Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VI kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, sobota 25 sierpnia, godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9999)

czaro 25.08.2018 22:52

Grzechem byłoby nie pisać o pewności siebie i rozmachu, nawet w wyprowadzaniu piłki spod własnej bramki. Ani o determinacji, chęci zdobywania kolejnych bramek. Wielkie brawa i mam nadzieję, że już zawsze tak będzie.

Ode mnie:
- nie ma co krytykować Boguskiego, bo gra, jak potrafi - a i tak robi to lepiej niż Wojtkowski czy Małecki; dziś jeden z najszybszych na boisku i z największą liczbą przebiegniętych kilometrów;
- Lis się powoli wyrabia;
- nie ma co krytykować Małeckiego; potrzebujemy go w szerokim składzie, trzymajmy kciuki, aby złapał formę;
- Halilovic wszedł po przerwie spowodowanej kontuzją na końcówkę, jakby był starym wyjadaczem i liderem składu, który wypadł na kilka kolejek - był bardzo pewny siebie, tego mu brakowało; widać, że trener do niego dotarł.

Brawa.

AS82 25.08.2018 22:55

Ciekawe kiedy gola strzeli Imaz , mam nadzieje że przełamie sie w meczu z Maccabi albo Ległą.

Patryko 25.08.2018 22:55

Serce rośnie, jak się to ogląda. Stolarczyk pokazuje, że można grać w tej lidze efektownie i efektywnie.

DysoN 25.08.2018 23:01

Cieszmy się tymi miłymi chwilami bo nasza liga jest nieprzewidywalna i jak obecnie gramy lepiej niz przedsezonowi optymisci mogliby się spodziewać to równie dobrze możemy w każdej następnej kolejce rozpocząć czarną serię i nastroje szybko zrobią się diametralnie inne...

Kamson 25.08.2018 23:11

Taką Wisłę chcę oglądać!

Pulpet 25.08.2018 23:21

Cudowny wieczór i oby takich więcej i OBY przy pełniejszych trybunach!

Z minusów to mam wrażenie, że Patryk nie ogarnia coraz bardziej. Była taka akcja wkrótce po jego wejściu, że miał dobiegnąć do piłki i rozpędzał się jakby miał w nogach już 70 minut meczu. Chyba, że mi się wydawało z perspektywy sektora C.

PhantomRanger 25.08.2018 23:29

Jak na razie to jest swoisty chichot losu. Ondraszek ma więcej bramek w lidze niż Car7itos. Oby zostało tak do końca.

xanti1906 25.08.2018 23:38

Porażki pewnie przyjdą, zdarzą się słabsze mecze, ale mam wrażenie, że nie zabraknie wtedy walki, zapieprzania jeden za drugiego. To właśnie, oprócz polotu, wyróżnia Wisłę. Dobra atmosfera, super się to ogląda, że 11 facetów nie dość, że ma jeden cel, to jeszcze robią to z przyjemnością. Sukces trenera, który przecież doskonale zna czasy, kiedy Wisła miała najlepszą szatnię w całej lidze. Oby jak najdłużej, oby udało się stworzyć ponownie twierdzę przy R22.

Arkadiusz.Czerepach 25.08.2018 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1513049)
Cieszmy się tymi miłymi chwilami bo nasza liga jest nieprzewidywalna i jak obecnie gramy lepiej niz przedsezonowi optymisci mogliby się spodziewać to równie dobrze możemy w każdej następnej kolejce rozpocząć czarną serię i nastroje szybko zrobią się diametralnie inne...


gdyby te dotychczasowe zwyciestwa byly wymęczone w stylu Wisly Carillo , to moznaby brac taki punkt widzenia pod uwage

Karherop 26.08.2018 00:06

Co tu dużo mówić... ukłony nad zespołem, całym sztabem i oczywiście trenerem. Możecie się śmiać, ale uważam że kiedyś (nie wiem kiedy, za 3,5, 10 lat), ale Stolarczyk będzie trenerem kadry. Zresztą po tym, jak został nim Brzęczek "każdy" może nim zostać.


W 60 minucie sobie pomyślałem "fajnie jakby w takim meczu wszedł Grabowski" i oczywiście kogo wpuścił Stolar? Grabowskiego. Halilović wszedł też niejako na przetarcie. I trzeba powiedzieć, że prędzej czy później na pewno wskoczy do podstawowego składu. Żal go marnować na ławce.



A przecież na ławce byli jeszcze Kolar, Wojtkowski, Arsenić. Mamy to czego nie oczekiwaliśmy czyli... rywalizację i naprawdę solidną ławkę. Nie wyobrażam sobie, aby tak grająca drużyna nie awansowała do 8. O więcej na dziś nie proszę.


Pokonaliśmy 3 i 4 drużynę zeszłego sezonu. Dawać no tu Legie!

Blaszczu16 26.08.2018 00:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1513057)
gdyby te dotychczasowe zwyciestwa byly wymęczone w stylu Wisly Carillo , to moznaby brac taki punkt widzenia pod uwage

Zgadzam sie z Toba. Widac powtarzalnosc, ktora daje nadzieje, ze to nie przypadek.

BlurgH 26.08.2018 00:07

Jeżeli będą grali z takim zaangażowaniem, jak widzimy od początku sezonu, to nawet jak skuteczność zaszwankuje albo pojawi się pech, to nastroje tak szybko się moim zdaniem nie zmienią. Ludzie są spragnieni efektownej piłki, a w Ekstraklapie bardzo mało jest drużyn, które potrafią zrobić show (no chyba, że ktoś lubi oglądać komedie pt kopiemy się w czoła)... Obecna Wisła takie show zapewnia. Mam pewne podejrzenia, że Trener Stolarczyk zrzynał po godzinach z kajeciku Kasperczaka i teraz na tym korzysta :)

!!IRIVER!! 26.08.2018 00:11

Dziękuję za ten mecz DRUŻYNO i TRENERZE. Każdy tak myśli byliście dziś zajebisci!
Dawać następnych do golenia!

Wisła za najlepszych czasów nie grała nigdy na 1:0, ostatnie lata tak wyglądały. Dziś jest inaczej.

ital 26.08.2018 00:19

WIEDZMIN i wszystko jasne

AntyMod 26.08.2018 00:52

wymagam od tej druzny tylko 3 rzeczy ( zreszta jak co rok ) 2 x derby z parchami i utrzymanie ......reszta to tylko mily desrek ...widzac ze chlopaki sie straja - nie ma podziałow ( narazie) nikomu ( narazie) nie odbija glupawka .....i nie widac starty Carlitosa , bo gra drzuyna - a nie nie tylkoON , a co ON potrafi wlasnie pokazuje na leggii

regan 26.08.2018 01:00

To jeszcze 29 pkt i mamy utrzymanie ;)

Wojtas 26.08.2018 01:04

No tak ,nasza gra naprawde wyglada dobrze.
Jakby tu sie ktoś nie chcial przy.......ic to i tak mu wyjdzie ze na dzis jak tu juz mowil trener Arki,Wisła to zespoł jedyny w tej lidze ktory chce grać w piłkę,a na dzis to ta gra to małe show.Niewiem co ter Stolar potrafi ,ale jesli utrzyma to co jest ,to bedzie swietnie.

Brozinho_23 26.08.2018 01:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1513060)
Co tu dużo mówić... ukłony nad zespołem, całym sztabem i oczywiście trenerem. Możecie się śmiać, ale uważam że kiedyś (nie wiem kiedy, za 3,5, 10 lat), ale Stolarczyk będzie trenerem kadry. Zresztą po tym, jak został nim Brzęczek "każdy" może nim zostać.

Nawet nie o Brzęczka chodzi, ale wystarczy sobie przypomnieć jak u nas szło Nawałce 6 lat przed objęciem kadry.

fansorina 26.08.2018 07:48

Bardzo mi się spodobało to, że Stolarczyk dał zadebiutować Grabowskiemu, pokazał tym ruchem, że on też jest częścią tej drużyny.
Najlepszy mecz Lisa jak dotychczas, raz się zawiesił i dał Górnikowi różnego, ale też ważna interwencja przy 0:0 po strzale Angulo.
Wasyl co to jest za gość!

Arked 26.08.2018 08:46

Chyba pierwszy raz od wielu lat po świetnym meczu udało się nam pójść za ciosem i zagrać kolejny dobry mecz. Przekonywująca wygrana z Górnikiem bardzo cieszy po ostatnich klęskach jakie ponosiliśmy przeciwko nim.

Fakt, że w zespole mamy wielu zawodników, którzy grali w zeszłym sezonie mało albo wcale paradoksalnie chyba wpłynął na naszą korzyść. Zawodnicy pokazują świeżość, głód gry i dobre przygotowanie fizyczne (tutaj również duży ukłon w stronę Stolarczyka). Mam nadzieję, że ten dobry początek nada nam rozpędu na resztę sezonu co wpłynie na dobry wyniki, wysoką frekwencję na stadionie i poprawę sytuacji finansowej klubu. Może nawet zainspiruje to jakiegoś nowego sponsora. Ech, rozmarzyłem się :)

ital 26.08.2018 08:52

mądre tasowanie składem też jest ok. widać że niema świętych krów i każdy może wskoczyć na kila minut (patrz debiutant) albo od pierwszej minuty

mitmichael 26.08.2018 09:24

Na razie sie sprawdza wiec ja to tutaj tylko zostawie


Cytat:

Ogryzek napisał(a):https://wislakrakow.com/forum/images...s/viewpost.gif
Ja liczę że trener Stolarczyk jest elastyczny i dobiera najlepszą taktykę pod każdego rywala a nie gramy zawsze to samo jak od sztancy. Jagiellonia to zbyt mocny rywal który świetnie gra z kontry żeby zbyt mocno się otwierać z nimi. Zwłaszcza że nasz potencjał mimo wszystko to jednak bardziej dolne, niż górne rejony tabeli.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1510990)
Nie zgadzam sie, sklad mamy na spokojnie na miejsce 5-6, w tej lidze trzeba byc wybitnym zeby spasc, nie trzeba duzo zeby byc w grupie mistrzowskiej.

przyszly dwa kolejne mecze a my gramy jeszcze lepiej, przez pierwsze 10 minut Gornik nam najwiecej zagrazal, potem juz nie mieli szans a my moglismy wygrac wyzej niz 3-0 (szkoda, ze Imaz nie podal Ondraskowi). Na prawde taka Wisle chce sie ogladac, kazdy jest zaangazowany w to co robi, obrona tez wczoraj bardzo fajnie zagrala, Wasyl czyscil kazda sytuacje, Lis w koncu bez straconej bramki, to na pewno go podbuduje. Brawo zaloga i oby tak dalej, Maciej Stolarczyk z Sobolem bardzo fajnie to poukladali, jest sie z czego cieszyc

tedyy 26.08.2018 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1513060)
Co tu dużo mówić... ukłony nad zespołem, całym sztabem i oczywiście trenerem. Możecie się śmiać, ale uważam że kiedyś (nie wiem kiedy, za 3,5, 10 lat), ale Stolarczyk będzie trenerem kadry. Zresztą po tym, jak został nim Brzęczek "każdy" może nim zostać.



Pokonaliśmy 3 i 4 drużynę zeszłego sezonu. Dawać no tu Legie!

Pokonaliśmy różnicą 3 bramek czyli wysoko :strong:

czaro 26.08.2018 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1513079)
Brawo zaloga i oby tak dalej, Maciej Stolarczyk z Sobolem bardzo fajnie to poukladali, jest sie z czego cieszyc

I z trenerem Jopem! Dla urody go do sztabu nie wzięli!

pepe72 26.08.2018 10:29

Jeszce kilka komentarzy.

Mecz Wasyla i obrony. Co najmniej dwie sytuacje, które nogami wybronili Wasyl i (chyba) Sadlok.
Basha w pierwszej połowie próbował kiwać na rozegraniu i chyba odstał za to op...l w przerwie, bo w drugiej połowie nie popełniał tych błędów. Za to bramkę, którą strzelił to warto kilka razy obejrzeć, bo przeszła przez tylu zawodników, że szok, że nikt tego nie dotknął. Bartkowski to nawet podskoczył.
Szkoda Imaza i Bogusia. Mieli po "100" i nie trafili w bramkę. Co prawda odległość była spora ale brakło na prawdę niewiele.
Lis się rozkręca. Co ma pewnie związek z tym, co napisałem na początku ;)

Pulpet 26.08.2018 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1513086)
I z trenerem Jopem! Dla urody go do sztabu nie wzięli!

Dokładnie! wielu zapomina o Mariuszu Jopie a to niesamowicie pracowity człowiek z ogromną pasją. Już kiedyś ktoś postawił śmiałą tezę, pod którą się podpisuję - Jop może zrobić dużą karierę w trenerce.

Ogryzek 26.08.2018 10:49

Świetny mecz całego zespołu. Dla mnie najlepsi w meczu byli Kort, Kostal i Pietrzak. Reszta również bardzo dobrze zagrała. Mateusz Lis wybronił wszystko - mecz na 0 z tyłu. Fantastyczny wieczór.

Dziekuje trenerowi i piłkarzom za ten wczorajszy spektakl :)

sandomingo 26.08.2018 11:32

Tak na spokojnie.

Przede wszystkim wreszcie udało się zagrać naprawdę efektowny mecz na R22, co powinno pozytywnie wpłynąć na frekwencję z Lechią.
Drużyna funkcjonuje naprawdę dobrze - wiadomo, przyjdzie gorszy okres ale ważne że od początku odbijamy się od dołu tabeli.
Na indywidualne laurki szkoda czasu - jest naprawdę dobrze. Póki co punktujemy i promujemy (Kostal, Kort) czyli realizujemy 100% planu.

AntyMod 26.08.2018 11:49

jeszzce 2 miesiace temu wydawalo sie ze bez tej ku...y Carlitosa nie ma zycia , a jednak ......wkoncu jest druzyna, a nie indywidualna gra jednosezonowego hiszpana....oby z kostala wyrosl kolejny Hamsik , nie do wiary ze hiszpanscy wuefisci nie dawali wiecej szans chlopakowi ......zeby jeszcze ten Kolar troche odpalil

szprotson 26.08.2018 12:03

Nie pamiętam kiedy tak fajnie oglądało się Wisłe. Mega intensywnosc dlatego pod koniec meczu juz troche wszystko padło, ale ....cieszlem sie jak małe dziecko patrzac na to co se odpierdalają klepki Nasi piłkarze.
Górnik został zdominowany, wydymany, skasowany i zaszachowany. Jakbyśmy mieli wiecej farta, to by wynik był prze gruby.

Na minus :
-Małecki po meczu jakby na fochu, szukanie dziury w całym, owszem, ale wszyscy wygladali jakby sie mega bawili, a on jakby był nieobecny.
-Lis - niepewny i ..... Czułem sie jakby bronił wczesny Pawełek.

na plus:
-wiadomo gra, i to calej duzyny
-swietna atmosfera, szczegolnie sie jarałem jak jakis dziadek po 60 z szalkiem stał na A i spiewał śpiewał śpiewał, nawet jak reszta typo obok siedziała.
-Kostal ma prze odejscie, Karlitos to juz przeszłość :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl