Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Mistrzostwa Świata - Rosja 2018. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9966)

TIR_DO_SŁUBIC 27.06.2018 17:05

No ....a powiem Ci powód do szczęścia masz pierwszorzędny, kompleksiarzu.

Pycha kroczy przed upadkiem. Jakiś kwas tam musiał być, albo zajechani sezonem. Szkoda, bo dalsza część mistrzostw, biorąc pod uwagę ich teoretyczny potencjał, będzie na pewno uboższa w emocje.

FraMat 27.06.2018 17:13

Niemcy i emocje? Dajcie spokój...
Przynajmniej prasa niemiecka i światowa przestanie szydzić z naszej repry

Vinci 27.06.2018 17:19

To fakt. Jechali po Lewandowskim, że w sumie dobrze się stało...

For_FuN_ 27.06.2018 17:20

Loew - kolejny prawdziwek trenerski. Zrobił konkretne zmiany na Szwecję, które wypaliły, a teraz znowu wrócił do Oezila i gra wyglądała tragicznie. Dodatkowo wpuszcza Goretzke, wychodzi bez środkowego napastnika(na mecz, który trzeba wygrać) i mają klapę. Jestem pewny, że cały sztab trenerski obstawiał w....... Szwedów(lub w najgorszym razie remis). A tutaj zmiażdżyli Meksykanów i wychodzą z Iszego miejsca :D. Tak się kończy kunktatorstwo.

!!IRIVER!! 27.06.2018 17:22

Nie czaje co odjebal niemiecki sztab trenerski. Wygrana 2:0 dawała awans bez patrzenia na drugi wynik. Na co oni ....a liczyli? Mieli wszystko w swoich rękach...

Kocur 28.06.2018 09:12

Tu nie ma nic z kompleksów - po prostu jak Ruskie czy Helmuty dostają po dupie to zawsze się serce raduje - podobnie jak Garbaci zza miedzy. ;)

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...EqHZEDWsYQ.jpg

Kocur 01.07.2018 10:17

Francja, Urugwaj :)

Zaczęły się mistrzostwa i tylko się człowiek cieszy że naszych tam nie ma bo by była dwucyfrówka

TIR_DO_SŁUBIC 01.07.2018 10:20

Zaczęło się poważne granie. Wczoraj Portugalia bezbronna. Obrona Argentyny jak dzieci we mgle.

Ja nie rozumiem selekcjonera Argentyny. Mając takie gwiazdy- Higuain, Aguero, Dybala, Messi, Di Maria- trzech z nich siedzi na ławce... Spokojnie da się ustawić obok siebie czterech z tych pięciu... Żadna, żadna reprezentacja na tych MŚ nie ma takiego potencjału ofensywnego.

mitmichael 01.07.2018 14:02

Kapitalny mecz Francji i Argentyny, zdecydowanie najciekawszy na tych mistrzostwach. Mbappe skradl cale show, Messi powoli sie konczy a on dopiero zaczyna. Nie na darmo porownywalny jest do genialnego Pele, ktory juz w wielu 17 lat zdobyl Mistrzostwo Swiata. Dobrze, ze trojkolorowi awansowali bo dzieki temu dalej mam komu kibicowac. I jeszcze awans Urugwaju z meczu z Mistrzem Europy, przyklejony do Ronaldo Lucas Torreira, ktory po mundialu zostanie zawodnikiem Arsenalu pozbawil go wszystkich atutow, swietna wspolpraca Suareza i Cavaniego, Urugwaj ma dwoch genialnych liderow a Portugalia tylko Ronaldo. Dziwne, ze Quaresma nie gral od poczatku, zdecydowanie dalby wiecej niz Goncalo Guedes ale to juz problem Santosa.

brylant17 01.07.2018 15:23

Messi się kończy :rotfl: Bez dobrego bramkarza Francja daleko nie zajdzie....

mitmichael 01.07.2018 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1506680)
Messi się kończy :rotfl: Bez dobrego bramkarza Francja daleko nie zajdzie....

To moze mi powiesz, ze Messi w reprezentacji sie zaczyna? bo za 4 lata prawdopodobnie juz gral nie bedzie a chodza sluchy, ze konczy kariere reprezentacyjna po mundialu. Tak wiem, myslales o klubie ale to nie jest temat rozgrywki klubowe tylko Mistrzostwa Swiata reprezentacyjne :P

dynek.pl 01.07.2018 18:30

Po tym co pokazali dzisiaj Rosjanie jeszcze bardziej straciłem szacunek do osobników zwanych polskimi piłkarzami.
Przypomniało mi się euro 2012, nasza grupa śmiechu i decydujący mecz z Czechami gdzie nasze łajzy nie pokazały nawet krzty zaangażowania. Jakie potem było wielkie przepraszanie i obietnice rehabilitacji. Oczywiście skończyło się na pustych słowach. Sześć lat później znowu zero walki i zaangażowania, a jak się nie umie grać w piłkę to jest to jedyny sposób żeby godnie reprezentować swój kraj.

Kocur 02.07.2018 08:17

Nie pamiętam żeby bramkarze wyłapywali tyle karnych co na tych mistrzostwach.

Chorwacja niby bez siły w drugiej połowie a w dogrywce biegali jakby dopiero zaczęli mundial - cieszę się że grają dalej.

My byliśmy w eliminacjach wyżej niż Dania? Grając jak wczoraj Wikingowie by nas zgwałcili i spalili wszystkie wioski i tak 5 razy pod rząd.

Kocur 08.07.2018 06:57

To jak, Francja mistrzem?

Ja trzymam dalej kciuki za Chorwatów ale ciężko wskazać kogoś kto może żabojadów powstrzymać.

PS. Doping jaki wczoraj odpierdalali kibice obu drużyn to klasyk.

brylant17 08.07.2018 08:43

Ja stawiam na Belgię podoba mi się gra może nie od początku,ale od wyjścia grupy .Co do Francji, chyba jeszcze nie teraz w sumie mają Mbappe lecz w bramce mały peszek.Stawiam na finał Belgia-Anglia


Do svidaniya Rossiya

mitmichael 08.07.2018 09:42

Finał Francja - Anglia i trojkolorowi Mistrzem Swiata rowno 20 lat po ostatnim triumfie.

Jaroo1 08.07.2018 11:29

Dla mnie mecz Francja-Belgi jest jak finał. Anglia i Chorwacja mnie nie przekonują i uważam, ze są słabszymi ekipami niż wcześniej wymienione.
A co do samego meczu Francja-Belgia to jakbym miał stawiać to bym postawił 1X2 hehe Nie mam pojęcia co się tutaj stanie. Z jednej strony mocna Francja, która jednak tych bramek potrafi stracić (4:3 z Argentyną), ktora w grupie pokazała niewiele i skończyła ją słabym meczem z Danią. No ale przód mają mocny, ten Mbappe w gazie. Ogólnie grają dobrze, widać, ze są silni, potrafią atakować. Z drugiej strony Belgia, która chyba w końcu dojrzała i może to być jej turniej. Po dobrej grze w grupie i postawieniu kropki nad i w meczu z Anglią przeszli męczarnie z Japonią i wlaściwie już żegnali się z turniejem ale pokazali w tym meczu jaja i dokonali czegoś niesamowitego wychodząc z 0:2 na 3:2. I to w sumie zrobili w 25 minut. Teraz pokonali Brazylię gdzie w pierwszej połowie zagrali świetnie, w drugiej Brazylia ich stłamsiła ale to tez nie było na taką skalę aby ich pokonać bo świetnie się Belgia broniła. Przód też mają mocny, wielkie chłopy, potrafią dominować w górze, strzelają dużo bramek.
Obie drużyny lubią strzelać, obie grają ofensywnie dlatego uważam, że obydwie w tym meczu bramkę zdobędą i jakoś mi umysł podpowiada, że Belgia przejdzie więc stawiam 2:1 dla Belgii. Ale tutaj nie zdziwi żaden wynik i na serio nie ma faworyta. Francja jest mocna i idzie po swoje ale Belgia tez już pokazała - eliminując Brazylię - że może wygrać z każdym.
Wychwaliłem te dwie drużyny i myślę, że zasłużenie, dlatego blado przy nich wypadają Anglicy, którzy robią swoje ale jak dla mnie w średnim stylu i Chorwaci, którzy z meczu na mecz słabną i nie przekonali tymi dwoma awansami po karnych. Także stawiam na finał Belgia i spokojnie myślę, że Anglia pokona już wymęczonych Chorwatów, 1 albo 2 do 0.

!!IRIVER!! 09.07.2018 14:37

Finałem marzeń będzie mecz Belgia-Chorwacja - walka byłaby niesamowita bo każdy z nich grałby o swoje pierwsze mistrzostwo świata :) Tak czy inaczej świetny turniej, pewne rozstrzygnięcia chyba nie do powtórzenia na kolejnych kilkadziesiąt lat!

dynek.pl 12.07.2018 08:50

Cytat:

Nadawcy telewizyjni zostali zobligowani do zaprzestania wykonywania zbliżeń na "gorące" kobiety w tłumie podczas meczów piłkarskich.
REKLAMA

Federico Addiechi - szef komórki FIFA zajmującej się równouprawnieniem - stwierdził, że federacja musi przeciwstawić się rosnącemu seksizmowi w futbolu. - Rozmawialiśmy z kilkoma nadawcami telewizyjnymi w tej kwestii - przyznał.

FARE, które przeciwdziała dyskryminacji w futbolu, poinformowało, że to właśnie seksizm jest największym problemem MŚ w Rosji. Organizacja stwierdziła, iż udokumentowała 30 takich przypadków.

- Walka z seksizmem jest jednym z działań, które będziemy musieli podjąć w przyszłości - przyznał Addiechi, który jednocześnie zgodził się ze stwierdzeniem, że to nie - jak pierwotnie zakładano - homofobia i rasizm są największym problemem na trybunach podczas rosyjskiego mundialu.
Jprdl - znowu to fare głupie.

Kocur 15.07.2018 08:46

Finału Belgia Chorwacja niestety nie będzie ale bardzo mnie cieszy że Anglia wraca do domu z niczym.
To znaczy wiadomo że półfinał to sukces ale celowali wyżej.

Dzisiaj kciuki za Chorwatów :)

brylant17 15.07.2018 12:55

Chciałem finał Belgia-Anglia szkoda mi trochę Belgii liczę na Chorwację należy im się

!!IRIVER!! 15.07.2018 13:24

Niby Anglia wraca bez medalu ale oni chyba z tego wyniku są mega zadowoleni. Niejednokrotnie jechali z lepszym składem i większymi nadziejami a konczylo się 1/8. Pamiętajmy, że to jeden z najmłodszych zespołów i za 2/4 lata mogą być głównym faworytem turnieju.
Cieszy, że 2 z 3 miejsc na podium zajmą czarne konie. Ultra zdolne pokolenie Belgow i Chorwatów, które od paru turniejów było typowane do czwórki, a które gdzieś po drodze gubiła presja i nawał indywidualności. Teraz wszystko zagrało i efektem są medale.

Trzymam kciuki za Chorwatów, serce mówi Chorwacja ale rozum że jednak uda się Francji.

mitmichael 15.07.2018 18:34

Faworyt (moim zdaniem) calego turnieju Brazylia odpadla w cwiercfinale, kolejny z faworytow i mistrz swiata Niemcy odpadli w 1/8, Mistrzowie Europy odpadli w 1/8 ale moim faworyci Francuzi nie zawiedli i rowno po 20 latach po raz drugi w historii zostali najlepsza druzyna globu. Duza sprawa dla Deschampa 20 lat temu Mistrzem jako pilkarz, 20 lat pozniej Mistrzem jako trener. Byly mistrzostwa i nie ma mistrzow, dla nas koszmarne, inni doszli tam gdzie sie nie spodziewali dojsc jak Chorwacja. A za 2 miesiace startuje liga narodow wiec dlugo na mecze reprezentacyjne nie trzeba bedzie czekac.

wiesniak842 15.07.2018 19:11

Szkoda Chorwatow ale byli za slabi i tyle. Nie ma co doszukiwac sie drugiego dna. Prawda jest taka, ze polfinal Francja-Belgia byl takim przedwczesnym finalem. Druga strona drabinki to w sumie smiech - Anglia, Szwecja, Rosja, Szwajcaria, Dania, slaba Hiszpania. Szkoda mi tez Kolumbii przez fakt, ze James nie mogl zagrac przeciwko angolom. Mysle, ze z nim w skladzie daliby rade dojsc moze i do finalu, kto wie. Ogolnie nudne te mistrzostwa jak cholera. Poziom tez slaby. Dogrywki, bramki bo bledach, stale fragmenty i karne. Nuuuuuuda. Z drugiej strony nie ma sie co dziwic bo nie ma obecnie zadnej mocnej reprezentacji, cos na wzor Francuzow 98, Brazylii 02. Do tego slabe Wlochy, Holandia, Hiszpania czy Niemcy. Cos sie konczy, cos sie zaczyna. Na pewno Francuzi wygrali te mistrzostwa zasluzenie i to nie podlega zadnym watpliwosciom. Jako jedyni byli w stanie wykorzystac swoj potencjal. Do bolu. Jeszcze ten krol strzelcow - 6 bramek, 3 karne, dwa rykoszety. Padaka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl