Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVI KOLEJKA] Jagiellonia Białystok- WISŁA Kraków,5 marca, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9927)

Marcinnno 05.03.2018 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1495479)
Czyli tak od 5 do max 7 punktów

Nie chce być jakimś złym prorokiem, czy coś mówię, że mamy trudny kalendarz.. Mam nadzieje, że jakoś sobie poradzimy i piłkarze nas zaskoczą :>

PSYCHOLTSW 05.03.2018 09:31

@Marcinno wystarczą 2 wygrane (Śląsk i Sandecja) i w niej jesteśmy na 90%, to ja nie wiem o co się martwisz :) i to nie jest żaden optymizm tylko realizm. nie wiem po co takie pitolenie :) Arka żeby nas wyprzedzić musi nagle mocno punktować a ona nawet z żydami przegrała :) także ja myślę, że już dzisiaj jeśli wygramy mamy praktycznie pewne miejsce w I szej ósemce :)

sandomingo 05.03.2018 10:15

Po wczorajszym meczu w kauflandzie można przyjąć, że Wiśle potrzeba 42 punktów do pierwszej ósemki.
Patrząc na terminarz Arki i Cracovii nie wydaje się żeby zdobyli więcej niż odpowiednio 7 i 10 punktów.
Ponieważ z Arką bilans mamy niekorzystny ale z sąsiadką już tak potrzeba nam wspomnianych 42 punktów.

5 meczów do rozegrania i 5 punktów (na 15 możliwych do zdobycia). Niby niedużo ale jednak każdy jeden trzeba wyrwać.

Arek95 05.03.2018 10:49

Mecze bardzo trudne, nie ma się co oszukiwać. W starciach ze "stolycą" i kuchenkami remis może się okazać zbawienny a wręcz cudem. Zawodnicy muszą się skupić na 120% i dać z siebie ile się da.

Co do dzisiejszego meczu chciałbym zobaczyć takie zestawienie: Buchalik - Bartkowski, Arsenić, Wasilewski, Palcić - Llonch, Velez, Cywka - Imaz, Bałaniuk, Carlitos. Może i szalone 4-3-3, ale Mały obecnie bez formy, Boguski zagrał ostatnio dobry mecz (pierwszy od dłuższego czasu), ale Carlitos na szpicy obecnie wiele nie daje więc spróbowałbym go ustawić na skrzydle, bo ostatnio fajnie współpracował na prawej stronie z Palciciem.
Za środek pomocy większość forum by mnie zlinczowała, ale jest to najsensowniejsze ustawienie. Velez w 60' będzie już bez tlenu więc zaczynając na 2 bardziej defensywnych (Pol i Fran) pod koniec mogą wejść Brlek jako bardziej ofensywny za Veleza i Halilović lub Mitrović w miejsce Cywki, który lubi sobie czasem zepsuć podanie lub brakuje koncentracji. Przede wszystkim jeszcze trener MUSI ROBIĆ TE PIEPRZONE ZMIANY WCZEŚNIEJ!!! Bo mamy tu reinkarnację Francy S... Zmiana dwóch zawodników ofensywnych w 85 minucie to za późno o co najmniej 15 minut, bo gość nie zdąży ani piłki dotknąć ani cokolwiek zrobić...
I mam szczerą nadzieję, że w wypadku gry Carlitosem na szpicy od pierwszego gwizdka po 60 minucie na boisku ujrzymy Bałaniuka lub Kolara, a nie wiecznie młodego Brożka który powinien spojrzeć prawdzie w oczy i dać sobie spokój.

LucjuszWielki 05.03.2018 12:21

Sprawdziło się to co pisałem przed meczem z kompleksiarzami z kielc. Było podobnie ciężko jak z arką, jednakże mieliśmy mniej szczęścia. Więcej sytuacji od rywala ->powinniśmy wygrać, cóż padł remis. Pisałem, że musimy wygrać bo w Białymstoku po tym co widziałem z ległą będzie ciężko o jakikolwiek punkt. Obym się mylił.

POL od 3 meczy do mnie najlepszy - mam nadzieję, że podtrzyma formę. W środkowym spotkaniu z tego co zauważyłem przejął chyba rolę rozgrywającego, bo często zapędzał się pod bramkę przeciwników na pełnym gazie. Cywka stał z tyłu asekuracyjnie, Mitrovic wiadomo, nie oczekuje od defensywnego pomocnika, że nas zbawi, dlatego licze na Brleka w miejsce Cywki. Problem pojawia się jeden: jak fizycznie wygląda Brlek?

Być może Sadlokowi przyda się jeden mecz pauzy, gdyż strasznie obniżył loty i był zwykle jednym z najsłabszych naszych zawodników. Co podanie to strata, podobnie jak Cywka - piła pod nogi rywala z odległości 3 metrów...

Wątpię w magię Carlitosa, wyraźnie widać, że gra w takich warunkach nie jest dla niego. Już nawet nie chodzi o to, że karnego nie strzelił, tylko na notoryczne straty, które notował w 1 polowie z kielcami, w 2 było już trochę lepiej, gdyż stworzył sobie 2 okazje, co daje jakiś promyk nadziei.

Do boju Wisełka!

Ps.
Pytanko pół żartem pół serio: wolelibyście Basche (jakby był zdrowy) w składzie? Jeśli tak to kosztem kogo? Cywki czy Mitrovica?

Marcinnno 05.03.2018 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1495486)
Sprawdziło się to co pisałem przed meczem z kompleksiarzami z kielc. Było podobnie ciężko jak z arką, jednakże mieliśmy mniej szczęścia. Więcej sytuacji od rywala ->powinniśmy wygrać, cóż padł remis. Pisałem, że musimy wygrać bo w Białymstoku po tym co widziałem z ległą będzie ciężko o jakikolwiek punkt. Obym się mylił.

POL od 3 meczy do mnie najlepszy - mam nadzieję, że podtrzyma formę. W środkowym spotkaniu z tego co zauważyłem przejął chyba rolę rozgrywającego, bo często zapędzał się pod bramkę przeciwników na pełnym gazie. Cywka stał z tyłu asekuracyjnie, Mitrovic wiadomo, nie oczekuje od defensywnego pomocnika, że nas zbawi, dlatego licze na Brleka w miejsce Cywki. Problem pojawia się jeden: jak fizycznie wygląda Brlek?

Być może Sadlokowi przyda się jeden mecz pauzy, gdyż strasznie obniżył loty i był zwykle jednym z najsłabszych naszych zawodników. Co podanie to strata, podobnie jak Cywka - piła pod nogi rywala z odległości 3 metrów...

Wątpię w magię Carlitosa, wyraźnie widać, że gra w takich warunkach nie jest dla niego. Już nawet nie chodzi o to, że karnego nie strzelił, tylko na notoryczne straty, które notował w 1 polowie z kielcami, w 2 było już trochę lepiej, gdyż stworzył sobie 2 okazje, co daje jakiś promyk nadziei.

Do boju Wisełka!

Ps.
Pytanko pół żartem pół serio: wolelibyście Basche (jakby był zdrowy) w składzie? Jeśli tak to kosztem kogo? Cywki czy Mitrovica?

Wolałbym Bashe zamiast Mitrovicia. Mimo wszystko Cywka jest bardziej zadziorny i wybiegany. To podstawa w Ekstraklasie.

FraMat 05.03.2018 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1495478)
Gramy z Jagą, Śląskiem, Legią, Lechem i Sandecją... Trochę się martwię o tą pierwszą ósemkę...

Ja też się martwię o tych z pierwszej ósemki.
:>

swiety37 05.03.2018 12:40

W środku Brlek, a po bokach Basha z Llonchem - taką pomoc bym chciał widzieć.
A dzisiaj, to poza wymuszoną zmianą to skład obstawiam:
Buchalik - Palcic, Wasilewski, Arsenic, Bartkowski - Llonch, Cywka, Mitrovic - Boguski, Carlitos, Imaz.
Z ławki: Brlek, Halilovic, Wojtkowski.

A i jeszcze wynik: 1:1 po golu Carlitosa.

butazango 05.03.2018 13:04

Wojtkowski za Cywke od początku, później Brlek za Mitrovica. Łatwo nie będzie, ale to przecież ekstraklasa

Arkadiusz.Czerepach 05.03.2018 13:35

jestem dziwnie spokojny że Mitrovic odpali , już z Kielcami inaczej byście spiewali , jakby kilka jego prostopadlych pilek zostalo odpowiednio skonsumowanych przez nasze "przody"

LucjuszWielki 05.03.2018 13:42

Perez czy Mitrovic????

Żal, że mając 3 niby ofensywnych środkowych nie mieliśmy i nie mamy kim grać: Wojtkowski, Halilovic, Perez.

Halilovic póki co nie daje żadnych nadziei, że coś z niego może być. Przecież Wojtkowski dużo lepiej się prezentował, nie wiem dlaczego tak dużo osób łudzi się, że Chorwat może być drugim Brlekiem...

Pero 05.03.2018 13:50

Nie chce martwic ale nie wiem czy Cywka nie będzie musiał zostać cofnięty do obrony. Bardzo możliwe że konieczna będzie jeszcze jedna roszada - kontuzja

mitmichael 05.03.2018 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1495496)
Nie chce martwic ale nie wiem czy Cywka nie będzie musiał zostać cofnięty do obrony. Bardzo możliwe że konieczna będzie jeszcze jedna roszada - kontuzja

Kto Arsenic? bo Wasyl zdrowy i ma grac

swiety37 05.03.2018 14:24

Bardziej chyba Rafał Boguski... Najwyżej Wojtkowski dostanie wyjściowy skład.

Marcinnno 05.03.2018 14:25

Jak Cywka ma być cofnięty, to bardziej chodzi pewnie o obrońców. Czyli Bartkowski, albo Palcić.

Pero 05.03.2018 14:46

Boczny. Klub nie informuje póki co więc uzbrójmy się w cierpliwość. Walka trwa.

Ma_niek 05.03.2018 14:55

Palcic juz sie rozlecial?

mitmichael 05.03.2018 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1495501)
Boczny. Klub nie informuje póki co więc uzbrójmy się w cierpliwość. Walka trwa.

To przynajmniej dobrze, ze nie o Arsenicia chodzi, cale szczescie

St Yabol 05.03.2018 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach
jestem dziwnie spokojny że Mitrovic odpali , już z Kielcami inaczej byście spiewali , jakby kilka jego prostopadlych pilek zostalo odpowiednio skonsumowanych przez nasze "przody"

Jakby Babka miała wąsy to by była dziadkiem...
Widziałeś jego pressing, krycie czy jakkolwiek by tego nie nazywać przy straconej bramce?

LucjuszWielki 05.03.2018 15:24

Co nie zmienia faktu, że lepszy on niż Cywka walący prosto w nogi przeciwników (piłkę). :D

CrazyBoy96 05.03.2018 16:10

Znana jest 18 Wisły ? Nie ma w niej Bałaniuka i Kolara ?

wściekłe pięści węża 05.03.2018 16:27

Jak dla mnie, to na razie Mitrović wyrasta na nowego Ze Manuela/ Pereza, którzy dostawali miejsce w pierwszej 11stce za darmo, bo ich gra była zdecydowanie poniżej oczekiwań. Nie mam o to pretensji do samego piłkarza, który może potrzebować po prostu trochę czasu, ale do trenera już tak, bo moim zdaniem oddaje zawodnikowi w ten sposób niedźwiedzią przysługę. Wiadomo, że kibice i inni piłkarze będą mało przychylnie patrzeć na tego typu przypadki.

pepe72 05.03.2018 16:40

Na Twitterze jest skład na dziś: https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...83379912970241

https://pbs.twimg.com/media/DXiPHanX4AAh-rC.jpg

Charlie 05.03.2018 16:48

Bartkowski od razu ze składu po za kadrę wyleciał? Czy jakiś uraz. Ciekaw jestem Veleza na obronie. Na minus znów ten Mitrovic...

brylant17 05.03.2018 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1495491)
jestem dziwnie spokojny że Mitrovic odpali , już z Kielcami inaczej byście spiewali , jakby kilka jego prostopadlych pilek zostalo odpowiednio skonsumowanych przez nasze "przody"

Ta odpali...chyba z klubu go odpalą po sezonie....Perez 2

pan_premier 05.03.2018 17:13

byłem optymista przed meczem, ale zmiany w obronie(tak naprawdę został tylko Wasyl na swojej pozycji) mnie martwią.

Narzekania na Mitrovica są już trochę nudne- gdyby nie kontuzja Bashy to by nie grał. Gdyby nie 4 zmiany w ustawieniu obronnym to korekta w pomocy bylaby możliwa.

A z drugiej strony Halilovic nie pokazał do tej pory nic szczególnego by dać mu szanse- nie jestem tez pewien czy Brlek jest widziany przez Carillo w 1 czy 2 linii w tym ustawieniu.
Mitrovic ma jedną zaletę- jest ciągle pod grą- ok ostatnio dużo tracił, ale też zgłasza się po piłki w trudnych momentach.
Mam nadzieję że Brlek jest formie by być pierwszym do wejścia i zobaczymy go w ok 60min

Pero 05.03.2018 17:40

Tak jak pisałem wcześniej. Kontuzja bocznego obrońcy. Chodziło o Bartkowskiego. Wczoraj na treningu nabawił się urazu łydki.

Bene Nati 05.03.2018 18:50

Szkoda tej bramki.
Do 30 minuty Jagiellonia nie istniała tak jak Legia grając przeciwko niej tydzień temu.

Mitrovic ma dobre podanie, ale brakuje mu dynamiki.
No i Carlitos... chyba zaczął trochę gwiazdorzyć.

pan_premier 05.03.2018 18:57

Llonch prawie zdążył zaasekurować nieswojego przy golu

To że dobrzy skrzydłowi będę nam wjeżdżać przy eksperymentalnej obronie to było jasne.
Brakuje nam jakości z przodu: Imaz, Boguś, Carlos słabizna, mało widoczny Brlek

funkykoval 05.03.2018 18:58

Mirović dzisiaj mógł sobie zaliczyć piękną asyste (laga na Carlitosa!!!!!!!!) ale to co jakubik sie zesrał po faulu Romanczuka na LLonchu - łokciem w twarz - drugie żółtko to jestem zdziwiony - chociaż z durgiej strony to tylko Jakubik


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl