Wisły, poszedł za piłką wyprzedził doskonale ustawionego rywala, który już tylko patrzył gdzie skierować piłkę z 6 metra, ale na szczęście zza pleców Bury wyskoczył i piłkę wybił głową, przy okazji dał się sfaulować. Nota bene na taką interwencje ze strony Janickiego czy Klemenza nawet nie byłoby co liczyć. Na minus zasługują końcówki połów. Nie dajemy rady w ostatnich minutach gry. Remis moim zdaniem zasłużony, na więcej nie można było oczekiwać. |
90minut podaje kolowrotki, ekstraklasa ilosc sprzedanych biletow.
Wiec porownanie ma sens |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl