Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVIII kolejka] Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków, Środa 3 IV, godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10146)

LucjuszWielki 03.04.2019 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1537199)
Lis..spędzając więcej czasu na robienie parad niż na robieniu przedziałka i żelowaniu łba zdobędziesz więcej dup niż teraz nie idź tą drogą

hah dobre....

Należy dodać, iż Lis prócz asysty miał również dwa płaskie wykopy, które zatrzymały się przejęciem na środku przez przeciwników i kontra...

luke1906 03.04.2019 21:53

Wypada nam dwóch zawodników i nie ma kim grać. Basha chyba też miał jakiś drobny uraz? Bardzo dużo strat z jego strony dziś. Jakby policzyć ile baboli zaliczył Sadlok w tym sezonie to głowa boli.

Nie wiem czy nie lepszą opcją zamiast takiego Klemenza czy Palcicia byłoby w takim meczu wystawienie któregoś z juniorów.

Szkoda sytuacji Drzazgi, bo gdyby coś trafił (a powinien) to ten mecz mimo zatrważającej ilości kryminalnych błędów można było spokojnie wygrać.

Barti 03.04.2019 21:56

@LucjuszuWielki
hehe zajebiście

szprotson 03.04.2019 21:56

braklo szzcescia.
otwarty mecz, fajnie sie ogladalo przynajmniej...gramy do przodu, walczymy, Kolar jest jaki jest ale zapierdalal caly mecz, szkoda Drzazgi bo jakby mial wiecej farta lub tez moze doswiadczenia ligowego, to bylo by 3-6

Palcica w grze nie bylo, Klemenz mina, bylo wiadome od poczatku.
nie ma sie co zalamywac i dalej grac swoje. taka Wisle chce ogladac

Adenalix 03.04.2019 21:57

Szkoda, że o końcowym wyniku zdecydował karny z dup.y. Sławek Peszko - Profesor. Nie mieliśmy farta w wielu sytuacjach. No i mamy bardzo krótką ławkę, a zmiennicy nie dają odpowiedniej jakości. Szkoda, że po takim wysiłku piłkarze wracają z niczym. Nasz styl gry jest trochę szalony. Mamy potencjał na 6 punktów w dwóch ostatnich meczach.

Wehrmacht 03.04.2019 22:00

Nie przesadzalbym z tym, ze wszyscy, ktorzy oceniaja ten mecz jako tragiczny, to pluja na druzyne (chociaz pewnie i takie matoly sie znajda). Ale nic nie zmieni faktu, ze dzisiaj zagrali na kompromitujacym poziomie. Zwlaszcza obrona. Staram sie siegnac pamiecia, ale takiego kabareto/sabotazu jaki dzis odstawil Klemenz, to sobie nie przypominam w wykonaniu zadnego zawodnika, zadnej druzyny.

Wydaje mi sie, albo moze bardziej chcialbym w to wierzyc, ze wystep Sadloka, to po czesci efekt tego jakiego przebieranca mial kolo siebie. Inaczej grasz jak jest kolo ciebie Wasyl, a inaczej jak... to cos, bo na pewno nie pilkarz Klemenz. Po dzisiejszym wystepie, to powinien byc jego ostatni mecz w tej koszulce. Juz naprawde bedzie lepszy jakikolwiek junior, abo nawet przechodzien spod stadionu.

Co do oczekiwan - jak mozna miec pretensje, ze wygrwajac obiektywnie 3 najciezsze dla nas mecze, majac na 5 ptk 3 miejsce ktos mowil o pucharach? Zwlaszcza majac spotkanie z najgorsza druzyna ligi od czasow..... poprzedniego Sosnowca. Zwlaszcza, ze nikt nie wiedzial, ze zagramy bez Kuby i Wasyla. I mimo to, powinnismy ten mecz co najmniej zremisowac. Okazje Drzazgi, Peszki, sporo tego bylo.

Nie wierzylem w 8, mowilem, jeszcze przed meczem z Legia, ze wygrana dzis jest absolutnie warunkiem koniecznym do spelnienia, by sie w niej znalezc i ze dopiero wtedy uwierze. No coz... ta liga jest tak pojebana, ze nikt sie tu nie zdziwi jesli wygramy w sobote, ale dla mnie dzis przegralismy sobie grupe mistrzowska. Cholernie szkoda, gdyby to byl mecz z jakims Slaskiem, Gornikiem, czy nawet Plockiem... wtedy ok, ale ku*wa Sosnowiec....

PS. Pisalem 1,5 miesiaca temu, ze nie wierzylem, ze kiedykolwiek to napisze, ze brakuje Boguskiego widzac popisy w meczu z Gornikiek czy Lechia, ale dzis wystarczylo te kilka minut i naprawde lepiej by bylo najpierw wyjsc na ten kecz w 10, bez Klemenza, a potem skonczyc go w 9 byle nie wpuszczac Boguskiego. Katastrofa.

Fugiel 03.04.2019 22:06

brak Wasyla robi swoje, Kelemenz to jakas tragedia na stoperze, serio nie mamy ani jednego juniora ?

Z drugiej strony pamietajcie, lepiej raz przegrac i wygrac, niz dwa razy zremisowac :)

maxx304 03.04.2019 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1537228)
Nie przesadzalbym z tym, ze wszyscy, ktorzy oceniaja ten mecz jako tragiczny, to pluja na druzyne (chociaz pewnie i takie matoly sie znajda). Ale nic nie zmieni faktu, ze dzisiaj zagrali na kompromitujacym poziomie. Zwlaszcza obrona. Staram sie siegnac pamiecia, ale takiego kabareto/sabotazu jaki dzis odstawil Klemenz, to sobie nie przypominam w wykonaniu zadnego zawodnika, zadnej druzyny.

Wydaje mi sie, albo moze bardziej chcialbym w to wierzyc, ze wystep Sadloka, to po czesci efekt tego jakiego przebieranca mial kolo siebie. Inaczej grasz jak jest kolo ciebie Wasyl, a inaczej jak... to cos, bo na pewno nie pilkarz Klemenz. Po dzisiejszym wystepie, to powinien byc jego ostatni mecz w tej koszulce. Juz naprawde bedzie lepszy jakikolwiek junior, abo nawet przechodzien spod stadionu.

Co do oczekiwan - jak mozna miec pretensje, ze wygrwajac obiektywnie 3 najciezsze dla nas mecze, majac na 5 ptk 3 miejsce ktos mowil o pucharach? Zwlaszcza majac spotkanie z najgorsza druzyna ligi od czasow..... poprzedniego Sosnowca. Zwlaszcza, ze nikt nie wiedzial, ze zagramy bez Kuby i Wasyla. I mimo to, powinnismy ten mecz co najmniej zremisowac. Okazje Drzazgi, Peszki, sporo tego bylo.

Nie wierzylem w 8, mowilem, jeszcze przed meczem z Legia, ze wygrana dzis jest absolutnie warunkiem koniecznym do spelnienia, by sie w niej znalezc i ze dopiero wtedy uwierze. No coz... ta liga jest tak pojebana, ze nikt sie tu nie zdziwi jesli wygramy w sobote, ale dla mnie dzis przegralismy sobie grupe mistrzowska. Cholernie szkoda, gdyby to byl mecz z jakims Slaskiem, Gornikiem, czy nawet Plockiem... wtedy ok, ale ku*wa Sosnowiec....

PS. Pisalem 1,5 miesiaca temu, ze nie wierzylem, ze kiedykolwiek to napisze, ze brakuje Boguskiego widzac popisy w meczu z Gornikiek czy Lechia, ale dzis wystarczylo te kilka minut i naprawde lepiej by bylo najpierw wyjsc na ten kecz w 10, bez Klemenza, a potem skonczyc go w 9 byle nie wpuszczac Boguskiego. Katastrofa.

No dobra, ale czy można założyć, że my tacy słabi, czy jednak Sosnowiec coś zagrał? Bo jak dla mnie to się spięli okrutnie, a że w obronie była panika to wyszło jak wyszło. Dodatkowo bramkarz który nie wpuszcza wszystkiego co w niego leci i zamiast 3:6 mamy 4:3.
Ponadto - dwa szybkie strzały w 15 minut i musieliśmy gonić wynik, a co za tym idzie, odkryć się. Siłą rzeczy kontry być musiały.
A karny dla Sosnowca z dupy moim zdaniem. Mało ewidentna sytuacja, Bury postawił nogę na ziemi, a rywal czaił się, żeby tylko go dotknął. Sędzia .....

LucjuszWielki 03.04.2019 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1537204)

Zagłębie wygrało zasłużenie, .

ahahhahahaah DOBRE !!!:haha:

Arek95 03.04.2019 22:12

Jeszcze abstrahując wszyscy wieszają psy na Klemenzie... OK początek miał słaby, ale z każdą minutą udowadniał, że gra o wiele pewniej i nie popełnia takich kiksów jak Sadlok!
Poza tym dlaczego też nikt nie zwraca uwagi na Vukana? Facet sadzi mega błędy przy głębokim wyprowadzaniu piłki na wysokości środka boiska! Dzisiaj trzy takie straty z czego jedna zaowocowała akcją. Z cwelką to samo... Gdyby warszawiak był szybszy to mają akcję 3/2. Ja chłopakowi nie ujmuję talentu bo uważam, że jego transfer to strzał w 10 i jeden z najlepszych środkowych w lidze, a papiery na grę i dalszą karierę ma lepsze sto razy niż Brlek!

Adenalix 03.04.2019 22:19

Na Piasta musza być zdrowi podstawowi stoperzy, środkowi pomocnicy, skrzydłowi i napastnik, bo zwyczajnie nie ma kto ich zastąpić. Z ławki rezerwowych wali rdzą.

Wehrmacht 03.04.2019 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1537235)
Jeszcze abstrahując wszyscy wieszają psy na Klemenzie... OK początek miał słaby, ale z każdą minutą udowadniał, że gra o wiele pewniej i nie popełnia takich kiksów jak Sadlok!

Ta... bo Sosnowiec przestal atakowac po strzale 2 gola, a jak raz do ataku wyszedl, to Sadlok zajebal, ale tez Klemenz. Zobacz gdzie on stanal majac Lisa przed soba. Stanal na srodku bramki w lini prostej za Lisem :lol: a wsytarczylo na slupek pobiec, Lis zaslanial srodek, a Sadlok dobiegal na drugi.... i ta 3 bramka pasc nie musiala. Klemenz zagral najtragiczniejszy indywidualny wystep jaki potrafie sobie przypomniec.

FraMat 03.04.2019 22:23

Klemenz = Sorin Oproiescu

... przynajmniej dzisiaj.
Niektorzy z naszych wręcz starali się mu nie podawać piłki. No chyba, że widzieli, że w jego pobliżu brak rywala w odległości 20 metrów

pepe72 03.04.2019 22:24

Po Legii komuś się marzyły puchary. Teraz przyszło otrzeźwienie.
Niestety krótka ławka więc bez Wasyla i Błaszcza problem.
Miejmy nadzieję, że w sobotę obaj zagrają.

wiesniak842 03.04.2019 22:24

Typowa ekstraklapowa loteria. Mogliśmy wygrać, przegrać bądź zremisować. Najbardziej jednak w oczy rzucał sie poziom samej gry i szkolnych błędów jednych i drugich. No nie przystoi i tyle.

Adenalix 03.04.2019 23:05

Bury dostał żółtą kartkę już po zakończeniu meczu i pauzuje z Piastem. Czyli zgadzamy się z Burym, że karnego nie było, tylko on stał bliżej sędziego i podzielił się wątpliwościami.

Adenalix 03.04.2019 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1537245)
inStat

328 - Sławomir Peszko
325 - Lukas Klemenz
307 - Krzysztof Drzazga

Tak, jak napisałem. Klemenz miał bardzo słaby początek, ale w drugiej połowie grał już dużo lepiej. Znacznie pewniejszy niż Maciek.

Ma wysoką statystykę celnych podań, bo 90% grał do Lisa. Kończę na dziś. Boli mnie ta porażka. Mam nadzieję, że się odbudujemy w sobotę.

prezes 03.04.2019 23:37

Mit Sadloka, czyli rzekomo solidnego ligowca zdaniem co poniektorych, to jedno z najwiekszych falszerstw w historii futbolu. Dla mnie to niemal identyczna historia jak w przypadku Piotra Brozka. Brozek gdy gral w pakiecie z Cleberem, Marcelo, Glowa czy Baszczem to przy ich asekuracji jakos uchodzil w tlumie, ale gdy ci pilkarze pododchodzili i jako szefowi obrony przyszlo mu grac z Bunoza, Cikoszem czy Kowalskim, to jego prawdziwa wartosc szybciutko zostala obnazona. Na domiar zlego nie podzielam opinii, jakoby Maciek na lewej stronie obrony wygladal znacznie lepiej. Przypuszczalnie bierze sie ona z tego, ze bledy popelniane na boku czesciej uchodza na sucho, a do tego brak powrotu do obrony i zostawienie stoperow bez wsparcia czesto uchodzi uwadze.
Wasyl moze stary, ale jary. Bez niego nie ma mowy o obronie przy tej kadrze jaka mamy.
Za walke do konca duzy szacunek, bo ze strasznie chcieli potwierdzaja wszelkie statystyki.

Levis88 04.04.2019 04:33

Uryga za Naszych czasów na tle Klemenza wyglądał jak profesor... Nie sądziłem, że jest ligowiec, który gorzej biega niż Alan. Szkoda gadać .

Co do meczu to brakło farta bo sam Drzazga mógł spokojnie mieć 3 bramki.

Brakło też kolejny raz bramkarza, który wybronił by coś więcej niż proste, oczywiste strzały- a z mini też różnie. Fajnie byłoby mieć młodego zdolnego bramkarza. Lis nim nie będzie.

Na marginesie to jak to jest kręcić aferę o brak flag, jakąś cenzurę na stadionie itp i na wyjazd pojechać bez flag? Ktoś zabronił?

Adrio 04.04.2019 04:36

Wczoraj oglądaliśmy radosny futbol z obu stron. Zagłębie się strasznie spięło na nas, nam zabrakło szczęścia. Zagłebiu wpadało praktycznie wszystko co szło w bramkę my 100% sytuacji mieliśmy kilka i brakło wykończenia.
Nie wieszał bym psów na piłkarzach bo ten sezn jest jaki jest a oni nadal są w walce o górną 8. Obrona dzisiaj masakra, może to brak zgrania?


W sobotę z Piastem u siebie musimy powalczyć o 3 punkty.

iamironman 04.04.2019 07:03

Postawa treneiro i jego zmiany - tragiczne

Jagul 04.04.2019 07:11

Zimny kubeł dla wszystkich.
Dla kibiców, bo niektórzy zaczęli bajdurzyć o pucharach.
Dla piłkarzy, bo poczuli się za mocni po ostatnich zwycięstwach.
Wiadomo, że wirtuozami nie jesteśmy i porażka mogła się przytrafić ale jej forma woła o pomstę do nieba.



Dla mnie mecz był całkowitą klęską w defensywie i chodzi mi tu o cały zespół, a nie tylko o 4 obrońców. Pawłowski i spółka mieli po prostu autostradę pod naszą bramkę, a środek pola nie za bardzo stawał mu na drodze.
Od początku meczu daliśmy sobie narzucić ich "styl" gry czyli typową rąbankę. Najgorsze jest to, że jak już dojechaliśmy ich na 3-3, to zamiast grać spokojnie od tyłu i konstruować sensowne akcje, to znowu wróciliśmy do rąbanki i długiej dzidy na Kolara.


No i prawda objawiona - w ogóle nie mamy ławki. Wypadły dwa kluczowe ogniwa w obronie i pomocy i każdy się przekonał, że nie ma kim grać.

Karherop 04.04.2019 07:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iamironman (Post 1537260)
Postawa treneiro i jego zmiany - tragiczne

Już zaczyna się wylewanie pomyi? puknijcie się w łeb

A kto nas miał z tej ławki uratowac? Może Brode powinniśmy wysłać do przodu bo jest wysoki?

Przyczyny porażki:
BRAK ławki rezerwowych. Nie można inaczej tego nazwać gdy na niej jest Boguski i 6 juniorów. Stolarczyk nawet nie miał możliwości wykonania rotacji w składzie.
Dzień mniej na regenerację od drużyny z Sosnowca. Zmęczenie (?) odcinało kilku naszym zawodnikom prąd. Sadlok nie przypominał siebie sprzed 3 dni, to samo Savicevic, Basha.

Wszyscy to wiedzieli, że wchodzimy w najtrudniejszy okres sezonu gdzie wszyscy walczą jak o życie (tym bardziej Sosnowiec), a tu wielkie zdziwienie, że nie wygrywamy 4 meczu z rzędu.

Wygrać z Piastem, urwać punkt w Lubinie i jesteśmy w domu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1537251)
Uryga za Naszych czasów na tle Klemenza wyglądał jak profesor... Nie sądziłem, że jest ligowiec, który gorzej biega niż Alan. Szkoda gadać .

Ten profesor Uryga zaraz spadnie z Płockiem.
Klemenz owszem ma fatalną zwrotność, ale to nie on nam zawalił mecz. Nie szukajcie kozła ofiarnego na siłę.
Też bym wolał mieć lepszych zawodników w obronie, ale już nie pamiętacie, że nikt do nas nie chciał przyjść zimą?

bódyń 04.04.2019 07:27

Wyszlo, ze lawka jest krotka. Dwoch zawodnikow wypada i robi sie cieplo.
Co do Burligi i zotej kartki po meczu. Ile on ma lat?

MB1906 04.04.2019 07:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iamironman (Post 1537260)
Postawa treneiro i jego zmiany - tragiczne

....a bo na lawce przecież siedzial Cristiano Ronaldo a Stolar sie nie przebral i sam nie wybiegl.

Lodu.

To ze obrona jest 3 rzedna mozna się bylo juz przyzwyczaic niestety.

Wehrmacht 04.04.2019 07:33

Co do meczu z Piastem, to kompletnie nie ma on znaczenia. Wszystko rozstrzygnie sie w Lubinie. Kwestia tylko czy bedziemy mogli tam zremisowac, czy bedziemy musieli tam wygrac. (Zalezy od wyniku jutrzejszego meczu Zaglebia z Korona)

Karherop 04.04.2019 07:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1537266)
Co do meczu z Piastem, to kompletnie nie ma on znaczenia. Wszystko rozstrzygnie sie w Lubinie. Kwestia tylko czy bedziemy mogli tam zremisowac, czy bedziemy musieli tam wygrac. (Zalezy od wyniku jutrzejszego meczu Zaglebia z Korona)

Kwestia tego czy będziemy musieli tam wygrać, czy wystarczy nam remis zależy również OD WYNIKU MECZU Z PIASTEM.

Więc jakim cudem on nie ma dla nas kompletnie znaczenia?

I jak kolego pokombinujesz to jest możliwe abysmy to my i zagłębie nie awansowali do 8.

Maine_Coon 04.04.2019 07:36

Wygrane 3x z Cracovia mamy
Utrzymamy się
Przetrwamy
jak dla mnie sezon dla nas zakończył się sukcesem już.

Wehrmacht 04.04.2019 07:40

No juz chcialem, sie edytowac, ale mnie ubiegles. Zle to napisalem - wszystko roztrzyynie sie w Lubinie, w zaleznosci od wyniku jutro i naszego z Piastem, albo musimy tam wygrac albo zremisowac. Ale jako taki sam mecz z Piastem nie ma znaczenia, bo wygrana z Lubinem da nam 8.

Karherop 04.04.2019 07:45

Mylisz się, wariantów jest zbyt dużo. Nawet takich przy których porażka w Lubinie przy jednoczesnej wygranej z Piastem daje awans.

Wehrmacht 04.04.2019 07:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1537270)
Mylisz się, wariantów jest zbyt dużo. Nawet takich przy których porażka w Lubinie przy jednoczesnej wygranej z Piastem daje awans.

Sadze, ze sie nie myle, wroce tu jutro po meczu Zaglebia z Korona, kiedy mysle wszystko juz bedzie jasne. Wygrana z Zaglebiem bez wzgledu na reszte wynikow da nam awans.

brylant17 04.04.2019 08:03

Kibice sukcesu xD przegraj mecz i już wieszają psy wygraj 4 0 z Legią noś piłkarzy na rękach :rotfl:

Karherop 04.04.2019 08:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1537271)
Sadze, ze sie nie myle, wroce tu jutro po meczu Zaglebia z Korona, kiedy mysle wszystko juz bedzie jasne. Wygrana z Zaglebiem bez wzgledu na reszte wynikow da nam awans.

Albo mówimy o statystyce, albo o przeczuciach.

Jeśli przeczucia, to ok - Twoja sprawa. Ja mam przeczucie, że trzeba liczyć na siebie, a mecz w Lubinie będzie trudniejszy do wygrania niż z Piastem.

Zakładając Twój scenariusz:
Przegrywamy z Piastem, a wygrywamy z Zagłębiem.

Jednocześnie:
Korona wygrywa z Zagłębiem i Piastem - przeskakuje nas w tabeli
oraz (każdy z wariantów powoduje że drużyny mają więcej pkt od Wisły przy założeniu wygranej z Zagłębiem)
Jagiellonia wygrywa z Sosnowcem i przegrywa z Lechem - przeskakuje nas w tabeli
Lech remisuje z Lechią i Jagą - nie daje się wyprzedzić
Lech przegrywa z Lechią, wygrywa z Jagą - przeskakuje nas w tabeli
Pogoń wygrywa z Arką lub Legią - nie daje sie wyprzedzić

I w wyniku czego i my i Zagłębie lądujemy poza 8. To nie są wyniki s-f.

szprotson 04.04.2019 08:49

ode mnie za wczoraj laurka dla Peszkina
Lucek pisał ze chłop chaotyczny :D Proponuje prześledzić cały jego mecz, szczególnie wczorajszą gre bez piłki. Można sie ze Sławka śmiać, i prawdą jest ze od czasu do czasu odetnie mu prąd. (tylko odcięcie prądu u niego polega na tym ze sie wpierdala w typow, ferwor walki, niczym bojka szybka na osiedlu, a nie że stoi i przechodzi obok gry.)
Ale wczoraj kręcił aż miło tym swoim pachołkiem, do tego pare razy uratował straty kolegów np. straty baszy na srodku pola po ktorej moze isc kontra w przewadze, ale peszkin widział to i chlopa sfaulował przerywając im akcje, Możdzenia też raczej brał pod kartkę.) Jakby po drugiej stronie boiska biegał taki drugi Peszkin wczoraj, 3 punkty jechaly by do Krakowa.
Imho progres widac u niego z meczu na mecz.

A co do Klemenza. Skoro Lisu sie zastanawia 2x czy mu podać to juz nie świadczy dobrze o tym.
Serio, wczoraj oglądałem mecz czułem sie jak na betonowym boisku pod blokiem, kiedy brakuje jedego do gierki i łapiemy chłopa z ulicy na sztuke by stał.

BlurgH 04.04.2019 08:56

LODU !

Ludzie... Za bardzo się niektórzy rozochocili po derbach (które rządzą się swoimi prawami) i po ostatnim meczu, gdzie graliśmy z klubem zatrudniającym sabotażystę... Przyszedł słabszy mecz i od razu zawodzenie.
Wszystkie powody, dla których przegraliśmy zostały podane we wcześniejszych postach. Tak - macie rację.
A teraz wspólnie cofnijmy się pamięcią parę miesięcy wstecz i wspólnie odpowiedzmy sobie na pytanie: czy wczorajsza porażka to coś niespodziewanego ? Dla mnie nie bardzo. Owszem, chciałbym, żebyśmy pocisnęli znowu 4:0, albo ze stanu 3:1 zrobili 3:5 dla nas, tak jak w poprzedniej rundzie. Chciałbym, żeby rezerwowi stanęli na wysokości zadania. Ale stało się i nie ma co rozdzierać szat - cieszmy się, że w sezonie, w którym przeszliśmy największą burzę w historii klubu, mamy tyle sportowych emocji. Nie mamy drużyny sprzed 17 lat i trzeba brać na klatę (bosszszzz.... to już tyle czasu?), że zdarzą nam się takie mecze jak wczoraj. Bez napinki, bez ciśnienia - mamy w sztabie szkoleniowym inteligentnych ludzi , którzy też czasem popełniają błędy, ale mam dziwne przeczucie, że potrafią wyciągać logiczne wnioski - dajmy im pracować w spokoju. Jak to brzmiało? "Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce". W sobotę widzimy się na R22.

Karherop 04.04.2019 09:04

@szprotson dobrze gada. Peszko najlepszy mecz w Wiśle i to jeden z niewielu pozytywów. Fajnie że facet z zewnątrz, który był obiektem wyszydzania i ponadto wie że jest tylko na pół roku tyle daje od siebie drużynie. Szacun.

LucjuszWielki 04.04.2019 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1537282)
Lucek pisał ze chłop chaotyczny :D .

Bo to prawda - jeździec bez głowy, wychudzony (przypomina mi kolegę z klasy). Chudy i mały, za to szybki, zero siły, wjedzie w aut, goleń, poda bezmyślnie ALE fakt faktem trochę robił wiatru i występ na PLUS, progres również widoczny, z tym się zgadzam.

Szkoda tego przejecia Drzazgi, nie wiem czy to by wpadło czy bramkarz złapałby,a może wypluł??

W każdym razie to co pisałem: ławka nas wykończyła, nie ma zmienników, Boguś po swojemu, myślę, że jeszcze potrafi nam coś dać, Plewka świeży i gra na alibi.

Dla mnie sezon jest wygrany ze względu na derby czy choćby nawet legię, czy takie mecze jak z amiką we wronkach, wszystko poza jest ekstra dodatkiem, choć apetyt się zrobił i są ku temu podstawy. Jednak trzeba być świadom, że 1-2 osoby wypada z pierwszej 11 i mamy kopanie się po czołach. Zawsze czegoś nam brakuje ... :/

PS: Peszko powinien na kolanach prosić sponsora o kolejny sezon u nas, a nie że pół roku.... :] Gdzie on będzie miał lepiej? Z tymi ciotami w Gdańsku?

Gunner1906 04.04.2019 09:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1537283)
LODU !

Ludzie... Za bardzo się niektórzy rozochocili po derbach (które rządzą się swoimi prawami) i po ostatnim meczu, gdzie graliśmy z klubem zatrudniającym sabotażystę... Przyszedł słabszy mecz i od razu zawodzenie.
Wszystkie powody, dla których przegraliśmy zostały podane we wcześniejszych postach. Tak - macie rację.
A teraz wspólnie cofnijmy się pamięcią parę miesięcy wstecz i wspólnie odpowiedzmy sobie na pytanie: czy wczorajsza porażka to coś niespodziewanego ? Dla mnie nie bardzo. Owszem, chciałbym, żebyśmy pocisnęli znowu 4:0, albo ze stanu 3:1 zrobili 3:5 dla nas, tak jak w poprzedniej rundzie. Chciałbym, żeby rezerwowi stanęli na wysokości zadania. Ale stało się i nie ma co rozdzierać szat - cieszmy się, że w sezonie, w którym przeszliśmy największą burzę w historii klubu, mamy tyle sportowych emocji. Nie mamy drużyny sprzed 17 lat i trzeba brać na klatę (bosszszzz.... to już tyle czasu?), że zdarzą nam się takie mecze jak wczoraj. Bez napinki, bez ciśnienia - mamy w sztabie szkoleniowym inteligentnych ludzi , którzy też czasem popełniają błędy, ale mam dziwne przeczucie, że potrafią wyciągać logiczne wnioski - dajmy im pracować w spokoju. Jak to brzmiało? "Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce". W sobotę widzimy się na R22.

Oczywiście, że tak. Przecież z obecną kadrą jaką posiadamy, żadna porażka nie powinna dziwić. Nawet by mnie nie dziwiła z drużynami pierszoligowymi (Sosnowiec właśnie taki poziom prezentuje). Mamy w miarę solidną 11 (ale bez szału), ale wypadnięcie z gry jednego ogniwa już jest ogromnym osłabieniem, bo nie ma godnego następcy na ławce. Ja już tydzień wcześniej pisałem, że w Sosnowcu pewnie przegramy, bo od kilku sezonów zazwyczaj dostajemy w dupę na wyjazdach z outsiderami. Jak dowiedziałem się, że nie gra Wasyl i Błaszczu, to remis brałem z pocałowaniem ręki. I tak byliśmy o krok o zwycięstwa, szkoda, że Krzysiu nie wykorzystał chociaż 1 z 3 setek które miał.... Klemenz to padaczka owszem, ale jak dla mnie większym osłabieniem był Palcic na boku pomocy. Gościu jest po prostu słaby i chyba nawet Stolar nie zrobi z niego dobrego piłkarza. Nie było z niego zupełnie żadnego pożytku w tym meczu, zresztą w poprzednich też. Wszedł Burliga na jego pozycję i od meczu z Koroną nasza gra ofensywna na skrzydłach wygląda o niebo lepiej.

Adenalix 04.04.2019 09:16

Tu nie chodzi o to czy porażka dziwi czy nie. Z przebiegu meczu wnoszę, że możemy być bardzo rozczarowani i co gorsza, może nam braknąć punktu do ósemki, jeśli nie wygramy dwóch ostatnich spotkań. Niezależnie od tego, że w obronie popełnialiśmy błędy, drużyna cały mecz ambitnie goniła wynik i potrafiła wyrównać pomimo, iż dwukrotnie przegrywaliśmy w tym meczu różnicą dwóch bramek. Kiedy wydawało się, że tego meczu nie przegramy i będziemy mieć co najmniej punkt, dostajemy karnego z dupy i zostajemy z niczym. Jesteś już blisko nagrody za twój trud, a tu dostajesz obuchem w łeb. Mam nadzieję, że to wyzwoli pokłady sportowej złości.

pepe72 04.04.2019 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1537271)
Sadze, ze sie nie myle, wroce tu jutro po meczu Zaglebia z Korona, kiedy mysle wszystko juz bedzie jasne. Wygrana z Zaglebiem bez wzgledu na reszte wynikow da nam awans.

W temacie statystycznym napisałem, że jest możliwy awans do top8 przy zdobyciu punktu i nie ma znaczenia czy z Zagłębiem czy z Piastem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl