Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10136)

s1mone 31.03.2019 21:25

Rewelacyjny mecz i wynik.

Ja tak podejrzewałem, że mamy bardzo mocną i niedocenianą drużynę.

Jakby nie problemy finansowe to bilibyśmy się o mistrzostwo, wszak wyniki zaczęły kuleć, gdy piłkarze mieli już wielomiesięczne zaległości. Ciekaw jestem czy chłopaki podtrzymają formę. Słaby początek rundy zrzucam na karb zgrania i brak sensownego środkowego pomocnika do Bashy.

Brawo Stolar.
Brawo drużyna.

Brak mi słów do opisania uczucia euforii, które mi towarzyszy. Jakby nie poprzednie derby przy kauflandzie to bym powiedział, że takich emocji nie przeżywałem bardzo dawno.

Doceńmy tą drużynę i trenera. Gramy pięknie, nasze mecze to multum pozytywnych emocji. Ten sezon w porównaniu do poprzednich jest jak przysłowiowa Chiquita do zwykłego banana. Wszystko dzięki trenerom i zawodnikom. Czapki z głów.

styska 31.03.2019 21:39

Niesamowity mecz i doping!
Rewelacyjna postawa piłkarzy, kibiców trenera!
Dla takich chwil warto żyć!

Dziękuję wszystkim dzięki, którym dane mi było przeżywać takie emocje jak dzisiaj!

Jesteście Wielcy!

Kamson 31.03.2019 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1536747)
Wygramy 3:0.


Tak samo stawiałem. Dobrze, że nie trafiliśmy :)


Kierwa, ale meczycho. Mega atomofera.





WISŁA TO JEST POTĘGA!

sl@y 31.03.2019 21:58

Jadę sobie z meczu i w radio leci piosenka zespołu weekend.....:D



Za każdą chwile z tobą oddał bym,
To co najdrosze WISEŁKO!!!
Od zawsze jesteś pragnieniem mym
Ja będe Cię nosił na rękach


BRAWO PANOWIE, dzięki za mecz!!!

santiago_1986 31.03.2019 22:11

Brawo !!! Mecz super, a do tego widać, że mamy drużynę a nie wkłady do koszulek jak Legia. Jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa, a drużyny które były wykuwane w ekstremalnie niekorzystnych warunkach zazwyczaj osiągały duże rzeczy. Zobaczymy jak będzie w naszym przypadku.

AntyMod 31.03.2019 22:56

za ciosem chlopaki .....w 1 ósemcebyc czarnym koniem ......i jeszcze raz derby , i znow upokorzyc to gowno

Adenalix 01.04.2019 00:35

Nasi dzisiaj zagrali koncert we włoskiej La Scali. Za trzy dni graję w remizie w Sosnowcu. Mam nadzieję, że mentalnie nastawią się na bitkę na stadionie, na którym wieje pustką i wiatrem. Gdybyśmy grali wszystko u siebie przy 33K bylibyśmy Mistrzem Polski.
Dzisiaj miał miejsce mecz, który ma pewno zapamiętam na długo. Gratulacje dla piłkarzy i trenerów. Mamy szczęście żyć w ciekawych czasach. Ta drużyna i sztab na prawdę mają charakter.
Osobiste odczucie: nie podobały mi się gwizdy na Carlitosa. Fanem nie jestem, ale chłop nam wygrał nie jeden mecz, w tym w pojedynkę derby. Stawianie go w jednym rzędzie z frajerami jest moim zdanie nie tegez.

maciekTSW 01.04.2019 00:55

A ja myślę że gwizdy jak najbardziej były na miejscu.
- wpisywały się w atmosferę
- mam wrażenie że miał nogi z waty (muszę jeszcze powtórkę na spokojnie zobaczyć)
- najważniejsze- opuścił klub w bardzo nieelegancki sposób, od razu zaczął się wypowiadać o tym jak od zawsze chciał grać dla Legii i zmusił Wisłę do niekorzystnego transferu przez co stracił cały szacunek na który ciężko pracował.

Blixa 01.04.2019 05:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1536822)
fakt to był Mielcarski. Skąd u tego pana tyle nienawiści do Wisełki? co akcja to fart albo szczęście, co wejście to albo faul albo na jego pograniczu. bramka to szczęście mega farta i w ogóle jak ona wpadła?
komentator do chu** niepdobny

Niesamowite glupoty gada ten pajac. Peszko strzela gola a ten pol minuty pozniej gada o jakims aucie Kuby i ze gol moze nie powinien byc zaliczony. .

Levis88 01.04.2019 06:32

Coś pięknego! Dzięki za walkę i zaangażowanie!
Gołym okiem widać, że chłopaki mocno się razem trzymają.
DRUŻYNA!

nero 01.04.2019 06:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1536811)
Dlaczego ta ....a Węgrzyn musi zawsze komentować nasze mecze?
Wróciłem z meczu i muszę to słychać w skrócie.

Koszty :) Węgrzyn pewnie jest z Krakowa wiec nie musi dojeżdżać.

bódyń 01.04.2019 07:12

Wisla z najwieksza frekwencja w Ekstraklasie
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...zu-wisla-legia

Marcinnno 01.04.2019 07:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1536838)
Koszty :) Węgrzyn pewnie jest z Krakowa wiec nie musi dojeżdżać.

tylko, że mecz wczoraj komentował Mielcarski ;)

Kocur 01.04.2019 08:27

Brawo i jeszcze raz brawo !!!


EDIT. carlitos, cierzniak :rotfl:

Ogryzek 01.04.2019 08:43

Jestem dumny z gry i wyniku. Dziękuję piłkarzom i trenerowi! :D

szprotson 01.04.2019 08:51

Czapki z głów

Zrobiliśmy im z dupy jesień średniowiecza

dziabong 01.04.2019 09:27

Zwracam uwagę na SFG. Chyba po każdym stwarzaliśmy zagrożenie. Z dwóch padły bramki. Każdy rzut rożny był rozegrany w inny sposób.

malaparte 01.04.2019 09:36

jesień średniowiecza to zrobili złodzieje i handlarze narkotyków z WS "swojemu" klubowi... śmiem twierdzić że Wisła tak naprawdę przegrała ten mecz a być może i całe starcie z kibolami...

Wehrmacht 01.04.2019 09:39

Powtorze po raz ktorys: Dac panu trenerowi Maciejowi Stolarczykowi konrakt Stawowego :D na 5-10 lat, in blanco. Nie pamietam kiedy ostatnio widzialem w polskiej lidze czlowieka, do ktorego tak bardzo pasowaloby slowo TRENER. To nie Kasperczak, ktory w sumie nie wiadomo co umial, bo mial samograja. Drugi raz w ciagu 9 miesiecy OD ZERA zbudowal najlepiej grajaca druzyne w tym kraju. I to z jakich zawodnikow... z calym szacunkiem do Krzysia Drzazgi czy Marko Kolara. Kilka tygodni temu bylem wrecz pewien 0 ptk w tych 3 meczach i masakrycznej walki o utrzymanie. A mamy 9 i 3 zmiazdzone druzyny. Pomnik dla pana trenera i druzyny. Co za ludzie!

Druga sprawa kibice: na kilku meczach sie w zyciu bylo, ale wg mojego osobistego odczucia wczorajszy mecz byl absolutnie jesli nie najlepszym, to top 3 w zyciu. Takiego dopingu i np. buczenia i gwizdania przy wolnym Carlitosa TO W ZYCIU nie slyszalem/widzialem. Siedzialem na gornym H i przy podskakiwaniu i spiewie calej trybuny legła warszawa, to trybuna zaczela sie chwiac/trzasc (?) jak most gdy zolnierze ida przez niego rownym krokiem. Serio, wtedy sie az troche zestresowalem, ze to moze pier*olnac i zlecimy na tych VIPów xD jacys architekci, inzynierowie tutaj? Czy takie cos jest normalne i bezpieczne? Tak z ciekawosci pytam, bo pierwszy raz az tak to bylo czuc.

Gdybym musial zaplacic za wstep na ten mecz 1000zl, jak Boga kocham, nie zalowalbym po czyms takim. MISTRZOSTWO SWIATA. Brawo panie trenerze, brawo druzyna, brawo kibice, Ultra Wisla i gniazdowy.

PS. W calej beczce miodu jest lyzka dziegciu oczywiscie... race. Jesli zamkna nam za to trybune na Piasta, to inaczej niz slowem kretynizm sie tego nie bedzie dalo opisac. O karze finansowej dla klubu, dla ktorgo skladalo sie 30 innych malych klubow, i ktora pewnie zakreci sie w okolicy wysokosci tych skladek, to az rece opadaja podczas pisania.

Manhunt. 01.04.2019 09:58

Lepiej mieć zamknięta trybunę na meczu z Piastem niż Legia/Cracovia

darotsok73 01.04.2019 10:02

Lepiej NIE MIEĆ ZAMKNIĘTEJ ŻADNEJ TRYBUNY NA ZADNYM MECZU i używać mózgu

Wehrmacht 01.04.2019 10:02

A nie lepiej nie miec jej zamknietej w ogole?

regan 01.04.2019 10:17

1,2 mln ludzi w TVP2 widziało wczorajszy gwałt na warszawskiej prostytutce :D
Do tego pewnie ok 350 tys w C+ to w sumie jakieś 1,5 mln :D

Wehrmacht 01.04.2019 10:20

Regan jest znacznie lepiej :D

https://twitter.com/kurskipl/status/...573664768?s=21

regan 01.04.2019 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1536855)

Szkolnikowski napisał, że 1,2 :mysli:

Swoją drogą dziś jest prima aprilis :D

Kurski pisząc, że pierwszy hit od 24 lat w TVP się myli. Z tego co pamiętam, w 2013 co ostatni raz u nas Legia przegrała, też było w TVP :mysli:

swiety37 01.04.2019 11:24

Nic nie znaczące i nic nie wnoszące ciekawostki:
Prawie 1/4 straconych goli przez lidera i wicelidera ligi to Nasze dzieło :)

W tym sezonie dwa zespoły strzeliły warszawiakom po 4 gole: Wisła i Wisła.

Pasiaste przegrały w tym roku dwa mecze: z Wisłą i z Wisłą.

BlurgH 01.04.2019 11:41

Powinni postawić przy stadionie znak drogowy "ostrożnie, zły smok" :D

brylant17 01.04.2019 11:55

Kresq gdzie jesteś ?

wolfy 01.04.2019 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 1536852)
Lepiej NIE MIEĆ ZAMKNIĘTEJ ŻADNEJ TRYBUNY NA ZADNYM MECZU i używać mózgu

Dokładnie. Krew mnie zalała o te race w takiej sytuacji finansowej...

Wehrmacht 01.04.2019 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1536861)
Nic nie znaczące i nic nie wnoszące ciekawostki:
Prawie 1/4 straconych goli przez lidera i wicelidera ligi to Nasze dzieło :)

W tym sezonie dwa zespoły strzeliły warszawiakom po 4 gole: Wisła i Wisła.

Pasiaste przegrały w tym roku dwa mecze: z Wisłą i z Wisłą.

A mnie nigdy nie przestanie zadziwiac nazywanie Petro-Orlenu-Petrochemii Plock “Wisla”. To, ze akurat teraz tak wiatr zawial i przypadkowo od tygodnia, przez nastepne 5 miesiecy wpisali sobie w nazwe “Wisla” nie znaczy, ze mamy i tak nazywac. Zwlaszcza my. W lidze jest tylko jedna Wisła i tylko jeden Płock.

Coglin 01.04.2019 12:02

taka informacja na fb UW:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ultra Wisła
W trosce o dobro klubu zostanie przeprowadzona przez nas zbiórka na pokrycie kary od Komisji Ligi.

Odbędzie się ona na platformie zrzutka.pl a wpłaty będą trafiać bezpośrednio na konto klubu.

Więcej informacji podamy w momencie poznania wysokości kary.

AVE WISŁA


wolfy 01.04.2019 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1536872)
taka informacja na fb UW:

Myślisz że uzbierają?
W sumie może lepiej żeby dalej strajkowali i nie generowali swoim wodogłowiem długów kiedy klub stoi nad przepaścią.

Arek95 01.04.2019 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1536873)
Myślisz że uzbierają?
W sumie może lepiej żeby dalej strajkowali i nie generowali swoim wodogłowiem długów kiedy klub stoi nad przepaścią.

Jeżeli UW szczerze sama od siebie wyszła inicjatywą uzbierania kasy to i tak szacunek dla nich, bo kiedyś to ani złotówki by nie dołożyli do tego, a na meczu z Piastem zamknięte C a na całym stadionie do puszki by zbierali na "oprawy". Natomiast jeśli to żart na prima aprilis... to mega słaby...

qubu 01.04.2019 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1536874)
Jeżeli UW szczerze sama od siebie wyszła inicjatywą uzbierania kasy to i tak szacunek dla nich, bo kiedyś to ani złotówki by nie dołożyli do tego, a na meczu z Piastem zamknięte C a na całym stadionie do puszki by zbierali na "oprawy". Natomiast jeśli to żart na prima aprilis... to mega słaby...

Jak efektownie rozbiję Ci szybę w samochodzie i wystawie zbiórke na zrzutka.pl to też będę miał ten szacunek?

szym_ek 01.04.2019 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1536850)
Serio, wtedy sie az troche zestresowalem, ze to moze pier*olnac i zlecimy na tych VIPów xD jacys architekci, inzynierowie tutaj? Czy takie cos jest normalne i bezpieczne? Tak z ciekawosci pytam, bo pierwszy raz az tak to bylo czuc.

Inżynierem nie jestem ale budynki mają zdolność do "ruszania: się aby zamortyzować np skakanie. Wieżowce mające po 100 metrów wysokości potrafią się wyginać kilka metrów ze względu na wiatr ;)

PS AVE WISŁA

Jagul 01.04.2019 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1536874)
Jeżeli UW szczerze sama od siebie wyszła inicjatywą uzbierania kasy to i tak szacunek dla nich, bo kiedyś to ani złotówki by nie dołożyli do tego, a na meczu z Piastem zamknięte C a na całym stadionie do puszki by zbierali na "oprawy". Natomiast jeśli to żart na prima aprilis... to mega słaby...

Ale skąd uzbierają kasę? Przecież skoro wystawiają się na zrzutka.pl to każdy z nas jest potencjalnym płatnikiem tej kary.

To nie jest tak, że Wisła dostanie np. 50 tys. zł kary i UW przeleje kasę ze swojego konta na konto Wisły. Najpierw kasę trzeba w ogóle zebrać. A skoro pójdzie to z kieszeni kibiców to równie dobrze mogłoby pójść na coś innego.

Blixa 01.04.2019 13:14

Kary za race to sa pieniadze wyrzycone w bloto. Kiedy tym debilom dojdzie do glowy ze nas na takie luksusy nie stac?

TommyTSW 01.04.2019 13:14

to będą zbierać i nawet jak trochę to potrwa hajs wyląduje w kasie klubowej po zakończeniu zbiórki a informację od klubu (potwierdzenie) trudno będzie.a ty to pierwszy pewnie do wpłaty, widać jak bardzo się martwisz hehe


za tydzień na meczu z Piastem pewnie będzie 2x mniej kibiców w większości pewnie tych teraz płaczących o race, to większe plecy finansowe niże odpalenie piro przy pełnym stadionie hehe

mr_kwolf 01.04.2019 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1536871)
A mnie nigdy nie przestanie zadziwiac nazywanie Petro-Orlenu-Petrochemii Plock “Wisla”. To, ze akurat teraz tak wiatr zawial i przypadkowo od tygodnia, przez nastepne 5 miesiecy wpisali sobie w nazwe “Wisla” nie znaczy, ze mamy i tak nazywac. Zwlaszcza my. W lidze jest tylko jedna Wisła i tylko jeden Płock.

Przecież Wisła to ich historyczna nazwa. Dla mnie czepianie się dla samego czepiania.

Co do zbiórki to super inicjatywa. W końcu okaże się ilu osobom tak naprawdę zależy na racach. Liczę, że jak nie zbiorą wystarczająco na pokrycie kary to raz na zawsze z tym skończymy. Upadnie argument, że postronni kibice "tego chcą, bo poziom sportowy niski to trzeba nadrabiać na trybunach".

tomytom 01.04.2019 13:17

Wiecie jaki dziś dzień, prawda? :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl