![]() |
Tomasz Kwiatkowski sędzią derbów. Podpadł Nam czymś?
|
jest po prostu ch*jowy
|
Cytat:
|
Widze ze ranga sektora G2 została uznana do miana być albo nie być ,a to raptem jakies tysiac miejsc.Jeszcze rozumialbym lament ze sektor zamknieto ludziom ktorzy normalnie tam stali ale jako ze przez 100% sezonu tego ,tamtego nawet ptaki tam nie srają bo nic sie tam nie dzieje a kibice tez wcale tam sie nie pchają.
Dyskusja o nim jest wrecz bezsensowna ,zreszta byly u nas juz rózne ograniczenia jak wlasnie tylko 20 tys na Legii keidys o czym wspomnial Karherop wiec dajcie juz sobie z tym spokoj. |
Kupie dwa bilety. Dajcie znać. Dzięki. Sektor obojętny.
|
Cytat:
|
Cytat:
- Wrzućcie swoje posty z wszystkich osatnich derbów na które wpuszczani byly goście, gdzie domagaliście się tego samego. A jeśli nie przeszkadzało wam, że ziomki miśki, czy wcześniej zarząd Cupiała, wpuszcza tylko regulaminową ilość, to co zmieniło się teraz? Czemu mamy robić wyjątek w skali kraju? Coś takiego miałoby tylko sens na zasadzie wzajemności - nie ma jednak szans, aby Filipiak wpuścił więcej naszych. Dlaczego więc, chcecie dać im szansę lepszego pokazania się na "wyjeździe", gdy my sami takiej okazji nie dostaniemy? |
Jak masz ochotę to szukaj. Ja nie mam zamiaru nic ci udowadniać.
Takie jest moje zdanie - sektor jest na 2000 osób, możemy i powinniśmy tyle wpuścić. Poza tym wcale nie zrobimy żadnego wyjątku w skali kraju. Przeszkadzało mi. Zawsze mi przeszkadza wpuszczanie okrojonej ilości kibiców przyjezdnych, jak są warunki, że może ich wejść więcej. Na podstawie czego twierdzisz, że miśki są moimi ziomkami? |
Bardzo dobrze,że nie dali im więcej biletów.Będzie łatwiej przeprowadzić kontrolę, prawie 1/4 mniej ludzi do sprawdzenia.
|
Cytat:
Czyli podsumowując:, gdy rządziła Sarapata i Dukat (kumaty), wpuszczaliśśmy na derby 1500 kibiców MKSu i nie przeszkadzało ci to na tyle, aby narzekać na zarząd. Ba, miałeś o nim dobrą opinię (ja również z początku, żeby nie było). Dziś, gdy nowy zarząd wpuszcza dokładnie taką samą liczbę gości, jest to dla ciebie duży problem. Na tyle duży, że kpisz gościa, który pożyczył Wiśle 1,5 miliona złotych... Dlaczego? Cytat:
Jeżeli twierdzisz, że to nie jest wyjatek to proszę o informacje na jakich to derbach kibice gości otrzymują więcej niż 5%. Dolicz inne "gorące mecze", jak Legia-Lech, itd... Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Przecież za zauważenie że P.Królewski póki co Wiśle żadnych pieniędzy nie dał a pożyczył można zostać wyklęty i zesłany do czeluści piekielnych ze stygmatem ziomka dukata i saraszmaty. A imć Jadczak awansował do grona najwierniejszych kibiców Wisły. Czytam Twoje posty i zastanawiam się skąd masz jeszcze siłę przedstawiać swoje racje na forum, na którym są już tylko schematy biały/czarny, 0/1 i każdy myślący "pośrodkowo" otrzymuję miano wspólnika złodziei. Pytam wręcz jak śmiesz to robić?! Jest tylko jedna najprawdziwsza prawda i nie ma zgody na brak zgody!!! |
Cytat:
Nie mam zamiaru szukać takich meczy. Jak tobie tak dobrze idzie szukanie to się trochę wysil i sobie poszukaj. Jak zarząd ma miliony innych problemów to dlaczego akurat kibice to jest dla nich ten najważniejszy? Może niech się zajmą tymi pozostałymi. Mogli by może część rozwiązać za kasę z dodatkowych biletów (goście i G2). Poza tym pisze kiedy mam ochotę, a nie kiedy ktoś inny chce. |
A mi nie chodzi o danie szansy pokazania sie bądź nie, tylko kretynskie usprawiedliwianie nie wpuszczenia mitycznym bezpieczenstwem. Poza tym jeszcze kwestia kasy, ktorej o ile wiem klub raczej potrzebuje. A moje pretensje są głownie do czasów, w ktorych zyjemy, bo bełkot o bezpieczeństwie jest na sztandarach absolutnie wszystkiego, od wstawania z łóżka rano po loty w kosmos. To, ze prezes Wisly sie pod ten bełkot podczepia mnie w ogole nie dziwi. Co nie znaczy, ze nie bede mowil, ze mi sie to nie podoba.
|
Cytat:
Cytat:
Ale rozumiem, nie masz czasu zasypywać mnie przykładami... Cytat:
Cytat:
Czyli nie dowiem się czemu Sarapata i Dukat byli cacy, gdy wpuszczali 1500 gości, a obecny zarząd jest "be" bo wpuszcza tylko 1500 kibiców gości... Na pewno macie setki argumentów, ale - wiadomo - wolność, nie mogę was zmusić do ich ujawnienia... https://wislakrakow.com/forum/blank.gif |
Te planowane 29 tyś ludzi to derbowy rekord czy może było już więcej? Pamięta ktoś z Was? Mówię o meczach po przebudowie stadionu...
|
Cytat:
|
Cytat:
w 2017 mieli zakaz, teraz jest dopiero nastepy mecz u nas Cytat:
|
No to trzeba było tak od razu: zwracam honor.
|
ale heoij oni tak naprawde wczesniej czy pozniej wroca na stadion i co w tym takiego dziwnego, to tylko kwestia czasu..
|
Skupiając sie na meczu... to dawno remisu nie było :)
1-1 |
Jechać z nimi takie 4:1 dla nas ;)
|
Co do samego meczu to potencjalnie szykują się bardzo ciekawe zawody. Sportowo to mogą być najlepsze derby od lat.
|
Mam nadzieję że Probierz zmotywował dodatkowo Bashę insynuacjami że jest za słaby na Cracovię, a Vulnett ostatnio formę ma znakomitą.
Nie ma co liczyć że Cracovia będzie grała równie wesoło w obronie jak Korona, ale trzy punkty są realne. |
Mam złe przeczucia co do wyniku. Remis brałbym w ciemno przed meczem.
|
chcialbym Wojtkowskiego zamiast Peszki i kogos za Kolara ( ale juz nie ma w czym wybrac) , ogolnie boje sie ze nie wytrzymaja cisnienia Lis - jak zawsze- i Wasyl , Sadlok, Peszko ...chodzi mi o kartki
|
Cytat:
|
ja jednak wierze ze po zacietym , a zarazem chamskim meczu wytargamy 3 pkt , czyli 2-1 dla WISŁY
|
3-2 z walką do końca i golem w ostatnich minutach!
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA!!! |
Nie ma brania w ciemno remisu przed derbami. Tylko zwycięstwo! A co ma być, to będzie.
|
Tylko zwycięstwo - 3:0 :D
|
Pojawiła się jakaś informacja, albo czy ktoś wie, jakie są szanse, że Balicki i Kumah będą na ławce? Jestem bardo ciekawy, kiedy zaczniemy ich wprowadzać i ogrywać.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
3-0 na kwadrans do końca.
9-2 w 2 ostatnich spotkaniach. :D |
3:2 dziękuję!
|
Wisła widać zapomniała o koncentracji strzeliliśmy dwa gole,a potem nagle zapomnieli jak gra się w piłkę. Koncentracja przez 90 min równie dobrze można było to przegrać 2-5....Brawo dla Krzysia bo znowu zamyka usta krytykom ;)
|
W Derbach liczy się tylko wynik, nic więcej. Dziękuję Panowie! :)
|
ciesza 3 pkt , prawie wszystko OK, szkoda tylko ze flag brak:(
|
Szkoda tej dekoncentracji w końcówce, ale najważniejsze, że kolejne derby nasze :D
:tsw_wislazkrakowa: |
Super się mecz ułożył, kolejne Derby dla nas!
Niezdrowe emocje w końcówce.... normalnie myślałem, że mi pikawa wyskoczy... sami sobie byliśmy winni takiego stanu rzeczy niestety... Było minęło, jest pięknie :D Ktoś coś wie co z Krzyśkiem? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl