![]() |
Rewelacyjny mecz i wynik.
Ja tak podejrzewałem, że mamy bardzo mocną i niedocenianą drużynę. Jakby nie problemy finansowe to bilibyśmy się o mistrzostwo, wszak wyniki zaczęły kuleć, gdy piłkarze mieli już wielomiesięczne zaległości. Ciekaw jestem czy chłopaki podtrzymają formę. Słaby początek rundy zrzucam na karb zgrania i brak sensownego środkowego pomocnika do Bashy. Brawo Stolar. Brawo drużyna. Brak mi słów do opisania uczucia euforii, które mi towarzyszy. Jakby nie poprzednie derby przy kauflandzie to bym powiedział, że takich emocji nie przeżywałem bardzo dawno. Doceńmy tą drużynę i trenera. Gramy pięknie, nasze mecze to multum pozytywnych emocji. Ten sezon w porównaniu do poprzednich jest jak przysłowiowa Chiquita do zwykłego banana. Wszystko dzięki trenerom i zawodnikom. Czapki z głów. |
Niesamowity mecz i doping!
Rewelacyjna postawa piłkarzy, kibiców trenera! Dla takich chwil warto żyć! Dziękuję wszystkim dzięki, którym dane mi było przeżywać takie emocje jak dzisiaj! Jesteście Wielcy! |
Cytat:
Tak samo stawiałem. Dobrze, że nie trafiliśmy :) Kierwa, ale meczycho. Mega atomofera. WISŁA TO JEST POTĘGA! |
Jadę sobie z meczu i w radio leci piosenka zespołu weekend.....:D
Za każdą chwile z tobą oddał bym, To co najdrosze WISEŁKO!!! Od zawsze jesteś pragnieniem mym Ja będe Cię nosił na rękach BRAWO PANOWIE, dzięki za mecz!!! |
Brawo !!! Mecz super, a do tego widać, że mamy drużynę a nie wkłady do koszulek jak Legia. Jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa, a drużyny które były wykuwane w ekstremalnie niekorzystnych warunkach zazwyczaj osiągały duże rzeczy. Zobaczymy jak będzie w naszym przypadku.
|
za ciosem chlopaki .....w 1 ósemcebyc czarnym koniem ......i jeszcze raz derby , i znow upokorzyc to gowno
|
Nasi dzisiaj zagrali koncert we włoskiej La Scali. Za trzy dni graję w remizie w Sosnowcu. Mam nadzieję, że mentalnie nastawią się na bitkę na stadionie, na którym wieje pustką i wiatrem. Gdybyśmy grali wszystko u siebie przy 33K bylibyśmy Mistrzem Polski.
Dzisiaj miał miejsce mecz, który ma pewno zapamiętam na długo. Gratulacje dla piłkarzy i trenerów. Mamy szczęście żyć w ciekawych czasach. Ta drużyna i sztab na prawdę mają charakter. Osobiste odczucie: nie podobały mi się gwizdy na Carlitosa. Fanem nie jestem, ale chłop nam wygrał nie jeden mecz, w tym w pojedynkę derby. Stawianie go w jednym rzędzie z frajerami jest moim zdanie nie tegez. |
A ja myślę że gwizdy jak najbardziej były na miejscu.
- wpisywały się w atmosferę - mam wrażenie że miał nogi z waty (muszę jeszcze powtórkę na spokojnie zobaczyć) - najważniejsze- opuścił klub w bardzo nieelegancki sposób, od razu zaczął się wypowiadać o tym jak od zawsze chciał grać dla Legii i zmusił Wisłę do niekorzystnego transferu przez co stracił cały szacunek na który ciężko pracował. |
Cytat:
|
Coś pięknego! Dzięki za walkę i zaangażowanie!
Gołym okiem widać, że chłopaki mocno się razem trzymają. DRUŻYNA! |
Cytat:
|
Wisla z najwieksza frekwencja w Ekstraklasie
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...zu-wisla-legia |
Cytat:
|
Brawo i jeszcze raz brawo !!!
EDIT. carlitos, cierzniak :rotfl: |
Jestem dumny z gry i wyniku. Dziękuję piłkarzom i trenerowi! :D
|
Czapki z głów
Zrobiliśmy im z dupy jesień średniowiecza |
Zwracam uwagę na SFG. Chyba po każdym stwarzaliśmy zagrożenie. Z dwóch padły bramki. Każdy rzut rożny był rozegrany w inny sposób.
|
jesień średniowiecza to zrobili złodzieje i handlarze narkotyków z WS "swojemu" klubowi... śmiem twierdzić że Wisła tak naprawdę przegrała ten mecz a być może i całe starcie z kibolami...
|
Powtorze po raz ktorys: Dac panu trenerowi Maciejowi Stolarczykowi konrakt Stawowego :D na 5-10 lat, in blanco. Nie pamietam kiedy ostatnio widzialem w polskiej lidze czlowieka, do ktorego tak bardzo pasowaloby slowo TRENER. To nie Kasperczak, ktory w sumie nie wiadomo co umial, bo mial samograja. Drugi raz w ciagu 9 miesiecy OD ZERA zbudowal najlepiej grajaca druzyne w tym kraju. I to z jakich zawodnikow... z calym szacunkiem do Krzysia Drzazgi czy Marko Kolara. Kilka tygodni temu bylem wrecz pewien 0 ptk w tych 3 meczach i masakrycznej walki o utrzymanie. A mamy 9 i 3 zmiazdzone druzyny. Pomnik dla pana trenera i druzyny. Co za ludzie!
Druga sprawa kibice: na kilku meczach sie w zyciu bylo, ale wg mojego osobistego odczucia wczorajszy mecz byl absolutnie jesli nie najlepszym, to top 3 w zyciu. Takiego dopingu i np. buczenia i gwizdania przy wolnym Carlitosa TO W ZYCIU nie slyszalem/widzialem. Siedzialem na gornym H i przy podskakiwaniu i spiewie calej trybuny legła warszawa, to trybuna zaczela sie chwiac/trzasc (?) jak most gdy zolnierze ida przez niego rownym krokiem. Serio, wtedy sie az troche zestresowalem, ze to moze pier*olnac i zlecimy na tych VIPów xD jacys architekci, inzynierowie tutaj? Czy takie cos jest normalne i bezpieczne? Tak z ciekawosci pytam, bo pierwszy raz az tak to bylo czuc. Gdybym musial zaplacic za wstep na ten mecz 1000zl, jak Boga kocham, nie zalowalbym po czyms takim. MISTRZOSTWO SWIATA. Brawo panie trenerze, brawo druzyna, brawo kibice, Ultra Wisla i gniazdowy. PS. W calej beczce miodu jest lyzka dziegciu oczywiscie... race. Jesli zamkna nam za to trybune na Piasta, to inaczej niz slowem kretynizm sie tego nie bedzie dalo opisac. O karze finansowej dla klubu, dla ktorgo skladalo sie 30 innych malych klubow, i ktora pewnie zakreci sie w okolicy wysokosci tych skladek, to az rece opadaja podczas pisania. |
Lepiej mieć zamknięta trybunę na meczu z Piastem niż Legia/Cracovia
|
Lepiej NIE MIEĆ ZAMKNIĘTEJ ŻADNEJ TRYBUNY NA ZADNYM MECZU i używać mózgu
|
A nie lepiej nie miec jej zamknietej w ogole?
|
1,2 mln ludzi w TVP2 widziało wczorajszy gwałt na warszawskiej prostytutce :D
Do tego pewnie ok 350 tys w C+ to w sumie jakieś 1,5 mln :D |
|
Cytat:
Swoją drogą dziś jest prima aprilis :D Kurski pisząc, że pierwszy hit od 24 lat w TVP się myli. Z tego co pamiętam, w 2013 co ostatni raz u nas Legia przegrała, też było w TVP :mysli: |
Nic nie znaczące i nic nie wnoszące ciekawostki:
Prawie 1/4 straconych goli przez lidera i wicelidera ligi to Nasze dzieło :) W tym sezonie dwa zespoły strzeliły warszawiakom po 4 gole: Wisła i Wisła. Pasiaste przegrały w tym roku dwa mecze: z Wisłą i z Wisłą. |
Powinni postawić przy stadionie znak drogowy "ostrożnie, zły smok" :D
|
Kresq gdzie jesteś ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
taka informacja na fb UW:
Cytat:
|
Cytat:
W sumie może lepiej żeby dalej strajkowali i nie generowali swoim wodogłowiem długów kiedy klub stoi nad przepaścią. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
PS AVE WISŁA |
Cytat:
To nie jest tak, że Wisła dostanie np. 50 tys. zł kary i UW przeleje kasę ze swojego konta na konto Wisły. Najpierw kasę trzeba w ogóle zebrać. A skoro pójdzie to z kieszeni kibiców to równie dobrze mogłoby pójść na coś innego. |
Kary za race to sa pieniadze wyrzycone w bloto. Kiedy tym debilom dojdzie do glowy ze nas na takie luksusy nie stac?
|
to będą zbierać i nawet jak trochę to potrwa hajs wyląduje w kasie klubowej po zakończeniu zbiórki a informację od klubu (potwierdzenie) trudno będzie.a ty to pierwszy pewnie do wpłaty, widać jak bardzo się martwisz hehe
za tydzień na meczu z Piastem pewnie będzie 2x mniej kibiców w większości pewnie tych teraz płaczących o race, to większe plecy finansowe niże odpalenie piro przy pełnym stadionie hehe |
Cytat:
Co do zbiórki to super inicjatywa. W końcu okaże się ilu osobom tak naprawdę zależy na racach. Liczę, że jak nie zbiorą wystarczająco na pokrycie kary to raz na zawsze z tym skończymy. Upadnie argument, że postronni kibice "tego chcą, bo poziom sportowy niski to trzeba nadrabiać na trybunach". |
Wiecie jaki dziś dzień, prawda? :-)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl