![]() |
Planowana jest zbiórka i przemarsz czy spotykamy się bezpośrednio na Placu Wszystkich Świętych?
|
Od razu na Plac
|
Po zagraniu Majchrowskiego jutrzejszy protest stracił sens dlatego wrzucę info na wydarzeniu na facebooka, że odwołujmy wydarzenie. Chcieliśmy, żeby Majchrowski umożliwił Wiśle grę na R22 no i to się de facto stało. Info w świat poszło i piłeczka jest teraz po stronie zarządu.
|
Nie wrzucaj na razie nic tylko dyskutuj ....a z grupą #Reymontta22
|
A moim zdaniem protest jest konieczny chociażby w kwestii obniżenia czynszu dzierżawnego - niech nad Majchrowskim będzie bat, bo jak dla mnie dziwny był jego nagły urlop w najważniejszym momencie sprawy dzierżawy stadionu......
|
Jak dla mnie nadal powinniśmy tam iść z konkretnymi pytaniami o wartość stadionu między innymi...
|
Protest odwołany.
|
Moja propozycja - wielu ludzi mimo odwołania deklaruje, że pod urząd sie wybiera. Proponuję więc zebrać kilka pytań do prezydenta, każdy je sobie wydrukuje i uda się do jego sekretariatu. Pytanie czy jesteśmy w stanie takie pytania zebrać?
|
nie odwołujcie tego, proszę Was, bo to tylko zagrywka na czas. Wisła nic nie podpisała, miasto nic nie zmieniło tylko chce wyłudzić kasę od ESA. później, w przyszłym tygodniu będziemy już pod ścianą, Majcher nas w chuja robi, zrozumcie to... przecież była promesa a oni ją olali. nie możemy odpuścić!
|
Tez uwazam, ze to pulapka.
|
Dokładnie, to działanie pod publiczkę czerwonego Jacka...
|
Teraz już po ptakach, jak organizator napisał wyraźnie, że odwołuje wydarzenie to większość ludzi już tak nie przyjdzie, trzeba było się zastanowić zanim się coś napisze...
Wszystkim którzy zapisali się na to wydarzenie, czyli 3 tys. osób na Facebooku ukazała się treść, że odwołane, dlatego nie ma sensu robić już zamieszania. |
Czerwony Jacus znow wygral. Boze jak tlum latwo daje sie manipulowac.
|
Wszystko zależy na jakich zasadach jest porozumienie. Jeśli w efekcie mają nam obniżyć ZNACZĄCO czynsz to można na to iść
|
nie zgadzam się z tym, jeśli nasz oszukali, to powinno iśc info, że tak zrobili i jedziemy z nimi jutro w samo południe i nie jakieś setki, tylko tysiące i paraliżujemy pracę urzędu do skutku.
|
liczysz na to? chodzi o post regana
|
Cytat:
Zresztą z przecieku wynikło, że umowa jest na razie na jeden mecz a następnie będą negocjować "szczegóły nowego porozumienia. Na lepszych warunkach niż dotychczas."(za Miga) Wtedy to ma sens. |
Można zmienić cel akcji protestacyjnej i domagać się odwołania w-ce prezydent p. Król ze stanowiska jakie piastuje
|
Niech wyjasnią kto z UM dzwonił w sprawie odebrania Wiśle licencji na ekstraklasę i wyrzucą gnoja ze stanowiska z wilczym biletem!!!!!!!!!
|
niestety nierealne.
Tam każda osoba realizowała to, co jej nakreślił JM. No chyba że ten ostatni będzie chciał się kogoś pozbyć. |
Cytat:
|
Temu czerwonemu łgarzowi Jackowi M. nie wierzę w ani jedno słowo więc uważam że manifestacja powinna sie odbyc . Uważam że on mógł być nawet współtwórcą lub "ojcem chrzesnym" strony Wisła nigdy nie zginie na fb
|
Trzeba poczekać na to co przyniesie czas i wtedy gdyby nas oszukali zareagować. Na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na stanowisko i reakcję Zarządu na propozycję Ekstraklasy oraz przyjść na mecz z Arką.
O Jacku i jego podwładnych pamiętajcie jak przyjdą wybory ;) |
Wyszło, niestety, na moje. wyruchali nas bez mydła :) taki wspaniały Jacuś miał plan i mu się udało, kilka % poparcia zyskał dzięki tej akcji, został bohaterem Wisły... ....a mać daliśmy się ograć jak dzieci...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl