![]() |
Te "Crivellary czy Jankowskie" robili takie same wyniki jak zaciąg Junco/Kiko/Carillo.
Nowym trenerem musi zostać Sobolewski z kimś poważnym do pomocy (wielki szacunek panie Kmiecik, ale pan ma raczej podobny status jak w Legii Brychczy) |
Ja bym Dukata dał na pierwszego trenera. Chłop ogarnia prezesowanie to ogarnie i treningi!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Podobno Bartoszek blisko
|
Cytat:
A żeby nie było, że nie w temacie: Kazik wraca, mistrz TIKI TAKI na własnej połowie! O umiejętnościach trenerskich adekwatnych do pensji... |
Cytat:
|
Skończcie te prywantne podjazdy...ile wy macie lat?
|
Zostawcie Ogryzka z tym gościem się nie da dyskutować bo on jest wyczulony na wszelaką krytykę zarządu, bym powiedział najwierniejszy fan ich :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Jaki Pan, taki kram! Bardzo ładnie ktoś skwitował naszego vice :) |
Sądziłem, ze cyrk ze zwalnianiem trenerów co pół roku po odejściu TF mamy za sobą, ale TS widać dba, aby tradycja w narodzie nie zaginęła. Doprawdy niepojęte jak można robić przymiarki do trenera od roku i zwalniać go po najlepszej rundzie wiosennej od 2015 roku. Jak teraz inwestorzy/sponsorzy będą chcieli wykładać swoje pieniądze kiedy klub odwala takie cyrki?
Kto nowym trenerem po Carillo? Żaden szanujący się trener, więc Sobolewski dostaje szanse na prowadzenie zespołu, albo przestać bawić się w ten cyrk. |
Dobrze że karnetu nie kupiłem bo to jest circus 25 lat chodzę na mecze ale ten Zarzad to amatorka
|
Cytat:
10znaków |
No rzeczywiście dobrze, że karnetu nie kupiłeś. Wiadomo - im mniejsze wpływy, tym profesjonalizm większy. Nie kupujcie więc karnetów, bo amatorka nigdy się nie skończy!
Panie PhantomRanger - trener nie został zwolniony. |
Ale cyrk ja .......e. Teraz to tylko jeszcze Chinczyka i Eskimosa nam brakuje i będzie komplet. W zarządzie powariowali, i nie mam pojęcia czy to da się leczyć czy jak? Może jakaś "biala niedziela"?
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do Sobolewskiego to również nie widzę innej możliwości. Zwolnił Carrillo, niech Radek i zarząd udowodnią, że była to słuszna decyzja. Za żadnego trenera jeszcze tak mocno kciuków nie trzymałem, ale nie potrafię sobie wyobrazić, że powalczymy o coś więcej niż utrzymanie. |
Cytat:
To nie tak, że bronię czy tęsknię za Hiszpanem. Nie liczę na puchary, mistrzostwo itd bo to nam nie grozi przez najbliższe parę lat. Oczekuję tylko jakiejś wizji ( dobrej/ złej/ takiej sobie) która będzie konsekwentnie realizowana. Alee: 1) zatrudniamy parodystę Hiszpana opcję zastępcza w oczekiwaniu na wymarzonego Hiszpana właściwego. 2) Hiszpan Zastępca Parodysta okazuje się parodystą 3) Zatrudniamy Hiszpana właściwego z pełną ( jak sądzę ) świadomością że raczej ma trudny charakter 4) Hiszpan z trudnym charakterem okazuje się mieć ... uwaga .... TRUDNY CHARAKTER i nie akceptuje koło siebie innego trudnego charakteru 5) hmmmm- no to robimy wszystko żeby poszedł w ch... ( bo ma trudny charakter!!!) 6) zatrudniamy kolejnego parodystę ( sorry Kazek ale mówimy o karierze trenerskiej) lub też innego ogórka w stylu Bartoszka i innego Jopa 7) do parodysty Małecki mówi per " ty ch.." z ogórkiem nie rozmawia 8) zwalniamy w/w zatrudniamy gościa z jajami ale też trudnym charakterem 8) Gość z trudnym charakterem okazuje się mieć trudny charakter 10 i tak k.... na okrągło...... Sorry może jestem piknikiem ( od 25 lat) ale kuwa ja już nie mam argumentów jak znajomi się ze mnie śmieją że idę na mecz zamiast: iść coś zjeść/wypić do knajpy, dupczyć żonę kochankę, koleżankę żony czy kochanki czy ch wie którą, iść z synem na rower czy rolki itd.... PS Pewnie znów kupię ten zjebany karnet ale zaczyna się "przelewać" ... |
Ja już od dawna mówiłem że ten zarząd Sarapata-Dukat (szczególnie ten drugi) jest nie do życia. Oni mają taką mentalność że myślą że to przed nimi się każdy spłaszczy, że ma być tak jak oni powiedzą a kompromisów chyba nie uznają wogóle, , jeśli to prawda że robotę dyrektora sportowego proponuja Głowackiemu, który nie ma o niej żadnego pojęcia, bo nawet nie był skautem, a co dopiero dyrektorem sportowym to świadczy o nich brak profesjonalizmu, trzeba działać nie tylko sercem czego im nie można zarzucić ale też rozumem.
|
Nie wiem co wy pie.rdolicie o tym utrzymaniu co sezon. Oprocz jednej gownianej rundy przy wybitnym starcie Wdowczyka nie bylo jakiejs sytuacji gdzie nam spadek grozil, luzu kolejny sezon bez wiekszych emocji.
|
Uwielbiam Sobolewskiego jako piłkarza, mój ulubiony polski defensywny pomocnik w historii mojego oglądania piłki nożnej (jak i w czołówce na pewno w ogóle światowych), ale... zawsze miałem wrażenie, że ma marne zdolności przywódcze, że raczej skryty człowiek zajebiście wykonujący swoją pracę, ale na kapitana czy tym bardziej trenera średnio się nadaje.
NIE ZNAM CHŁOPA PRYWATNIE. Obym się mylił i mógł to kiedyś odszczekać. |
Cytat:
Mielcarski tez nie mial pojecia o pracy dyrektora sportowego...a sprowadzil Dana Petrescu I Kube Blaszczykowskiego ;) |
Cytat:
Póki jest Dukat i inni amatorzy to się właśnie amatorka nie skończy. Też nie kupuję karnetu póki jest ten zarząd. Wolę już dać na szczytny cel niż pompować kasę w amatorów, którzy szastają pieniędzmi na prawo i lewo, bez żadnego pomysłu. Żeby był profesjonalizm to muszą być profesjonaliści, a amatorzy niech wracają do sprzedawania bułek i pilnowania parkingów, bo do tego się nadają. |
Będzie Smuda-Sobolewski :)
|
Cytat:
Nie kupują karnetów, obrażone dziewczynki... |
Ile tych "szczytnych celów" wsparłeś? :lol: Bo rozumiem, że Wisła nie jest dla ciebie jednym z nich.
Typowe .......enie potłuczonego forumowicza. Nie chcesz, to nie chodź na Wisłę. Skoro taki z ciebie kibic, że przeszkadza ci we wspieraniu "ukochanego" klubu jedna czy druga osoba, to nikt po tobie płakał nie będzie. Kto będzie nowym trenerem - nie wiem, ale nie ma to żadnego znaczenia w kontekście zakupu karnetu. To jest obowiązek każdego szanującego się kibica. |
Cytat:
|
Nie wiem w ogóle co ludziom daje chwalenie się tym, że nie kupią karnetu, To buduje ego?
Nie kupujesz i zniechęcasz innych do zakupu - szczytna postawa Wiślaka. Pewnie po raz 150 powtórzę: mamy Zarząd kibiców którzy uczą się prowadzenia klubu. Nie robili tego wcześniej (eureka!) i należy im wybaczyć błędy. Nie myli się tylko ten który nic nie robi. Mieliśmy już super pro menagera z zagranicznego korpo pana Gaszyńskiego i proszę o przypomnienie jego sukcesów. |
Nie kupują karnetów i zadowolenie. Walczą tak z amatorką w klubie :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl