![]() |
Uryga nam laduje gola i ma szanse na drugiego dajacego zwyciestwo, swiat oszalal :D Obrona dzisiaj tragedia oprocz Bartkowskiego, dla mnie najlepszy nasz zawodnika na boisku a moze i w calym meczu. Najgorszy Cywka i nie wiele lepszy Mitrovic, od tego pierwszego to pilki uciekaja a do tego zwienczenie jego gry babolem i bramka na 2-2. Cieszy jedynie ofensywa, szkoda bo Imaz mogl dzisiaj zaliczyc hattricka a tak zmarnowal swietne okazje. No coz, 6 spotkan zostalo, teraz mecz z Legia, szansa na puchary jeszcze sie tli :D
|
Cud że ugrywamy remis z takimi klasowymi piłkarzami jak Tomasz "Swojak" Cywka oraz Nikola "Człapinho" Mitrović. Nie będę pisać nic na temat ich dzisiejszej gry bo jest to obraz nędzy i rozpaczy. Środek pola jest do przebudowy na wczoraj.
|
Szkoda, bo byliśmy dużo lepsi, szczególnie w 1 połowie. 30 sekund i kop na mordę w postaci bramki Cywki. Palcić już trochę gra, liczyłem na progres, ale niestety brak. Cywkę i Mitrovicia już oszczędzę i będę trzymał kciuki za kogoś ciekawszego w nowym sezonie. Brawo Cuesta. Jesteście ślepi, jeśli nadal twierdzicie, że nie jest lepszy od Buchalika.
|
Podsumowanie meczu? Zapożyczę z transparentu Wisły Płock"Wielka Pyta :D MVP Cuesta dziękuje dobranoc
|
Cuesta naprawdę dobrze, nieźle Bartkowski i Velez, Arsenić słabo, Palćić coraz słabiej, Cywka i Mitrović jak zwykle (tak widziałem, ze to Mitrović podał do Imaza przy bramce Tibora), Llonch dobrze, dobrze też cała trójka z przodu. Trener ? Obudził sie w 75 minucie a w 88 wpuścił Małeckiego, chyba po to, żeby wszyscy mogli powiedzieć znowu Mały nie zbawił Wisły. Nie gramy o nic to niech trener zgrywa zespół wystawiając zawodników z kontraktami w 2 linii bo ani Pol ani Cywka ani Mitrović na dzisiaj w przyszłym sezonie nie mają kontraktów z Wisłą. O ile tych 2 raczej angażu nigdzie nie dostanie to Llonch niestety tak, a nas specjalnie na wiele nie stać
|
Palcić to jest totalne nieporozumienie. Facet nic nie wnosi do przodu a z tyłu to szkodagl gadać. Szkoda kartek Kuby (po pauzie na prawą obronę natychmiast!) i Pola. Kto na Legię? Velez do środka czy Petar?
Sędzia beznadziejny, wynik również. |
Przecież na Legię ma wrócić Sadlok
|
Sadlok wróci, ale w środku pod nieobecność Lloncha mamy dwóch facetów na poziomie piłkarskim 2 dziadków z loży szyderców w Muppet Show
|
Co za sraczka na forum... Czego wy oczekujecie od zespołu, który wyprowadza na boisko Cywka z opaską kapitana?????? Mamy potencjał na miejsce 7-10 i tyle. Takie czasy, odpuście z oczekiwaniami.
|
Cytat:
|
Przez 75 minut panowaliśmy na boisku, strzeliliśmy 2 bramki przeciwnikom oraz 2 bramki sami sobie (kuriozalne bramki). Końcówka dla Płocka, dzięki Cuescie utrzymaliśmy ten 1 pkt.
|
W sumie bardziej jestem wkurzony na kartki niż na wynik
|
Masa farta w końcówce.
Szkoda kartek - Bartkowskiego, bo dziś jeden z niewielu jasnych punktów i Lloncha. Z krawatami ciężko to widzę. |
Brylant myślałem o Cywce i Mitrovicia. Bez Lloncha marnie widzę ustawienie Carillo
|
Bez Pola to w środku zagra Velez, Cywka, Mitrović
Z tyłu Palcić, Arsenic, Wasyl i Sadlok. Z przodu bez zmian. Da się? |
Zajebisty środek, da się słabszy? :D
|
@serek.c2, no można bym tam spróbować Bogusia kosztem Veleza :D
|
w najbliższych spotkaniach powinni dostać szansę ci, którzy ostatnio albo w ogóle nie grali, nie oszukujmy się nawet jak wygramy z Legią to zaraz potem możemy przegrać także trener niech da szansę wykazania się tym, którzy mogą coś wnieść świeżego do naszej mocno topornej taktyki.
|
Cytat:
Sądzę, że Carillo i tak coś wymyśli. W końcu to on jest trenerem. Chciałem tylko pokazać, że bez Lloncha też są różne możliwości |
Mam nadzieję, że strzelec drugiego gola dla WP pożegna się w lecie z Wisłą.
Ale zapewne się mylę..:) |
Cytat:
Byliśmy dużo lepsi, co pokazują statystyki. Pechowo stracona branka (dziękujemy "kapitanowi"). Mam nadzieję, że złość, jaka wytworzy się w drużynie po tym nieszczęśliwym zbiegu okoliczności przełoży się na wynik w kolejnym spotkaniu z kolejną drużyną z Mazowsza. Oby sędzia lepiej panował nad wydarzeniami. |
Daj Pan spokoj z ta złością. Jeszcze tylko wywiadu z Boguskim brakuje, w ktorym powie dokladnie to samo co Ty napisales:D
|
wiesniak842 "Jest w nas złość bo zabrakło kropki nad "i" frajersko zremisowaliśmy bo można było to wygrać" Może być ?
|
Rafau nigdy nie uzylby slowa "frajersko". To jest czlowiek z klasa!!!
Na powaznie. Wkuriwaja mnie te wywiady z pilkarzami bo tylko powtarzaja takie slogany. Wiem, ze nie wypada czego innego powiedziec ale ilez mozna tak .......ic bez sensu:D |
Jednym słowem: niech Carillo pracuje dalej.
W okienku ściągnąć mu jeszcze jakieś wzmocnienia (może wejście Bragiela coś pomoże) i jedziemy z tym koksem. |
Dzisiaj Pani Prezes powiedziala, ze wejscie Bragiela w temacie transferow nie pomoże:D
|
Cytat:
|
No kuerwa a Mitrovicia to kto wymyslil?
|
Cytat:
|
Bragiel dawaj hajs, a jak nie to wypad.
Nie będzie sobie jakiś czereśniak robił biznesów i kontaktów w Europie na karku Wisełki. A poważnie, może w końcu ochłoniemy. Ambicje mamy nie wiadomo jakie, a w tym momencie jesteśmy średniakiem tej ligi z przebłyskami Carlitosa. Zajmiemy 7-8 miejsce i powoli można budować zespół na przyszły sezon. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl