Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków godz. 18:00 Stadion Miejski w Białymstoku (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9948)

Wojtas 29.04.2018 19:36

Jak mamy wygrać to zazwyczaj przegrywamy,jak jedziemy po najnizszy wymiar kary to wygrywamy...

nawet 12 zawodnik Jagi czyli Stefanski dał im 10 minut z dupy na wyrównanie,ale i to nie wpadło,choc 4 setki były czyli chytry plan był dobry,tylko Cuesta stał tam gdzie nie powinien :lol:

heoij 29.04.2018 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1499872)
Ps - a Ci dalej o Mitrovic'u <facepalm>

Jeżeli podoba Ci się gra tego człapaka i spowalniacza to współczuję...

Brak Mitrovica w następnym spotkaniu to wzmocnienie Wisły.

PhantomRanger 29.04.2018 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1499871)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net...9d&oe=5B6243E8

Największy plus meczu!

Nareszcie... #MitrovicOut

Na waszym miejscu bym się tak nie cieszył, bo Carrillo gotów zarobić walkowera byle tylko wystawić swojego "kochanka". Carrillo pięknie opowiadający, ze nie brał ślubu z żadnym z piłkarzy, kłamał w żywe oczy, bo jak inaczej nazwać obecność Mitrovicia - którego na 99% przedłużą?

Garret 29.04.2018 19:43

Mitrovic akurat dzisiaj zagrał nie najgorzej, jasne, miał kilka strat, ale i kilka ciekawych, fajnych podań lub ich prób. Zagrał zdecydowanie lepszy mecz niż Carlitos, czy Imaz, a w środku pola gorszy był Cywka.

Rozumiem irytację grą tego zawodnika w innych meczach, ale w tym akurat nie zasłużył na jakąś zmasowaną krytykę.

Fajnie, że wygrali, przerażają mnie natomiast komentarze, na które można się napotkać na innych stronach, w których ludzie są rozczarowani, że Wisła wygrała, bo Legia jest liderem. Henryk Reyman się w grobie przewraca...

KOMINEK 29.04.2018 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bob85 (Post 1499873)
Ja tak się zastanawiam, dlaczego grając takie gówno jak dzisiaj Carlitos nie został on zmieniony gdzieś w 70 min? Czy naprawdę zmiennicy są tak chujo.wi? Szczerze to się cieszę że odejdzie po sezonie bo mimo wszystkich bramek, to jego holowanie piłki, multum strat mnie niebywale wkur.wia, a nie można na jednym zawodniku opierac taktyki. Mecz w zasadzie do zapomnienia, teraz pozostaje walczyć o puchary :D

Też chciałem żeby był zmieniony no ale jeśli moje prośby zostałyby wysłuchane mecz skończyłby się 0:0:>

Hives4 29.04.2018 19:47

Cytat:

Odnośnie zmienników:
- Halilović poprawnie, ale dużo lepiej od Imaza. Widać, ze piłka mu nie przeszkadza. Gdyby kopnął piłkę 1cm wyżej, miałby bramkę.
Zakochaliście się w nim czy co? Mając 100% sytuację nie trafił w piłkę i o mało się nie zabił, a pod koniec meczu mając czystą pozycję uderzył 5 km obok bramki ;)

xanti1906 29.04.2018 19:48

Carlitosowi i Imazowi w ostatnim czasie prawie nic nie wychodzi, aż się prosi sprawdzić Kolara czy Balanyuka. To najbardziej mnie denerwuje, bo Junco mówi, że ta dwójka może odpalić i nie odczujemy braku Carlitosa. Co powie Carrillo we wrześniu?

Cuesta od paru spotkań bardzo pewnie i na stale wysokim poziomie. Może to efekt aklimatyzacji, może wspólna gra z Velezem i Arsenicem, może coś innego. Nie wiem, ale działa i myślę, że na forum skończy się gadka o szukaniu nowego bramkarza.

wiesniak842 29.04.2018 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1499880)

Cuesta od paru spotkań bardzo pewnie i na stale wysokim poziomie. Może to efekt aklimatyzacji, może wspólna gra z Velezem i Arsenicem, może coś innego. Nie wiem, ale działa i myślę, że na forum skończy się gadka o szukaniu nowego bramkarza.

Do pierwszej spoartolonej przez niego bramki;)

FraMat 29.04.2018 19:55

Jak widzę zgadzam si co do oceny drużyny i meczów, od dłuższego czasu z @raindog

Tak samo mogliśmy wygrać pierwszy mecz w tym roku z Jagą - mieliśmy okazję, ale brakowało szczęścia. Zabrakło nam szczęścia tez w meczu z Lechem w Krakowie. Natomiast co do meczu z Legią to po prostu wyszliśmy z nieprzemyślanym ustawieniem.

To pokazuje, że wcale nie odstajemy od aktualnego topu ligi.
Owszem, czasami zagramy kiepsko, ale ogólnie niewielkie zmiany kadrowe są potrzebne, by włączyć się za jakiś czas do walki o najwyższe cele.
I nie jest to żaden hurraoptymizm po wygranym meczu.
Widzę pozytywy i negatywy w tej drużynie.
I wcale nie Mitrovic jest największym minusem.

PhantomRanger 29.04.2018 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1499880)
Carlitosowi i Imazowi w ostatnim czasie prawie nic nie wychodzi, aż się prosi sprawdzić Kolara czy Balanyuka. To najbardziej mnie denerwuje, bo Junco mówi, że ta dwójka może odpalić i nie odczujemy braku Carlitosa. Co powie Carrillo we wrześniu?

Cuesta od paru spotkań bardzo pewnie i na stale wysokim poziomie. Może to efekt aklimatyzacji, może wspólna gra z Velezem i Arsenicem, może coś innego. Nie wiem, ale działa i myślę, że na forum skończy się gadka o szukaniu nowego bramkarza.

To samo co każdy trener, "potrzeba czasu na zgranie". Teraz kiedy ten czas jest najlepszy, my go marnujemy, grając w większości zawodnikami, których na następny sezon już tutaj nie będzie. Później będzie płacz, że nie było kiedy ich sprawdzić.

czaro 29.04.2018 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1499882)
I wcale nie Mitrovic jest największym minusem.

Dziś nie był; zasadniczo jest.

Charlie 29.04.2018 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1499880)
Carlitosowi i Imazowi w ostatnim czasie prawie nic nie wychodzi, aż się prosi sprawdzić Kolara czy Balanyuka. To najbardziej mnie denerwuje, bo Junco mówi, że ta dwójka może odpalić i nie odczujemy braku Carlitosa. Co powie Carrillo we wrześniu? .

Z Carlitosem jest taki "problem", ze nawet grając absolutnie beznadziejnie, może stworzyć zagrożenie po stałym fragmencie.

MaLk 29.04.2018 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1499882)
Owszem, czasami zagramy kiepsko, ale ogólnie niewielkie zmiany kadrowe są potrzebne, by włączyć się za jakiś czas do walki o najwyższe cele.

I byłoby pięknie, fajnie, gdyby nie to, że zmiany tak czy inaczej będą musiały być duże...

FraMat 29.04.2018 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1499886)
I byłoby pięknie, fajnie, gdyby nie to, że zmiany tak czy inaczej będą musiały być duże...

Oby w dobrym kierunku

s1mone 29.04.2018 20:05

Carlitos mnie tak dziś irytował, że głowa mała. Nic mu nie wychodziło. Dopiero po 70 minucie się trochę otrząsnął i dał dwie - trzy dobre piły. Dzięki jednej z nich objęliśmy prowadzenie. W pierwszej połowie wszystko psuł i był głównym hamulcowym naszej gry do przodu. Wiadomo wynik jest dobry, ale gra ofensywna Wisły to była tragedia w tym spotkaniu. Jeśli będący w wybitnie słabej formie Boguski jest naszym wyróżniającym się zawodnikiem to wiedz, że coś się dzieje...

Generalnie słaby mecz. Podobny do tego z Legią, tyle, że tym razem dopisało nam szczęście.

Graczem meczu Cuesta. Świetny występ. I nie mówię o samym karnym. Nawet jeśli zdarzy mu się kiedyś klops po którym stracimy bramkę (tfu!) to i tak jego gra w powietrzu, na przedpolu i nogami sprawia, że będę go dalej uznawał za świetnego fachowca. Powinniśmy z nim negocjować dłuższą umowę. I nie - nie chodzi tylko o ten jeden mecz. Wreszcie trafił nam się dobry bramkarz.

Na plus w tym meczu Boguski, Arsenić, Halilović (mimo kuriozalnego kiksu).

Na minus Cywka i Imaz.

Co do karnego to naciągany, ale po cholerę Wasyl macha tymi łapami w niegroźnej sytuacji, kiedy wie, że jest VAR? Zupełnie tego nie rozumiem.

El'kabat 29.04.2018 20:06

Carlitos to wygląda jakby był już dogadany z kimś i od pewnego czasu odstawiał nogę.

FraMat 29.04.2018 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1499890)
Naszym największym zmartwieniem w tym momencie jest atak. Trudno ocenić potencjał pomocy, skoro wszystkie piłki posyłane do przodu są głupio tracone. Nie przez kłopoty z ustawieniem, co przez zwykłe problemy z przyjęciem, niepotrzebną kiwkę itp.

Moim zdaniem jest jeszcze coś innego: za duże odległości między atakiem, a resztą drużyny. Wszystkie takie sytuacje przegrywaliśmy, co naturalne.
Natomiast groźne sytuacje stwarzaliśmy w czasie kiedy dłużej przebywaliśmy i większą liczbą graczy pod polem karnym Jagi.
Wtedy akcje ataku były groźniejsze. Wchodzą w to wszystkie stałe fragmenty: rzuty wolne, czy rożne. I właśnie po takim ataku, kiedy więcej nas było w okolicach pola karnego Jagi i nie było żadnych odległości między atakiem a reszta zespołu, padł gol.
To, niestety kamyk do ogródka Mitrovica i Cywki. Nie potrafili zupełnie podciągnąć linii pomocy do przodu. To już defensywny Pol robił to znacznie lepiej.

!!IRIVER!! 29.04.2018 21:14

Znów pokazało się, jak ważnym ogniwem jest dla Wisły Llonch. Generalnie mecz z ogromem farta, dziś z przebiegu gry remis to byłoby COŚ, a mamy 3 pkt. Szkoda meczu z Płockiem, ale nadal nie jesteśmy na straconej pozycji w walce o miejsce 4... pytanie, czy za tydzień ugramy coś w Kielcach, czy my w ogóle chcemy tego 4 miejsca... nadal w sumie prawie wszystko w naszych nogach - biorąc pod uwagę układ meczów

Elendil 29.04.2018 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1499888)
Graczem meczu Cuesta. Świetny występ. I nie mówię o samym karnym. Nawet jeśli zdarzy mu się kiedyś klops po którym stracimy bramkę (tfu!) to i tak jego gra w powietrzu, na przedpolu i nogami sprawia, że będę go dalej uznawał za świetnego fachowca. Powinniśmy z nim negocjować dłuższą umowę. I nie - nie chodzi tylko o ten jeden mecz. Wreszcie trafił nam się dobry bramkarz.

Cierzniaka wzięła Legia, Dolhe Lech... ciekawe kto nam zabierze teraz Cuestę

Charlie 29.04.2018 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1499895)
Cierzniaka wzięła Legia, Dolhe Lech... ciekawe kto nam zabierze teraz Cuestę

Może trzeba mu uświadomić, że ich kariery nie potoczyły się najlepiej po odejściu z Wisły :D

LucjuszWielki 29.04.2018 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1499891)
To, niestety kamyk do ogródka Mitrovica i Cywki. Nie potrafili zupełnie podciągnąć linii pomocy do przodu. To już defensywny Pol robił to znacznie lepiej.

Że co?? Zdziwienie?? Przecież w KAŻDYM meczu tak było: brak rozegrania, główny hamulcowy CYWKA - niech idzie do amiki, nara, bedzie tam se grał na alibi.

Według mnie Cywka zagrał dużo więcej złych (na poziomie dna) spotkań niż Mitrovic...

Pamiętam czasy jak forum piało z zachwytu jakk Tomaszek to defensor był... Zawsze pisałem, że był wkręcany jak korkociag to byly oburzenia !

nesta 29.04.2018 21:52

Przykre po tym meczu jest jedno... ze w Wisle będzie miał przejebane każdy trener i każdy skład, który nie będzie seriami odprawiał rywali po 3-0. Oto drużyna wygrywa na ciężkim terenie, w krytycznym okresie walki o MP gospodarza, a tu wzorem Twittera pojawiają się onaniści młodzieży. Z jakiegoś względu młodzież musi grać. Z jakiego nie wiadomo, ale mityczny młody zawodnik powinien być promowany kosztem nawet wyników. Dziwne. Wiec zamiast cieszyc się z 3 pkt mamy znów rozliczanie składu.
Wiedziałem, że kibice Wisły są roszczeniowi i wymagający, ale gdzies przespałem moment, że radość przestało sprawiać nawet zwycięstwo na boisku Jagi. Generalnie to dążenie i motywacja do bycia najlepszym jest dla Wisły dobre, bo nie pozwoli popaść jej w marazm, ale teraz mamy do czynienia z czymś chorym. Patrząc na wyniki w stosunku do stanu posiadania.

FraMat 29.04.2018 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1499898)
Że co?? Zdziwienie?? Przecież w KAŻDYM meczu tak było: brak rozegrania, główny hamulcowy CYWKA

No, niekoniecznie.
Nie było tak w pierwszym meczu z Jagą, z Legią.
Nie było tak w meczu z Płockiem.
W ogóle nie było tak w pierwszych meczach Carillo.

Tak na szybko sobie przypominam - wtedy pomoc podciągała całą grę do przodu, więcej zawodników było przed linią piłki i w ogóle więcej było do gry.
Dzisiaj natomiast w większości z przodu grali tylko Imaz, Boguś i Carlitos. Czasami podłączał się Zoran i wtedy to dobrze wyglądało. Czasami podłączał się też Pol, ale brakowało siły w ataku.
Z drugiej strony, gdybyśmy tak ochoczo wychodzili do przodu to pewnie Jaga miała by więcej miejsca na swoje rozgrywanie.

KOMINEK 29.04.2018 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1499899)
Przykre po tym meczu jest jedno... ze w Wisle będzie miał przejebane każdy trener i każdy skład, który nie będzie seriami odprawiał rywali po 3-0. Oto drużyna wygrywa na ciężkim terenie, w krytycznym okresie walki o MP gospodarza, a tu wzorem Twittera pojawiają się onaniści młodzieży. Z jakiegoś względu młodzież musi grać. Z jakiego nie wiadomo, ale mityczny młody zawodnik powinien być promowany kosztem nawet wyników. Dziwne. Wiec zamiast cieszyc się z 3 pkt mamy znów rozliczanie składu.
Wiedziałem, że kibice Wisły są roszczeniowi i wymagający, ale gdzies przespałem moment, że radość przestało sprawiać nawet zwycięstwo na boisku Jagi. Generalnie to dążenie i motywacja do bycia najlepszym jest dla Wisły dobre, bo nie pozwoli popaść jej w marazm, ale teraz mamy do czynienia z czymś chorym. Patrząc na wyniki w stosunku do stanu posiadania.

Dla niektórych właścicielem dalej jest Cupiał z początku jego przygody z Wisła my odprawiamy wszystkich tak co najmniej 2:0 a wszyscy polscy piłkarze są w zasięgu naszych finansowych możliwości.
A i jeszcze jedno mamy grac młodzieżą (tą która walczy by w przyszłym sezonie nie spaść z CLJ)

czaro 29.04.2018 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1499899)
Przykre po tym meczu jest jedno... ze w Wisle będzie miał przejebane każdy trener i każdy skład, który nie będzie seriami odprawiał rywali po 3-0. Oto drużyna wygrywa na ciężkim terenie, w krytycznym okresie walki o MP gospodarza, a tu wzorem Twittera pojawiają się onaniści młodzieży. Z jakiegoś względu młodzież musi grać. Z jakiego nie wiadomo, ale mityczny młody zawodnik powinien być promowany kosztem nawet wyników. Dziwne. Wiec zamiast cieszyc się z 3 pkt mamy znów rozliczanie składu.
Wiedziałem, że kibice Wisły są roszczeniowi i wymagający, ale gdzies przespałem moment, że radość przestało sprawiać nawet zwycięstwo na boisku Jagi. Generalnie to dążenie i motywacja do bycia najlepszym jest dla Wisły dobre, bo nie pozwoli popaść jej w marazm, ale teraz mamy do czynienia z czymś chorym. Patrząc na wyniki w stosunku do stanu posiadania.

Wytłumaczę Ci to:
Bo piłkarzy, którzy dziś grali za miesiąc nie będzie już w Wiśle, a walczymy już tylko o to, czy będziemy na 7 czy 8 miejscu. Nie chodzi o to, by wystawić cały skład z CLJ i dostać w czapkę, ale dać zagrać 1-2 piłkarzom, którzy na to zapracowali i których warto sprawdzić w boju. Niekoniecznie z CLJ, ale chociaż z szerokiego składu, jak Wojtkowski, Bałaniuk czy Kolar. Bo od tego, czy dziś wygramy z Jagiellonią liczy się bardziej to, czy będziemy w pierwszej czy drugiej ósemce za rok.

Nie widzę na forum "onanistów młodzieży" (cokolwiek by to miało znaczyć) - większość użytkowników, którzy domagają się występów młodszych piłkarzy operuje co najwyżej skrótem myślowym, a chce jedynie występu paru wyróżniających się piłkarzy, którzy będą grać u nas za rok i dwa. Więcej, chce tego w konkretnych okolicznościach, a nie co do zasady. Taki sposób myślenia jest w zaistniałej sytuacji dość racjonalny. Może być nawet optymalny - ale to już zależy od wyznaczonych sobie celów i tego, czy prawidłowo oceniono sytuację. Polemizować możesz z tymi celami (nie należy myśleć o przyszłym sezonie) albo z oceną sytuacji (walczymy o puchary europejskie, albo o miejsca 5-6).

Łatwo jest dokonać generalizacji i do tego sprowadzić stanowisko przypisywane większości do absurdu. Łatwo z takim samemu stworzonym poglądem polemizować i wykazać swoją rację. Rzetelność w dyskusji wymaga jednak, aby tego nie robić, bo wówczas rozmawiasz tak naprawdę z samym sobą, a robiąc to, próbujesz narzucić swoje zdanie innym.

Nie umiem prościej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1499902)
Dla niektórych właścicielem dalej jest Cupiał z początku jego przygody z Wisła my odprawiamy wszystkich tak co najmniej 2:0 a wszyscy polscy piłkarze są w zasięgu naszych finansowych możliwości.
A i jeszcze jedno mamy grac młodzieżą (tą która walczy by w przyszłym sezonie nie spaść z CLJ)

Dla kogo?

KOMINEK 29.04.2018 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1499903)
Wytłumaczę Ci to:

Nie widzę na forum "onanistów młodzieży" (cokolwiek by to miało znaczyć) - większość użytkowników, którzy domagają się występów młodszych piłkarzy

Ale kogo masz konkretnie na myśli.
Wojtkowski który wchodzi po dłuższej kontuzji ?
Bałaniuk którego już drugi trener nie wypuszcza
czy Kolar który gra słabo.
My z jednej strony po przegranej z Legia i Lechem popadamy w czarną rozpacz a z drugiej chcemy grać młodymi.
Wisła jak tlenu potrzebuje sukcesu. Nasi kibice którzy w większości są sierotami po Cupiale chcą sukcesu i dopóki jest choćby matematyczna szansa na 4 miejsce trzeba o to walczyć

Garret 29.04.2018 23:01

@czaro

Zauważ, że to forum to nie jest jedyne miejsce, w którym wypowiadają się kibice Wisły i zapewne nesta też miał to na myśli. Jest choćby facebook, jest wislaportal.pl, na którym można przeczytać komentarze niezadowolonych, że Wisła wygrała, bo Legia jest liderem. Albo styl jest do kitu i zwyciężyli fuksem, więc po co to robili. Niestety, spora część kibiców Białej Gwiazdy jest okrutnie roszczeniowa w ten zły, oderwany od rzeczywistości sposób.

Co do stawiania na młodych - tak po prawdzie to nikt z nas nie wie, jak będzie wyglądał skład w przyszłym sezonie. My tu możemy domagać się postawienia na Kolara czy Balanyuka, a może w klubie chcą się z nimi pożegnać? Wojtkowski z kolei przed chwilą miał kontuzję, może z myślą o przyszłym sezonie lepiej go już w tym oszczędzić i dać mu pograć tylko trochę, żeby nie ryzykować kolejnego urazu i straty okresu przygotowawczego? A może klub nakazał walkę nawet o to siódme miejsce, bo to większe wpływy do kasy, a z pieniędzmi jest krucho?

Z jednej strony sam nawołujesz do racjonalnej oceny sytuacji, a z drugiej skupiasz się tylko na przyszłym sezonie, kiedy dla władz Wisły może właśnie tu i teraz jest najważniejsze.

I żeby nie było - sam z chęcią powitałbym kilka zmian i jak zobaczyłem jedenastkę na dzisiejszy mecz, to byłem rozczarowany. Imaz gra słabiutko od kilku meczy, z chęcią zobaczyłbym Patryka. Skoro Cywka ma odejść, to niech wskoczy za niego ktoś inny, choćby z CLJ. Ale tak jak mówię, nie wiemy jakie cele wyznaczył zarząd na najbliższy mecz i może po prostu Carillo chce je osiągnąć.

No a tak poza tym - wygraliśmy na trudnym terenie, na którym od lat idzie nam jak po grudzie. Chyba mimo wszystko warto się pocieszyć, a nie marudzić, prawda? :)

nesta 29.04.2018 23:37

@czaro,

Oczywiście, że trochę przejaskrawiłem, ale po prostu irytujące jest to, że drużyna jedzie, wygrywa na ciężkim terenie, a wielu kibiców zamiast cieszyć się z tego co jest dalej krytykuje, szuka problemów. I tak jak pisałem - Ci wymagający kibice to jest największy skarb Wisły. Oni cały czas chcą więcej, nie zadowalają się 8-mym miejscem, pchają ten klub i zarząd do rozwoju. Dzięki nim Wisła nigdy nie zadowoli się przeciętnością. Natomiast trzeba mieć w tym jakieś wyczucie, proporcje. I też pochwalić jak jest za co, a dziś było za co. A nie znów wyciągać Mitrovica i Cywkę.

Dwa, nie wierzę, że gdzieś tam w CLJ czy w kadrze jest super utalentowany junior czy młody zawodnik i Wisła, która tak potrzebuje pieniędzy, o czym Carillo też dokładnie wie, złośliwie go nie wystawia. Irytuje przemądrzałość dziennikarzy, którzy są poza trenigami, poza klubem, a wygłaszają swoje opinie nie wiedząc czy ktoś zasługuje na grę czy nie. Może są po prostu tak słabi, że nie grają. Nie ma tam drugiego dna.

xanti1906 29.04.2018 23:41

https://twitter.com/WojtowiczG/statu...10447961858048

Poza tym gdzieś mi mignęło, że Junco wypowiadał się nt tej dwójki w kontekście przyszłego sezonu, ale już nie pamiętam gdzie.

dynek.pl 29.04.2018 23:48

Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl