Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Idziemy pod Urząd Miasta! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9978)

Booze1988 12.07.2018 08:32

Planowana jest zbiórka i przemarsz czy spotykamy się bezpośrednio na Placu Wszystkich Świętych?

heoij 12.07.2018 09:33

Od razu na Plac

Błaszczu_WIŚLAK 12.07.2018 10:23

Po zagraniu Majchrowskiego jutrzejszy protest stracił sens dlatego wrzucę info na wydarzeniu na facebooka, że odwołujmy wydarzenie. Chcieliśmy, żeby Majchrowski umożliwił Wiśle grę na R22 no i to się de facto stało. Info w świat poszło i piłeczka jest teraz po stronie zarządu.

!!IRIVER!! 12.07.2018 10:25

Nie wrzucaj na razie nic tylko dyskutuj ....a z grupą #Reymontta22

funkykoval 12.07.2018 10:41

A moim zdaniem protest jest konieczny chociażby w kwestii obniżenia czynszu dzierżawnego - niech nad Majchrowskim będzie bat, bo jak dla mnie dziwny był jego nagły urlop w najważniejszym momencie sprawy dzierżawy stadionu......

serek.c2 12.07.2018 10:45

Jak dla mnie nadal powinniśmy tam iść z konkretnymi pytaniami o wartość stadionu między innymi...

heoij 12.07.2018 11:12

Protest odwołany.

Błaszczu_WIŚLAK 12.07.2018 11:21

Moja propozycja - wielu ludzi mimo odwołania deklaruje, że pod urząd sie wybiera. Proponuję więc zebrać kilka pytań do prezydenta, każdy je sobie wydrukuje i uda się do jego sekretariatu. Pytanie czy jesteśmy w stanie takie pytania zebrać?

PSYCHOLTSW 12.07.2018 11:35

nie odwołujcie tego, proszę Was, bo to tylko zagrywka na czas. Wisła nic nie podpisała, miasto nic nie zmieniło tylko chce wyłudzić kasę od ESA. później, w przyszłym tygodniu będziemy już pod ścianą, Majcher nas w chuja robi, zrozumcie to... przecież była promesa a oni ją olali. nie możemy odpuścić!

7 kotów 12.07.2018 11:37

Tez uwazam, ze to pulapka.

serek.c2 12.07.2018 12:01

Dokładnie, to działanie pod publiczkę czerwonego Jacka...

heoij 12.07.2018 12:02

Teraz już po ptakach, jak organizator napisał wyraźnie, że odwołuje wydarzenie to większość ludzi już tak nie przyjdzie, trzeba było się zastanowić zanim się coś napisze...

Wszystkim którzy zapisali się na to wydarzenie, czyli 3 tys. osób na Facebooku ukazała się treść, że odwołane, dlatego nie ma sensu robić już zamieszania.

Snow 12.07.2018 12:14

Czerwony Jacus znow wygral. Boze jak tlum latwo daje sie manipulowac.

regan 12.07.2018 12:24

Wszystko zależy na jakich zasadach jest porozumienie. Jeśli w efekcie mają nam obniżyć ZNACZĄCO czynsz to można na to iść

PSYCHOLTSW 12.07.2018 12:29

nie zgadzam się z tym, jeśli nasz oszukali, to powinno iśc info, że tak zrobili i jedziemy z nimi jutro w samo południe i nie jakieś setki, tylko tysiące i paraliżujemy pracę urzędu do skutku.

19sebawro06 12.07.2018 12:29

liczysz na to? chodzi o post regana

regan 12.07.2018 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1508763)
liczysz na to? chodzi o post regana

liczę, że nie po to mediatora(ESA) ściągneli, żeby wydłużyć nam agonie tylko po to, żeby pomógł w uświadomieniu pewnemu osobnikowi lub grupie pewnych ludzi, że ten bandycki czynsz rozwojowi klubu nie służy.
Zresztą z przecieku wynikło, że umowa jest na razie na jeden mecz a następnie będą negocjować "szczegóły nowego porozumienia. Na lepszych warunkach niż dotychczas."(za Miga)

Wtedy to ma sens.

rafaello56 12.07.2018 12:41

Można zmienić cel akcji protestacyjnej i domagać się odwołania w-ce prezydent p. Król ze stanowiska jakie piastuje

funkykoval 12.07.2018 12:47

Niech wyjasnią kto z UM dzwonił w sprawie odebrania Wiśle licencji na ekstraklasę i wyrzucą gnoja ze stanowiska z wilczym biletem!!!!!!!!!

sandomingo 12.07.2018 12:49

niestety nierealne.
Tam każda osoba realizowała to, co jej nakreślił JM. No chyba że ten ostatni będzie chciał się kogoś pozbyć.

regan 12.07.2018 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafaello56 (Post 1508771)
Można zmienić cel akcji protestacyjnej i domagać się odwołania w-ce prezydent p. Król ze stanowiska jakie piastuje

Dokładnie. Kibice Legii w takiej sytuacji nie popuściliby. Oni jak mieliby iść na protest to by poszli pod każdym pretekstem... dlatego też Legia jest w takim miejscu w jakim jest, bo walczą o swoje zawsze.

armani199 12.07.2018 13:22

Temu czerwonemu łgarzowi Jackowi M. nie wierzę w ani jedno słowo więc uważam że manifestacja powinna sie odbyc . Uważam że on mógł być nawet współtwórcą lub "ojcem chrzesnym" strony Wisła nigdy nie zginie na fb

heoij 12.07.2018 13:45

Trzeba poczekać na to co przyniesie czas i wtedy gdyby nas oszukali zareagować. Na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na stanowisko i reakcję Zarządu na propozycję Ekstraklasy oraz przyjść na mecz z Arką.

O Jacku i jego podwładnych pamiętajcie jak przyjdą wybory ;)

PSYCHOLTSW 13.07.2018 06:40

Wyszło, niestety, na moje. wyruchali nas bez mydła :) taki wspaniały Jacuś miał plan i mu się udało, kilka % poparcia zyskał dzięki tej akcji, został bohaterem Wisły... ....a mać daliśmy się ograć jak dzieci...

Matejas_ 13.07.2018 06:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1508978)
Wyszło, niestety, na moje. wyruchali nas bez mydła :) taki wspaniały Jacuś miał plan i mu się udało, kilka % poparcia zyskał dzięki tej akcji, został bohaterem Wisły... ....a mać daliśmy się ograć jak dzieci...

Mówiłem od początku, że na koniec Jacek wjedzie na białym koniu, podczas gdy gawiedź szukała alternatyw :D Prawda jest taka, że rozegrał to po mistrzowsku - niczym prezes Jarosław. Teraz trzeba tylko czekać, aż na zdrowiu podupadnie :D

lukaszsz86 13.07.2018 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1508979)
Prawda jest taka, że rozegrał to po mistrzowsku - niczym prezes Jarosław.

nie dość że uratował Wisłę to jeszcze dług odzyskał


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl