Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wybory Samorządowe 2018 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10018)

Coglin 28.10.2018 20:33

Życie to się poprawia tylko tym, którzy dorwią się do koryta i ich znajomym.
Zwykli ludzie to mogą sobie tylko poczytać o poprawie życia - ten został prezesem, tamci dostali miejsca w spółkach.
Obojętne czy są z PO, PiS, PSL czy tam jeszcze kogo, zawsze jest tak samo.
W ostatnich latach jedyna, odczuwalna dla ludzi poprawa życia to tylko 500+ i wyprawki do szkół. Sądy, konstytucje, ośmiorniczki i resztę tego bajzlu, większość ma w poważaniu. Trochę ponarzekają, trochę się pośmieją i wracają do ważniejszych spraw.

A to wszystko nijak ma się do wyborów prezydenta Krakowa.

Po prostu nie masz argumentów, za głosowaniem na Majchrowskiego. Głosujesz na niego, bo jesteś anty PiS.
A Kraków jest gdzieś tam w tle.

LucjuszWielki 28.10.2018 20:40

Nie no nie będę wałkował w koło tego samego. Dla was może się nic nei zmieniło, dla mnie i dla wielu znajomych zmieniło się dużo - na gorsze, a zapowiadają kolejne zmiany, które będą realizowane. Zycie k..rewsko podrożało i nie chodzi mi tu o żadną śmieszną inflację...

Argumentów ZA majchrowskim nigdy nie miałem i nigdy mieć sie będę - pisałem cały czas o głosowaniu przeciwko kandydatowi pis. Nie chcę, aby mieli WSZĘDZIE swoich ludzi - na każdym stołku (choć na szczescie nie maja) - wiec tak to sie ma do głosowania na prezydenta Krakowa i uj mnie to interesuje, że to nie ma znaczenia czy prezydentem bedzie stalin czy hitler czy wasserman.

Zdecydowałem jakiś czas temu - nie ide na głosowanie, nei dołożę cegiełki do zwycięstwa tej mendy, ALE też w życiu nie poprę kandydata pis, bo mam oczy - widze co się dzieje w kraju.

EDIT:
Czekam na wyjaśnienie o co chodzi z tymi mitycznymi terenami i sprzedaży ich przez majchrowskiego? Rzutem na taśmie sprzeda, a przez 8 lat mu sie nie udawało ? lol

IncognitoTSW 28.10.2018 21:08

Cytat:


EDIT:
Czekam na wyjaśnienie o co chodzi z tymi mitycznymi terenami i sprzedaży ich przez majchrowskiego? Rzutem na taśmie sprzedał a przez 8 lat mu sie nie udawało ? lol

Lucjusz, 16 lat już sprzedaje te tereny i pogrąża Wisłe :rotfl:




Cytat:

W ostatnich latach jedyna, odczuwalna dla ludzi poprawa życia to tylko 500+ i wyprawki do szkół. Sądy, konstytucje, ośmiorniczki i resztę tego bajzlu, większość ma w poważaniu. Trochę ponarzekają, trochę się pośmieją i wracają do ważniejszych spraw.

Idealne podsumowanie wyborców myślących tylko o czubku swojego nosa.

LucjuszWielki 28.10.2018 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1516795)
Nie mam gwarancji.
Ale mam gwarancję że Majchrowski zrobi wszystko żeby tereny TS Wisły wyszarpać.

Ale ta gwarancja to na ile lat? 4,8, 12,16? Kolejna gwarancja po poprzednich gwarancjach?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1516853)
3 biurowce przy Placu Imbramowskim,

no jest tam od kilku lat biurowiec na IMBAMOWSKIEJ - wcześniej jakieś dwie rudery stały, zaszczane , zarośnięte z rozyejbanym dachem, wiec co miasto miało to wykupić i zrobić 5 arów parku czy wybieg dla psów?

Coglin 29.10.2018 05:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1517066)
Idealne podsumowanie wyborców myślących tylko o czubku swojego nosa.

Na ale tak jest. Wystarczy pogadać z ludźmi.
Choćby im nasrali na wycieraczkę i tak zaglosuja na tych samych.
Coś jak z Majchrowskim w Krakowie.

Kaan 29.10.2018 08:30

Mam odwrotne wrażenie. To raczej ludzie głosują na Waserman, bo nie oszukujmy się co to za kandydat na rządzenie prawie milionowym miastem, dlatego aby nie głosować za utopionym w bagnie po uszy Majchrowskim.
Dlaczego takie miasto jak Kraków nie może mieć kandydata z prawdziwego zdarzenia, samorządowca z doświadczeniem. Zarówno Jacek jak i Gośka są gówno warci. Zastanawiam się tylko, który bardziej.

IncognitoTSW 29.10.2018 10:09

W PiS jest jeden człowiek z Krakowa na którego MOŻE bym zagłosował, gdyby wystartował niezależnie - Ryszard Legutko. Reszta nie nadaje się do samodzielnego myślenia niestety; Wasserman nie ma żadnego doświadczenia jako osoba zarządzająca czymkolwiek większym niż wlasna jednoosboowa kancelaria adwokacka a jest wypychana na prezydenta drugiego co do wielkości miasta w Polsce, podobnie jak Jaki w Warszawie - totalnie bez doświadczenia.

funkykoval 29.10.2018 12:12

Cytat:

IncognitoTSW napisał
W PiS jest jeden człowiek z Krakowa na którego MOŻE bym zagłosował, gdyby wystartował niezależnie - Ryszard Legutko. Reszta nie nadaje się do samodzielnego myślenia niestety; Wasserman nie ma żadnego doświadczenia jako osoba zarządzająca czymkolwiek większym niż wlasna jednoosboowa kancelaria adwokacka a jest wypychana na prezydenta drugiego co do wielkości miasta w Polsce, podobnie jak Jaki w Warszawie - totalnie bez doświadczenia.
A Trzaskowski w Warszawie to doświadczenie ma ???
Odpowiem - nie ma; zresztą we Wrocławiu też nie było na kogo głosować - Sutryk to przydupas Dutkiewicza - miernota z MOPS i tyle, Różecka z PiS - jest tak beznadziejna, że przy niej ktokolwiek jest niesamowitym gościem, reszta kandydatów to też dramat.

Aby zdobyć doświadczenie trzeba mieć na to szansę..... w samorządzie albo są kandydaci partyjni (duże miasta) albo lokalni kacykowie, którzy w gminnych instytucjach zatrudniają tyle luda, że żadne wybory im nie straszne....- rzadko zdarza się ktoś na takim poziomie jak Frankiewicz w Gliwicach czy Szczurek w Gdyni....

IncognitoTSW 29.10.2018 14:27

Cytat:

A Trzaskowski w Warszawie to doświadczenie ma ???
Odpowiem - nie ma; zresztą we Wrocławiu też nie było na kogo głosować - Sutryk to przydupas Dutkiewicza - miernota z MOPS i tyle, Różecka z PiS - jest tak beznadziejna, że przy niej ktokolwiek jest niesamowitym gościem, reszta kandydatów to też dramat.

Aby zdobyć doświadczenie trzeba mieć na to szansę..... w samorządzie albo są kandydaci partyjni (duże miasta) albo lokalni kacykowie, którzy w gminnych instytucjach zatrudniają tyle luda, że żadne wybory im nie straszne....- rzadko zdarza się ktoś na takim poziomie jak Frankiewicz w Gliwicach czy Szczurek w Gdyni....

No nie ma :rotfl: ale czy ja jestem wyborcą PO, żeby to był jakiś kontrargument do mnie ? Prezydent miasta, którego bym poparł powinien mieć albo wybitną charyzmę i program (vide Legutko) albo doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem czy jakąś publiczną jednostką. Doświadczenie zdobywać na Krakowie czy Warszawie? Nie, dzięki. Doświadczenie to sobie może Biedroń w Słupsku zdobywać a nie eksperymentować na takim mieście jak Krakow, doświadczenie można zdobywać będąc viceprezydentem lub bliskim współpracownikiem i wtedy jest naturalnie wytypowany następca.

IncognitoTSW 30.10.2018 07:54

https://siecobywatelska.pl/sielskie-zycie-w-uzdrowisku/



Cytat:

przykład ta dotycząca umowy z kancelarią Małgorzaty Wassermann na obsługę prawną. Wnioskodawca chciał się dowiedzieć, czy Wasserman broniła Przybyło, jako osoby fizycznej, za publiczne pieniądze, niestety umowy mu nie udostępniono...

IncognitoTSW 30.10.2018 12:15

Sąd Apelacyjny w Krakowie przychylił się do zażalenia prezydenta miasta Jacka Majchrowskiego. Premier Mateusz Morawiecki w ciągu 48 godzin musi sprostować swoją wypowiedź dot. działań władz Krakowa w sprawie smogu.



„W świetle złożonych dokumentów pokazujących wszelkie działania miasta - choćby likwidacja niskiej emisji (usuwanie pieców) oraz działania osłonowe, ale i kierowane do ministrów apele i pomysły na rozwiązanie kwestii smogu - oraz w świetle pozytywnego dla miasta raportu NIK, nie można stwierdzić, ze nie zrobiono nic. Zrobiono wszystko, a nawet więcej, niż leży w zakresie działań samorządu” - napisał Majchrowski.

silver03 30.10.2018 12:25

Majcher stary wyga nawet premiera ustawia

Kocur 30.10.2018 13:22

Czy on będzie mógł kandydować jeszcze raz czy już go ustawa obejmie ograniczająca"dożywotnie" posadki?

Wtedy jak nic po drodze nie spieprzy wygra i tak Wassermanowa ;)

IncognitoTSW 30.10.2018 14:03

Cytat:

Czy on będzie mógł kandydować jeszcze raz czy już go ustawa obejmie ograniczająca"dożywotnie" posadki?

Wtedy jak nic po drodze nie spieprzy wygra i tak Wassermanowa ;)

O ile JM nie wytypuje kogoś sensownego jako swojego sukcesora

Kocur 30.10.2018 14:25

Musiałby to być ktoś kompletnie z nim niezwiązany - byli i obecni bliscy współpracownicy w większości przypadków są umoczeni albo już oskarżeni (Tajster).

Z nowej Rady Miasta kompletnie nikogo nie widzę - większość gęby przyspawane do stołków od 3-4 kadencji no ale jeszcze czas.

IncognitoTSW 30.10.2018 15:32

A ja myślę, że Jerzy Muzyk ma szansę być następcą z poparciem JM.

Kocur 30.10.2018 17:49

Niebezpieczny to wybór ;)

Cytat:

Jerzy Muzyk kojarzony jest z deweloperami. On mówi, że zajmował się ubezpieczeniami.

Jerzy Muzyk, nowy wiceprezydent Krakowa ds. rozwoju miasta, jako radca prawny prowadził obsługę inwestorów. To może stwarzać ryzyko konfliktu interesów, gdy teraz jako wiceprezydent Krakowa będzie akceptował lub odrzucał plany tych firm. A ryzyko konfliktu interesów było przecież powodem odwołania dotychczasowej wiceprezydent Elżbiety Koterby.

ps.

Jacek Majchrowski 4 listopada w II turze wyborów na prezydenta Krakowa zmierzy się z Małgorzatą Wassermann. Jeśli wygra, będzie to już jego piąta kadencja. Prezydent zapowiada, że będzie jego ostatnią. Tyle, że cztery lata temu mówił to samo.

filipowski 30.10.2018 21:09

Obejrzałem debatę Wassermann-Majchrowski.Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem .Jak już wytykali sobie błędy to robili to z klasą zarówno W jak M. Wassermann świetnie przygotowana mimo,że przez ostatnie lata miała głowę zajętą dużą polityką.Oby więcej było debat na takim poziomie jak ta dzisiejsza.

MatMario 01.11.2018 02:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1517205)
Musiałby to być ktoś kompletnie z nim niezwiązany - byli i obecni bliscy współpracownicy w większości przypadków są umoczeni albo już oskarżeni (Tajster).

Z nowej Rady Miasta kompletnie nikogo nie widzę - większość gęby przyspawane do stołków od 3-4 kadencji no ale jeszcze czas.

Którzy to niby współpracownicy? Tak z imienia i nazwiska.
Dajesz ten przekaz który rzuca pis a masz coś na jego poparcie?

IncognitoTSW 01.11.2018 11:10

Były afery z Tajsterem, była afera z Koterbą (niejasne powiązania jednak bez znamion przestępstwa). W obu przypadkach te osoby zostały odsunięte.

IncognitoTSW 05.11.2018 09:26

Jacek Majchrowski prezydentem Krakowa na kolejne 5 lat już oficjalnie. W dużych miastach małopolski PiS przegrywa, w Tarnowie, w Nowym Sączu, Oświęcimiu, Chrzanowie, Olkuszu. Zwycięstwo w Wadowicach, niespodziewana porażka w Mateczniku królowej szos, Brzeszczach.

filipowski 05.11.2018 10:17

Rozmawiałem z sąsiadami (starsi ludzie) pytałem na kogo głosują.Niezależnie czy po studiach czy prości ludzie,głosowali na Majchrowskiego.Ogólny argument to,że jak Wassermann wygra to będzie szaleć jak Ziobro.Kaczyński chce nas wyprowadzić z unii,pis nic nam nie dał.

Kocur 05.11.2018 10:59

Opozycja totalna - zachowanie jak pies gospodarza. Mówię o wielu ludziach z pracy itp - młodych ludziach :)

W piątek w kolejce po 500+ a w niedzielę głosowaliby na Banderę jakby żył byle tylko nie na PiS.

Za dwa tygodnie będą lajkować posty że Majchrowski kolejny park w Krakowie wyciął w pień. Szkoda nerwów.

IncognitoTSW 05.11.2018 12:23

A który to park został wycięty w pień oprócz prywatnych działek przylegających do lasu borkowskiego (żywiecka) które właściciel wyciął dzięki miłościwie nam panującemu ministrowi Szyszce ?



A i który to 2-hektarowy park sobie księża przywłaszczyli i żądają ogromnych pieniędzy za udostępnienie zwykłym ludziom? :)



Największy problem z wyborcami jest taki, że nie wiedzą dlaczego są przeciw i dlaczego głosują "za

Kocur 05.11.2018 12:57

Nie łapmy się za słówka - nie, park w całości jeszcze nie. Za to po kawałku tak.

Cytat:

Małopolski konserwator zabytków nie zgadza się na nasadzenie wysokich drzew, bo jak argumentuje - w Starym Mieście nigdy drzew nie było.
Cytat:

Urząd Miasta Krakowa i Wydział Kształtowania Środowiska.
Tutaj okazało się, że wydano pozwolenia na wycinkę 3273 drzew z tytułu zagrożenia np. „kolizją z budynkami czy z siecią uzbrojenia terenu”. Zgodę na usunięcie prawie 1600 drzew wydano w związku z inwestycjami, takimi jak osiedla mieszkaniowe czy budynki usługowe. Dodatkowo zatwierdzono 1403 zgłoszenia usunięcia drzew przez osoby fizyczne. WKŚ - w związku z wydanymi zezwoleniami - nakazał też nasadzenie niemal 5300 drzew.
W sumie WKŚ wydał zezwolenie na wycinkę 6276 drzew.
Cytat:

Wojewódzki Konserwator Zabytków wydał 260 zezwoleń na wycinkę. Nie był w stanie podać nam dokładnej liczby, ale jak podkreślił - jeden taki dokument to pozwolenie na wycinkę od jednego do kilkudziesięciu drzew. Przyjęliśmy więc, że na jedno pozwolenie przypada na - w przybliżeniu - 5 drzew. Jednak jak zastrzegł w rozmowie z nami prof. Jan Janczykowski - niemal każdej zgodzie towarzyszy zalecenie nasadzenia nowego drzewa. W sumie WKS wydał zezwolenie na wycinkę ok. 1300 drzew.

Ogólnie od wielu lat więcej się wycina niż sadzi. Poza tym dodatkowym problemem jest, że dajmy na to - Developer wycina drzewa w styczniu 2018 a nowe ma obowiązek zasadzić po zakończeniu inwestycji - niektóre osiedla są wieloletnią inwestycją więc zanim zobaczymy sadzonki może minąć wiele lat.

IncognitoTSW 05.11.2018 14:06

No a komu podlega wojewódzki konserwator zabytków, prezydentowi miasta?
A to, że takie zalecenia są dla inwestycji to czy będzie Majchrowski czy Wasserman czy Rokita czy Ziobro czy Terlecki czy Kracik to będą takie same bo to nie od prezydenta zależy

Barti 05.11.2018 14:33

A park AWF to kto kroi pod dewelopera? Mnie Majchrowski zawsze będzie się kojarzył z przyzwoleniem dla dzikiej polityki deweloperów.

brylant17 05.11.2018 15:53

Cholera jestem zawiedziony jakoś ten stołek mocno się trzyma....

MatMario 06.11.2018 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1517480)
Nie łapmy się za słówka - nie, park w całości jeszcze nie. Za to po kawałku tak.

Ogólnie od wielu lat więcej się wycina niż sadzi. Poza tym dodatkowym problemem jest, że dajmy na to - Developer wycina drzewa w styczniu 2018 a nowe ma obowiązek zasadzić po zakończeniu inwestycji - niektóre osiedla są wieloletnią inwestycją więc zanim zobaczymy sadzonki może minąć wiele lat.

Boli cię to że wydano pozwolenia na wycinkę, ktoś się sprawie przyglądnął, przynajmniej przerzucił te papiery a jakoś strasznie nie krzyczysz że PIS pojebion bo pozwolił na totalnie samowolną wycinkę tysięcy drzew?

Bolą pozwolenia wydane na jakiejś podstawie, w jakiś ramach, ale nie tupiesz głośno nogą że wprowadza się ustawę która pozwala wydać pozwolenie sprzeczne z mpzp, nie ze studium a z PLANEM!

A na końcu napiszesz że wyborca zły bo 500+ chapnie a głosu nie da na PiS. No rzeczywiście szmata z takiego wyborcy co się nie sprzedał.

Czym Majchrowski wygrywa. Tym że pokazuje że etykieta partyjna nie ma znaczenia. Z pisem miał koalicję, z po ma ale nigdy tej pojebanej wojenki nie przeniósł na krakowski grunt i tym wygrywa. Szczerze, gdyby go po nie przyparło do koalicji to by ich zniszczył w wyborach do rady a sam w pierwszej turze wygrał.

Tak że wasze sny, czy to prawe i sprawiedliwe czy nowoczesno europejskie w Krakowie pozostaną snami.

IncognitoTSW 06.11.2018 08:16

Cytat:

A park AWF to kto kroi pod dewelopera? Mnie Majchrowski zawsze będzie się kojarzył z przyzwoleniem dla dzikiej polityki deweloperów.

To dalej nie jest argument do głosowania na Wasserman. Dlaczego? A no sięgnijmy dlaczego jest zabudowywana okolica planu lotników. MPZP uchwalono w zeszłym roku w marcu, budowa w jego pobliżu toczy się zgodnie z nim. Czy PiS był przeciwko? Chociaż jeden radny? A no nie, wstrzymali się - dając przyzwolenie. Więc nie pitolcie za przeproszeniem, że PiS jest taki anty :rotfl:



https://www.bip.krakow.pl/?sub_dok_i...t&PSS_ID=14334

Coglin 06.11.2018 09:35

Majchrowski wygrał, bo nie miał z kim przegrać.
PiS, PO i reszta mają w ostatnich latach wybory prezydenta Krakowa w głębokim poważaniu.
W tym roku PO się podłączyła pod Majchrowskiego, bo nawet nie miała pomysłu kogo wystawić w wyborach.
Teraz ogłaszają wielki sukces a podejrzewam, że jakby wystawili kogoś od siebie, to nawet z Gibała by ten ktoś przegrał.
Może jak Majchrowski rzeczywiście nie będzie kandydował w następnych wyborach, to któraś partia od siedmiu boleści, wystawi w końcu poważnego kandydata w Krakowie a nie jakiegoś pajaca z łapanki.

Kocur 07.11.2018 13:07

Cytat:

Już trzy dni po wygranych wyborach, prezydent Jacek Majchrowski rozpoczął zmiany kadrowe w swoim najbliższym otoczeniu.

Potwierdziły się wcześniejsze, nieoficjalne informacje o tym, że wiceprezydentem przestanie być Tadeusz Trzmiel. Tadeusz Trzmiel był przez ostatnie lata Zastępcą Prezydenta ds. Inwestycji i Infrastruktury. Prezydent Majchrowski zapewnił mu jednak „miękkie lądowanie” i zapewne... zdecydowanie wyższą pensję niż dotychczas. Tadeusz Trzmiel będzie teraz pracował w Krakowskim Holdingu Komunalnym.

Rozumiem że był konkurs ogłoszony ? ;)

Coglin 07.11.2018 13:13

Pewnie, że był - przed wyborami, przy okazji rozmów z ko.

I jeszcze kolejny bonus dla wiernych wyborców majchrowskiego:
Cytat:

Mieszkańcy ścisłego centrum Krakowa dostali pisma o gigantycznych podwyżkach opłat za użytkowanie wieczyste. Na krótko przed tym, gdy ustawa uczyni ich właścicielami gruntów. A jednocześnie - dopiero po wyborach.
Ponad 300 proc. dotychczasowej kwoty - pisma z tak dużą podwyżką rocznej opłaty za użytkowanie wieczyste gruntów należących do gminy wręczono w poniedziałek mieszkańcom krakowskiego Starego Miasta. Niektórzy zamiast niespełna tysiąca zapłacą teraz prawie 3 tys. zł. - Pismo datowane na 10 października zostało nam dostarczone dopiero po wyborach. Zapewne w obawie, że zdenerwowani mieszkańcy rozliczą się z prezydentem przy urnach - mówi mieszkaniec centrum Krakowa.

Czytaj więcej: https://gazetakrakowska.pl/krakow-uz...ne/ar/13646279

MatMario 07.11.2018 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1517573)
Rozumiem że był konkurs ogłoszony ? ;)

Widzisz, w odróżnieniu do SSP w miejskich spółkach nadal konkursy się przeprowadza...

No i prezesów i członków nie zmienia co pół roku więc trochę łatwiej te konkursy ogarnąć. W takim orlenie to by musieli powiesić konkurs pernamenty :D

Kocur 08.11.2018 10:02

Przyznam że wkleiłem to z przymrużeniem oka ale teraz poszukałem i tego konkursu faktycznie znaleźć nie mogę :-p

Jak się komuś uda to prośba o wklejenie z czystej ciekawości jakie wymagania były wpisane.

MatMario 08.11.2018 13:29

No to szukanie w twoim wykonaniu musi ciekawie wyglądać :D

Podpowiem, pierwszy wynik w google.

Kocur 08.11.2018 13:52

:ban:

Szukałem przez koma - za chiny nie chciało znaleźć pdf który działa na kompie stacjonarnym :/


Edit: Cholera, spełniam wymagania, ciekawe czy kandydat spoza środowiska miał szansę ;)

MatMario 08.11.2018 18:44

Jak znasz schemat organizacyjny, zadania i politykę finansową khk, do tego masz jakiś ciekawy pomysł poprawiający się to niestety ale przegapiłeś okazję.

Pokaz mi jakiś konkurs do ssp z ostatniego roku i jakie tak są wymagania. Ostatnio prezesem w zakładzie zbrojeniowym został gość który do tej pory prowadził firmę zakładającą akwaria więc taki Trzmiel to przy nim specjalista nie z tej ziemi. LOL

LucjuszWielki 09.11.2018 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1517477)
Opozycja totalna - zachowanie jak pies gospodarza. Mówię o wielu ludziach z pracy itp - młodych ludziach :)

W piątek w kolejce po 500+ a w niedzielę głosowaliby na Banderę jakby żył byle tylko nie na PiS.

Za dwa tygodnie będą lajkować posty że Majchrowski kolejny park w Krakowie wyciął w pień. Szkoda nerwów.

Chyba coś pokręciłeś - w piątek po 500+, a w niedzielę głosować całą rodzinką na PIS, żeby doybać prywaciarzom, a dac umysłowo niezaradnym januszom i sebixom...

Prawda jest taka, że ktoś kto całe życie nie wychylił nosa poza strefę ochronną (praca na etacie) i nie zaryzykował z własnym pomysłem, biznesem, nerwami itd... to będzie głosował na PIS bo PIS dobiera się do prywaciarzy :) A Prywaciarz zły! Taki sebix pluje i sie wkurza, chce więcej zarabiac niż SZEF - to idź jeden z drugim otwórz swoje działalności, płać podatki coraz wyższe (zobaczysz jak będzie fajnie), a potem pierd.. głupoty, że popierasz działania pisu odnoszące się do zaostrzania prawa karno-skarbowego ! To złodzieje! KRADNOM! nie płacom podatkuf bo ja sebix kce mieć ławki nowe na osiedlu, przyjsć do roboty, mieć na umowe o prace 5000koła netto za nic nie robienie i siedzenie na l4... DO ROBOTY!


=============

ŚWIĘTE SŁOWA STONOGI: " PLATFORMA was tak nie wyruchała jak wyrucha was PIS" !!! ŚWIĘTE PROROCZE SŁOWA -- smutne jest to, że ludzie tak są przesiąknięci propagandą małego karakana, że piszą bzdury takie, że płakać się chce . ŻAL! ŻAL! ŻAL! Średniowiecze!

Kocur 09.11.2018 19:09

Był tu taki jeden któremu obcięli emeryturę za bycie SB-kiem. Widzę że nie był to jedyny przypadek.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl