![]() |
Po porannym księgowaniu darowizny dobijają do kwoty 30 000 zł!
|
Poszło i ode mnie :)
|
Poszło i ode mnie :)
|
I ode mnie też poszło ;)
|
|
Panie i Panowie niedługo kończy się akcja Kibice Piłkarzom.
Wiem że nastroje tragiczne, że nie mamy na nic ochoty, ale proszę udostępniajcie o tej akcji gdzie się da. Namawiajcie ludzi. To jest trochę tak jakbyśmy dostawali do przerwy 0:2 i gniazdowy zachęcał do mocniejszego wsparcia piłkarzy. Nie chce się śpiewać, no po prostu nie chce, ale jak My ich poniesiemy do możliwe jest wszystko. Ponoć rozmowy jeszcze trwają pokażmy że warto wspierać Wisłę Kraków |
Kiedy następuje wręczenie pieniędzy piłkarzom? O ile pamiętam do 15 zbieramy kasę ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl