![]() |
nerwow co niemiara. Do konca w niepewnosci ale wygrali. Druga polowa dramat ale szczescie przy nas. No i tak ma byc:)
Doping z glosnikow aby zagluszyc doping dla Wisly. Milo sie czyta takie rzeczy, ze nie maja swoich gardel. |
Nie wiem czy szkoły coś płacą za sektor MABG ale klub powinien dotrzeć do tych dzieciaków, które tam dzisiaj były i zaprosić je na kolejny mecz do domu przy R22. A my wszyscy powinniśmy im podziękować bo w dużej mierze przyczyniły się do jeszcze większego upokorzenia parchów. Coś wspaniałego, dzięki dzieciaki.
Zawsze naD WAmi. |
Cytat:
Mam wrażenie że mamy na tym forum masę kryptoparchów. Ale dzisiaj świętujemy my :D |
Brawa dla całej drużyny! Pozytywnie zaskoczył mnie Lis.Oby to był mecz, który zbuduje go na cały sezon.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Brawo Drużyna! Wisła Pany!
|
Nie ma nic piękniejszego od płaczu parchatego ;>
Środek pola (Kort-Basha) w dołku od kilku spotkań, więc chociaż Kort to człowiek Stolara, to nie wiem czy powoli nie powinien być podmieniony na Tibora. Arsenić musi grać, dla mnie Pietrzak na ławkę chyba... |
Cytat:
|
Właśnie przywiozłem syna z meczu, gardło zachrypnięte:) Chłopaki się umówili i pod bluzami wszyscy w koszulkach Wisły, niektórzy nawet szaliki przemycili.
Ciekawostka - przed meczem rozdawali śpiewniki Cracovii...niewiele im to dało:) |
Zwycięstwo na wszystkich frontach :D
|
"Więc ja dzisiejszy mecz tak ci podsumuję: w pojedynku Sobolewski - Probierz jesteś ruchany w d upę TRZY do Zera !!!" :D
|
C+ przed meczem celowo pokazywał dzieciaków z craxy którzy mieli szaliki 'do góry nogami', ktoś widział?? :D Cały Twitter i Facebook ma bekę z ich 'dopingu' - ahhhhh co za piękny wieczór. Nie dość, że wygrana to jeszcze totalna kompromitacja tej błazenady z kauflandu.
7.10.18 - zapamiętajcie ten dzień. cracovia nigdy nie wybacza :D:D:D |
Wisła Pany.
|
Sprawdzilem tak troche na szybko ale nigdy nie bylo tak aby Wisla wygrala 3 mecze ligowe derbowe z rzedu.
Przegrala 3 z rzedu w 1948/49. Mowa o meczach ligowych. |
A jesteś w stanie sprawdzić, jak to wygląda ogółem??
WISŁA TO JEST POTĘGA! (proszę, kontynuujcie) |
Wisła najlepsza jest!
|
Zostawie to tutaj zeby nie ucieklo :lol: :rotfl: :muzyka:
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.n...137.1511739880 |
Druga połowa do około 80 minuty tragiczna ale .... z tym;).
Wygrana jest, garbate nosy znów w dupę, brawa dla nas od dzieciaków , doping z taśmy. JŻS! |
Brawo :-) upodlic żydowskie niewiasty w ich kurniku, z naszymi Młodymi na ich młynie,piekna sprawa! Dziś nieważny był styl, ważne było zwycięstwo :)
|
Imaz ma patent na Cracovię. Brawo, rozegrał bardzo dobry mecz.
W defensywie najlepiej zagrał nie Lis, a Arsenic. Potworna ilość wygranych pojedynków, odbiorów, świetnie się ustawial i zabezpieczal drużynę. Mało grał w obecnym sezonie, a mimo to zaprezentował dużą jak na naszą ligę jakość. Jest lepszy od Bartkowskiego i Pietrzaka, powinien teraz wychodzić w pierwszym składzie, wywalczył sobie to. Lis zrehabilitowal się za wcześniejsze fatalne występy. Zaskoczył mnie dobrą grą nogami - czyżby ostatnio sporo ćwiczył nad tym elementem? :) Mocnymi punktami byli też Sadlok, Wasyl i Basha. Dużo dawał z przodu Ondrasek. Niestety, bardzo słabo zagrał Kort. Po dobrym początku sezonu teraz z każdym kolejnym meczem jest coraz gorzej. W takiej formie nie powinien blokować miejsca innym. Podobnie Kostal - nie dawał nic drużynie. Dobrze, że Pasy mają obecnie bardzo słabą prawą stronę. Zwycięstwo w derbach jak zawsze niezmiernie cieszy :) |
Toć Lis nogami grał bardzo dobrze od początku.
Lis to taki Mariusz Pawełek- łączy w sobie Cabaja i Casillasa. Raz puści mega farfocla, a raz wyciągnie niewyciągalne. Jeśli jednak już na niego stawiamy, chociażby ze względu na wiek, to na pewno się z tym liczymy i nie należy przestawać. Sadlok w końcu dobry mecz, lepiej trafić nie mógł. Jesus ufam tobie |
ktoś napiszę w skrócie o co chodzi z MABG i młynem? :)
|
Na przestrzeni 36 lat mojego życia widziałem różne momenty upodlenia żydów. Zarówno piłkarsko jak i kibicowsko.
Myślałem, że spuszczenie ich z ekstraklasy przy akompaniamencie Time To Say Goodbye to szczyt co się może zdarzyć. Jednak wygrana na ich stadionie przy publiczności niemal w komplecie dopingującej Wisłę na ICH STADIONIE to jest coś tak niewyobrażalnie hańbiącego i ubliżającego, że brak słów. Zostali spluci, znieważeni, sprostytuowani, zadręczeni, obrzygani. Dziękuję. (profesorowi Filipwsiakowi również :D ) |
Dobra możecie już zmienić nazwe tematu na: KS Cyrankiewiczownia mp3 - Wisła Kraków :D :rotfl:
|
Mam nadzieję że na meczu z Zagłębiem Sosnowiec od spikera pójdzie jakieś podziękowanie (do których zapewne przyłączy się cały stadion) skierowane dla dzieci i młodzieży, która dopingowała nasz zespół. Jeśli ktoś ma przełożenie na klub niech podrzuci im taki pomysł.
Cała Wisła Zawsze Razem. |
Cytat:
1961-64 trzy zwycięstwa z rzędu 1966-70 cztery wygrane z rzędu Najgorsza seria w lidze jaka nam się przytrafiła to pięć meczów bez zwycięstwa: 1948-49 (trzy remisy, dwie porażki)* 1982-95 (trzy remisy, dwie porażki) Najlepsza seria w lidze to z kolei 11 meczów bez porażki w latach 1996-2009 (siedem wygranych, cztery remisy) Według mojego riserczu Wisła nigdy nie przegrała w lidze Derbów trzy razy z rzędu. *Jeżeli liczymy słynny baraż o mistrzostwo z 1948. |
Brawo, brawo, brawo !!!! Brawo Drużyna !! Brawo Trenerze !!! Brawo Młodzieży !!!
Pokazaliśmy nasza wyższość na boisku , a na trybunach nasz narybek ich po prostu zmiótł !!! Każdy to powie - Wisełka rządzi w Krakowie !!! Ps. playbacki :))))) |
Hej Wisełko, Wisełko, Wisełko Ty nAJlepszych Kibiców w Polsce masz!
|
Jakieś specjalne podziękowania dla dzieciaków od klubu na pewno by się przydały :)
|
Cytat:
To jest chyba największe upokorzenie garbatych w ostatnich 20-30 latach. Dostać w.. rdol na własnym stadionie przy dopingu Wisły :alleluja: |
Wygrali piłkarze, wygrali kibice. Lis najlepszy mecz w karierze, jest o wiele pewniejszy niż we wcześniejszych meczach :)
3 pkt z kauflandu smakują najlepiej |
http://cracovia.krakow.pl/temat-crac...574#pid1341574
-> Lis ma u mnie kredyt zaufania do konca sezonu. -> Stolarczyk ma u mnie kredyt zaufania do nastepnych derbow -> Basha jest kapitalny -> Takoz i Arsenic -> Halilovic kolejny raz wchodzac z lawki NIE DAJE NIC -> Pudlo Ondraszka to byl koszmar ktory nas mogl bardzo duzo kosztowac -> Druga polowa wolala o pomste do nieba -> Mielismy kupe szczescia w tej drugiej polowce; 2 poprzeczki, pudlo inwalidy, fatalne dosrodkowania zydow -> brak kartek -> DOMINACJA NA ICH STADIONIE Generalnie wygralismy przez fatalne bledy Gostomskiego i duzo wieksze doswiadczenie naszych pilkarzy oraz duzego pecha dzieci Cyrankiewicza, Z brakarzem w dobrej formie te dwa gole Imaza nie mialy prawa wpasc, a wpadly. Natomiast 9/10 bramkarzy w naszej lidze by puscilo to co wyciagnal na poprzeczke Lis. Wiec chociaz wynik mowi co innego uwazam ze wygralismy te derby sporym slizgiem. Ale kogo to w sumie interesuje. Wygrana to wygrana, jebac zydow i AVE WISLA !!!!! |
Na Zaglebiu podziekujmy pilkarzom i MABG dopingiem i owacja na stojaco a najlepiej darmowymi biletami dla dzieciakow !
|
Może w ramach docenienia wysiłku naszych dzieciaków warto oddać im młyn i prowadzenie dopingu w następnym meczu? Już raz taka sytuacja miała miejsce z okazji mikołajek. Chodzi o rok 2011 i mecz z Widzewem:
https://www.youtube.com/watch?v=gtLBIoFopIM |
Cytat:
Lis ma warunki na dobrego bramkarza, brakuje mu doświadczenia i jeszcze pewnie coś zawali. Ale pośród naszych młodych zawodników to on gra najrówniej i jest najpewniejszą inwestycją (obok może Arsenicia). Ja w nim widzę naprawdę duży potencjał, może pójść do dobrej ligi i tam nie zginąć. Stolarczyk zasługuje na zaufanie bez względu na wynik przyszłych derbów. Zrobił drużynę z odrzutów po Kiko i Carilllo, kiedy większość widziało nas w rozpaczliwej walce o utrzymanie. Proponuję przyjąć do wiadomości że to nie Wisła Kasperczaka i każde zwycięstwo będzie wywalczone. |
Cytat:
45. 1966/67 I liga Wisła Kraków 3:0 Cracovia 46. 1966/67 I liga Cracovia 1:2 Wisła Kraków 47. 1969/70 I liga Wisła Kraków 2:0 Cracovia 48. 1969/70 I liga Cracovia 2:3 Wisła Kraków było i pięć , ale w tym seoznie jest jeszcze szansa na poprawienie statystyk , a potem przerwa oby na barrdzoooo długo ;) btw a propo poziomu forów , u nas 4 strony , u nich 16 zachecam do lektury :) |
|
Cytat:
|
Tak, żeby zejść trochę z tematu kibicowskiego, moje trzy grosze odnośnie do wymiaru sportowego:
Cytat:
Czy gramy słabo i chaotycznie? Czy brakuje płynnych akcji? I tak i nie. Gramy chaotyczne przy wyprowadzaniu kontr, słabo wtedy wychodzimy na pozycje i akcje nie są płynne. Ale i tak wychodzimy wtedy dużą liczbą graczy, zyskujemy przewagę liczbową i pozycyjną, ale robimy to szybko i... trochę na wariata. Sprawia to, że większość akcji kończy się niepowodzeniem, chociaż i te, które jakoś dochodzą do pozytywnego końca są naprawdę groźne. Zaprzepaszczamy kontry po błędach i chaotycznym rozgrywaniu, ale liczba tych szybkich akcji powoduje, że choćby jedna na dziesięć musi skończyć się golem. Natomiast jeśli wyprowadzamy akcję w ataku pozycyjnym, gramy w sposób bardzo opanowany, cierpliwy bezpieczny. Wtedy dobrze się ustawiamy i zaczynamy dominować, jak to było wczoraj w pierwszej połowie i dochodzimy do sytuacji bramkowych. Ciekawie też i w urozmaicony sposób rozgrywamy większość stałych fragmentów. Brakuje nam ewidentnego lidera w środku pola. Basha jest bardziej defensywny, a Kort obniżył loty i słabo mu wychodzi rozgrywanie. Dlatego powstaje wrażenie chaosu i słabości z przodu. Szymkowiak v.2.00 mile widziany |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl