Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiślackie piwo (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10037)

marian paździoch 21.06.2019 10:07

A kiedy można się udać do wybranych sklepów? :D

Ela 21.06.2019 17:10

Cytat:

A kiedy można się udać do wybranych sklepów? :D
W pierwszej połowie lipca. Ale dokładnej daty nie znam jeszcze. To zależy od rozlewu w browarze :)
Będę informować.

marian paździoch 21.06.2019 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1541120)
W pierwszej połowie lipca. Ale dokładnej daty nie znam jeszcze. To zależy od rozlewu w browarze :)
Będę informować.

Ok, dziękuję za odpowiedź. W takim razie czekamy z niecierpliwością:P

Bóg Trybun (objawion) 30.06.2019 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marian paździoch (Post 1541121)
Ok, dziękuję za odpowiedź. W takim razie czekamy z niecierpliwością:P

No jak już takie asy rzucają Mocny Full albo wódkie dla wiślackiego browaru to nie ma bata, nie zginiemy ;)

marian paździoch 30.06.2019 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1541247)
No jak już takie asy rzucają Mocny Full albo wódkie dla wiślackiego browaru to nie ma bata, nie zginiemy ;)

Panie, dobre piwko musi być. To nierozerwalny element sztuki kibicowania :-D

wściekłe pięści węża 01.07.2019 08:54

Totalnie mi temat umknął, a tu proszę jakie dobre wieści!

Już się nie mogę doczekać.

Fajnie też, że wybraliście pilsa, bo ostatnio chyba przesadzałem z DDH IPA i resztą "intensywnych" piw. ;)

Acz, warzenie na początku czerwca i piwo w sklepie w połowie lipca, to jak na pilsa trochę zaskakujące terminy.

wściekłe pięści węża 05.07.2019 07:36

Są konkrety!

Premiera piwa w następną sobotę, 13 lipca w Non Iron na Marka.

Bardzo fajny dobór lokalu - lubię to miejsce, a lata już tam nie byłem.

Ela 05.07.2019 07:57

A słowo stało się ciałem ;)
"Mamy zaszczyt zaprosić na premierę drugiej edycji wiślackiego piwa - Biała Gwiazda Pils, która odbędzie się w sobotę 13 lipca w Non Iron na ul. Św. Marka 27. Start o godzinie 19.00.

Piwo zostało uwarzone w rzemieślniczym browarze Pracownia Piwa w Modlniczce koło Krakowa. Jest to pils, chmielony amerykańskim chmielem centennial.

Podczas premiery będzie można degustować Białą Gwiazdę zarówno w wersji lanej jak i butelkowej. Złotówka od każdej sprzedanej butelki będzie przeznaczona na Socios i wesprze nasz ukochany klub 🙂
Połączmy przyjemne z pożytecznym! Do zobaczenia w sobotę 13 lipca!"


https://www.facebook.com/events/2379665832301694/

wściekłe pięści węża 08.07.2019 11:06

A co z ewentualnym zwiedzaniem browaru (i degustacją z tanka :D ) ? ;)

Bardzo chętnie bym zobaczył jak wygląda browar od środka, bo (jak każdy piwowar domowy pewnie) marzę o otwarciu swojego kiedyś tam. ;)

Ela 08.07.2019 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1541295)
A co z ewentualnym zwiedzaniem browaru (i degustacją z tanka :D ) ? ;)

Bardzo chętnie bym zobaczył jak wygląda browar od środka, bo (jak każdy piwowar domowy pewnie) marzę o otwarciu swojego kiedyś tam. ;)

Planuję na piątek :)
Dziś po południu będę rozmawiać w tej sprawie z Pracownia Piwa i po ustaleniu szczegółów będę informować oficjalnie.

wściekłe pięści węża 08.07.2019 12:23

Pięknie!

Tylko błagam, niech to będzie popołudniu jeśli jest taka możliwość. ;)

Ela 08.07.2019 13:12

Mówisz masz ;)


Jeśli ktoś ma ochotę zwiedzić Pracownia Piwa, browar w którym uwarzono Białą Gwiazdę, to zapraszam przedpremierowo w piątek 12.07 o godzinie 16.00. Będzie można spróbować BG z kranu oraz skosztować pysznej pizzy ( i nie tylko ) w lokalu przy browarze Proste Żarcie i Pracownia Piwa. Modlniczka, Kasztanowa 31 https://static.xx.fbcdn.net/images/e...1/16/1f642.png
Zapraszam wraz z ekipą Pracowni!

wściekłe pięści węża 08.07.2019 15:02

Do zobaczenia! :)

wściekłe pięści węża 12.07.2019 07:41

*bump*

Mam nadzieję, że do wspierania tak zajebistych wiślackich inicjatyw nikogo nie trzeba specjalnie zachęcać, ale na wszelkie wypadek przypominam. ;)

To już dziś! (i jutro)

KrajanTSW 12.07.2019 11:03

Kiedy można się spodziewać piwek na sklepowych półkach?

Ela 12.07.2019 11:04

Dziękuję :)


Tak. Dziś kameralna wycieczka do browaru Pracownia Piwa w Modlniczce. Godzina 16.00.
A jutro oficjalna premiera w pubie Non Iron na Sw. Marka. Godzina 19.00.


Na zachętę zdjęcie prosto z browaru. Świeżutko po etykietowaniu i rozlewie.
Na zdrowie! :)


http://i68.tinypic.com/2cesmtz.jpg

wściekłe pięści węża 12.07.2019 15:06

Mam nadzieję, że macie obsuwę, bo jestem jeszcze w trasie. Będę za 10 minut. ;)

Edit: Nie mieli obsuwy... ale na sporą część "prezentacji" udało się zdążyć. ;)

Wielkie dzięki, Ela, za zaangażowanie i chęci do takich inicjatyw. Rewelacyjna sprawa. Oby częściej.

Dean 13.07.2019 20:59

Gdzie w Krakowie w Podgórzu można kupić takie piwko?

Ela 14.07.2019 13:12

Cytat:

Gdzie w Krakowie w Podgórzu można kupić takie piwko?
Na razie wiem o: Świat Kraftu, Meissnera 19, Supermarket SPAR w Liszkach , Stacja Paliw PIT STOP/Carrefour Express - ul. Krakowska 82; Skała.,
Stacja Paliw PIT STOP/Carrefour Express - ul. Miechowska; Wolbrom, Carrefour Express ul. Dietla 40; Kraków., Carrefour Express ul. Dietla 72; Kraków, Carrefour Express ul. Karmelicka 62; Kraków, Carrefour Express ul. Bosacka 11; Kraków, Carrefour Express ul. Stradomska 25; Kraków. Strefa Piwa, Krowoderska 37, Hipermarkety Carrefour Zakopianka, Czyżyny, Galeria Krakowska, Witosa, Pub House of Beer, U Wiślaków. Na pewno tych punktów będzie więcej. Będę informować :)


Cytat:

Wielkie dzięki, Ela, za zaangażowanie i chęci do takich inicjatyw. Rewelacyjna sprawa. Oby częściej.
Dziękuję za ciepłe słowa. Bardzo mi miło, że w tych ciężkich czasach udało mi się sprawić kibicom Wisełki trochę radości :)


Dziękuję też za tak liczne przybycie na premierę Białej Gwiazdy. I wczoraj i w piątek do browaru. O skali zainteresowanie świadczy, iż w Non Iron w 3 godziny zeszło 100 butelek oraz 3 kegi. Ufam, że tak samo dobrze będzie się sprzedawało i innych miejscach. Mam nadzieję, że piwo wszystkim smakowało :)


A od jutra Biała Gwiazda wyrusza w świat!
http://i65.tinypic.com/316uesi.jpg

konrad123 14.07.2019 23:26

Potwierdzi mi ktoś gdzie najbliżej Oświęcimia/Libiąża kupię? i kiedy?

wściekłe pięści węża 15.07.2019 10:32

3 kegi i 100 butli?! Wow! Piękny wynik.

Błaszczu_WIŚLAK 15.07.2019 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1541398)
3 kegi i 100 butli?! Wow! Piękny wynik.

Słabych zawodników nie było :)

Ela, wielkie dzięki za super inicjatywę, oby więcej takich premier!

Jagul 15.07.2019 13:11

Piwko można już nabyć w Świecie Kraftu, Meissnera 19

David. 15.07.2019 13:39

Carrefour Czyżyny nie ma.

Edit w związku z poniższym: Tak tylko napisałem gdyby ktoś specjalnie się wybierał :)

Ela 15.07.2019 13:55

Procedura z Carrefourem potrwa dłużej. Myślę, że minie tydzień ( albo dłużej ) zanim tam będzie w sprzedaży.
Najpierw poprzez hurtownię musi trafić do magazynu hurtowni, potem do magazynu Carrefoura w Będzinie a dopiero potem na markety.

Na pewno szybciej będzie w tych franczyzowych, o których pisałam.
Dystrybucja butelek po premierze ruszyła dopiero dziś.


Pierwszy jest Świat Kraftu, który bardzo szybko zareagował.
A dodatkowo jeszcze przeznaczył kolejną złotowkę ze sprzedaży tego piwa na Socios :)
Dziękujemy!
https://www.facebook.com/swiatkraftu...type=3&theater




p.s.
Edit.
Informacja od hurtowni Marbe:
"Od dzisiaj Białą Gwiazdę można zakupić już w następujących punktach


sklepy-
Sklep monopolowy ul. Pachońskiego 8a, 31-223 Kraków
Świat Kraftu ul. Meissnera 19, 31-457 Kraków
Sklep Monopolowy Mado ul. Miechowska 5, 30-055 Kraków
Sklep Spożywczy ul Skotnicka 188, 30-394 Kraków


puby/kawiarnie/restauracje-
Via Caffe Pl. Wolnica 9/13, 31-060 Kraków

Non Iron Pub ul. Św. Marka 27 Kraków (lane)"

kamyczek 15.07.2019 15:29

Hej
jak ktoś spotka to piwo w Chrzanowie,to dajcie namiary sklepu:)

Ela 15.07.2019 15:46

Cytat:

Hej
jak ktoś spotka to piwo w Chrzanowie,to dajcie namiary sklepu:)
Z Chrzanowa nie mieliśmy jeszcze zapytań.
Ale, proponuję isć do zaprzyjaźnionego sklepu, dać namiary na hurtownię ( [email protected] ) i powiedzieć, że albo zamawia albo przenosisz się do konkurencji lub za karę fundujesz Pani/Panu karnet na Cracovię.
I już ;)

Ela 16.07.2019 17:17

Kolejne punkty w których można dziś dostać Białą Gwiazdę :)


sklepy-
Bimberek i Piwko ul. Przemiarki 23 LU12 30-384 Kraków
Regionalne Alkohole ul. Miodowa 28A 31-050 Kraków
Panoramix ul. Lubostroń 39 30-383 Kraków
Supermaker SPAR Liszki 469 32-060 Liszki
Sklep Monopolowy ul. Krakowska 20 32-065 Krzeszowice


puby/kawiarnie/restauracje-
House Of Beer ul. Św Tomasza 35 31-027 Kraków
Pub Fog House ul. Koletek 11 Kraków

Pracownia Piwa i Proste Żarcie, Kasztanowa 31, Modlniczka


p.s.
I Market Spar w Liszkach przesyła pozdrowienia :)
https://iv.pl/images/14201977120031888379.jpg



https://iv.pl/images/20364486040742205007.jpg

Ela 17.07.2019 17:41

Kolejne punkty, które sprzedają Białą Gwiazdę:


Strefa Piwa ul. Krowoderska 37 31-141 Kraków
Strefa Piwa ul. Beliny-Prażmowskiego 49 31-141 Kraków
Carrefour Express ul. Bosacka 11 Kraków
Carrefour Express ul. Karmelicka 62 Kraków
Carrefour Express ul. Dietla 72 Kraków
Carrefour Express ul. Dietla 40 Kraków
Carrefour Express ul. Stradomska 25 Kraków
Carrefour Express Stacja Pit Stop ul. Miechowska 67 32-340 Wolbrom
Carrefour Express Stacja Pit Stop ul. Krakowska 82 32-043 Skała

Corleone os. Chemików 24 Alwernia
Corleone ul. Wolska Polskiego 8/1 Chełmek
Corleone ul. Kazimierza Wielkiego 63 Olkusz



Warto wspomnieć, że firma PIT Stop, która zaopatrzyła w piwo Carrefoury w centrum miasta postanowiła przekazać drugą, dodatkową złotówkę, z każdej sprzedanej butelki na Socios!
Podobnie jak Świat Kraftu.


Bardzo dziękujemy! :)

konrad123 17.07.2019 18:21

Kupione! :D

siara 17.07.2019 18:30

W Bimberek i Piwko na ul. Przemiarki po 10 zł, ale kupione.

Skyler 17.07.2019 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 1541457)
Carrefour Express Stacja Pit Stop ul. Krakowska 82 32-043 Skała

Byłem dzisiaj i nie widziałem. :/

Jak ktoś już kupił to niech napisze za ile.
Świat Kraftu - 11zł

pero33 17.07.2019 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skyler (Post 1541460)
Byłem dzisiaj i nie widziałem. :/

Świat Kraftu - 11zł

Bylem tam dzisiaj i kupiłem, regał na wprost kasy, 11 zł

spirit 17.07.2019 21:48

Piwko naprawdę zacne, kupowałem w Świecie Kraftu (po 11).

sandomingo 18.07.2019 09:26

Potwierdzam, wczoraj w Spar w Liszkach kupione po 8 zł:)

Ela 18.07.2019 09:52

Jest mi ogromnie miło, że jest takie zainteresowanie. Dajcie znać Panowie jak Wam smakuje :)


A tymczasem wiadomość od Świata Kraftu:
"Cześć :)

Do tej pory zamówiliśmy łącznie 400 sztuk piwa z czego już niedługo sprzedamy całość tego zamówienia. Zgodnie z zapowiedzią w dniu wczorajszym przelaliśmy darowiznę, 1zł od każdej butelki plus 100 zł łącznie 500zł na konto Wisła Socios. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób wesprzeć tą inicjatywę i oby więcej takich akcji było organizowane.


Pozdrawiamy

Świat Kraftu"


Brawo i dziękujemy! :)

swiety37 18.07.2019 10:03

A wiadomo, kiedy BG będzie dostępne w Carefurze przy ul. Witosa?

Ela 18.07.2019 10:06

Cytat:

A wiadomo, kiedy BG będzie dostępne w Carefurze przy ul. Witosa?
Rozmawiałam wczoraj z przedstawicielem handlowym Carrefoura oraz z właścicielem hurtowni, która do nich to piwo dostarcza i z tego co wiem w tych dużych marketach ( Witosa, Zakopianka, GK i Czyżyny ) piwo pojawi się albo pod koniec przyszlego tygodnia albo jeszcze w następnym. Tam niestety procedury tyle trwają.

swiety37 18.07.2019 10:23

Dziękuję.
To trzeba się wybrać do innych sklepów.

Arkas 18.07.2019 11:17

W sklepie monopolowym na Pachońskiego brak (przynajmniej w dniu wczorajszym).

Wiadomo jaki jest nakład rozlanego naszego piwka?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl