Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Podziękujmy Im - akcja ,,Kibice Piłkarzom" (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10032)

serek.c2 27.11.2018 13:06

Po porannym księgowaniu darowizny dobijają do kwoty 30 000 zł!

Lemoniadowy Joe 27.11.2018 16:18

Poszło i ode mnie :)

rabi86 02.12.2018 12:54

Poszło i ode mnie :)

farciarz 05.12.2018 23:35

I ode mnie też poszło ;)

Socios Wisła Kraków 05.12.2018 23:50

https://twitter.com/SociosWisla/stat...30961484083201

KOMINEK 14.12.2018 08:02

Panie i Panowie niedługo kończy się akcja Kibice Piłkarzom.
Wiem że nastroje tragiczne, że nie mamy na nic ochoty, ale proszę udostępniajcie o tej akcji gdzie się da.
Namawiajcie ludzi.

To jest trochę tak jakbyśmy dostawali do przerwy 0:2 i gniazdowy zachęcał do mocniejszego wsparcia piłkarzy.
Nie chce się śpiewać, no po prostu nie chce, ale jak My ich poniesiemy do możliwe jest wszystko.
Ponoć rozmowy jeszcze trwają pokażmy że warto wspierać Wisłę Kraków

Karherop 15.12.2018 12:53

Kiedy następuje wręczenie pieniędzy piłkarzom? O ile pamiętam do 15 zbieramy kasę ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl