![]() |
Mam nadzieję, że przed nowym sezonem uda się poprawić chociaż trochę dynamikę u Mitrovicia... swoje lata ma, ale jakby udało się coś z niego jeszcze fizycznie wycisnąć...
Nasze "skrzydła" na przyszły sezon: Halilovic, Wojtkowski, Imaz, Boguski, Suljic. Do tego dogrywający Mitrovic, zapieprzający za wszystkich Llonch i ogarnięty Basha (oby był zdrowy). Obronę mamy stabilną i solidną. Jeżeli uda się dograć odpowiedniego napastnika to przyszły sezon zapowiada się bardzo obiecująco. |
sandomingo:
Cytat:
https://www.flashscore.pl/mecz/EL5Cf...ystyki-meczu;0 Normalnie nie podpieram się statystykami, ale strzały na bramkę rzuty rożne o czymś świadczą. Dodatkowo należy dodać, że jeździli na tyłkach nawet po stracie 2-giej bramki. |
Cytat:
|
Cytat:
|
No to właśnie my chyba nie zmusiliśmy Zagłębia do takiej gry, żeby nam najmniej zagrażała. Bynajmniej ja do 2:0 cały czas trząsłem tyłkiem.
|
@Barti
z tyhc 12 rzutów rożnych 5 było wykonywanych w ciągu bodajże 3-4 minut w II połowie. Liczba strzałów na bramkę wyrównana, a w celnych zdecydowanie lepsza Wisła..... |
Trochę śmieszne jest to mówienie o dominacji Zagłębia kiedy ich przewaga w posiadaniu piłki i łatwość w przesuwaniu na naszą połowę wynikała ewidentnie z naszej taktyki. Po prostu ich wpuszczaliśmy. Rozgrywanie od 40 metra i stwarzanie sytuacji już im tak świetnie nie wychodziło bo właśnie w tej strefie mieliśmy odbierać piłki i wyprowadzać szybkie ataki.
|
Pisanie o totalnej dominacji Zagłębia w całym meczu oczywiście jest na wyrost, ale nikt nie wmówi mi, że mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Były momenty, że Zagłębie na nas siedziało i nie wynikało to wcale z naszej taktyki, takie moje zdanie i przy nim zostaję.
|
No, ale przecież my mieliśmy w pip więcej sytuacji dogodnych niż oni. Grali sobie grali i nic z tego nie wynikało. Przypominali mi nas z pewnego niedawnego okresu.
|
Ma ktoś link do sytuacji z kartką Carlitosa ?
|
Będę trzymał kciuki za Wojtkowskiego w przyszłym sezonie, bo na jesieni wydawało mi się, że będą z niego ludzie i bardzo go polubiłem. Mam nadzieję, że trener da mu trochę pograć.
|
Gołym okiem widac ze Wojtkowski ma u Carrillo bardzo wysokie notowania. Drugi raz ledwo co wyzdrowial, a juz Carrillo na niego stawia (na razie z ławki). Mocno odskoczyl Kolarowi, Kostalowi, Małeckiemu że o Balaniuku nie wspomnę.
|
Cytat:
edytka: Sprawdziłęm i pomimo wielu samolubnych decyzji Carlitosa, jest on nie tylko najlepszym strzelcem, ale też asystentem (7 asyst) także co tu dużo pisać, jemu wolno w tym sezonie wszystko i zagrywa jak chce :) Cytat:
|
W niedzielę być może przekonamy się jak to będzie wyglądać bez zakiwującego na śmierć rywali Carlitosa. Być może bo na jego pozycji może zagrać Imaz, który też to potrafi. Jeśli natomiast zagra typowy target man - Odrasek to może to wyglądać całkowicie inaczej.
|
Przecież my ich wczoraj zjedliśmy, albo bardziej Nasz trener.
Klepali sobie i "dominowali" na boisku, serio? I taka super poukładana drużyna nie potrafiła przez cały meczi zmienić swojego ustawienia tylko każda Nasz groźna akcja wyglądała praktycznie tak samo: przechwyt, rajd środkiem boiska z wygranym pojedynkiem 1v1, rozrzut na skrzydło do świetnie wchodzącego zawodnika i teraz albo strzał (pierwsza i druga bramka) lub dogranie do wbiegających w pole karne (druga i trzecia bramka) - już nie wspominam ile z tego było groźnych sytuacji na początku drugiej połowy - przecież tam powinno być z 3:0 już w 70 minucie chyba. Wojtowski świetnie rozgrywa takie piłki, natomiast Halilović jak się już rozpędzie to drybluje jak Carlitos - karny w Warszawie i kilka innych świetnych akcji. |
Cytat:
|
Cytat:
Jego podania, wrzutki w pole karne na wchodzących kolegów, nie po ziemi, ale ponad głowami obrońców były zupełnie niespodziewane. Obrońca czaił się, żeby przeciąć podanie idące po murawie, którego się spodziewał, a tu dostawał lobika za kołnierz. Majsersztyk. |
Cytat:
|
mało się pisało o nowym nabytku naszego najbliższego rywala , a rozegrał na odchodnym świetne spotkanie , a asysta do Boguskiego majstersztyk
|
Cytat:
No i a propos Lloncha. On i Arsenic to .......one maszyny. Maszyny. |
Widze,że siurki mocno w górze macie...
Ochłońcie troche. Już Mitro powinien byc na przyszly sezon lol, Carillo geniusz taktyczny lol Cywka... LUDZIE!!! to samo było po meczu w warszawie, a w Krk dostaliscie plaskacza od amiki i pisaliscie na odwrót!! Cywka+Mitrovic nie nadaja sie w parze na srodek, dzis wyszlo, w 15 innych meczach NIE! Mitro>>Cywka zawsze to pisałem, co nie zmienia faktu, że być może jest słabszy od Pereza. NIE dla takich zawodników w Wiśle jak: URYGA, MITROVIC, CYWKA - bylejakość, marazm, ALIBI ! EDIT: aha z jednym sie zgadzam - z Wojtkowskim, ale on dawno pokazał, ze ma POTENCJAŁ w odróżnieniu od Halilovica, ktory nic poza w miare szybkim zabraniem sie z pilka nie potrafi. |
No tak, ale Kamil jeszcze jest młody. Ma ogromną szansę się rozwinąć jak będą go omijały kontuzje. A propos - ma umowę do czerwca 2020 roku czyli jeszcze 2 lata.
Mam nadzieję, że zostaną one dobrze wykorzystane i przez Kamila i przez Wisłę. |
Cytat:
Fakt, też jestem za tym, żeby ściągać tylko Kroosa, Modricia i Coutinho! Może urządzimy jakiś protest albo bojkot? Co ty na to, sieroto po Cupiale? |
Cytat:
|
Cytat:
No widocznie orzeszek ci wystarcza do obsługi klawiatury :D Mitrovic - co najmniej top 3 w meczu z Zagłębiem, mający motywację - gra dla trenera i pasuje do jego taktyki, na tę chwilę zawodnik w sam raz do szerokiego składu Wisły, a może się jeszcze rozkręci Cywka: http://zachodnydotablicy.blox.pl/201...sza-Cywke.html Cytat:
Uryga - jakimś cudem wskoczył w Płocku na poziom solidnego ligowca, w ostatnich meczach nastukał już 4 bramki No, ale rozumiem, że według twojego orzeszka powinniśmy mieć 11 Stiliców :D Wyślij CV ze swoimi zapisami w Football Managerze, może akurat okażesz się zbawcą klubu :D |
A ile miał Cywka kluczowych "podań" lub strat otwierających rywalom autostradę do naszej bramki? :) Jeżeli ktoś nie widzi słabości tego grajka, którego umiejętności kończą się na dobrym przygotowaniu fizycznym, to... :|
|
Cytat:
A od kiedy w ekstraklapie grają gracze bez wad? Albo u nas? Każdy gracz ma zalety i wady, a cała sztuka polega na tym, by tak go ustawić na boisku, by wykorzystać zalety i minimalizować błędy wynikające z wad. Cywkę pochopnie odpuściliśmy. Kadra ma mieć 23 zawodników, a on z uniwersalnością, przygotowaniem fizycznym, brakiem narzekania na brak gry, polskim obywatelstwem i wymienionymi we wcześniejszym poście zaletami byłby cennym graczem w szerokiej kadrze. Nie bez przyczyny gra regularnie u Carillo i na bank zagra z Amicą mimo podpisania z nimi kontraktu. Jak Junco ma kogoś lepszego na jego miejsce to super, a jak przyjdzie na jego miejsce niewypał to jednak będzie szkoda ;) |
Cytat:
Własnie wygraliśmy 3 mecz z rzędu, co się w tym sezonie jeszcze nie zdarzyło. I to każdy w top8 ;) Jagiellonia (w) 1-0 Korona (w) 3-0 Zagłębie (d) 3-0 z czego tylko z Jagiellonią po farcie. Coś ewidentnie zaskoczyło. Zawodnicy wykręcają rewelacyjne wyniki (za weszlo). Kiedy się nie cieszyć jeśli nie teraz? |
Cytat:
Cytat:
WCZORAJ Mitrovic zagral przyzwoicie: MITRO nastepny sezon jako uzupelnienie moze byc :haha: W skrajności w skrajność, zobaczymy co napiszecie po amice. A pozniej chlopak z orzeszkiem wysyla mi jakis skopiowany tekst, ze amika nie glupia i bierze plejmejkera niczym samego Tomasa Irsaka... Bez wzgledu na to co pokarze w lechu, byc moze bedzie najlepszy, ale u nas pokazal bylejakosc, marazm, gre na alibi i nic tego nie zmieni. To, że mamy problemy finansowe nie oznacza, że nie mozemy miec wiekszych aspiracji niz 8 miejsce, liga jest tak wyrownana i beznadziejna, ze każdy ma prawo oczekiwać więcej niż marazm i żałość. |
Cytat:
Więc może skończ pi...ć, bo to jednak zawodnik Wisły. Jak gra dobrze to należy go chwalić, a nie pi...ć głupoty na trybunie. Jak gra źle to się go krytykuje. Na tym polega normalność, a nie na hejcie niezależnie od zagranego meczu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl