![]() |
|
Głowa , Broziu dzięki za wszystko.
|
Piękny wywiad!
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ycia,13172860/ |
Chyba wszystko zostało już powiedziane. Bóg (opatrzność, czy w co kto wierzy) nagradził Pawła za lata godnej postawy. Niesamowity scenariusz i kolejne wspomnienie do kolekcji tych, które towarzyszyć będą mi aż do śmierci.
Panowie, jesteście wielcy. Wielkie dzięki za wszystko i do zobaczenia przy R22! |
Cytując Arka, naszą Legendę: "Dla Wisły warto się poświęcać"!!!
|
Niesamowite wzruszenie ,takie chwile są niezapomniane.
Prawdziwe legendy klubu . |
Piękne zakończenie! Gol Pawła w ostatniej minucie w meczu z Amicą - fantastyczne :)
Dziękuję Panowie za grę przez lata w Wiśle! Dzięki Paweł i Arek |
Piękniejszego zakończenia przygody z Wisłą, Paweł Brożek nie mógł sobie wymarzyć[ chociaż może nam dać awans do pucharów]. Nawet hattrick nie smakuje tak jak bramka w ostatniej minucie. Szkoda, że Arek był kontuzjowany. W każdym razie Panowie, dziękuję za te lata gry w Wiśle Kraków i powodzenia.
|
kto wie ? może Brożek ukąsi jeszcze w Zabrzu ? oby :D
|
Broziu & Glowa SZACUNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Spotkanie z Arkiem i Pawłem:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl