Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI kolejka]Górnik Zabrze - Wisła Kraków, poniedziałek 11 II, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10099)

regan 11.02.2019 20:04

Widać, że nietrafione przygotowania ale nie ma co się dziwić bo znamy historie ostatniego miesiaca to całe zamieszanie + obóz last minute itd. Górnik głównie jechał na wykorzystywaniu naszych błędów, głównie Plewki, który miał dziś chrzest bojowy, widać u niego potencjał, ale jeszcze zasadniczy brak obycia z grą na o wiele wyższym poziomie niż CLJ, stąd te wszystkie straty, musi szybciej myśleć.

U nas to się będzie rozwijać z meczu na mecz, będzie męczarnia, pasuje wzmocnić środek pola jakimś kreatywnym zawodnikiem a także atak i więcej nie trzeba. Jak to będzie to spokojnie damy radę, póki co pierwsze koty za płoty nie ma co dramatyzować, muszą się wszyscy zgrać, weterani złapać formę i świeżość, młodzi - obycie. Ale na to jeszcze potrzeba trochę czasu. W każdym razie wróżenie co będzie dalej po tym jednym meczu nie ma sensu, trzeba czekać i pracować.

sandomingo 11.02.2019 20:06

Podstawa w tej lidze to przygotowanie fizyczne, a tutaj dzisiaj wyglądaliśmy słabo.
Nie wiem co nie wyszło ale jak nie wybiegamy to nie wygramy.

Także pozostaje cierpliwość i ciężka praca.
Teraz cel to nie przegrać ze Śląskie, bo będzie nerwówka.

Ajax 11.02.2019 20:07

Zamiast okresu przygotowawczego było przekonywanie piłkarzy, żeby nie rozwiązywali kontraktów, zespół sklecony naprędce. Tak to jeszcze z 2-3 mecze będzie wyglądało nie ma co rozrywać szat. Będziemy walczyć o utrzymanie raczej i tyle.

Dla mnie ze Śląskiem 4-5-1 i czekanie na kontry zdecydowanie.

Ogryzek 11.02.2019 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1533511)
"CUDÓW"? Graliśmy z Górnikiem Zabrze, który być może będzie do ostatniej kolejki srał w gacie, żeby nie spaść, a nie z Man City. Chociaż "graliśmy" to może zbyt duże słowo.

Jeżeli granie na wyrównanym poziome z jedną z gorszych drużyn E-Klasy nazwałbyś "cudem", to ja nie wiem, jak Twoim zdaniem mamy się niby spokojnie utrzymać.

Ale, zanim zarzucisz mi defetyzm, to sprostuję, że totalnie wierzę, że następne mecze będą wyglądały o wiele lepiej, a mój post odnosił się do TEGO meczu (a zwłaszcza pierwszej połowy).

Górnikiem który jest:

1, Bardziej zgrany
2, bardziej zdeterminowany
3, Nie osłabił się

Płakać zaczniemy po tfu tfu porażce z Maliniakami. Teraz trzeba wyciągnąć wnioski i grać o 3 punkty w następnym meczu.

Wiślak709 11.02.2019 20:16

Mnie to bardziej od ofensywy martwi defensywa, w którą Górnik wchodził jak w masło, a nie można powiedzieć, że obronie grają nowicjusze.

Natomiast nie ma co dramatyzować. Jeszcze sporo meczów przed nami.

MaLk 11.02.2019 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1533511)
"CUDÓW"? Graliśmy z Górnikiem Zabrze, który być może będzie do ostatniej kolejki srał w gacie, żeby nie spaść, a nie z Man City. Chociaż "graliśmy" to może zbyt duże słowo.

Jeżeli granie na wyrównanym poziome z jedną z gorszych drużyn E-Klasy nazwałbyś "cudem", to ja nie wiem, jak Twoim zdaniem mamy się niby spokojnie utrzymać.

To jest polska liga, więc zespół jesienią jeden z najsłabszych równie dobrze wiosną może być jednym z najlepszych. I vice versa. To tak na marginesie.

Jest rzeczą oczywistą, że mamy zaległości treningowe, brakuje nam zgrania i obsady kilku kluczowych pozycji. Cudów nie ma, nawet jeśli gra się z jedną z gorszych drużyn.

Revolver 11.02.2019 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1533514)
A my według Ciebie to o co gramy? Być może (oby nie) to my będziemy srali w gacie do ostatniej kolejki, bo nie mamy ławki a skład jest mocno kombinowany...

Jeżeli liczyłeś że pojedziemy Górnik to obawiam się że nie ogarniasz rzeczywistości Wisły AD 2019. Odrobina pokory wskazana.
Straciliśmy większość składu, mamy dość wiekowy skład z dziurami łatanymi przez zawodników z nikłym doświadczeniem na tym poziomie.

Gdzie napisałem, że spodziewałem się, że pojedziemy Górnik? Napisałem, że graliśmy do dupy i tyle. Bo graliśmy.

Pisząc zupełnie pragmatycznie, to też życzyłbym sobie właśnie "spokojnego utrzymania się". O to moim zdaniem gramy. Piszesz, że to nasz cel, a jednocześnie ze stoickim spokojem przyjmujesz totalny wpierrdol od drużyny, która sama jakoś wyjątkowo składem nie powala. Może lepiej odrobinę mniej pokory z Twojej strony.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1533520)
Górnikiem który jest:

1, Bardziej zgrany
2, bardziej zdeterminowany
3, Nie osłabił się

1. Jasne.
2. Nie wiem czy to akurat miarodajny czynnik. Napisałbym raczej, że Górnik podszedł poważniej do pierwszych 45 minut.
3. W naszej obronie zmienił się tylko Palcic, a i tak zagrali, jakby pierwszy raz widzieli się w życiu na oczy.

solny 11.02.2019 20:18

Wchodzą jak w masło bo cała drużyna idzie do przodu. Nie wiem po co zresztą bo w ataku pozycyjnym i tak nic nie potrafią. Postawić autobus jak za Carrillo i tyle. Górnik dzisiaj na tym dobrze wyszedł.

Sami 11.02.2019 20:19

Plewka katastrofa, mam nadzieję, że zagra Savicević w następnym meczu lub chociażby Klemenz...

Ataku niestety nie mamy i pasowałoby zagrać 4-5-1 z samym Kolarem na szpicy.

Dzimi 11.02.2019 20:22

Odejście Imza, Bartkowskiego, Korta, Ondraska i Kostala to ogromne straty i osłabienia. Póki co Kostal i Imaz > Peszko i Kuba.

Przybyszewski 11.02.2019 20:27

Najbardziej widać brak Ondraska. Nie ma kto przytrzymać piłki z przodu i każde zagranie to strata.

wolfy 11.02.2019 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1533523)
Gdzie napisałem, że spodziewałem się, że pojedziemy Górnik? Napisałem, że graliśmy do dupy i tyle. Bo graliśmy.

Pisząc zupełnie pragmatycznie, to też życzyłbym sobie właśnie "spokojnego utrzymania się". O to moim zdaniem gramy. Piszesz, że to nasz cel, a jednocześnie ze stoickim spokojem przyjmujesz totalny wpierrdol od drużyny, która sama jakoś wyjątkowo składem nie powala. Może lepiej odrobinę mniej pokory z Twojej strony.



1. Jasne.
2. Nie wiem czy to akurat miarodajny czynnik. Napisałbym raczej, że Górnik podszedł poważniej do pierwszych 45 minut.
3. W naszej obronie zmienił się tylko Palcic, a i tak zagrali, jakby pierwszy raz widzieli się w życiu na oczy.

Przyjmuję to ze stoickim spokojem bo nie liczyłem na cud, a konkretnie, że:
1) brak gry nie wpłynie na Kubę, Peszko, Pajlicia, Kolara
2) braku doświadczenia na tym poziomie nię będzie widać u młodych
3) braku "normalnego" okresu przygotowawczego nie odczujemy
4) tak jak braku zawodników którzy robili nam grę.

Innymi słowy - byłem realistą. Liczę że z czasem się to zacznie zazębiać.
Ale to nie tak że się nie martwię - może być nerwowo. Co poradzić? Trzeba kibicować i trzymać kciuki.

RAFi89 11.02.2019 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez solny (Post 1533524)
Wchodzą jak w masło bo cała drużyna idzie do przodu. Nie wiem po co zresztą bo w ataku pozycyjnym i tak nic nie potrafią. Postawić autobus jak za Carrillo i tyle. Górnik dzisiaj na tym dobrze wyszedł.

Wchodzi jak w masło to praktycznie każdy zespół z którym gramy na wyjeździe. Przypomnijcie sobie spotkania z Śląskiem, Pogonią, Piastem, Arką, Miedzią, z Legią i Lechem wynik fajny ale w defensywie też słabo.

petred 11.02.2019 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1533512)
Ciężkie nogi niestety. Trochę czasu jeszcze minie aż odzyskają świeżość - oby do górnej ósemki.

Dokładnie. Wyglądało to jakby cały czas w okresie przygotowawczym zapierniczali bez piłki albo za duże obciążenia i przez to słabe czucie piłki. Ta im cały czas odskakiwała. Przerzuty bardzo niedokładne. Kuba słabo się zaprezentował ale według mnie głównie dlatego że czuł iż nam nie idzie i rzucał się na dryblingi z trzema obrońcami co z góry było skazane na porażkę. Plewkę należy zatrzymać w Wiśle. Nawet biorąc pod uwagę że od przyszłego sezonu będziemy potrzebować młodzieżowca do gry, a widać w nim potencjał i to dość spory. No i bez urazy dla naszych napadziorów ale potrzebujemy dobrej dziewiątki. Szkoda tego Ondraszka jak cholera.

wolfy 11.02.2019 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 1533529)
Wchodzi jak w masło to praktycznie każdy zespół z którym gramy na wyjeździe. Przypomnijcie sobie spotkania z Śląskiem, Pogonią, Piastem, Arką, Miedzią, z Legią i Lechem wynik fajny ale w defensywie też słabo.

Też to miałem zapisać. Pamiętam te straszne mecze ze Śląskiem czy Pogonią, te to były dramatyczne...

Wojtas 11.02.2019 20:54

Pisalem ze potrzeba nam napastnika bo na dzis nie ma nikogo u nas kto bylby gwarantem goli w meczu.Sory ale Kolar....eh no jest taki zawodnik i tyle.Tu trzeba by kogos jednak zakupić bo szykuje sie cieżka walka o górna 8/

a z meczu dzis to bym nie wyciagał zadnych wnioskow oprocz tego ze potrzebujemy napastnika,ten zespól potrzzebuje chwile czasu zeby zaskoczyc i oby to zrobił jak najszybciej,ale na razie spokojnie bez nerwowych ruchow ,i tak trzeba sie cieszyc ze jakos stajemy na nogi.

fqqs 11.02.2019 20:57

nie ma to jak oceniac po jednym meczu... ogarnijcie sie

alborn1 11.02.2019 21:07

ja napisze tak, to Gornik zagral naprawde dobre zawody widac nowe zakupy to wspore wzmocnie, niektore akcje zabrzan niczym z La Liga

wolfy 11.02.2019 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1533535)
Pisalem ze potrzeba nam napastnika bo na dzis nie ma nikogo u nas kto bylby gwarantem goli w meczu.Sory ale Kolar....eh no jest taki zawodnik i tyle.Tu trzeba by kogos jednak zakupić bo szykuje sie cieżka walka o górna 8/

Jak to dobrze że gramy o utrzymanie...

TommyTSW 11.02.2019 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1533536)
nie ma to jak oceniac po jednym meczu... ogarnijcie sie

A co mają robić jak w fifie potrafią wygrywać każdą drużyną, min 3 gole na jedno spotkanie?

Wojtas 11.02.2019 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1533538)
Jak to dobrze że gramy o utrzymanie...


jak sie nie uda do górnej ósemki to tak trzeba bedzie grać o utrzymanie,ale póki sa punktowo nadzieje ,trzeba wierzyc i korzystać,szanse mamy ale juz ze Slaskiem przegrać nie można.

szprotson 11.02.2019 21:25

....a, co sie tam zmroziłem to moje, plus meczu to zobaczyc Kube oficjalnie w koszulce Wisly.

ogolnie widac ze sie nie czytamy wzajemnie (za wczesnie na to)
Kolar, Drzazga, Plewka, Palcic, Pietrzak wygladali jak Z.Sosnowiec w sobote.
Porazka w srodku, Basza mial chyba krycie indywidualne Zurkowskiego a z Plewka tez Basza z Zabrza robil co chcial.
Pietrzak dramat.
Gornik wygladał o wiele szybciej i świeżej niż my, a kazda pilka prostopadla w nasza obrone to był pojedynek pocisku ze styropianem.
Nasza taktyka wydaje sie prosta, laga Wasyla na ktoreś skrzydlo ...

zobaczymy co to bedzie, imho 2-0 najnizszy wymiar kary

Szelu_BRW 11.02.2019 21:31

Sławek Peszko bardzo dobry mecz. Było wszędzie. W moich oczach bardzo zaplusował. Najgorzej - Basha... Co mecz te same błędy. Jak dobiegnie do piłki to jest dobrze. Jak przejmie to jest już wow, a jak jeszcze celnie poda, to normalnie jest jakiś cud i generalnie klękajcie narody...

Patryko 11.02.2019 21:45

Jak na wymienione pół składu to nie było tak źle. Martwi radosna gra bocznych obrońców i Basha snujący się po boisku.

Reasumując: walczymy o pierwszą ósemkę do 30 kolejki, bajki o czymś więcej możemy odłożyć póki co na półkę.

heoij 11.02.2019 22:26

Każda z formacji zaprezentowała się dzisiaj słabo, osobiście wyróżnić mogę Sławomira Peszkę, mało się po nim spodziewałem, ale gość wszedł w mecz naładowany i pozytywnie mnie zaskoczył. Zawiódł środek pola, szczególnie Basha, Wisła nie istniała w tym miejscu. Obrona nie umiała wyprowadzić piłki przez dłuższy czas ze swojej połowy. Napastnicy bezbarwni, trzeba szukać jakiegoś wzmocnienia, bo ani z Drzazgą ani z Kolarem daleko nie zajdziemy.

Cieszy natomiast utrzymanie się przy piłce, w tym elemencie pokonaliśmy Górnika, chociaż po naszym początku spodziewałem się najgorszego, potem były jednak momenty, że wyszło nam parę rzeczy, jednak to za mało, żeby nawet zremisować mecz.

Co do Kuby, spotkanie pokazało, że jednak tak łatwo nie będzie jak się niektórym wydawało. Próbował coś szarpać, ale widać jeszcze brak zgrania z kolegami z zespołu. Na wszystko potrzeba czasu.

tas de fleia 11.02.2019 22:29

Miejmy nadzieję, że może przyjdzie jeszcze ktoś kreatywny do środka, bo jeśli nie to będą nam odcinać skrzydła i leżymy. Będzie zgranie i powinno być lepiej, ale ktoś z przodu, kto by pomieszał czy strzelił bardzo miłe widziany. A odnoszę wrażenie, że ani Kolar ani Krzysiek to nie 9.

irman 11.02.2019 22:32

Panowie, przecież na jesieni mając o niebo mocniejszy skład, w większości meczów, od czasu meczu u siebie z Lechią, graliśmy podobny piach. Aktualnie jesteśmy najbiedniejszą drużyną w lidze, z jednym z najsłabszych w lidze składów. A dodatkowo ten skład został dopiero co zlepiony i przepracował okres przygotowawczy w dosyć przypadkowych warunkach. Po prostu nie może być dobrze. Modlę się o utrzymanie.

Dziwi mnie tylko nasza gra obronna. Niby skład osobowy solidny, niby trzon pozostał, a jak byli tragiczni, tak są nadal.

Adenalix 11.02.2019 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1533549)
Dziwi mnie tylko nasza gra obronna. Niby skład osobowy solidny, niby trzon pozostał, a jak byli tragiczni, tak są nadal.

Bo bronią nie tylko obrońcy. Chodzi o umiejętne przesuwanie się po boisku, inteligentne zamykanie stref, podwajanie, przewidywanie i takie tam. Czwórka obrońców - choć dziś bez polotu - bez wsparcia pomocników i napastników w destrukcji nic nie zdziała. Moim zdaniem dziś mecz przegraliśmy dużo słabszym środkiem pola.

DeadOrAlive 12.02.2019 07:34

Niestety, ale Plewka z Bashą nadają się do tarcia chrzanu, a nie do zabezpieczania środka pola.

Gilbert Azory 12.02.2019 07:55

Bardzo krótko i zwięźle. Oni najpierw muszą się nauczyć biegać w tym samym kierunku w tym samym czasie. Wszyscy, a nie tylko obrona. Tam były takie luki że aż żeby bolały. A w ataku coś się zacznie dziać jak obrona się poprawi. Przejęcie piłki w środkowej strefie poprzez dobre ustawienie działa cuda. Dzisiaj wszyscy biegali jak w Benny Hill.

Jay jay 12.02.2019 08:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gilbert Azory (Post 1533554)
Bardzo krótko i zwięźle. Oni najpierw muszą się nauczyć biegać w tym samym kierunku w tym samym czasie. Wszyscy, a nie tylko obrona. Tam były takie luki że aż żeby bolały. A w ataku coś się zacznie dziać jak obrona się poprawi. Przejęcie piłki w środkowej strefie poprzez dobre ustawienie działa cuda. Dzisiaj wszyscy biegali jak w Benny Hill.

dokladnie brak powrotow po stracie pilki przed polem karnym Gornika i absencja napastnika. Plus podejrzewam, ze Wisla nieco zlekcewazyla przeciwnika.

Szneka 12.02.2019 08:10

Ktoś pisał że najwięksi wygrani przygotowań to Palcić i Plewka. Po wczorajszym meczu nie było tego widać. Pierwsza bramka dośrodkowanie ze strony Palcicia druga jego błąd w kryciu. Plewka w środku pola i Basha dramaty jakich mało. Kuba cień zawodnika, Peszko póki miał siłę szarpał . ogólnie blado to wygląda.
W tej kolejce gorzej od nas zagrało tylko Zagłębie Sosnowiec

silver03 12.02.2019 08:34

Nie ma co się czarować nasza gra wyglądała bardzo słabo. Drzazga i Plewka nie są obecnie na poziomie ekstrklasowym, dodatkowo ten ostatni zaliczył masę groźnych strat w środku pola co skutkowało jedną z bramek. Widać braki meczów u Kuby i Peszki, pół roku bez gry robi swoje. Standardowo dojdą do formy meczami. Ciekawe czy na następny ze Śląskiem Stolarczyk ustawi zespół pod 4-5-1, bo do 4-4-2 trzeba mieć w środku jednak dwóch kozaków, obecnie mamy jednego dobrego - Bashe. Nawet jeśli nie wskoczymy do pierwszej 8 to o utrzymanie jestem spokojny, chłopaki wcześniej czy później dojdą do formy.

A Pan Królewski musi trochę przystopować i ochłonąć, rzucanie jednego dnia hasłem - gramy o puchary, następnego, że mogą przegrać i 8 meczów z rzędu, nie wydaje się rozsądne.

it 12.02.2019 08:43

Górnik przebiegł 117 km, my 111...
To oczywiście nie jest jedyna przyczyna, ale wiele mówi.
Dla Górnika to normalna średnia, Wisła średnio miała ponad 113 km, więc teraz to spadło.
Widać było, że fizycznie Górnik jest lepiej przygotowany, byli zawsze nieco szybsi przy piłce i szybko przechodzili do ataku kilkoma graczami, stąd m.in. było wrażenie wielkiej dziury u nas.
Wyrwa w środku pola i w ataku nie będzie łatwa do zastąpienia.
IMO Ze Śląskiem można jeszcze spróbować zagrać podobnie, ale w następnych meczach z silniejszymi rywalami, trzeba zagęścić środek i zagrać na 1 napastnika.

sandomingo 12.02.2019 08:44

Stolarczyk to kumaty gość, więc jestem spokojny o to, że wyciągnie odpowiednie wnioski. Z resztą już jego wypowiedź na konferencji prasowej na to wskazuje.
Fakty są takie, że zarówno Basha jak i Plewka muszą grać, bo zwyczajnie nie ma alternatywy. Dodatkowo Plewka to nasza inwestycja i potrzebuje tych minut. Z każdym meczem powinno to wyglądać lepiej i naprawdę liczę, że tak będzie.
Ze Śląskiem ten środek pomocy trzeba chyba jednak wzmocnić, bo tak naprawdę tam jest autostrada do naszej bramki. W miejsce kogoś z dwójki naszych napastników potrzeba typowego łącznika pomiędzy liniami pomocy i ataku.
Nie wiem czy ten Savicevic jest już gotowy - a jeżeli nie to chyba tylko Wojtkowski.

W każdym razie - czeka nas ciężka walka o punkty ale czas jest naszym sprzymierzeńcem. Aż szkoda, że pierwsza przerwa reprezentacyjna dopiero za miesiąc.

szprotson 12.02.2019 08:47

trzeba wierzyć ze Dejan potrafi grać w środku, szczególnie że Slask ostatni mecz wygrał dzięki postawie srodka pola

GBO 12.02.2019 09:03

Bardzo szkoda tego meczu pod kątem PR. Mógł pójść w świat przekaz: Wisła padła ale nie zginęła, wstała z kolan i dumnie wypinając pierś pokazuje lidze że nadal musi się z nią liczyć. Dalo by to jeszcze większego kopa do zakupu karnetów czy koszulek. Liczyłem, że piłkarze myślą podobnie. Tymczasem Górnikowi chciało się bardziej. Teraz koniecznie wygrać kolejny mecz bo inaczej powietrze może zacząć uchodzić.

Booze1988 12.02.2019 09:26

Całkowita dominacja Górnika. Byliśmy wolniejsi, za mało agresywni, bez pomysłu na grę. Najbardziej zawiodła defensywa. O dziwo, bo w tej formacji zaszły najmniejsze zmiany. Palcić zbyt dużo nie wniósł do gry ofensywnej, Wasilewski popełniał proste błędy, Sadlok od meczu z Legią na Łazienkowskiej jest cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu, a Pietrzak ustabilizował formę na dość przeciętnym poziomie. W środku pola dziura. Plewka niestety nie sprawia wrażenia zawodnika, który może okazać się zbawieniem dla Wisły. Razem z Bashą wczoraj grali bardzo niedokładnie. Drzazga niewidoczny, Peszko coś tam momentami szarpał, ale z upływem minut tracił siły. Błaszczu w pierwszej połowie pokazał parę razy próbkę możliwości, w drugiej już był dobrze czytany przez obrońców Górnika. Kolar niestety nie nadaje się na grę jako jedyny napastnik. Nie ma siły, nie przepchnie obrońcy, nie zastawi się. Reasumując, nie wygląda to zbyt różowo, a Stolar nie ma za dużo czasu, aby poukładać na nowo tę drużynę. Szczęśliwie zdobyliśmy na tyle dużo punktów w pierwszej rundzie, że teraz mamy dosyć komfortową sytuację. W meczu ze Śląskiem na pewno nie będziemy faworytem.

funkykoval 12.02.2019 09:40

Jak dla mnie gra na 2 defensywnych pomocników, spowodowała, że ani Plewka ani Basha nie mogli się odnaleźć w tym ustawieniu - w Wiśle gra na 2 defensywnych pomocników wychodziła gdy grali tam Sobol z Mauro a na skrzydłach wówczas mieliśmy Zieńczuka w formie, Boguskiego, Łobodzińskiego.

Przypomnę jak w zeszły sezonie Kiko postawił w derbach na Reymonta na 2 środkowych defensywnych pomocników -Velez- Llonch - finał był taki, że prze pierwsze 45 minut jeden patrzył co zrobi drugi i na odwrót. Tak samo wyglądało to w meczu z Górnikiem.

No nic patrząc na fakty, że miesiąc temu byliśmy bez licencji, straciliśmy 5 zawodników pierwszego placu (Zdenek, Imaz, Kostal, Kort, Bartkowski) do tego Arsenicia i Halilovica (pierwszych wchodzących). W przygotowaniach spora część zawodników miała zaległości, a same przygotowania odbywały się na szybko, skład, który wczoraj zagrał w zdecydowanej większości grał ze sobą 2-3 mecz. To wszystko raczej pozwala patrzeć do przodu z nadzieją. Przypomnę pierwsze 4 mecze rundy jesiennej - 4 mecze (3 u siebie) 5 punktów - z czego 3 to dosyć szczęśliwe zwycięstwo z Miedzią.

Jak to powiedział ktoś wcześniej pierwsze śliwki robaczywki - może być tylko lepiej....
A gorsze mecze w lepszym składzie w tym sezonie już graliśmy: Pogoń, Korona, wyjazd z Miedzią)

Boracik86 12.02.2019 10:13

Brakuje świerzości, zgrania i niestety trochę umiejętności. Kuba tylko 29% pojedynków wygranych. Plewka i Basha najwięcej wybieganych kilometrów, ogólnie bardzo aktywni. Basha starał się być pod grą, ale nie dawał rady z mocniejszym od nas wczoraj Górnikiem. Wyszyliśmy ustawieni bardzo ofensywnie, co mnie trochę ździwiło. Piłkarze byli od początku wysoko ustawieni co pozwoliło Górnikowi na stwarzanie licznych sytuacji. Na szczęscie kilka spalonych i nieskuteczny Angulo oszczędzili nam kompromitacji. Kolar oddał dwa "podania" do bramkarza Górnika, który swoją drogą wygląda bardzo pewnie i pewnie pomoże utrzymać się Zabrzanom. Peszko na początku trochę niedokładności, ale później dobra gra. Najczęściej faulowany gracz na boisku, a rozegrał jedynie 80 minut. Dodatkowo 61 % pojedynków wygranych.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl