![]() |
jak u Kononowicza, nie bylo niczego
beznadzieja w środku pola brak doskoku, walki o druga piłke fatalne ustawienie zespołu gdzie robiły sie ogromne dziury, Swierczok z Pawlowskim klepali sobie jak na podówrku O Boguskim(i jego przyjeciach piłk), Brozku i Halilovicu szkoda nawet pisać Sezon do zapomnienia, nastepne pol roku trzeba poswiecic na przeglad kadr |
Cytat:
Kolejnym słabym punktem Wisły był dziś niestety trener - złe zmiany, bezsensowne trzymanie na boisku najsłabszych zawodników (Brożek, Halilovic), nie reagowanie na pasywna grę. Bałanyuk ich tam w sztabie trenerskim parzy? Grać gorzej niż dziś Brożek byłoby naprawdę wielką sztuką. Poza Carlitosem i Imazem Wisła nie miała dziś żadnych argumentów pozwalających na myślenie o zwycięstwie z Zagłębiem. To za mało. A jeśli jeszcze raz ktoś tu napisze, że Halilovic bardziej zasługuje na grę niż Perez czy Lionch, parsknę śmiechem. Czas też Panów Brożka i Boguskiego wysłać na zasłużoną emeryturę, a nie trzymać na siłę na boisku. |
Cytat:
|
My po prostu nie mamy piłkarzy o odpowiednich umiejętnościach i tyle. Zdarza im się świetny mecz 3x na rundę, ale przez większość czasu są chimeryczni i przeplatają średnie występy z fatalnymi. Zbieranina darmowych odpadków z niższych lig zachodnich. A jeśli chodzi o Tibora i Zorana, nie dziwi mnie kompletnie, że są miernymi piłkarzami. W Chorwacji naprawdę dobrze rokujący młody piłkarz w życiu nie zostałby odstrzelony i nie wybrałby naszej rodzimej polskiej gównoligi... Możemy się oszukiwać i łudzić, że przyjdzie nowy trener i gra się zmieni, ale nie, nie będzie tak. Będziemy dalej obskakiwali okazyjne w.......e, od czasu do czasu coś się wygra, awansuje się do górnej 8 z 6/7 miejsca a potem wygra się jeden symboliczny mecz na 7 w rundzie finałowej bo przecież plan minimum zrobiony... TYLE, jesteśmy średniakami i średniakami zostaniemy bez zastrzyku większej gotówki. Zostaliśmy drugą Korona Kielce, niby nie spadamy z tej ekstraklasy, ale też nigdy niczego nie ugramy i o tak sobie jesteśmy i wegetujemy...
|
W sumie szkoda cos pisac bo chociaz czlowiek cieszyl sie od tej srody te 4 dni.
Oczy bolą,niewiem czy mzona bylo zagrac slabiej niz Plockiem ,ale chyba mozna bylo. tez trzeba miec swiadomosc ze mlodzi pilakrze z ciekawych lig jak Haililovic nie wybieraja naszej ligi z chęci a z przymusu i to jest ta róznica w jakości takiego pilakrza,..bo on jesli serio cos by w sobie mial,to juz by go wyciagneli do Holandii czy innej Portugali.. Trzeba cos wymyslec inaczej bedzeimy dalej tkwić w przecietnosci i tułać sie od 6 do 8 miejsca w tabeli.Taka gra ,taka taktyka ,przygotowanie to skazanie sie na nic innego jak wlasnie obraz meczów z Plockiem czy Lubiem... |
Czyżby chłopcy za mocno świętowali po derbach? A może jest inna przyczyna tak słabego występu (kasa)?
Słabo na boisku, a Sobol też popełnił kilka dużych i dziwnych błędów - co robili na boisku przez 90 minut Paweł i Halilovic? Obaj do zmiany najpóźniej w przerwie. Dlaczego tak długo był na boisku Boguski? Dlaczego czekał tak długo z drugą i trzecią zmianą? Główne zadanie na zimę - zatrzymać Carlitosa bo bez niego albo zastępcy na takim samym poziomie będziemy mieć bardzo duże kłopoty wiosną. Jest punkt przewagi nad dziewiątym miejscem i to określa nasz cel na wiosnę; pudło itp. historie można włożyć między bajki. No chyba że zimą pojawi się szczodry szejk z Kataru albo Carillo okaże się magiem i spowoduje cudowny progres u grajków. |
Jeden z dwóch celów na ten sezon został spełniony- wygrane derby. Drugi to utrzymanie. Moim zdaniem z tych grajków nie da sie więcej wykrzesać niz miejsca 7-12. Jeśli się uda, to rzeczywiście będzie to dobra robota nowego trenera.
|
Cytat:
|
Jesli naszym celem jest utrzymanie to nisko upadlismy. Szkoda ze Junco mowi co innego.
|
Cytat:
|
Cytat:
Może w takiej sytuacji należało w ogóle olać defensywę i od początku grać Wojtkowskim, licząc po prostu na to, że w wymianie ciosów strzelimy o jednego gola więcej. Może. W każdym razie wejście Wojtkowskiego i Bartosza o 20 minut zbyt późno. Po meczu każdy mądry... ;) |
Utrzymanie :rotfl: Sieroty po Cupiale, ja to bym i 15 miejscem nie pogardził. Ważne, że nie ostatni. Ja obstawiam na koniec sezonu top 5, a do 8semki wejdziemy na 1000%
|
Cytat:
|
Imaz i Carlitos sami meczu nie wygrają
Panie Sobol szacunek za wszystko, ale jeśli nie widzisz Pan padliny jaką prezentują od dłuższego czasu Boguski i Brożek i trzymasz ich Pan odpowiednio do 80 i 90, to coś tu jest nie tak, jest Wojtkowski, Małecki |
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym - czy ja dobrze slysze,ze Kazek Wegrzyn w Lidze + extra mowi : "no tak,chyba Ramirez mial jednak racje z tymi dwoma defensywnymi" :rotfl: Kazek,racje to miala Sarapata. :rotfl: Trzeba bylo przeczytac nawiedzencow po meczu z Cracovia :rotfl: Ale dzisiejszy mecz to rowniez wina Ramireza :rotfl: |
No cóż, Zagłębie lepsze, lepiej poukładane. Pozostaje czekać aż nowy trener poukłada Wisłę.
|
Pawla i Bogusia trzeba z honorami pożegnać po sezonie. Niestety to już nie ten poziom sportowy jaki chcielibyśmy prezentować. 2-3 dobre mecze na rundę to jest za malo, a za zaslugi dostali niejako kontrakt na ten sezon.
Nowy trener będzie miał kupę pracy by z takich pilkarzy kak Halilovic, Arsenic, Wojtkowski, Bartosz zrobić pilkarzy... Niewielu mamy w tej chwili (zdrowych) zawodników o ktorych można powiedzieć: "poniżej pewnego poziomu nie schodzą". A za Carlitisa trzeba zgarnąć 3 mln euro i solidnie zainwestować w zespół i płynność naszego budżetu. |
Cytat:
|
Dzisiaj oglądałem największa Padake w tym sezonie. Paweł i Boguś dno, Basha i Sadlok bardzo słabo, choć było że coś ich trapiło. Reszta zawodników poniżej przeciętnej ale to co pokazał Haliliovic zostawię bez komentarza. Ta drużyna na chwile obecną oprucz Carlosa i Imaza nie ma absolutnie żadnego potencjału w ofensywie. Jak zimą nie będzie żadnych ciekawych transferów to zarząd pewnie będzie poszukiwał nowego trenera bo Carillo z własnego wyboru nie zabawi tutaj długo.
|
Brakowało Lloncha i znowu przegraliśmy środek pola. Szkoda kolejnych straconych pkt. Wiosną mamy, przynajmniej na papierze znacznie gorszy terminarz i trzeba się będzie mocno spiąć by ugrać te 10-12 pkt dające górną ósemkę.
Straty z Niecieczy (2 pkt), tydzień temu i dzisiaj (przynajmniej 4 pkt) mogą okazać się bolesne. |
Cytat:
|
mimo tej niskiej temperatury hiszpanie i chorwaci zagrali najlepiej
|
@PAWEL
chyba nie widziales spotkan z Korona x2, Arka, Plockiem u siebie, Lechem... padline gramy w co 2 spotkaniu i do miana najgorszych zasługuje wiele. Także tych wygranych. |
No właśnie widziałem ale moim zdaniem ta była największa
|
top 8 nie będzie łatwym zadaniem. Terminarz na wiosnę mamy średnio udany.
Trzeba około 9pkt w 9 meczach. Niby nie dużo, ale łatwo nie bedzie. |
Paatrzac na tabele to będziemy potrzebowali minimum 12pkt.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dzisiaj było widać dlaczego Sobolewski nie moze byc 1wszym trenerem, oje*ali nas jak juniorów klepiac pilka miedzy soba...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl