Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIX kolejka] Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, 13-12-2019, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10243)

czaro 14.12.2019 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1548202)
Brożek

Kiedy 2 lata temu powtarzałem, że to nasz największy diament, traktowano to jako żart.

A przecież to właśnie Paweł powiedział kilka lat temu w wywiadzie dla PS: "Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz".

guardian_angel 14.12.2019 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1548199)
Dobry mecz, choć pokazuje jaka piłka może być przewrotny - Klemenz mógł strzelić w słupek, Pogoń wykorzystać któraś z dobrych sytuacjii i dziś byłby płacz totalny...

Bez przesady tak można pisać, gdyby sytuacja Klemenza była jedyną w meczu, a przecież śmiało ze 3 bramy powinny paść (Chuca - VAR by pewnie uznał gola, Burliga na tym wślizgu sam chyba tylko wie jak nie dotknął piłki).

Do 80 min zagraliśmy po prostu świetny mecz.

Btw mógłby ktoś Buremu zasugerować wywalnie piłek w aut zamiast na sam środek na 20m pod nogi przeciwnika?

LucjuszWielki 14.12.2019 12:20

Ze względów zdrowotnych odpuściłem wczorajszy mecz pierwszy raz od 2016 roku - siedziałem w domu, nc+ wylaczone, specjalnie pracowałem, ale sledzilem na chacie co tam pisza.

Bardzo sie ciesze i jednoczesnie smuce, że straciliśmy mimo dobrej gry za Skowronka straciliśmy co najmniej: 1pkt ze Slaskiem, 1pkt z Lechia i 3pkt z Gornikiem...

Lvcas 14.12.2019 12:39

Nikt chyba nie zwrócił uwagi, ale wczoraj pierwszy raz od meczu z ŁKSem nie straciliśmy bramki a za tydzień gramy z... ŁKSem. :mysli: Przypadek? Nie sądze :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez guardian_angel (Post 1548212)
Bez przesady tak można pisać, gdyby sytuacja Klemenza była jedyną w meczu, a przecież śmiało ze 3 bramy powinny paść (Chuca - VAR by pewnie uznał gola, Burliga na tym wślizgu sam chyba tylko wie jak nie dotknął piłki).

Do 80 min zagraliśmy po prostu świetny mecz.

Btw mógłby ktoś Buremu zasugerować wywalnie piłek w aut zamiast na sam środek na 20m pod nogi przeciwnika?

Dokładnie. Pogoń wczoraj mimo oddania 13 strzałów nie zrobiła ani pół groźniej sytuacji(no może jedną :D). Większość z tych strzałów to były wykopy po trybunach w końcówce meczu.

My natomiast poza bramką przynajmniej 3 groźne sytuacje, więc tak naprawdę wynik można uznać za przewrotny bo nie wygraliśmy wyżej niż 1:0

wolfy 14.12.2019 13:28

Burliga to chyba sam nie wie jakim cudem nie trącił tej piłki wślizgiem, a wtedy musiałby być gol. To już zwykły pech.

FraMat 14.12.2019 13:42

To co?
Idziemy na Mistrza?

leszekm 14.12.2019 14:27

"...Po meczu z Górnikiem Zabrze (2:4) trener Wisły Artur Skowronek musiał na nowo tchnąć życie w swoich piłkarzy. Musiał w jakiś sposób na nowo ich naładować. Wymyślił wyjątkowy film motywacyjny, w którego powstanie zaangażowano szeregowych pracowników klubu i rodziny zawodników. Na odprawie przedmeczowej piłkarze zobaczyli kilkuminutowy klip, na którym ujrzeli swoich bliskich. Kochamy cię tato. Wiemy, że dasz radꀓ takie słowa muszą wzruszać i ładować. Ale było też wesoło. Jeden z pracowników pojawił się przed kamerą z otwartym opakowaniem Paprykarza Szczecińskiego. Ja już ich napocząłem, teraz kolej na was€“ brzmiało przesłanie. Podobny klip (ale na nim były nagrania tylko członków rodziny) zobaczyli piłkarze Realu Madryt przed zeszłorocznym finałem Ligi Mistrzów."

https://sport.tvp.pl/45791995/jakub-...szym-prezentem

ciacho 14.12.2019 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1548216)
Burliga to chyba sam nie wie jakim cudem nie trącił tej piłki wślizgiem, a wtedy musiałby być gol. To już zwykły pech.

Przecież on tam z metr do piłki jeszcze miał.

czaro 14.12.2019 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1548218)
piłkarze zobaczyli kilkuminutowy klip, na którym ujrzeli swoich bliskich. Kochamy cię tato. Wiemy, że dasz radꀓ takie słowa muszą wzruszać i ładować.

Gdyby znów przegrali, to przed ŁKS-em musiałby te dzieciaki chyba porwać, a okupem byłyby 3 punkty ;)

Arked 14.12.2019 16:01

Ten mecz wcale nie musiał skończyć się na zero z tyłu... Po prostu wreszcie mieliśmy trochę szczęścia.

Grisza1 14.12.2019 16:11

To tak dla trenera Skowronka na materiał motywacyjny przed kolejnym meczem z Pogonią. Tak naszą Drużynę określają kibice Pogoni na swoim forum.

Kolejny mecz z leszczami Pogoń daje dupy. Przegraliśmy z Wisłą którą dziś każdy bije

żal co oni pokazali z Emerytami przegrać

Sfjdales sie panie Kosta przed banda emerytow poskrecanych na drut i odrzutow z innych zespolow, bez kasy , bez przyszlosci, 40 baniek dlugow, bez stadionu niedlugo.

A to była tylko wiselka, która zbiera oklep od wszystkich.

My jesteśmy na pierwszym, a weszlo w opisie do meczu mówi tylko o skisłej

Jak można tłumaczyć porażki z rakowem, wisłą płock i teraz z krakowskim bankrutem gdzie buchalikowi juz bluzę na łokciach łatają

lider przegrywa z jakimiś ostatnimi ogórami w tabeli. Tracicie punkty z golasami i biedakami.

1q2 14.12.2019 17:10

Plus dla...Skowronka za gola.To musiało być trenowane i wyszło idealnie.Mecz jak na ten skład dobry, choć zgadzam się z wolfym że nim się nie utrzymamy.|Nie wiem jak ale przynajmniej 3-4 tzw 'pewniaki' muszą dojść.

Liczyłem tu na punkt(y) i się udało ale uważam że z ŁKS-em będzie o wiele trudniej. Nawet zakładając wtopę, to przy ewentualnej wtopie Arki z Amiką , to tylko 5 punktów.

Na pewno podbudowało to nasze trio, gdzie atmosfera tam była grobowa. Zaryzykować panowie, bo co prawda dostaliście zgliszcza ale jednak ponad 100 letnia tradycja zobowiązuje.

Arked 14.12.2019 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1548223)
To tak dla trenera Skowronka na materiał motywacyjny przed kolejnym meczem z Pogonią. Tak naszą Drużynę określają kibice Pogoni na swoim forum.

Kolejny mecz z leszczami Pogoń daje dupy. Przegraliśmy z Wisłą którą dziś każdy bije

żal co oni pokazali z Emerytami przegrać

Sfjdales sie panie Kosta przed banda emerytow poskrecanych na drut i odrzutow z innych zespolow, bez kasy , bez przyszlosci, 40 baniek dlugow, bez stadionu niedlugo.

A to była tylko wiselka, która zbiera oklep od wszystkich.

My jesteśmy na pierwszym, a weszlo w opisie do meczu mówi tylko o skisłej

Jak można tłumaczyć porażki z rakowem, wisłą płock i teraz z krakowskim bankrutem gdzie buchalikowi juz bluzę na łokciach łatają

lider przegrywa z jakimiś ostatnimi ogórami w tabeli. Tracicie punkty z golasami i biedakami.

Bardzo szybko im się w dupach poprzewracało. A przecież Pogoń ani nic jeszcze nie osiągnęła, ani nic specjalnego nie gra. Nie widzę przyczyn takiej groteskowej megalomanii. Dziwni ludzie ÂŻ\_(ツ)_/ÂŻ

ramzes190 14.12.2019 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1548224)
Plus dla...Skowronka za gola.To musiało być trenowane i wyszło idealnie.Mecz jak na ten skład dobry, choć zgadzam się z wolfym że nim się nie utrzymamy.|Nie wiem jak ale przynajmniej 3-4 tzw 'pewniaki' muszą dojść.

Liczyłem tu na punkt(y) i się udało ale uważam że z ŁKS-em będzie o wiele trudniej. Nawet zakładając wtopę, to przy ewentualnej wtopie Arki z Amiką , to tylko 5 punktów.

Na pewno podbudowało to nasze trio, gdzie atmosfera tam była grobowa. Zaryzykować panowie, bo co prawda dostaliście zgliszcza ale jednak ponad 100 letnia tradycja zobowiązuje.

sami przyznali, że nie było i miało być zagranie do brożka, ale pomylili sygnały. Nie ważne jak, ważne że w końcu 3pkt. Teraz już z górki, wzmocnić się w zimę i możemy z tego wyjść

czaro 14.12.2019 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1548223)
lider przegrywa z jakimiś ostatnimi ogórami w tabeli. Tracicie punkty z golasami i biedakami.

http://slowfoot.pl/wp-content/upload...12014_650.jpeg

pepe72 14.12.2019 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1548199)
...
Przecież my do miejsca dającego utrzymanie tracilismy 6 punktów. Gdyby zostały dwie kolejki do końca to i tak bym wierzył - my wygrywamy dwa mecze, Arka dwa przegrywa i strata nadrobiona.
A przypominam, że spotkań do końca zostało jeszcze osiemnaście!
...

Teraz tracimy 8. Ale fakt nie ma co jeszcze panikować.

pepe72 14.12.2019 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1548217)
To co?
Idziemy na Mistrza?

Statystycznie nie ma już na to szans,

Wojtas 14.12.2019 20:50

Nie ma co płakać ani bawic sie w rokowania tabel.To utrzymania nie da.
Pierwszy krok jest ,3 mega -M-E-G-A wazne 3 pkt.Keidys byl taki mecz gdzie w 93 minucie w Plocku Malecki strzeli gola i odbił nas od dna,teraz musi byc podobnie.

Grunt to dobrze przeygotwac sie w zimie,+sprowadzic 3-4 zawodników.Meczy duzo ,wszytsko w naszych nogach.nikt mi nie wmówi ze tak grając mamy okupować ostatnie miejsce w tabeli.Wiosna to zwykle mecze cudów ,wiec neich los odda co zabierał ostatnio i bedzie dobrze.

LucjuszWielki 14.12.2019 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1548223)
To tak dla trenera Skowronka na materiał motywacyjny przed kolejnym meczem z Pogonią. Tak naszą Drużynę określają kibice Pogoni na swoim forum.

Kolejny mecz z leszczami Pogoń daje dupy. Przegraliśmy z Wisłą którą dziś każdy bije

żal co oni pokazali z Emerytami przegrać

Sfjdales sie panie Kosta przed banda emerytow poskrecanych na drut i odrzutow z innych zespolow, bez kasy , bez przyszlosci, 40 baniek dlugow, bez stadionu niedlugo.

A to była tylko wiselka, która zbiera oklep od wszystkich.

My jesteśmy na pierwszym, a weszlo w opisie do meczu mówi tylko o skisłej

Jak można tłumaczyć porażki z rakowem, wisłą płock i teraz z krakowskim bankrutem gdzie buchalikowi juz bluzę na łokciach łatają

lider przegrywa z jakimiś ostatnimi ogórami w tabeli. Tracicie punkty z golasami i biedakami.

heh śmiesznie i żałośnie to brzmi od poniemieckich polusów z gównianego miasta, sierot po bekdasie, ze stadionem z prlu... bogacze bez tytułów i historii...

TPFUUUU

ale takie zjawisko jest w naszym społeczeństwie normą. Cham trochę zasmakuje normalności - kupi SKODE troszke wiecej zarobi (cale zycie smarował chleb smalcem i w domu januszerka) i teraz sie wożą na farmazonie po autostradach,,, IDEALNE odwzorowanie januszerki cebulackiej tym razem na przykładzie śledzi... Polus troszke kredytów nałapie i juz mysli ze w NYC mieszka....

wolfy 14.12.2019 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1548225)
Bardzo szybko im się w dupach poprzewracało. A przecież Pogoń ani nic jeszcze nie osiągnęła, ani nic specjalnego nie gra. Nie widzę przyczyn takiej groteskowej megalomanii. Dziwni ludzie ÂŻ\_(ツ)_/ÂŻ

Oj tam, to jest pewnie wybór z najgłupszych wypowiedzi z ich forum. Paru kolesi leczy tak ból dupy.

@ciacho - wydawało mi się że o wiele bliżej, ale nie oglądałem powtórki.

@raindog - z tym "można na zero z tyłu", to mimo bardzo dobrej gry obronnej CAŁEGO zespołu (kluczowa sprawa) dwa razy doszli do pozycji strzeleckich na środku pola karnego (centra Burligi a'la Savicević i odpuszczenie krycia Pawłowskiego). Nie ma co udawać, mamy komediantów w obronie...

1q2 14.12.2019 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramzes190 (Post 1548226)
sami przyznali, że nie było i miało być zagranie do brożka, ale pomylili sygnały. Nie ważne jak, ważne że w końcu 3pkt. Teraz już z górki, wzmocnić się w zimę i możemy z tego wyjść

Ale to nie wyklucza że to trenowali, nie wierze że Błaszczu aż tak się pomylił;)
Zresztą mniejsza z tym - bardzo ważne 3 punkty a wyjazd do Łodzi uzmysłowi nam ile potrzeba by zakończyć ten fatalny sezon na bezpiecznym miejscu.

Trza grać bo wczoraj 4k karnetowców odpuściło ten mecz a takiej mobilizacji już nie będzie.

Karherop 14.12.2019 22:14

Oczywiście nigdy się nie dowiemy na ile powrót kontuzjowanych, a na ile zmiana trenera wpłynęła na przerwanie fatalnej serii, natomiast wg mnie Skowronek pokazuje duży zmysł taktyczny. Co by nie mówić historię trenerska ma o niebo lepsza (dłuższą) niż Stolarczyk, który mimo wielu zalet stosował taktykę kopiuj wklej z Wdowczyka, u którego był zresztą asystentem.

Bardzo słusznie skomentował wczorajszy mecz Stanowski wg którego Wisła wczoraj grała jak drużyna z miejsc 6-12. I mocno wierzę że to 12 miejsce osiągniemy bez tak dużych nerwów, jak wskazywały na to ostatnie miesiące.
Z LKSem jestem optymista, mecz z Pogonią odblokował chłopaków, którzy przecież od spotkania ze Śląskiem zasługiwali choć na 1 punkt. Pogubiliśmy frajersko masę punktów, ale sezon da się jeszcze uratować. Trzeba w to wierzyć.

pepe72 15.12.2019 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1548234)
...
Zresztą mniejsza z tym - bardzo ważne 3 punkty a wyjazd do Łodzi uzmysłowi nam ile potrzeba by zakończyć ten fatalny sezon na bezpiecznym miejscu.

Trza grać bo wczoraj 4k karnetowców odpuściło ten mecz a takiej mobilizacji już nie będzie.

Po Łodzi będzie nam brakować między 4 punktami (my wygrywamy, Arka przegrywa w Poznaniu lub Górnik przegrywa u siebie z Jagą), a 12 punktami (my przegrywamy, Arka wygrywa w Poznaniu, Górniki pokonuje Jagę u siebie). To przy założeniu, że Korona nie wygra dziś z Craxą.

Jaroo1 15.12.2019 15:28

A nie mówiłem, że w tej lidze może wygrać każdy z każdym? Tu 2-3 wygrane zmieniają wszystko, tym bardziej w strefie spadkowej gdzie kluby punktują rzadko. Dlatego żal słuchac tego płaczu, który tu się przelewa co jakiś czas, braku wiary, który płynie z nielogicznego myślenia.
Już nie chcę wyliczać co by było gdybyśmy wygrali z Górnikiem i w nastepnej kolejce jeśli się ulożą pozytywnie wyniki...Otoż sprawa generalnie wygląda tak, że jest szansa zakończyć tę rundę, tę zjebaną rundę, gdzie przegraliśmy 10 razy pod rząd, gdzie mieliśmy w meczu po 50 000 podań i 1 strzale celnymna 3 miejscu od końca... Z malą stratą do bezpiecznych pozycji a wystarczyło wygrać coś wcześniej już za Skowronka i byśmy mogli lada dzien mieć miejsce nad strefą spadkową...
Także tu nie ma co plakac i gadać, tu trzeba zapierdalac w każdym meczu jakby był to mecz decydujący o utrzymaniu (bo tak jest w naszej sytuacji obecnie) i wszystko będzie dobrze. Liga ogórkowa więc wystarczy grać

_ukoL 15.12.2019 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1548243)
Liga ogórkowa więc wystarczy grać

Tylko tyle i aż tyle. ;)

For_FuN_ 15.12.2019 16:16

Prawdziwy sprawdzian będzie w czwartek(czy coś się ruszyło). Paradoksalnie to dla mnie najtrudniejszy mecz z tych 3 ostatnich(z wielu względów). Najgroźniejszym rywalem do utrzymania będzie Arka(Górnika, Rakowa nie biorę pod uwagę), bo widać że się obudziła, a w zimie pewnie $ na transfery też nie zabraknie tam. Mecze prawdy dla nich i dla nas w tej ostatniej kolejce w tym roku.

pepe72 15.12.2019 17:23

Po meczu w Łodzi brakować do utrzymania będzie od 3 do 9 punktów.
Tu to rozpisałem:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=1478

bódyń 15.12.2019 21:01

Frekwencja
https://i.ibb.co/ZT9gYgK/Zrzut-ekran...5-20-59-57.png

JudasPriest 15.12.2019 21:14

Śląsk nie powinien mieć niższej frekwencji za wczoraj?

Książę Palownik 15.12.2019 23:31

Czwartek będzie dla nas bardzo emocjonujący.

Powiem tak: grunt to nie przegrać. Liczę na to, że Arka (gra z Lechem) ani Górnik (jaga u siebie) nie wygrają. Wówczas choćby remis w Łodzi zostawia nas z pięcioma-sześcioma punktami do odrobienia. To da się zrobić jeśli dojdzie generał Żukov i 2-3 konkretne wzmocnienia.

Problem jest taki, że my wszyscy, Skowronek, cała drużyna oraz cały ŁKS wie, że kondycyjnie Wisła wysiądzie po 60 minucie. Takie są fakty i to jest rzecz znana i dla nas, i dla naszych rywali. Pytanie jak się wobec tego faktu ustawić.

Karherop 16.12.2019 14:06

Mamy 2 dni regeneracji więcej. To powinno wyrównać sily.

anik 17.12.2019 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1548271)
Mamy 2 dni regeneracji więcej. To powinno wyrównać sily.

masz rację, powinno ale z naszymi gwiazdami nigdy nie wiadomo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl