Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXI KOLEJKA] Wisła Płock - WISŁA Kraków, 16 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9942)

mitmichael 16.04.2018 18:58

Uryga nam laduje gola i ma szanse na drugiego dajacego zwyciestwo, swiat oszalal :D Obrona dzisiaj tragedia oprocz Bartkowskiego, dla mnie najlepszy nasz zawodnika na boisku a moze i w calym meczu. Najgorszy Cywka i nie wiele lepszy Mitrovic, od tego pierwszego to pilki uciekaja a do tego zwienczenie jego gry babolem i bramka na 2-2. Cieszy jedynie ofensywa, szkoda bo Imaz mogl dzisiaj zaliczyc hattricka a tak zmarnowal swietne okazje. No coz, 6 spotkan zostalo, teraz mecz z Legia, szansa na puchary jeszcze sie tli :D

Patryko 16.04.2018 18:59

Cud że ugrywamy remis z takimi klasowymi piłkarzami jak Tomasz "Swojak" Cywka oraz Nikola "Człapinho" Mitrović. Nie będę pisać nic na temat ich dzisiejszej gry bo jest to obraz nędzy i rozpaczy. Środek pola jest do przebudowy na wczoraj.

ashkeczup 16.04.2018 19:00

Szkoda, bo byliśmy dużo lepsi, szczególnie w 1 połowie. 30 sekund i kop na mordę w postaci bramki Cywki. Palcić już trochę gra, liczyłem na progres, ale niestety brak. Cywkę i Mitrovicia już oszczędzę i będę trzymał kciuki za kogoś ciekawszego w nowym sezonie. Brawo Cuesta. Jesteście ślepi, jeśli nadal twierdzicie, że nie jest lepszy od Buchalika.

brylant17 16.04.2018 19:02

Podsumowanie meczu? Zapożyczę z transparentu Wisły Płock"Wielka Pyta :D MVP Cuesta dziękuje dobranoc

funkykoval 16.04.2018 19:10

Cuesta naprawdę dobrze, nieźle Bartkowski i Velez, Arsenić słabo, Palćić coraz słabiej, Cywka i Mitrović jak zwykle (tak widziałem, ze to Mitrović podał do Imaza przy bramce Tibora), Llonch dobrze, dobrze też cała trójka z przodu. Trener ? Obudził sie w 75 minucie a w 88 wpuścił Małeckiego, chyba po to, żeby wszyscy mogli powiedzieć znowu Mały nie zbawił Wisły. Nie gramy o nic to niech trener zgrywa zespół wystawiając zawodników z kontraktami w 2 linii bo ani Pol ani Cywka ani Mitrović na dzisiaj w przyszłym sezonie nie mają kontraktów z Wisłą. O ile tych 2 raczej angażu nigdzie nie dostanie to Llonch niestety tak, a nas specjalnie na wiele nie stać

fansorina 16.04.2018 19:18

Palcić to jest totalne nieporozumienie. Facet nic nie wnosi do przodu a z tyłu to szkodagl gadać. Szkoda kartek Kuby (po pauzie na prawą obronę natychmiast!) i Pola. Kto na Legię? Velez do środka czy Petar?
Sędzia beznadziejny, wynik również.

FraMat 16.04.2018 19:19

Przecież na Legię ma wrócić Sadlok

funkykoval 16.04.2018 19:22

Sadlok wróci, ale w środku pod nieobecność Lloncha mamy dwóch facetów na poziomie piłkarskim 2 dziadków z loży szyderców w Muppet Show

Hives4 16.04.2018 19:32

Co za sraczka na forum... Czego wy oczekujecie od zespołu, który wyprowadza na boisko Cywka z opaską kapitana?????? Mamy potencjał na miejsce 7-10 i tyle. Takie czasy, odpuście z oczekiwaniami.

brylant17 16.04.2018 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1498810)
Sadlok wróci, ale w środku pod nieobecność Lloncha mamy dwóch facetów na poziomie piłkarskim 2 dziadków z loży szyderców w Muppet Show

Akurat Wasyl jeszcze daje radę

silver03 16.04.2018 19:36

Przez 75 minut panowaliśmy na boisku, strzeliliśmy 2 bramki przeciwnikom oraz 2 bramki sami sobie (kuriozalne bramki). Końcówka dla Płocka, dzięki Cuescie utrzymaliśmy ten 1 pkt.

tommiyacht 16.04.2018 19:42

W sumie bardziej jestem wkurzony na kartki niż na wynik

El'kabat 16.04.2018 19:49

Masa farta w końcówce.

Szkoda kartek - Bartkowskiego, bo dziś jeden z niewielu jasnych punktów i Lloncha.

Z krawatami ciężko to widzę.

funkykoval 16.04.2018 19:50

Brylant myślałem o Cywce i Mitrovicia. Bez Lloncha marnie widzę ustawienie Carillo

FraMat 16.04.2018 19:57

Bez Pola to w środku zagra Velez, Cywka, Mitrović
Z tyłu Palcić, Arsenic, Wasyl i Sadlok.
Z przodu bez zmian.

Da się?

serek.c2 16.04.2018 20:03

Zajebisty środek, da się słabszy? :D

Kamson 16.04.2018 20:09

@serek.c2, no można bym tam spróbować Bogusia kosztem Veleza :D

Pepinho 16.04.2018 20:13

w najbliższych spotkaniach powinni dostać szansę ci, którzy ostatnio albo w ogóle nie grali, nie oszukujmy się nawet jak wygramy z Legią to zaraz potem możemy przegrać także trener niech da szansę wykazania się tym, którzy mogą coś wnieść świeżego do naszej mocno topornej taktyki.

FraMat 16.04.2018 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1498820)
Zajebisty środek, da się słabszy? :D

Tak to widzę.
Sądzę, że Carillo i tak coś wymyśli.
W końcu to on jest trenerem.
Chciałem tylko pokazać, że bez Lloncha też są różne możliwości

arti 16.04.2018 20:23

Mam nadzieję, że strzelec drugiego gola dla WP pożegna się w lecie z Wisłą.
Ale zapewne się mylę..:)

FraMat 16.04.2018 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1498800)
Cholera, szkoda straconych dwóch punktów. Mecz bardzo fajny do oglądania. W sumie Wisłą Płock miała dwie dobre sytuacje :

Jestem tego samego zdania.
Byliśmy dużo lepsi, co pokazują statystyki.
Pechowo stracona branka (dziękujemy "kapitanowi").

Mam nadzieję, że złość, jaka wytworzy się w drużynie po tym nieszczęśliwym zbiegu okoliczności przełoży się na wynik w kolejnym spotkaniu z kolejną drużyną z Mazowsza.
Oby sędzia lepiej panował nad wydarzeniami.

wiesniak842 16.04.2018 20:31

Daj Pan spokoj z ta złością. Jeszcze tylko wywiadu z Boguskim brakuje, w ktorym powie dokladnie to samo co Ty napisales:D

brylant17 16.04.2018 20:45

wiesniak842 "Jest w nas złość bo zabrakło kropki nad "i" frajersko zremisowaliśmy bo można było to wygrać" Może być ?

wiesniak842 16.04.2018 20:49

Rafau nigdy nie uzylby slowa "frajersko". To jest czlowiek z klasa!!!
Na powaznie. Wkuriwaja mnie te wywiady z pilkarzami bo tylko powtarzaja takie slogany. Wiem, ze nie wypada czego innego powiedziec ale ilez mozna tak .......ic bez sensu:D

FraMat 16.04.2018 20:51

Jednym słowem: niech Carillo pracuje dalej.
W okienku ściągnąć mu jeszcze jakieś wzmocnienia (może wejście Bragiela coś pomoże) i jedziemy z tym koksem.

wiesniak842 16.04.2018 20:53

Dzisiaj Pani Prezes powiedziala, ze wejscie Bragiela w temacie transferow nie pomoże:D

Dariook 16.04.2018 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1498823)
Tak to widzę.
Sądzę, że Carillo i tak coś wymyśli.
W końcu to on jest trenerem.
Chciałem tylko pokazać, że bez Lloncha też są różne możliwości

Wymysli? Dobre żarty :D

wiesniak842 16.04.2018 21:01

No kuerwa a Mitrovicia to kto wymyslil?

czaro 16.04.2018 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1498833)
Dzisiaj Pani Prezes powiedziala, ze wejscie Bragiela w temacie transferow nie pomoże:D

Mówiłem, że tak będzie, to mi ktoś głowę suszył, że zwiększymy budżet kilkunastokrotnie i zaczęliśmy debatę, jak podniosą kapitał zakładowy!

El'kabat 16.04.2018 21:14

Bragiel dawaj hajs, a jak nie to wypad.

Nie będzie sobie jakiś czereśniak robił biznesów i kontaktów w Europie na karku Wisełki.

A poważnie, może w końcu ochłoniemy. Ambicje mamy nie wiadomo jakie, a w tym momencie jesteśmy średniakiem tej ligi z przebłyskami Carlitosa.
Zajmiemy 7-8 miejsce i powoli można budować zespół na przyszły sezon.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl