Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto nowym trenerem po Carrillo ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9965)

fansorina 12.06.2018 19:22

Te "Crivellary czy Jankowskie" robili takie same wyniki jak zaciąg Junco/Kiko/Carillo.
Nowym trenerem musi zostać Sobolewski z kimś poważnym do pomocy (wielki szacunek panie Kmiecik, ale pan ma raczej podobny status jak w Legii Brychczy)

lucas8 12.06.2018 19:26

Ja bym Dukata dał na pierwszego trenera. Chłop ogarnia prezesowanie to ogarnie i treningi!

Ogryzek 12.06.2018 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucas8 (Post 1504191)
Ja bym Dukata dał na pierwszego trenera. Chłop ogarnia prezesowanie to ogarnie i treningi!

A ja z ciebie zrobiłbym pachołka na treningu. Chyba się nadasz.

emailowiec 12.06.2018 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1504183)
Kiedy się k***a skończy ta karuzela?

Nie ma co się oszukiwać. Nigdy.

sedonh 12.06.2018 19:30

Podobno Bartoszek blisko

cudlaty 12.06.2018 19:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1504098)
Moskal-Sobol-Kmiecik trenerami, Głowa dyrektorem sportowym... :D :D :D jeszcze niech Brozia zrobią głównym fizjoterapeutą, a Boguskiego kierownikiem drużyny i leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecimy prosto do 1 ligi.....

Ile ci amatorzy z TSu dali radę oganiać Wisłę? Rok? I tak długo. Miały być puchary, a będzie tylko gorzej.

Brawo zarząd! Wracajcie do obowiązków, które was, kuhwa, nie przerastają...

ty nawet człowieku nie wiesz ilu ludziom sie tu teraz naraziłeś! Zaraz sie przekonasz... START!

A żeby nie było, że nie w temacie: Kazik wraca, mistrz TIKI TAKI na własnej połowie! O umiejętnościach trenerskich adekwatnych do pensji...

Ogryzek 12.06.2018 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sedonh (Post 1504194)
a ja bym Ciebie dał na wieszak na garnitury zarządu, chyba się nadasz

Podobno Bartoszek blisko

A ty na co się nadasz? Chyba do niczego jesteś.

Mar85 12.06.2018 19:34

Skończcie te prywantne podjazdy...ile wy macie lat?

Qadou 12.06.2018 19:40

Zostawcie Ogryzka z tym gościem się nie da dyskutować bo on jest wyczulony na wszelaką krytykę zarządu, bym powiedział najwierniejszy fan ich :D

Markus 12.06.2018 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1504169)
@Markus
Markus, z całym szacunkiem, podaj swoje propozycje dostępnych trenerów na rynku. Ja im nie zazdroszczę wyboru, bo idealnego nie znajdą.

Kto mówi, że muszą to być marni i już skompromitowani brakiem wyników i osiągnięć trenerzy z polskiego rynku? Za Junco nigdy nie byliśmy na nich skazani.

lucas8 12.06.2018 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1504192)
A ja z ciebie zrobiłbym pachołka na treningu. Chyba się nadasz.

O chłopie, widzę trzymasz mocny poziom :D

Jaki Pan, taki kram! Bardzo ładnie ktoś skwitował naszego vice :)

PhantomRanger 12.06.2018 19:50

Sądziłem, ze cyrk ze zwalnianiem trenerów co pół roku po odejściu TF mamy za sobą, ale TS widać dba, aby tradycja w narodzie nie zaginęła. Doprawdy niepojęte jak można robić przymiarki do trenera od roku i zwalniać go po najlepszej rundzie wiosennej od 2015 roku. Jak teraz inwestorzy/sponsorzy będą chcieli wykładać swoje pieniądze kiedy klub odwala takie cyrki?

Kto nowym trenerem po Carillo? Żaden szanujący się trener, więc Sobolewski dostaje szanse na prowadzenie zespołu, albo przestać bawić się w ten cyrk.

Gin 12.06.2018 19:59

Dobrze że karnetu nie kupiłem bo to jest circus 25 lat chodzę na mecze ale ten Zarzad to amatorka

sedonh 12.06.2018 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gin (Post 1504203)
Dobrze że karnetu nie kupiłem bo to jest circus 25 lat chodzę na mecze ale ten Zarzad to amatorka

Szanuje

10znaków

serek.c2 12.06.2018 20:09

No rzeczywiście dobrze, że karnetu nie kupiłeś. Wiadomo - im mniejsze wpływy, tym profesjonalizm większy. Nie kupujcie więc karnetów, bo amatorka nigdy się nie skończy!

Panie PhantomRanger - trener nie został zwolniony.

PAWEŁ 12.06.2018 20:10

Ale cyrk ja .......e. Teraz to tylko jeszcze Chinczyka i Eskimosa nam brakuje i będzie komplet. W zarządzie powariowali, i nie mam pojęcia czy to da się leczyć czy jak? Może jakaś "biala niedziela"?

Dariook 12.06.2018 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gin (Post 1504203)
Dobrze że karnetu nie kupiłem bo to jest circus 25 lat chodzę na mecze ale ten Zarzad to amatorka

Upadles na ten sam poziom. Smutne.

ashkeczup 12.06.2018 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1504190)
Te "Crivellary czy Jankowskie" robili takie same wyniki jak zaciąg Junco/Kiko/Carillo.
Nowym trenerem musi zostać Sobolewski z kimś poważnym do pomocy (wielki szacunek panie Kmiecik, ale pan ma raczej podobny status jak w Legii Brychczy)

Carrillo to jeszcze nikogo nie zaciągnął, no, może oprócz Mitrovicia.


Co do Sobolewskiego to również nie widzę innej możliwości. Zwolnił Carrillo, niech Radek i zarząd udowodnią, że była to słuszna decyzja. Za żadnego trenera jeszcze tak mocno kciuków nie trzymałem, ale nie potrafię sobie wyobrazić, że powalczymy o coś więcej niż utrzymanie.

rafkur 12.06.2018 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gin (Post 1504203)
Dobrze że karnetu nie kupiłem bo to jest circus 25 lat chodzę na mecze ale ten Zarzad to amatorka

Właśnie dokładnie to samo pomyślałem. To jeżeli się zdarzy będzie pierwszy raz od czasu jak wprowadzili karnety.
To nie tak, że bronię czy tęsknię za Hiszpanem. Nie liczę na puchary, mistrzostwo itd bo to nam nie grozi przez najbliższe parę lat. Oczekuję tylko jakiejś wizji ( dobrej/ złej/ takiej sobie) która będzie konsekwentnie realizowana.

Alee:

1) zatrudniamy parodystę Hiszpana opcję zastępcza w oczekiwaniu na wymarzonego Hiszpana właściwego.
2) Hiszpan Zastępca Parodysta okazuje się parodystą
3) Zatrudniamy Hiszpana właściwego z pełną ( jak sądzę ) świadomością że raczej ma trudny charakter
4) Hiszpan z trudnym charakterem okazuje się mieć ... uwaga .... TRUDNY CHARAKTER i nie akceptuje koło siebie innego trudnego charakteru
5) hmmmm- no to robimy wszystko żeby poszedł w ch... ( bo ma trudny charakter!!!)
6) zatrudniamy kolejnego parodystę ( sorry Kazek ale mówimy o karierze trenerskiej) lub też innego ogórka w stylu Bartoszka i innego Jopa
7) do parodysty Małecki mówi per " ty ch.." z ogórkiem nie rozmawia
8) zwalniamy w/w zatrudniamy gościa z jajami ale też trudnym charakterem
8) Gość z trudnym charakterem okazuje się mieć trudny charakter
10 i tak k.... na okrągło......

Sorry może jestem piknikiem ( od 25 lat) ale kuwa ja już nie mam argumentów jak znajomi się ze mnie śmieją że idę na mecz zamiast: iść coś zjeść/wypić do knajpy, dupczyć żonę kochankę, koleżankę żony czy kochanki czy ch wie którą, iść z synem na rower czy rolki itd....

PS Pewnie znów kupię ten zjebany karnet ale zaczyna się "przelewać" ...

Qadou 12.06.2018 20:21

Ja już od dawna mówiłem że ten zarząd Sarapata-Dukat (szczególnie ten drugi) jest nie do życia. Oni mają taką mentalność że myślą że to przed nimi się każdy spłaszczy, że ma być tak jak oni powiedzą a kompromisów chyba nie uznają wogóle, , jeśli to prawda że robotę dyrektora sportowego proponuja Głowackiemu, który nie ma o niej żadnego pojęcia, bo nawet nie był skautem, a co dopiero dyrektorem sportowym to świadczy o nich brak profesjonalizmu, trzeba działać nie tylko sercem czego im nie można zarzucić ale też rozumem.

bob85 12.06.2018 20:22

Nie wiem co wy pie.rdolicie o tym utrzymaniu co sezon. Oprocz jednej gownianej rundy przy wybitnym starcie Wdowczyka nie bylo jakiejs sytuacji gdzie nam spadek grozil, luzu kolejny sezon bez wiekszych emocji.

guardian_angel 12.06.2018 20:24

Uwielbiam Sobolewskiego jako piłkarza, mój ulubiony polski defensywny pomocnik w historii mojego oglądania piłki nożnej (jak i w czołówce na pewno w ogóle światowych), ale... zawsze miałem wrażenie, że ma marne zdolności przywódcze, że raczej skryty człowiek zajebiście wykonujący swoją pracę, ale na kapitana czy tym bardziej trenera średnio się nadaje.

NIE ZNAM CHŁOPA PRYWATNIE. Obym się mylił i mógł to kiedyś odszczekać.

Dariook 12.06.2018 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Qadou (Post 1504213)
Ja już od dawna mówiłem że ten zarząd Sarapata-Dukat (szczególnie ten drugi) jest nie do życia. Oni mają taką mentalność że myślą że to przed nimi się każdy spłaszczy, że ma być tak jak oni powiedzą a kompromisów chyba nie uznają wogóle, , jeśli to prawda że robotę dyrektora sportowego proponuja Głowackiemu nie ma o niej żadnego pojęcia, bo nawet nie był skautem, a co dopiero dyrektorem sportowym to świadczy o nich brak profesjonalizmu, trzeba działać nie tylko sercem czego im nie można zarzucić ale też rozumem.




Mielcarski tez nie mial pojecia o pracy dyrektora sportowego...a sprowadzil Dana Petrescu I Kube Blaszczykowskiego ;)

Hives4 12.06.2018 20:49

Cytat:

No rzeczywiście dobrze, że karnetu nie kupiłeś. Wiadomo - im mniejsze wpływy, tym profesjonalizm większy. Nie kupujcie więc karnetów, bo amatorka nigdy się nie skończy!

Póki jest Dukat i inni amatorzy to się właśnie amatorka nie skończy. Też nie kupuję karnetu póki jest ten zarząd. Wolę już dać na szczytny cel niż pompować kasę w amatorów, którzy szastają pieniędzmi na prawo i lewo, bez żadnego pomysłu. Żeby był profesjonalizm to muszą być profesjonaliści, a amatorzy niech wracają do sprzedawania bułek i pilnowania parkingów, bo do tego się nadają.

leszekpw 12.06.2018 20:53

Będzie Smuda-Sobolewski :)

serek.c2 12.06.2018 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1504219)
Póki jest Dukat i inni amatorzy to się właśnie amatorka nie skończy. Też nie kupuję karnetu póki jest ten zarząd. Wolę już dać na szczytny cel niż pompować kasę w amatorów, którzy szastają pieniędzmi na prawo i lewo, bez żadnego pomysłu. Żeby był profesjonalizm to muszą być profesjonaliści, a amatorzy niech wracają do sprzedawania bułek i pilnowania parkingów, bo do tego się nadają.

Kup w końcu klub, pokaż jak się steruje klubem, wprowadź go na wyższy poziom mądralo! Nie stać Cię gołodupcu? To zamilcz i daj działać ludziom, którzy może i nie mają kompetencji, ale tylko Oni ten klub zdecydowali się przejąć i ratować.

Nie kupują karnetów, obrażone dziewczynki...

wściekłe pięści węża 12.06.2018 20:56

Ile tych "szczytnych celów" wsparłeś? :lol: Bo rozumiem, że Wisła nie jest dla ciebie jednym z nich.



Typowe .......enie potłuczonego forumowicza. Nie chcesz, to nie chodź na Wisłę. Skoro taki z ciebie kibic, że przeszkadza ci we wspieraniu "ukochanego" klubu jedna czy druga osoba, to nikt po tobie płakał nie będzie.


Kto będzie nowym trenerem - nie wiem, ale nie ma to żadnego znaczenia w kontekście zakupu karnetu. To jest obowiązek każdego szanującego się kibica.

leszekpw 12.06.2018 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1504219)
Póki jest Dukat i inni amatorzy to się właśnie amatorka nie skończy. Też nie kupuję karnetu póki jest ten zarząd. Wolę już dać na szczytny cel niż pompować kasę w amatorów, którzy szastają pieniędzmi na prawo i lewo, bez żadnego pomysłu. Żeby był profesjonalizm to muszą być profesjonaliści, a amatorzy niech wracają do sprzedawania bułek i pilnowania parkingów, bo do tego się nadają.

1906% poparcia dla tej wypowiedzi

Karherop 12.06.2018 20:59

Nie wiem w ogóle co ludziom daje chwalenie się tym, że nie kupią karnetu, To buduje ego?

Nie kupujesz i zniechęcasz innych do zakupu - szczytna postawa Wiślaka.
Pewnie po raz 150 powtórzę: mamy Zarząd kibiców którzy uczą się prowadzenia klubu. Nie robili tego wcześniej (eureka!) i należy im wybaczyć błędy. Nie myli się tylko ten który nic nie robi.



Mieliśmy już super pro menagera z zagranicznego korpo pana Gaszyńskiego i proszę o przypomnienie jego sukcesów.

serek.c2 12.06.2018 21:01

Nie kupują karnetów i zadowolenie. Walczą tak z amatorką w klubie :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl