Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9971)

czaro 18.06.2018 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1505400)
Kolejni...

TS ma podać swój zarząd do dymisji? Jesteście tak głupi czy wam po prostu żal dupę ściska że trzeba zacisnąć pasa? Jak to sobie wyobrażacie?

Idźcie do Stecherta, może odkupi Wisłę :rotfl:

Ech...

Stechertoza.

ReMix 18.06.2018 18:41

Uwierzylbym w powodzenie misji Stolara i Glowy, ale nie z tym "zarzadem"..

AgresywnyChomik 18.06.2018 18:49

Stolarczyka najbardziej pamietam z tego ze mial plaszcz / skore we flage UK i z taka chodzil po Krakowie.

Z trenerem MS nie wiaze zadnych wiekszych nadziei.

Vinci 18.06.2018 18:52

Ja natomiast z Roostera na Szczepańskim ;) i z faktu, że starał się pomagać żyjącemu jeszcze Grechucie. Piłkarsko wiadomo - złota era Wisły. Ja mu życzę, żeby nas wszystkich zaskoczył. Piłkarska błyskotliwość nie zawsze przekłada się, na trenerskie zdolności. Dlaczego więc miałoby się mu nie udać? Skreślanie ludzie bez dania im szansy wykazania się,nie świadczy dobrze o osądzających...

Kac 18.06.2018 19:21

ja sobie zycze tylko spokojnego utrzymania, nie licze na wiecej w tym sezonie, oby Stolarczyk mnie zaskoczyl.

TOMEK 11 18.06.2018 19:46

czas gasić światło

Luu... 18.06.2018 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1505400)
Kolejni...

TS ma podać swój zarząd do dymisji? Jesteście tak głupi czy wam po prostu żal dupę ściska że trzeba zacisnąć pasa? Jak to sobie wyobrażacie?

Idźcie do Stecherta, może odkupi Wisłę :rotfl:

Ech...

Pasa to trzeba było zaciskać od początku, a nie ściągać hurtowo piłkarzy, zmieniać trenerów i wciskać ludziom bajki o pucharach.

Trenerem dla mnie od początku mógłby być nawet Jop byle w tym budowaniu klubu była konsekwencja i logika.

Rezerwy to idealny przykład myślenia zarządu, szeroka kadra = likwidujemy, zmniejszamy kadrę = przywracamy i to na hura :haha:

kacpaw91 18.06.2018 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1505431)
No pewnie, że nie można go nazwać młodym. Wszak jest o całe pół roku starszy od Lisa :D


Jest też Bałaniuk, jest trochę starszy Kolar, jest Halilović (23l), Arsenić (24). To są perspektywiczni goście na których można w przyszłości nieźle zarobić. Stawianie na młodych nie oznacza od razu wrzucanie nieprzygotowanych 16-18 latków do zespołu. Chodzi o dawanie szansy tym, którzy mają potencjał, a jeszcze piłkarsko nie dojrzeli. Akurat w Wiśle mamy takich gości sporo.

Kostal (22), Bartosz (22), Wojtkowski (20)

GieKrol 18.06.2018 20:03

Dodajmy, że mamy takich gości dzięki Junco...

South 18.06.2018 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1505448)
czas gasić światło


Większość forum krzyczy, żeby dać szanse Sobolewskiemu.
Przychodzi człowiek o podobnym doświadczeniu, też Wiślak - gasimy światło.

Arkadiusz.Czerepach 18.06.2018 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 1505452)
Większość forum krzyczy, żeby dać szanse Sobolewskiemu.
Przychodzi człowiek o podobnym doświadczeniu, też Wiślak - gasimy światło.

w zasadzie nawet większym doświadczeniu

brylant17 18.06.2018 21:04

A co Stolarczyk osiągnął jako trener ?

MaLk 18.06.2018 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1505456)
A co Stolarczyk osiągnął jako trener ?

Licencję UEFA Pro?

Elendil 18.06.2018 21:37

W zasadzie na chwilę obecną najbardziej martwi mnie co z takimi piłkarzami jak Carlitos, Imaz, Basha, Velez. Wszyscy oni ściągnięci rok temu w ramach projektu hiszpańskiego. Oby nie było tak, że będą czym prędzej chcieli uciec i ich gra będzie wyglądać marnie. Tak, wliczam Carlitosa bo wciąż go nie sprzedaliśmy, a w zasadzie była tylko jedna i to średnia oferta. Mam dziwne przeczucie, że go jednak nie sprzedamy, a jego poziom mocno spadnie.

Mam nadzieję, że w związku ze zmianą koncepcji piłkarze z zagranicy nie będą się czuli jak persona non grata. Nie dość, że było by to mocno nie fair, to jeszcze juniorzy nas nie uratują.

Karherop 18.06.2018 22:42

Wciąż jest ich 11 w drużynie, więc o jakich personach non grata mówimy?
Zresztą... nie zdziwię się, jeśli jedyne rozsądne wzmocnienia do środka pomocy będą pochodziły z zagranicy. W Polsce najlepsze okazje już są przebrane. Odeszło 4 środkowych więc Głowa musi przyjemniej 2 nowych ściągnąć.
I przecież Stolarczyk powinien się dobrze orientować na rynku transferowym, Kuzba też chyba nie jeździł na wycieczki przez ostatnie pół roku. Kogoś muszą mieć w swoich notesach..

Qadou 18.06.2018 22:49

No tak Kuzba nie jezdził na darmo na wycieczki sćiagając nam takie tuzy futbolu jak Crivellaro... i negatywnie rekomendując Carlitosa z którym i tak podpisaliśmy dzięki zachciance Kiko :D

Karherop 18.06.2018 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Qadou (Post 1505466)
No tak Kuzba nie jezdził na darmo na wycieczki sćiagając nam takie tuzy futbolu jak Crivellaro... i negatywnie rekomendując Carlitosa z którym i tak podpisaliśmy dzięki zachciance Kiko :D

To może te najgorsze transfery ma też za sobą ;) bo i Videmont był jego sprawka..

kacpaw91 19.06.2018 01:30

Ciekawe czy trener wypróbuję Pietrzaka na defensywnym pomocniku. Pamiętam sparingi przed sezonem i ta pozycja mu służyła a tam mamy deficyt.

TIR_DO_SŁUBIC 19.06.2018 06:30

Lubin go nie wykupuje?

Maciek17 19.06.2018 06:35

Dziwne, jak go tam nie spróbuje, jeśli nie odejdzie, tym bardziej, że na lewej ten Grabowski jeszcze przyszedł jako opcja numer dwa- mam nadzieję, że będzie zdolny do grania.
Pamiętam, jak za Teddyego w pierwszym meczu ze Śląskiem Pietrzak grał z Urygą w środku pola. :D

ociec Ciemka 19.06.2018 07:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 1505449)
Pasa to trzeba było zaciskać od początku, a nie ściągać hurtowo piłkarzy, zmieniać trenerów i wciskać ludziom bajki o pucharach.

Trenerem dla mnie od początku mógłby być nawet Jop byle w tym budowaniu klubu była konsekwencja i logika.

Rezerwy to idealny przykład myślenia zarządu, szeroka kadra = likwidujemy, zmniejszamy kadrę = przywracamy i to na hura :haha:

Przecież dobrze wiesz, że rezerwy reaktywujemy (próbujemy przynajmniej) głównie dlatego, że PZPN obniżył wiek juniora do 18 i trochę chłopaków 19-letnich zostało nam.
Oczywiście, że szeroka kadra bez rezerw to nie najlepszy pomysł ale główny impuls to decyzja PZPN.

No chyba, że o tym nie wiedziałeś..

szprotson 19.06.2018 07:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1505471)
Lubin go nie wykupuje?

definitywnie nie.

Luu... 19.06.2018 09:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ociec Ciemka (Post 1505475)
Przecież dobrze wiesz, że rezerwy reaktywujemy (próbujemy przynajmniej) głównie dlatego, że PZPN obniżył wiek juniora do 18 i trochę chłopaków 19-letnich zostało nam.
Oczywiście, że szeroka kadra bez rezerw to nie najlepszy pomysł ale główny impuls to decyzja PZPN.

No chyba, że o tym nie wiedziałeś..

Czytałem, że PZPN zmienił nagle zasady i mamy problem... tylko mi chodzi o coś innego.
Skoro mamy stawiać na młodzież i kadra ma być okrojona, nie mamy kasy to bierzemy najzdolniejszych chłopaków do pierwszej drużyny, reszta na wypożyczenie. Ja oczekuje jakiegoś planu od zarządu na 5-6 lat, nie na najbliższy rok.
Kontrakt nowego trenera 1+1, bądźmy poważni.

ociec Ciemka 19.06.2018 09:24

No ale z poprzedniego postu to nie wynikało, w poprzednim poście wywalałeś frustrację na zarząd.

Dopóki budżet się nie ustabilizuje, a wymaga to m. in. dobrej woli miasta, które nas strzyże i dobrej woli kibiców (kasa z dnia meczowego) trudno będzie o poważne długofalowe plany i niekoniecznie wynikać to musi z nieudolności zarządu, a z charakteru materii samej.

TYSIAC906 19.06.2018 15:38

Co wy macie z tym Pietrzakiem, nigdy w życiu nie grał na tej pozycji. Był na siłe próbowany w sparingach w których wyglądał przyzwoicie. Prócz tego to była chyba tylko 1 kolejka ze Śląskiem 2 sezony temu w meczu, który przerżneliśmy. Już lepiej chyba spróbować Veleza. Pod nieobecność Lloncha na poczatku wygladal swietnie, do tego Basha (chyba, że plotki o ich odejsciu okaza sie prawdą)

kacpaw91 19.06.2018 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TYSIAC906 (Post 1505529)
Co wy macie z tym Pietrzakiem, nigdy w życiu nie grał na tej pozycji. Był na siłe próbowany w sparingach w których wyglądał przyzwoicie. Prócz tego to była chyba tylko 1 kolejka ze Śląskiem 2 sezony temu w meczu, który przerżneliśmy. Już lepiej chyba spróbować Veleza. Pod nieobecność Lloncha na poczatku wygladal swietnie, do tego Basha (chyba, że plotki o ich odejsciu okaza sie prawdą)

Velez z Arseniciem to para stoperów. Pietrzaka warto sprawdzić, nie jesteśmy już za czasów Cupiała, że Pietrzak to gracz rezerw

wolfy 19.06.2018 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 1505449)
Pasa to trzeba było zaciskać od początku, a nie ściągać hurtowo piłkarzy, zmieniać trenerów i wciskać ludziom bajki o pucharach.

Trenerem dla mnie od początku mógłby być nawet Jop byle w tym budowaniu klubu była konsekwencja i logika.

Rezerwy to idealny przykład myślenia zarządu, szeroka kadra = likwidujemy, zmniejszamy kadrę = przywracamy i to na hura :haha:

Ja się z tym zgadzam. Może teraz wreszcie zaczną działać realnie.

Karherop 19.06.2018 22:08

W gwoli ścisłości likwidacja rezerw była w momencie gdy klub oddawał meresiński 2 lata temu w pierwszym tygodniu pracy TSu. Rezerwy spisywały się wtedy fatalnie (szły drogą pierwszej drużyny). I akurat wtedy na kłopot bogactwa nie mogliśmy narzekać...

kacpaw91 19.06.2018 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1505550)
W gwoli ścisłości likwidacja rezerw była w momencie gdy klub oddawał meresiński 2 lata temu w pierwszym tygodniu pracy TSu. Rezerwy spisywały się wtedy fatalnie (szły drogą pierwszej drużyny). I akurat wtedy na kłopot bogactwa nie mogliśmy narzekać...

Ciekawe jaki to był koszt. Czwartoligowcy przeważnie mają 100-150 tys. zł budżetu na całą działalność.

szorstki 20.06.2018 08:32

Jak pamiętam z boiska żelazny skład Kasperczaka - to Stolarczyk był zawsze pierwszy do zmiany...
Powodzenia Trenerze. I nie utop nas w tym sezonie, mecz z Garbarnią to nie będą derby ;/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl