![]() |
Cytat:
|
Uwierzylbym w powodzenie misji Stolara i Glowy, ale nie z tym "zarzadem"..
|
Stolarczyka najbardziej pamietam z tego ze mial plaszcz / skore we flage UK i z taka chodzil po Krakowie.
Z trenerem MS nie wiaze zadnych wiekszych nadziei. |
Ja natomiast z Roostera na Szczepańskim ;) i z faktu, że starał się pomagać żyjącemu jeszcze Grechucie. Piłkarsko wiadomo - złota era Wisły. Ja mu życzę, żeby nas wszystkich zaskoczył. Piłkarska błyskotliwość nie zawsze przekłada się, na trenerskie zdolności. Dlaczego więc miałoby się mu nie udać? Skreślanie ludzie bez dania im szansy wykazania się,nie świadczy dobrze o osądzających...
|
ja sobie zycze tylko spokojnego utrzymania, nie licze na wiecej w tym sezonie, oby Stolarczyk mnie zaskoczyl.
|
czas gasić światło
|
Cytat:
Trenerem dla mnie od początku mógłby być nawet Jop byle w tym budowaniu klubu była konsekwencja i logika. Rezerwy to idealny przykład myślenia zarządu, szeroka kadra = likwidujemy, zmniejszamy kadrę = przywracamy i to na hura :haha: |
Cytat:
|
Dodajmy, że mamy takich gości dzięki Junco...
|
Cytat:
Większość forum krzyczy, żeby dać szanse Sobolewskiemu. Przychodzi człowiek o podobnym doświadczeniu, też Wiślak - gasimy światło. |
Cytat:
|
A co Stolarczyk osiągnął jako trener ?
|
Cytat:
|
W zasadzie na chwilę obecną najbardziej martwi mnie co z takimi piłkarzami jak Carlitos, Imaz, Basha, Velez. Wszyscy oni ściągnięci rok temu w ramach projektu hiszpańskiego. Oby nie było tak, że będą czym prędzej chcieli uciec i ich gra będzie wyglądać marnie. Tak, wliczam Carlitosa bo wciąż go nie sprzedaliśmy, a w zasadzie była tylko jedna i to średnia oferta. Mam dziwne przeczucie, że go jednak nie sprzedamy, a jego poziom mocno spadnie.
Mam nadzieję, że w związku ze zmianą koncepcji piłkarze z zagranicy nie będą się czuli jak persona non grata. Nie dość, że było by to mocno nie fair, to jeszcze juniorzy nas nie uratują. |
Wciąż jest ich 11 w drużynie, więc o jakich personach non grata mówimy?
Zresztą... nie zdziwię się, jeśli jedyne rozsądne wzmocnienia do środka pomocy będą pochodziły z zagranicy. W Polsce najlepsze okazje już są przebrane. Odeszło 4 środkowych więc Głowa musi przyjemniej 2 nowych ściągnąć. I przecież Stolarczyk powinien się dobrze orientować na rynku transferowym, Kuzba też chyba nie jeździł na wycieczki przez ostatnie pół roku. Kogoś muszą mieć w swoich notesach.. |
No tak Kuzba nie jezdził na darmo na wycieczki sćiagając nam takie tuzy futbolu jak Crivellaro... i negatywnie rekomendując Carlitosa z którym i tak podpisaliśmy dzięki zachciance Kiko :D
|
Cytat:
|
Ciekawe czy trener wypróbuję Pietrzaka na defensywnym pomocniku. Pamiętam sparingi przed sezonem i ta pozycja mu służyła a tam mamy deficyt.
|
Lubin go nie wykupuje?
|
Dziwne, jak go tam nie spróbuje, jeśli nie odejdzie, tym bardziej, że na lewej ten Grabowski jeszcze przyszedł jako opcja numer dwa- mam nadzieję, że będzie zdolny do grania.
Pamiętam, jak za Teddyego w pierwszym meczu ze Śląskiem Pietrzak grał z Urygą w środku pola. :D |
Cytat:
Oczywiście, że szeroka kadra bez rezerw to nie najlepszy pomysł ale główny impuls to decyzja PZPN. No chyba, że o tym nie wiedziałeś.. |
Cytat:
|
Cytat:
Skoro mamy stawiać na młodzież i kadra ma być okrojona, nie mamy kasy to bierzemy najzdolniejszych chłopaków do pierwszej drużyny, reszta na wypożyczenie. Ja oczekuje jakiegoś planu od zarządu na 5-6 lat, nie na najbliższy rok. Kontrakt nowego trenera 1+1, bądźmy poważni. |
No ale z poprzedniego postu to nie wynikało, w poprzednim poście wywalałeś frustrację na zarząd.
Dopóki budżet się nie ustabilizuje, a wymaga to m. in. dobrej woli miasta, które nas strzyże i dobrej woli kibiców (kasa z dnia meczowego) trudno będzie o poważne długofalowe plany i niekoniecznie wynikać to musi z nieudolności zarządu, a z charakteru materii samej. |
Co wy macie z tym Pietrzakiem, nigdy w życiu nie grał na tej pozycji. Był na siłe próbowany w sparingach w których wyglądał przyzwoicie. Prócz tego to była chyba tylko 1 kolejka ze Śląskiem 2 sezony temu w meczu, który przerżneliśmy. Już lepiej chyba spróbować Veleza. Pod nieobecność Lloncha na poczatku wygladal swietnie, do tego Basha (chyba, że plotki o ich odejsciu okaza sie prawdą)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W gwoli ścisłości likwidacja rezerw była w momencie gdy klub oddawał meresiński 2 lata temu w pierwszym tygodniu pracy TSu. Rezerwy spisywały się wtedy fatalnie (szły drogą pierwszej drużyny). I akurat wtedy na kłopot bogactwa nie mogliśmy narzekać...
|
Cytat:
|
Jak pamiętam z boiska żelazny skład Kasperczaka - to Stolarczyk był zawsze pierwszy do zmiany...
Powodzenia Trenerze. I nie utop nas w tym sezonie, mecz z Garbarnią to nie będą derby ;/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl