Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIV KOLEJKA] Piast Gliwice - WISŁA Kraków, 25 luty, godzina 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9920)

JudasPriest 25.02.2018 16:22

Obawiam się, że groźba porażki jest bardzo realna

AntyMod 25.02.2018 16:24

to nie jest mecz ekstraklasy - to jest kopanina wiesniakow z B klasy ....jesli ktos sie zastanawial dlaczego taki wynalazek jak ten jakis Mitrovic nie pogral nigdzie dluzej niz rok to ma juz odpowiedz ...pomysl z Cywka w srodku pola jest tak idiotyczny jakby z tego sterydowego karła z Barcy zrobic nagle siatkarza ....rozumiem ze mroz, ciezka murawa ale sa do cholery jakies podstawy pilkarskie ktorych w tym meczu nie ma wogole ...jedynie Lonch zapiernicza jak moze i nawet szkoda mi tego chlopaka

FraMat 25.02.2018 16:28

Oglądam to i widzę Wisłę Moskala.
Mnóstwo podań w środku. Piłka nawet ładnie chodzi, aż do pola karnego. Potem miotamy się przed szesnastką, czasami coś wrzucimy na rosłych obrońców. Jeden niecelny strzał Mitrovicia. Niczego więcej nie widziałem.
Remis będzie sukcesem o ile Carillo czegoś nie zmieni.
Boguski, jak na razie to naczelny hamulcowy.

Nie chcemy wygrać tego meczu?

Griszka30KR 25.02.2018 16:29

Niby klepiemy ta piłką ,ale do 16m i nic po za tym...
Na jakiej podstawie myslimy o pucharach?Lech,Legia ,Jaga, Górnik w tym sezonie.

kristos 25.02.2018 16:31

Niestety słabo , dużo niedokładnych podań ,druga linia bez błysku.
Jak nie poprawią gry , nie ma szans nawet na remis.

arti 25.02.2018 16:32

Powinni byli odwołać ten mecz, gra przy minus 10 to idiotyzm. Podobnie w najbliższą środę jak temperatura nie wzrośnie w okolice zera.
A tak w ogóle to słuchacie i wierzycie (niektórzy) w jakieś bajki o pucharach, a potem jest płacz i rozczarowanie.
Wejdźmy do ósemki, a potem realny będzie wynik jak w poprzednim sezonie i tyle na ten temat (moim zdaniem).
Brlek bardzo by się nam przydał...

Griszka30KR 25.02.2018 16:49

60 min nic sie w grze nie zmienia,czas najwyższy na zmiany.Mitrowić powinien odpocząć....

funkykoval 25.02.2018 16:50

Mitrovic ława gra na poziomie Pereza 3 mecz i to samo celne podania tylko do tylu. Halilovic gorzej nie grał a ma pare lat mniej

brylant17 25.02.2018 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1494715)
skład Piasta robi naprawde wrażenie, to mój kandydat na "rycerza wiosny" , mam nadzieje że wywalczymy te 3pkt

do usunięcia

PhantomRanger 25.02.2018 17:05

Jeżeli nie polepszymy gry to 8 się oddali.

brylant17 25.02.2018 17:24

Brawo remis jest sukcesem, a podobno trener nie lubi remisów Buchal MVP!

szczepans21 25.02.2018 17:26

dramat.... całość gry jest dramatem

WioReXXX 25.02.2018 17:28

Tak jak juz tu pisalem - nie widzialem progresu w naszej grze w ostatnich meczach w porownaniu do jesieni.

Ten mecz to potwierdzil.

Nie wygralismy, bo tym razem nie bylo Steinborsa albo nie podal pod nogi Kuciak.

Wyglada to, poki co - bardzo slabo.

nesta 25.02.2018 17:33

A jak ma ta gra wyglądać? Czy taki Piast ma dużo gorszy skład? Na jakiej podstawie Wisła miałaby tam pewnie wygrać?
Pomoc, która w tym ustawieniu jest tak ważna i ma napędzać grę, składa się z całkowicie przeciętnych piłkarzy, którzy nie mają żadnych aututów w grze do przodu (a tu jeszcze ktos potrafił snuć wątpliwości nad sensem Brleka). Do tego w przodzie tragiczny Boguski wiec praktycznie gra jest bez pomocy i jednego skrzydła. Skąd rozczarowanie po meczu?
Jak na dłoni widać, że nie ma kim grać. Serio tu Guardiola miałby takie same wyniki.


Dograć ten sezon, przewietrzyć totalnie kadrę w lecie i walczyć o cos w nowym sezonie. W normalnym juz składzie.

Wasiu 25.02.2018 17:33

Niestety ale przy tej taktyce i doborze wykonawców lepiej nie będzie. W podstawowym składzie wyszło 2 graczy potrafiących wygrać pojedynek z przodu stwarzając zagrożenie. Nie da się bramek zdobywać atakując 2 zawodnikami. Sytuacje się zaczynają pojawiać w drugiej połowie jak wchodzi już zmęczenie przeciwników i się miejsce robi.

CrazyBoy96 25.02.2018 17:36

Trener który nie gra na remis - statystyka; 3 mecze - 2 remisy :D

Tutaj nie był problem w grze, bo wg mnie grali to co potrafili, tylko poszczególni zawodnicy, czyt. Boguski, Mitrović.

No i ten zasraniec Czerwiński który musiał wyciągnąć tą piłkę Imaza na pustą :D

mitmichael 25.02.2018 17:37

Patrzac na koncowke remis jest dobrym osiagnieciem, w 2 polowie gralismy na lepsza strone i w koncu to jakos wygladalo do czasu, potem Piast znow doszedl do slowa. Ostatnia sytuacja to nieporozumienie, niedlugo wiart zawieje i pilkarze beda sie kladli na murawie. Mam nadzieje, ze na mecz z Korona beda zmiany, jedna po czerwonej kartce na pewno bedzie wymuszona

Patryko 25.02.2018 17:38

Graliśmy dziś w 10 (Boguski) albo i nawet 9 (Cywka). Zdecydowanie brakuje kogoś w środku, kto zagra nieszablonowo, przyspieszy atak. Gra pod spalone przyprawia o palpitacje serca.
Żadna z drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo, punkt trzeba szanować.

regan 25.02.2018 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1494739)
Tak jak juz tu pisalem - nie widzialem progresu w naszej grze w ostatnich meczach w porownaniu do jesieni.

Ten mecz to potwierdzil.

Nie wygralismy, bo tym razem nie bylo Steinborsa albo nie podal pod nogi Kuciak.

Wyglada to, poki co - bardzo slabo.

Nie wygraliśmy bo Imaz nie trafił do pustej bramki 2 razy a Boguś znowu sobie przyspał zamiast atakować piłke.

Gra jest inna na jesieni. Gramy hurrrra ofensywnie i wysoko ustawioną defensywą i dużą ilością zostawianego miejsca po bokach. Za Kiko było hurra defensywnie z dzidą do przodu i dziurą w środku.

statysyki: Z Arką ponad 500 podań. 60% posiadania.
z Piastem ponad 600 podań i 60% posiadania.
Brakuje tylko jeszcze z przodu popracować nad wykończeniem akcji i ostatnim podaniem. Z tym ciągle jest problem

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1494749)
Graliśmy dziś w 10 (Boguski) albo i nawet 9 (Cywka). Zdecydowanie brakuje kogoś w środku, kto zagra nieszablonowo, przyspieszy atak. Gra pod spalone przyprawia o palpitacje serca.
Żadna z drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo, punkt trzeba szanować.

Cywka?? Jeden z najlepszych na boisku obok Buchala, Wasyla czy Imaza
Co powiesz o grze Carlitosa Sadloka i Mitrovicia?
Carlitos 9 na 10 pojedynków przegranych i bezsensowne holowanie piłki
Sadlok 8 na 10 podań do przeciwnika.
Mitrović ciężko coś powiedzieć.
Boguś wiadomo jak we mgle

ashkeczup 25.02.2018 17:42

Moim zdaniem Boguski nie może dać nam nim w tej taktyce. Gra w najwyżej postawionej linii, gdzie pressing dostaje w sekundę. Czy jest wystarczająco zwinny, silny, dobry technicznie, dynamiczny? Nie. Przecież on się boi pojedynków, 1vs1 ostatnio podobno w fifie 09 wygrał. Zgoła inaczej sytuacje ma się jeśli chodzi o Wojtkowskiego. Dobry Buchal, przyzwoita obrona, bardzo dobry Arsenić. Z takim line upem w pomocy nie widzę niestety żadnej szansy na strzelanie bramek. Sadlok drastycznie obniżył loty. Carlitos w....ia, chyba grę zespołową całą zimę z Małeckim ćwiczył. Brawo Buchal

19sebawro06 25.02.2018 17:43

ten mecz chyba lepiej pozostawić bez komentarza

Hives4 25.02.2018 17:43

Ręcznik

Sadlok - Emeryt - Odpad z Chorwacji - Odpad z 1 ligi

Parodysta Cywka - Llonch - MitroPerez ver 2

Emeryt Dziki - Carlitos - Odpad z 2 ligi hiszpańskiej

W kadrze mamy trzech piłkarzy, z czego Sadlok jest bez formy, Carlitos stracił sporo motoryki po przerwie zimowej, a Llonch to ambitny przecinak, ale bez umiejętności piłkarskich.

Czego oczekujecie od nich? Cieszmy się, że jakimś cudem jesteśmy w środku tabeli, bo patrząc na potencjał to powinniśmy walczyć o spadek. I wcale nie jest powiedziane, że taka walka w tym sezonie nas jeszcze nie czeka.

Wyszarpany cenny punkt na boisku ostatniej drużyny w tabeli to nie w kij dmuchał xD Szczególnie, że w pierwszej połowie oddaliśmy 1 ! strzał i to niecelny i to w 42 minucie...

Teraz czas na Koronę bez Arsenicia, Głowy i cholera wie kogo jeszcze. Szykujmy się psychicznie już teraz na to lanie i męczącą grę :/

mitmichael 25.02.2018 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1494749)
Graliśmy dziś w 10 (Boguski) albo i nawet 9 (Cywka)

A nawet i w 8 (Mitrovic), Bartkowski troche lepiej dzisiaj ogarnial niz z Arka, tak mi sie przynajmniej wydawalo

CrazyBoy96 25.02.2018 17:46

Przypuszczam, że Boguski się boi własnego cienia, a co dopiero jakichkolwiek pojedynków :D

Na Koronę chciałbym zobaczyć Halilovicia, a w miejsce Boguskiego Wojtkowskiego, albo Carlitosa a na środek Kolar/Bałaniuk.

pepe72 25.02.2018 17:46

Na pewno przeskoczyliśmy Płock (zrównaliśmy się punktami, mamy lepszy stosunek bramek). Jak Amica wygra w Kielcach to będzie 5 miejsce.
Mecze przy -9 to paranoja.

ashkeczup 25.02.2018 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1494753)
Ręcznik

Sadlok - Emeryt - Odpad z Chorwacji - Odpad z 1 ligi

Parodysta Cywka - Llonch - MitroPerez ver 2

Emeryt Dziki - Carlitos - Odpad z 2 ligi hiszpańskiej

W kadrze mamy trzech piłkarzy, z czego Sadlok jest bez formy, Carlitos stracił sporo motoryki po przerwie zimowej, a Llonch to ambitny przecinak, ale bez umiejętności piłkarskich.

Czego oczekujecie od nich? Cieszmy się, że jakimś cudem jesteśmy w środku tabeli, bo patrząc na potencjał to powinniśmy walczyć o spadek. I wcale nie jest powiedziane, że taka walka w tym sezonie nas jeszcze nie czeka.

Wyszarpany cenny punkt na boisku ostatniej drużyny w tabeli to nie w kij dmuchał xD Szczególnie, że w pierwszej połowie oddaliśmy 1 ! strzał i to niecelny i to w 42 minucie...

Teraz czas na Koronę bez Arsenicia, Głowy i cholera wie kogo jeszcze. Szykujmy się psychicznie już teraz na to lanie i męczącą grę :/

Gwizda Carlitos zdecydowanie słabsza od odpadu z 2 ligi hiszpańskiej, Sadlok zdecydowanie słabszy od Arsenicia, Wasyla też. Co sie, co sie stało?

pepe72 25.02.2018 17:54

Nie wiem co tak psioczycie na obronę. Zagrali na 0 z tyłu. Więc połowa życzeń na ten mecz została zrealizowana.
Brakuje Brelka w środku i miejmy nadzieję, że do końca miesiąca ten temat będzie zamknięty.

Maciek17 25.02.2018 17:55

Od myślników, bo w wylewie żali i tak nikt nie czyta:
- widać pomysły na grę, zdecydowanie
- brakuje zgrania / wykonawców (obrońcy grają na pograniczu dużego szczęścia, baaardzo dużego)
- widać było, że zawodnicy zmarznięci w opór i przez to mnóstwo drewna na boisku

Ogółem: mecz kryminał.

P.S. Jak czytam na klubowym fb, że Palcicia za Boguskiego... XD Skauci przy klawiaturach!

Pepinho 25.02.2018 17:55

Problem Wisły jest słaba jakościowo kadra. Żaden trener niczego tu nie zmieni, mamy teoretycznie lepszego szkoleniowca od Ramireza a gra jest tak samo denna, nie mamy kontroli nad spotkaniem w czasie jego trwania gdyż nasza linia pomocy tak jak już ktoś wyżej napisał złożona jest z bardzo przeciętnych kopaczy nawet jak na warunki słabej Ekstraklasy. Martw mnie, że w zbliżającym się ku końcowi okienku nie sprowadziliśmy zawodnika, który widocznie podniósłby poziom naszej gry. Dramatycznie ogląda się popisy dwóch grających po tej samej stronie hamulcowych vide Boguskiego i Bartkowskiego.

Hives4 25.02.2018 17:55

A następne pięć spotkań to:

Korona
Jaga
Śląsk
Lech
Legia

Ile tu urwiemy? 1? 2 punkty? Marsz w dół tabeli rozpoczęty. Cieszmy się, że na jesieni Carlitos nastukał nam punktów, bo mogą okazać się nieocenione na koniec.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl