Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 28 luty, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9925)

JudasPriest 28.02.2018 12:28

Taka dostałem informacje, dlatego napisałem "podobno"

wiesniak842 28.02.2018 12:33

Skad ta informacja jesli mozna wiedziec?

JudasPriest 28.02.2018 12:35

Od kolegi: napisał że Sandecja się organizuje.
Nie daje głowy że tak bedzie

AgresywnyChomik 28.02.2018 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1495098)
Ciężko żeby zagrał jak go nawet w kadrze nie ma....

To miodzio.
Remis biore w ciemno.

CrazyBoy96 28.02.2018 12:36

Chyba onanizuje.

JudasPriest 28.02.2018 12:39

Mówię ile wiem. I nie powiedział mi tego w formie cynku, tylko podczas luźnej gadki.
Teraz mi przyszło do głowy że oni tak nie wejdą do nas jako Sandecja, więc dla nich to jedyna okazja się pokazać i wypić herbatkę

LucjuszWielki 28.02.2018 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1495022)
Ta, z samolotu zwłaszcza, że od tygodnia jest w Krakowie. :lol:

Ale nie jest w pełni zdrowy.

Widzę, iż pokemoństwo trwa w najlepsze - TO BYŁA PRZENOŚNIA - czyli porównanie Kiko jak wpuścił do składu grajków nieprzygotowanych z marszu bez pół treningu... więc nie ma znaczenia czy Brlek był w Krk, warszawie, czy mediolanie na zakupach.. Trenował z nami?


MUSIMY wygrać. Z kompleksiarzami z Kielc zawsze było ciężko, drużyna, która raczej nie pamięta syfu ojżyńskiego, czyli dużego kompleksu, chamstwa, gry na faul, brutalnej, bezmyślnej, przypadkowej...

Musimy wygrać bo raczej z Moniek (wieś pod Białymstokiem) wrócimy bez punktów - dawno nie widziałem tak grającej drużyny w naszej lidze jak ta wczorajsza w meczu z tirówką...

FraMat 28.02.2018 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1495111)
Musimy wygrać bo raczej z Moniek (wieś pod Białymstokiem) wrócimy bez punktów - dawno nie widziałem tak grającej drużyny w naszej lidze jak ta wczorajsza w meczu z tirówką...

Też dawno nie widziałem.
Dlatego podejrzewam, że długo nie zobaczę. Także w najbliższy poniedziałek.
:>

Eberk 28.02.2018 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1495030)
(...)
-Carlitos na prawe skrzydło w miejsce Bogusia
-w miejsce Carlitosa ktoś z dwójki Balaniuk/Kolar

Buchalik - Palcić, Wasyl, Sadlok, Bartkowski - Mitrović, Llonch, Halilović - Carlitos, Balaniuk/Kolar, Imaz


Sam bylbym ciekawy takiego skladu.
Mysle, ze nie powinnismy sie spodziewac wiekszej poprawy w grze. Zakladam, ze bedzie to wygladalo podobnie jak w Gliwicach. Przez 3 dni Carrillo prochu raczej nie wymyslil, do tego dochodza komplikacje w defensywie. Co prawda zagramy na wlasnym stadionie, ale biorac pod uwage pogode i to, ze przeciwnikiem bedzie silniejsza niz Piast Korona, trudno sie nastawiac optymistycznie.
Przy takiej grze z przodu, ciezko bedzie cos zdobyc bez stalych fragmentow, a jesli zagramy tak wysoko jak z Piastem, to mozemy przegrac gladko. Kaczarawa, Cwijanovic - oni ostatnio sa w gazie.

Sytuacje ratuje fakt, ze na wyjazdach im idzie gorzej niz u siebie, choc w Gdansku Lechie to rozniesli 0:5. No i ta bardzo korzystna statystyka starc u siebie. Byle podtrzymac serie bez porazki.

TIR_DO_SŁUBIC 28.02.2018 15:14

Będzie bardzo ciężko o wygraną. Remis z Koroną to dobry wynik, jak na ten moment i etap budowy drużyny na styl Carillo.

tomasz_19 28.02.2018 15:57

W ogóle głupotą jest rozgrywanie meczu przy -10. Kto wpadł na tak głupi pomysł ?

Karherop 28.02.2018 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1495115)
W ogóle głupotą jest rozgrywanie meczu przy -10. Kto wpadł na tak głupi pomysł ?

To nie jest glupota tylko zamierzone działanie pewnych organow. Kasa się musi zgadzać, tak ciężko to zrozumieć?

piotrex007 28.02.2018 16:40

Głupota, nie głupota - Jaga wczoraj pokazała, że nawet przy takich mrozach da się grać, dwa tygodnie temu w Astanie grali miejscowi ze Sportingiem w Lidze Europy przy -18 stopniach i jakoś też mogli zagrać i był to ciekawy mecz, w którym padły 4 bramki. Przestańmy się usprawiedliwiać i narzekać, bo pogoda jest taka sama dla wszystkich.

brylant17 28.02.2018 17:01

Może w ogóle nie grajmy ? +30 źle -15 źle to jak ma być kuźwa dobrze?

wyar 28.02.2018 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1495043)
Korona na wyjazdach to może nie taka padaka jak Amica ale 3-3 z Sandecją daje pewne nadzieje.
Myślę, że główne zadanie trenera Joana to przekazać Carlitosowi, że liga się już nauczyła jak jest niebezpieczny. Jest obstawiany i musi podawać, bo sam na 3-4 nie da rady.
Ciekawe czy Brlek będzie w składzie meczowym.

Daje,ale...

Ciezki mecz bedzie. Zwlaszcza trzeba sie obawiac stalych fragmentow. Wisla poprzez absencje Arsenicia jeszcze obnizyla sklad - Korona ma kim straszyc w polu karnym.Gra tez agresywnie ,a murawa nie sprzyja technicznej pilce,ktora Wisla teraz probuje grac. Poza tym gramy mecz po 3 dniach,i w teorii to oczywiscie na nic nie ma wplywu,ale praktyka jaka jest kazdy widzi. A Korona jak sie zdaje ma nieco mlodszy sklad. To moze miec takze pewne znaczenie.
Coz tu pisac - 3 punkty dzisiaj to milowy krok ku osemce.

Charlie 28.02.2018 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1495121)
Może w ogóle nie grajmy ? +30 źle -15 źle to jak ma być kuźwa dobrze?

http://weszlo.com/wp-content/uploads...5v-590x410.jpg

Tak mi się skojarzyło :-D

Pulpet 28.02.2018 17:34

Boguski, Mitrovic, Cywka w pierwszym....
Od pierwszej minuty zagramy w osłabieniu. Zaczyna mnie to w....iać

JrQ- 28.02.2018 17:42

Pulpeciku, siedź cicho ;)

WioReXXX 28.02.2018 18:32

Czekam na tych od mitycznego progresu.

Żeby nie bylo- ja nie atakuje Carillo, od zawsze pisałem, że mamy słaby skład i kiko prowadził go na miarę potencjału, co dobitnie pokazują pierwsze 4 mecze.

A to granie 4-3-3 z taką linią obrony to zabójstwo przy naszych zawodnikach.

swiety37 28.02.2018 19:00

Dzisiaj całkiem nieźle wygląda rozegranie i w przeciwieństwie do meczu w gliwicach stworzyliśmy 3 dobre sytuacje (pudło imaza, wyjście boguskiego po którym był karny i sytuacja z golem). Do tego groźne SFG.
Obrona podnosi ciśnienie, ale mimo wszystko praktycznie jeden celny strzał korony (niestety zakończony golem, chociaż wydaje mi się, że Buchal by to wybronił). Drugiego celnego strzału nie liczę bo była to nabita główka możdżenia.
Jeżeli kondycyjnie wytrzymamy i korona nie przejdzie na grę skrzydłami to będzie dobrze.

ashkeczup 28.02.2018 19:03

Od jesieni się wiele w obronie zmieniło. Szczególnie Sadlok, który z zawodnika na miarę 1 składu reprezentacji stał się najsłabszym ogniwem. Jak tak dalej pójdzie, to latem nie uda nam się zatrzymać Imaza, a Carlitos podpisze 5 letnią umowę :D

EDIT: Boguskiego*


Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1495128)
Czekam na tych od mitycznego progresu.

Żeby nie bylo- ja nie atakuje Carillo, od zawsze pisałem, że mamy słaby skład i kiko prowadził go na miarę potencjału, co dobitnie pokazują pierwsze 4 mecze.

A to granie 4-3-3 z taką linią obrony to zabójstwo przy naszych zawodnikach.

Pewien jesteś, że nie oglądasz powtórek z jesieni?

ciacho 28.02.2018 19:57

Mitrovic to jest chodząca kompromitacja. Sadlok tragedia.

Co do samego meczu to właściwie Korona nie miała nic do powiedzenia. Szkoda straconych punktów.

swiety37 28.02.2018 19:57

Wynik - niedosyt. Gra - dużo optymizmu.
Każdy mecz gramy lepiej niż poprzedni.

wiesniak842 28.02.2018 19:57

Dobry mecz. Szkoda straconych punktow. Malkontenci powinni obejrzec nasze dwa ostatnie mecze z Korona. Nara. Czesc.

Fugiel 28.02.2018 19:58

Imaz - super forma,
Bougus - klasa :)
Cuesta - srednio, mogl obronic.
Pol - jak zwykle trzyma poziom i niesamowita asysta
Carlitos - bez formy
Sadlok - tragedia
Bartkowski - dobrze o dziwno dobrze, balem sie tragedii
Wasilewski dobrze
Mitrovic - totalnie wolny, masakrycznie. Raz dobrze wrzucil pilke do Carlitosa.

thechris 28.02.2018 19:58

W 11 na 8 byłoby łatwiej o 3 pkt. W przewadze 11 na 10 w Kielcach była porażka więc "widzę postęp".

mitmichael 28.02.2018 20:00

No nie tyle miec okazji i nie strzelic nic w drugiej polowie grajac w koncowce z przewaga zawodnika, Carlitosowi cos sie stalo bo zacial sie na amen, kolejne 2 punkty stracone a moglismy juz w tym momencie dogonic Gornik na 1 punkt. Ten punkt jest lepszy dla gosci i to zdecydowanie bo sa przed nami w tabeli a dodatkowo graja teraz u siebie z Pogonia a My na wyjezdzie z liderem wiec zadanie mamy o wiele trudniejsze.

swiety37 28.02.2018 20:00

ktoś wie dlaczego Wasyl zszedł?

A tak poza tym to całkiem fajnie Bartkowski na ŚO.

Mixu 28.02.2018 20:00

Remis który jest porażką. Szczególnie że graliśmy bardzo dobre spotkanie. Korona nie istniała nawet gdy grali w 11.

Cholernie szkoda tych punktów. Brakowało ostatniego podania, tego postawienia kropki nad i.

Gra na plus, wynik na minus. Llonch znowu graczem meczu.

AgresywnyChomik 28.02.2018 20:00

Dobry mecz Wisly.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl