Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pytania do zarządu Wisły Kraków SA (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9968)

Kristoferson 16.06.2018 09:10

Ja to w ogóle nie wiem co w zarządzie robi Dukat, oprócz kibicowania i pisania na twitterze?

Coglin 16.06.2018 10:50

Ostatnie 10 min na wysłanie maila.

Hives4 18.06.2018 09:04

I jak tam - zadowoleni?


Pisałem, żeby olać, bo zarząd zrobi szopkę to nieeeee, moderator skasował mojego posta, a wy się tu naprodukowaliście na marne :D :D :D

tsw biała gwiazda 18.06.2018 09:13

Niestety zarząd rozczarował z tą akcją "oddajemy głos Kibicom". Wybrali najwygodniejsze dla siebie pytania, jeszcze niektóre odpowiedzi brzmiały jak wykute na pamięć.

!!IRIVER!! 18.06.2018 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1505262)
Niestety zarząd rozczarował z tą akcją "oddajemy głos Kibicom". Wybrali najwygodniejsze dla siebie pytania, jeszcze niektóre odpowiedzi brzmiały jak wykute na pamięć.

Rozczarował tylko naiwnych. Szkoda było waszego czasu na wymyślanie pytań. :(

silver03 18.06.2018 09:46

Nie rozczarował tylko się ośmieszył.

tsw biała gwiazda 18.06.2018 09:46

Ja wiedziałem, że większość moich pytań się pojawi więc odpuściłem sobie ich wysyłanie. Dużo osób pewnie bardziej interesowała się tym jak została rozwiązana umowa z Carrillo , niż kiedy w końcu będzie strona. Jednak zarząd mimo braku odpowiedzi na to pytanie, pozwolił większości na wyciągniecie jej z samego kontekstu wypowiedzi Pani Prezes.

kk23 18.06.2018 12:28

Niekiedy brak odpowiedzi i forma mówią więcej niż przygotowana i odczytana z kartki odpowiedź pełna frazesów.

PhantomRanger 18.06.2018 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1504890)
Kto nie chce ma wątpliwości czy to ma sens po prostu nie pisze

I niestety Ci co wątpili w prawdziwość intencji tej akcji mieli rację i wyszło na ich.

Griszka30KR 18.06.2018 14:49

Dokładnie....sytuacja podobna analogicznie do tej z pytaniami do Putina w Rosji...

FraMat 18.06.2018 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1505384)
I niestety Ci co wątpili w prawdziwość intencji tej akcji mieli rację i wyszło na ich.

Pocieszam się, że nie zadałem żadnego pytania.
Brak odpowiedzi na najważniejsze wskazał, że ja i inni wstrzymujący się mieli rację.

Jednak marna to pociecha.
Doceniam pracę Zarządu, żeby nie było, ale nienawidzę buty i arogancji.
A jak się nie chce odpowiadać na pytania to się mówi: proszę nie pytać.

Karherop 18.06.2018 16:50

Szkoda, że z pytaniami wyszła duża farsa. Cały ten pomysł przy takim rozwiązaniu do jakiego doszło był strzałem w kolano.

Patryko 18.06.2018 17:21

Łudziłem się, że jest chociaż cień szansy na to, że zarząd poważnie potraktuje te pytania. Odpowiedzieli na te najłatwiejsze, które nie poruszają żadnych kluczowych kwestii, równie dobrze mogli nie odpowiadać na żadne, wyszłoby na to samo.

Vinci 18.06.2018 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1505392)
Pocieszam się, że nie zadałem żadnego pytania.
Brak odpowiedzi na najważniejsze wskazał, że ja i inni wstrzymujący się mieli rację.

Jednak marna to pociecha.
Doceniam pracę Zarządu, żeby nie było, ale nienawidzę buty i arogancji.
A jak się nie chce odpowiadać na pytania to się mówi: proszę nie pytać.

Ja też sobie darowałem, ale liczyłem, że zmierzą się z określonymi kwestiami. Klasyczny samobój. W prywatnej firmie, ktoś za taki manewr pewnie by poleciał, albo miał bardzo gorąco rozmowę z szefem.

Chociaż trzeba też przyznać, że niektóre już sporo razy się przewinęły i gdzieś tam wcześniej były komentowane na konferencjach (np. historie z Miśkiem i halą).

Temat odejścia Junco i Carillo pewnie trafi do Wołoszańskiego i Sensacji XXI w. Za szybko się nie dowiemy co i jak...przynajmniej nie oficjalnie.

Co do kwestii wynajmu stadionu na nowych zasadach. Odpowiedź padła,że warunki zostały stare ale z możliwością aneksowania, bo opinii biegłego, o możliwości zostania przez Wisłę operatorem. I to jest jasne, ale czy dobrze rozumują, że nie przeforsowano kwestii proporcjonalnych opłat za wynajem, w relacji do kosztów, jakie ponosi Cracovia za swój obiekt?

mr_kwolf 18.06.2018 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1505433)
Ja też sobie darowałem, ale liczyłem, że zmierzą się z określonymi kwestiami. Klasyczny samobój. W prywatnej firmie, ktoś za taki manewr pewnie by poleciał, albo miał bardzo gorąco rozmowę z szefem.

Chociaż trzeba też przyznać, że niektóre już sporo razy się przewinęły i gdzieś tam wcześniej były komentowane na konferencjach (np. historie z Miśkiem i halą).

Temat odejścia Junco i Carillo pewnie trafi do Wołoszańskiego i Sensacji XXI w. Za szybko się nie dowiemy co i jak...przynajmniej nie oficjalnie.

Co do kwestii wynajmu stadionu na nowych zasadach. Odpowiedź padła,że warunki zostały stare ale z możliwością aneksowania, bo opinii biegłego, o możliwości zostania przez Wisłę operatorem. I to jest jasne, ale czy dobrze rozumują, że nie przeforsowano kwestii proporcjonalnych opłat za wynajem, w relacji do kosztów, jakie ponosi Cracovia za swój obiekt?

Ja zrozumiałem, że nic się nie zmieniło od ostatnich informacji na ten temat czyli dalej czekamy na wycenę biegłego żeby móc ustalić kwotę wynajmu. I ta kwota ma być właśnie proporcjonalna dlatego dalej czekamy, bo chcemy ustalić faktyczną wartość obiektu, a nie płacić od kosztów budowy, które są mocno zawyżone.

Dariook 18.06.2018 21:08

To zescie sie popytoli :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl