Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Paweł Brożek, Arkadiusz Głowacki - dziękujemy, wspominamy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9955)

Marcinnno 14.05.2018 07:47

Jak ktoś ma jakieś filmy, to wrzucajcie!

https://www.youtube.com/watch?v=MwAFiQKrq0M

tumik 14.05.2018 08:05

Głowa , Broziu dzięki za wszystko.

Wieczysta 14.05.2018 08:05

Piękny wywiad!
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ycia,13172860/

wściekłe pięści węża 14.05.2018 08:14

Chyba wszystko zostało już powiedziane. Bóg (opatrzność, czy w co kto wierzy) nagradził Pawła za lata godnej postawy. Niesamowity scenariusz i kolejne wspomnienie do kolekcji tych, które towarzyszyć będą mi aż do śmierci.

Panowie, jesteście wielcy. Wielkie dzięki za wszystko i do zobaczenia przy R22!

regan 14.05.2018 09:12

Cytując Arka, naszą Legendę: "Dla Wisły warto się poświęcać"!!!

kristos 14.05.2018 10:05

Niesamowite wzruszenie ,takie chwile są niezapomniane.
Prawdziwe legendy klubu .

Ogryzek 14.05.2018 10:23

Piękne zakończenie! Gol Pawła w ostatniej minucie w meczu z Amicą - fantastyczne :)


Dziękuję Panowie za grę przez lata w Wiśle!

Dzięki Paweł i Arek

PhantomRanger 14.05.2018 11:06

Piękniejszego zakończenia przygody z Wisłą, Paweł Brożek nie mógł sobie wymarzyć[ chociaż może nam dać awans do pucharów]. Nawet hattrick nie smakuje tak jak bramka w ostatniej minucie. Szkoda, że Arek był kontuzjowany. W każdym razie Panowie, dziękuję za te lata gry w Wiśle Kraków i powodzenia.

tomasz_19 14.05.2018 11:36

kto wie ? może Brożek ukąsi jeszcze w Zabrzu ? oby :D

ricenb 14.05.2018 21:25

Broziu & Glowa SZACUNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brozinho_23 14.05.2018 22:23

Spotkanie z Arkiem i Pawłem:

Cytat:

Na spotkanie z Arkiem i Pawłem zapraszamy w czwartek (17.05) o godz. 18.00 do restauracji "U Wiślaków".
Będziecie mieć okazję zadać naszym legendom pytanie, zrobić sobie zdjęcie czy otrzymać autograf. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
źródło: SKWK


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl