![]() |
Cytat:
|
Karherop
Pełna zgoda ze Velez to nie jest idealny SO i bardziej mi pasuje w pomocy. Natomiast padła teza ze na SO jest za niski i Bartkowski pod tym względem lepszy. Jako ze nie mam w głowie wzrostu wszystkich zawodników to sprawdziłem to w google i chyba nie o wzrost tutaj chodzi. |
Cytat:
Cytat:
bije pokłony a wgl: Cała Polska... !!! |
Dobra,to ja też :D
Buchalik- Palcić, Głowacki, Arsenić, Sadlok - Mitrović, Brlek, Llonch - Imaz, Carlitos, Wojtkowski Ale Carillo wystawi pewnie tak: Cuesta- Palcić, Bartkowski, Arsenić, Sadlok - Mitrović, Cywka, Llonch - Imaz, Carlitos, Boguski |
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym, @TonyWislak jedno pytanie: skoro Swiatko jest taki słaby to po co on jezdzi wszędzie z pierwsza drużyna? Na wycieczki czy po to by grac? Jak nie jest perspektywicznym graczem to nie powinno go być w kadrze 1 zespołu. Podobnie innych młodych zawodników. |
Cytat:
|
Dlaczego Głowacki ława?
|
Bez Małego na Śląsk. Kadra na dziś (z twittera ZWE)
Buchalik, Cuesta. Sadlok, Arsenič, Velez, Głowacki, Palicič, Bartkowski. Llonch, Wojtkowski, Brlek, Hailovič, Imaz, Cywka, Mitrovič, Boguski Carlos Lopez, Brożek. jak slabi musza byc Kolar i Balaniuk skoro nie ma dla nich miejsca w 18stce meczowej a jest Pawel Brozek, ktory nie tak dawno wrocil po kontuzji a nie jest juz tym samym Pawlem co kiedys, Carillo chce miec doswiadczenie na lawce ale doswiadczeniem nie da sie wygrywac |
Stawianie na Brożka i Boguskiego to jest naprawdę jakiś jawny sabotaż ze strony trenera...w tym nie ma ŻADNEGO sensu. Są w fatalnej formie, zagrają jeden dobry mecz na 5 (jak dobrze pójdzie), są już starzy i pograją góra parę miesięcy w tym klubie. Naprawdę, czemu raz nie dać szansy Kolarowi czy Balanyukowi od początku (nie liczę tej żenady którą odwalił Ramirez w Kielcach). Jeden raz, przecież mają normalny kontrakt w tym klubie jak inni, nawet jeśli prezentują się gorzej od Boguskiego/Brożka (tak się da?) to czemu ich nie sprawdzić w meczu, ehhhh, zaczyna mnie to denerwować. Skład oczywiście taki jak napisał blanco, bo to oczywiste, że jest wielki sens opierać się na 34 letnim Boguskim bez formy.
|
Niestawienie na Kostala też było sabotażem parę miesięcy temu :D
|
Z Kostalem to kibiców a pozniej zarzad troche ponioslo po meczu z rezerwami Rakowa.Mnie ciekawi jacy ujowi musza byc ten Balaniuk z Kolarem jak za nich w kadrze Pawel co nie przeszedl okresu przygotowawczego.No i ciekawe co z Malym bo chyba to nie kontuzja.
|
Brak Malego to akurat spowodowane jego dyspozycja, jest w slabej formie i sie nie lapie, ostatnio mu sie udalo bo sie miejsce zwolnilo
|
Dziwne strasznie z tym Bałaniuniem i Kolarem, chociaż jeden powinien być na ławce. Ja wiem, że nic nie pokazują, ale nie dostali jeszcze tyle szans co Brożek w tym sezonie, a przy całym szacunku dla Pawła to te dwie asysty z żydami były raczej maksem na co go stać w tym sezonie. Ponadto oni mają kontrakty do 2019. Przecież przez te wszystkie lata przez Wisłe przewinęło się wielu nieudolnych napastników z Sikorskim i Beto na czele, ale jednak dostali oni więcej szans niz wymieniona dwójka.
Osobna kwestią jest Kostal - dlaczego on do cholery nie zostął wypożyczony, skoro nie ma najmniejszych szans na grę?! I powtórze co pisałem na początku Brlek/Wojo za Cywke/Mitrovica. Żadnego defensywnego 4-3-3, mamy atakować, dominować i poniżać rywala. |
4-3-3 samo w sobie nie jest złym ustawieniem, ba, to w teorii jedna z bardziej ofensywnych formacji, ale nie jeśli gra się trzema defensywnymi pomocnikami
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No, jeżeli Kolar z Bałaniukiem są w słabszej dyspozycji od styranego i poobijanego Brożka to słabo to wygląda.
Chyba że są jakieś pozasportowe przyczyny. |
Mitro dzisiaj asysta.
|
Przyśniła mi się porażka 0:1. Obudziłem się wkurzony.
|
Cytat:
|
Myślę, że Wojtkowski w tej formacji może grać tego "fałszywego skrzydłowego", który tak naprawdę jest ofensywnym pomocnikiem.
|
Pojebane z Kolarem i Balanyukiem, Brożek nie wnosi kompletnie nic i już raczej nie wniesie, chyba, że kretyński pomysł z przedłużeniem kontraktu zostanie zrealizowany. Jeśli miałbym wybierać pomiędzy bezużytecznym 21 latkiem, a bezużytecznym 34 latkiem, to bez wahania postawiłbym na chłopaka, który w przyszłości może dać jakąś korzyść. U mnie duży - dla Carrillo.
|
Tu chyba pełna zgoda.
Brożek chyba jednak już Wisły nie zbawi. Szacunek dla niego za wszystkie poprzednie lata, ale jego wejście w Białymstoku, kompletnie niczego nie dało. Tak śmieszna sytuacja: mecz leciał w Eurosporcie i tam wspomniano o zmianie kiedy wchodził Brożek, natomiast ostatnio oglądałem powtórkę meczu na nsport+ i tam pod koniec meczu w pewnym momencie jeden z komentatorów ze zdziwieniem stwierdza: O! chyba Wisłą przeprowadziła też zmianę, która mi umknęła, bo widzę, że Brożek jest na boisku. Na co drugi: no chyba tak, ale Brożek i tak gra niezauważenie (czy jakoś tak). To podsumowało udział Pawła w tym meczu. Na zakończenie wyściskał się z Pawełkiem i tym akcentem można podsumować jego obecność. Jednak to Carillo go desygnował do gry. Dlaczego? Czy ktoś inny oprócz trenera decyduje o składzie? |
@FraMat
Co masz na myśli sugerująć, że ktoś inny decyduje o składzie drużyny? |
Tylko pytam.
Może na przykład zarząd chce Brożka wystawiać za zasługi i zmusza do tego trenera? Tak, wiem, że brzmi niedorzecznie... ale po co Brożek wszedł w Białymstoku? Po co w ogóle tam pojechał? Przecież Bałaniuk czy Kolar przynajmniej by pobiegali po boisku przyciągając uwagę obrońców. A Brożek nie zrobił nic. |
Tyle, że sam Brożek od dość dawna nie wygląda na takiego, któremu gra w piłke sprawiałaby przyjemność. Nie sądze by sam jakoś strasznie zabiegał o grę, bo bliżej mu do kolejnej kontuzji, niz do bramki rywala. Jego należy wystawić w składzie w ostatnim meczu, zdjąć koło 60 minuty, owacja na stojąco, podziękowanie za wszystko i tyle.
|
A mnie się wydaje, że Brożek ma w kontrakcie wpisaną jakąś klauzurę dotyczącą rozegranych minut w sezonie. Chyba, że wszyscy usilnie chcą żeby jakimś cudem nastrzelał goli w gonił czołówkę w tabeli strzelców Wisła. Teraz przez długi czas miał kontuzję więc nie miał ich jak nabić. Wcale bym się nie zdziwił jak dzisiaj zacznie mecz w pierwszej jedenastce.
|
Muszę przyznać, że ja obecności Brożka na boisku w ostatnim meczu nie potrafię sobie wytłumaczyć w ogóle. Żaden z powyższych domysłów kolegów, z całym szacunkiem dla nich - nie ma sensu. Zakładając oczywiście, że nasz obecny trener to względnie mądry facet.
|
Być może Carrillo liczy na mądrość Brożka?
Zwał jak zawał. Ale może liczy na jego zimną krew? Dostawienie nogi w odpowiednim momencie? Tak boiskowa dojrzałość.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl