Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   ReymonTTa22 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9979)

Rob_Zombie 12.07.2018 13:47

bycie socio Realu kosztuje 150 euro rocznie, 100 zł na miesiąc to zdecydowanie za dużo, może jakieś "premium socio", ale takie takie 100/150/200zł rocznie już by było sensowne.

silver03 12.07.2018 13:59

50 lub 100zł na miech jest w porządku, to nie ma być socios gdzie byle dzieciak się zapisze bo mu mama dała kieszonkowe. Bardziej wierze w 2 tys osób płacących po 100 niż 20 tys po 10 zł.

Blaszczu16 12.07.2018 14:06

100 zl miesiecznie jest w sam raz. Jestem za. Tylko to musialoby dzislac na jakichs sformalizowanych zasadach, a nie wolna amerykanka.

ramzes190 12.07.2018 14:08

@Silver, chcesz sobie jakiś elitarny klub kibica stworzyć? Wisła jest dla wszystkich i każdy powinien móc ją wspierać na tyle na ile ma możliwość. Opłata roczna jest oprócz tego wygodniejsza bo jednorazowa, nikomu sie nie bedzie chciało bawić w takie "abonamenty" miesięczne. Dla mnie 100zł rocznie jest do przelknięcia, nawet ze świadomością ze pójdzie to na waciki dla Sarapaty lub jej psiapsiół z PR

Arkadiusz.Czerepach 12.07.2018 14:52

20 tysiecy socios...

a ile członków (opłacających składki) ma TS ?

czaro 12.07.2018 15:37

A nie prościej byłoby po prostu co roku kupić karnet?

regan 12.07.2018 17:19

Na SKWK w pierwszej transzy niecałe 3 setki Wiślakow wplaciło ponad 23 tys. zł
o 17:30 kwota wzrosła do 29 186,26

LucjuszWielki 12.07.2018 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1508862)
A nie prościej byłoby po prostu co roku kupić karnet?

KARNETY swoją drogą...

Chciałbym, aby byla mozliwosc wpłaty 50-100zl co meisiac i kilka tysiecy ludzi... na jasnych zasadach, a nie ze uj wi co sie dzieje z kasa.

MB1906 12.07.2018 20:20

Pomagać oczywiście! Tylko mam nadzieję, że będzie nad tym kontrola, że tego nie przejebienasz boski zarzad. ReymonTTa piszą, że ma być transparentnosc. Trzeba wierzyć. To kibice jak my.

WISŁAZWE 12.07.2018 20:57

Będzie transparentność. Mogę o tym zapewnić.



Dziś wieczorem ukaże się stosowana informacja wydana przez ReymonTTa22, w której zawarte będę wszystkie rzeczy, które zostały dziś ustalone na spotkaniu z przedstawicielami zarządu WISŁA S.A.



Nadmienię jedynie, że to nie jest odpowiedni czas na spory, szukanie dziury w całym. Można się nie zgadzać z SKWK, można mieć inne zdanie ale w tym wypadku celem nadrzędnym jest pomoc klubowi. Nikt nie będzie nikomu wchodził w drogę, wyśmiewał, kopał dołków czy coś w tym stylu.



Grupa ReymonTTa22 nie ma żadnego powiązania z SKWK czy innymi grupami organizującymi akcje pomocy dla Klubu, dlatego też nie zamierzamy komuś zabraniać wpłat czy brać udziału w licytacjach.



Plan jest prosty - dajemy ludziom wybór, to Kibice zdecydują, w jaki sposób będą wspierać nasz klub.

WISŁAZWE 12.07.2018 21:49

http://oi63.tinypic.com/28l5gna.jpg

!!IRIVER!! 12.07.2018 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1508963)
...

:)
Wzór i inne detale dot. plakatu będą znane jutro? :)

PSYCHOLTSW 13.07.2018 06:37

opłata 100 złotych rocznie to jest kpina i nie chodzi tutaj o żadną elitarną grupę kibiców których stać, tylko o obraz działania socios. 8 zł miesięcznie?! zużywaj mniej prądu, to zaoszczędzisz więcej, nie pal szlugów też będziesz miał więcej. można to podzielić na grupy jak w Górniku ale nie kurła 100 zł rocznie... bez hec i żartów, 100 zł miesięcznie, to jest kwota która pozwoli pomóc, poza tym oczywiście można kupić karnet i namawiać innych na przyjście na mecz na Wisłę :)

pan_premier 13.07.2018 07:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1508963)
...

Bardzo dobrze to wygląda, transparentnie, liczniki.
Brawo, teraz odpowiedzialność po stronie każdego z nas by nadać tej akcji odpowiedni rozgłos i zachęcić do zakupów ludzi którzy pojawiają się na meczach 2x w roku. Czekamy na szczegóły i do dzieła!

rav 13.07.2018 08:06

Socios ReymonTTa22
- srebrny - 50 zł / miesiąc = 1 glos w wyborach czlonka zarzadu
- zloty - 100 zł / m-c = 2 glosy
- platynowy - 200 zł / m-c = 4 glosy

kowalkowskij 13.07.2018 08:17

Ekstra akcja. Kupione 3 plakaty.

BTW - co oznaczają dwa T w nazwie akcji?

krzaq12 13.07.2018 08:20

Oznaczają skrót od twittera, czyli platformy na której zrodził się pomysł na całą akcję ;)

wolfy 13.07.2018 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1508984)
Socios ReymonTTa22
- srebrny - 50 zł / miesiąc = 1 glos w wyborach czlonka zarzadu
- zloty - 100 zł / m-c = 2 glosy
- platynowy - 200 zł / m-c = 4 glosy

Bardzo dobry pomysł. Pytanie ile osób byłoby chętnych.

serek.c2 13.07.2018 09:04

Biorę platynę ;)

El'kabat 13.07.2018 10:10

Gdzie mogę kupić online te plakaty i zobaczyć jak wygladają ?

edit

thx iriver

!!IRIVER!! 13.07.2018 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1509005)
Gdzie mogę kupić online te plakaty i zobaczyć jak wygladają ?

dziś popołudniu na sklep.wisla.krakow.pl

frg 13.07.2018 10:20

Plakatów chyba jeszcze nie ma na stronie sklepu, ale nie moge ich znaleść. Jak juz się pojawią, to dobrze by było umieścic bezpośredni link w widocznym miejscu.

funkykoval 13.07.2018 10:31

przy kwotach 50-100-200 zł tak naprawdę wystarczy:

2000 kibiców po 50 zł = 1,2 mln zł
1000 kibiców po 100 zł = 1,2 mln zł
500 kibiców po 200 zł = 1,2 mln

3,6 mln zł stałych wpływów, czy to mało ????
Ja z kolei miałbym inną propozycje: 50 zł miesięcznie/600 zł = 1 głos, można wpłacać wielokrotność składki, które stanowić będą wielokrotność głosów. Wówczas nie ma ograniczenia i jak ktoś prywatnie chce łożyć 500 zł miesięcznie na klub mając do dyspozycji 10 głosów - to może to zrobić ;-)
Do takiego ujęcia niestety dosyć długa droga, bo konieczne byłyby zmiany statutowe....

ramzes190 13.07.2018 11:12

Ale wy wiecie że to socios 10 kibiców z Twittera, a nie oficjalne klubowe?
Takze spotaknia zarządu bedziecie sobie mogli w pubie organizować;)

Coglin 13.07.2018 11:27

Ale ty wiesz, że to taka luźna rozmowa i nikt na razie nic nie wpłaca?
Takie pierdoły możesz sobie po wakacjach w zeszycie do polskiego pisać.
Jak ci pani pozwoli.

!!IRIVER!! 13.07.2018 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1509024)
Ale ty wiesz, że to taka luźna rozmowa i nikt na razie nic nie wpłaca?
Takie pierdoły możesz sobie po wakacjach w zeszycie do polskiego pisać.
Jak ci pani pozwoli.

Obok kutasów, które rysuje z kolegami na ostatniej kartce ;)

rav 13.07.2018 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramzes190 (Post 1509022)
Ale wy wiecie że to socios 10 kibiców z Twittera, a nie oficjalne klubowe?
Takze spotaknia zarządu bedziecie sobie mogli w pubie organizować;)

Te 10 osob z Twittera jest juz po pierwszym spotkaniu z zarządem - to raz.
Moj post to luzna, nieprzemyslana propozycja. Licze ze ktos ją poprze, ktos wysmieje, a ktos zmodyfikuje oraz ze pojawi sie tu z 10 innych. Od tego jest forum - to dwa.

_ukoL 13.07.2018 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1508984)
Socios ReymonTTa22
- srebrny - 50 zł / miesiąc = 1 glos w wyborach czlonka zarzadu
- zloty - 100 zł / m-c = 2 glosy
- platynowy - 200 zł / m-c = 4 glosy

Takie stawki byłyby zajebiste. Sam z chęcią bym przelewał stówkę co m-c. W pełni popieram!

silver03 13.07.2018 12:29

Proponowane kwoty 50/100/200 są w porządku, myślę że jedyną dyskusyjną sprawą jest to czy wyższa wpłata powinna skutkować większą ilością głosów.

frg 13.07.2018 12:32

też mi się podoba ten pomysł, ja chętnie bym przelewał 100-150 zł/m.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl