Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI KOLEJKA] WISŁA Kraków- Zagłębie, 17 grudnia, godz.18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9901)

bridgeburner 17.12.2017 20:13

jak u Kononowicza, nie bylo niczego
beznadzieja w środku pola
brak doskoku, walki o druga piłke
fatalne ustawienie zespołu gdzie robiły sie ogromne dziury, Swierczok z Pawlowskim klepali sobie jak na podówrku
O Boguskim(i jego przyjeciach piłk), Brozku i Halilovicu szkoda nawet pisać

Sezon do zapomnienia, nastepne pol roku trzeba poswiecic na przeglad kadr

Markus 17.12.2017 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1490270)
W dzisiejszym meczu dzięki dośrodkowaniom Carlitosa stworzyliśmy chyba więcej zagrożenia z rożnych niż przez cały sezon.

Tutaj swoje też robi pojawienie się Wasilewskiego w drużynie.

Kolejnym słabym punktem Wisły był dziś niestety trener - złe zmiany, bezsensowne trzymanie na boisku najsłabszych zawodników (Brożek, Halilovic), nie reagowanie na pasywna grę. Bałanyuk ich tam w sztabie trenerskim parzy? Grać gorzej niż dziś Brożek byłoby naprawdę wielką sztuką.

Poza Carlitosem i Imazem Wisła nie miała dziś żadnych argumentów pozwalających na myślenie o zwycięstwie z Zagłębiem. To za mało.

A jeśli jeszcze raz ktoś tu napisze, że Halilovic bardziej zasługuje na grę niż Perez czy Lionch, parsknę śmiechem.

Czas też Panów Brożka i Boguskiego wysłać na zasłużoną emeryturę, a nie trzymać na siłę na boisku.

wyar 17.12.2017 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1490268)
Wisła po pierwszej połowie przegrywa, bo ma dziś w składzie kilku beznadziejnie grających zawodników. Są to na tą chwilę:

1. Halilovic - zero kreatywności, fatalny doskok, asekuracja i operowanie piłką. Nie daje kompletnie nic pozytywnego drużynie, jedynie denerwujące błędy. Przy nim w takiej dyspozycji Perez to mistrz.

2. Boguski. Dziś znów przypomina o swoim tragicznym przyjmowaniu piłki. Za każdym razem naprawdę można się bać, iż w końcu się na niej kiedyś zabije. To już trampkarze potrafią robić to o niebo lepiej. W innych elementach dziś również po prostu koszmar. Pierwszy gol dla Zagłębia jest jego zasługą. Dawno do zmiany.

3. Sadlok. Fatalnie się ustawia, jest pasywny, momentami poza grą. Nie pilnuje pozycji.

4.Brożek. Przykro było patrzeć na jego grę w pierwszej połowie. Nie zagrał ani raz dobrze i sensownie. Co on robi na boisku w takiej formie?

Gramy tak naprawdę na razie w siedmiu, a nie jedenastu. W tej sytuacji wynik nie może dziwić.

Pelna zgoda. Zwlaszcza zostawienie Halilovicia na boisku w obecnej formie to jakis absurd - szkoda punktow,ale Wisla zagrala ten mecz wyjatkowo naiwnie...Az cud,ze nie gralismy z jakas lepsza druzyna w kontrze,bo byloby z 1_4 do przerwy... Kolejna bramka ze stalego fragmentu. Pawel Brozek mial racje - oczywiscie lepiej grac ofensywnie - ale na obecna chwile z nim lepiej grac w MLJ...

Stelio 17.12.2017 20:17

My po prostu nie mamy piłkarzy o odpowiednich umiejętnościach i tyle. Zdarza im się świetny mecz 3x na rundę, ale przez większość czasu są chimeryczni i przeplatają średnie występy z fatalnymi. Zbieranina darmowych odpadków z niższych lig zachodnich. A jeśli chodzi o Tibora i Zorana, nie dziwi mnie kompletnie, że są miernymi piłkarzami. W Chorwacji naprawdę dobrze rokujący młody piłkarz w życiu nie zostałby odstrzelony i nie wybrałby naszej rodzimej polskiej gównoligi... Możemy się oszukiwać i łudzić, że przyjdzie nowy trener i gra się zmieni, ale nie, nie będzie tak. Będziemy dalej obskakiwali okazyjne w.......e, od czasu do czasu coś się wygra, awansuje się do górnej 8 z 6/7 miejsca a potem wygra się jeden symboliczny mecz na 7 w rundzie finałowej bo przecież plan minimum zrobiony... TYLE, jesteśmy średniakami i średniakami zostaniemy bez zastrzyku większej gotówki. Zostaliśmy drugą Korona Kielce, niby nie spadamy z tej ekstraklasy, ale też nigdy niczego nie ugramy i o tak sobie jesteśmy i wegetujemy...

Wojtas 17.12.2017 20:17

W sumie szkoda cos pisac bo chociaz czlowiek cieszyl sie od tej srody te 4 dni.

Oczy bolą,niewiem czy mzona bylo zagrac slabiej niz Plockiem ,ale chyba mozna bylo.
tez trzeba miec swiadomosc ze mlodzi pilakrze z ciekawych lig jak Haililovic nie wybieraja naszej ligi z chęci a z przymusu i to jest ta róznica w jakości takiego pilakrza,..bo on jesli serio cos by w sobie mial,to juz by go wyciagneli do Holandii czy innej Portugali..
Trzeba cos wymyslec inaczej bedzeimy dalej tkwić w przecietnosci i tułać sie od 6 do 8 miejsca w tabeli.Taka gra ,taka taktyka ,przygotowanie to skazanie sie na nic innego jak wlasnie obraz meczów z Plockiem czy Lubiem...

arti 17.12.2017 20:23

Czyżby chłopcy za mocno świętowali po derbach? A może jest inna przyczyna tak słabego występu (kasa)?
Słabo na boisku, a Sobol też popełnił kilka dużych i dziwnych błędów - co robili na boisku przez 90 minut Paweł i Halilovic? Obaj do zmiany najpóźniej w przerwie. Dlaczego tak długo był na boisku Boguski?
Dlaczego czekał tak długo z drugą i trzecią zmianą?
Główne zadanie na zimę - zatrzymać Carlitosa bo bez niego albo zastępcy na takim samym poziomie będziemy mieć bardzo duże kłopoty wiosną.
Jest punkt przewagi nad dziewiątym miejscem i to określa nasz cel na wiosnę; pudło itp. historie można włożyć między bajki. No chyba że zimą pojawi się szczodry szejk z Kataru albo Carillo okaże się magiem i spowoduje cudowny progres u grajków.

fran23 17.12.2017 20:24

Jeden z dwóch celów na ten sezon został spełniony- wygrane derby. Drugi to utrzymanie. Moim zdaniem z tych grajków nie da sie więcej wykrzesać niz miejsca 7-12. Jeśli się uda, to rzeczywiście będzie to dobra robota nowego trenera.

Kurz 17.12.2017 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1490282)
Paweł i Halilovic? Obaj do zmiany najpóźniej w przerwie. Dlaczego tak długo był na boisku Boguski?
Dlaczego czekał tak długo z drugą i trzecią zmianą?

Bo może uważa, ze ci, którzy siedzieli an ławce są jeszcze gorsi? Oczywiście od razu nasuwa się kolejne pytanie: jeśli tak, to po co nam oni?

Ma_niek 17.12.2017 20:28

Jesli naszym celem jest utrzymanie to nisko upadlismy. Szkoda ze Junco mowi co innego.

Kurz 17.12.2017 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1490285)
Jesli naszym celem jest utrzymanie to nisko upadlismy. Szkoda ze Junco mowi co innego.

Bez przesady. Wejdziemy do 8.

MaLk 17.12.2017 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1490282)
Czyżby chłopcy za mocno świętowali po derbach? A może jest inna przyczyna tak słabego występu (kasa)?

Główną przyczyną słabego występu jest (defensywny) środek pola. Po prostu nie miał kto tam zagrać. Od Halilovicia to prawdopodobnie i Perez byłby lepszy, nie dał nic ani do przodu, ani do tyłu. Basha nie miał już siły biegać, akurat po nim widać było wyraźnie brak przygotowania do sezonu.

Może w takiej sytuacji należało w ogóle olać defensywę i od początku grać Wojtkowskim, licząc po prostu na to, że w wymianie ciosów strzelimy o jednego gola więcej. Może. W każdym razie wejście Wojtkowskiego i Bartosza o 20 minut zbyt późno. Po meczu każdy mądry... ;)

ashkeczup 17.12.2017 20:38

Utrzymanie :rotfl: Sieroty po Cupiale, ja to bym i 15 miejscem nie pogardził. Ważne, że nie ostatni. Ja obstawiam na koniec sezonu top 5, a do 8semki wejdziemy na 1000%

Kurz 17.12.2017 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1490287)
Może w takiej sytuacji należało w ogóle olać defensywę i od początku grać Wojtkowskim, licząc po prostu na to, że w wymianie ciosów strzelimy o jednego gola więcej. Może. W każdym razie wejście Wojtkowskiego i Bartosza o 20 minut zbyt późno. Po meczu każdy mądry... ;)

Wojtkowski jest porównywalny do Halilovicia. Nie zbawiłby nas. Jego plusem jest to, ze ma 19 lat a nie 22 jak Tibor, wiec może coś jeszcze z niego będzie. Różnica pomiędzy nim, a Stiliciem czy Wolskim z najlepszych spotkań, to przepaść, nie wiem skąd wobec tego jakiekolwiek oczekiwania z nim związane.

TOMEK 11 17.12.2017 20:40

Imaz i Carlitos sami meczu nie wygrają

Panie Sobol szacunek za wszystko, ale jeśli nie widzisz Pan padliny jaką prezentują od dłuższego czasu Boguski i Brożek i trzymasz ich Pan odpowiednio do 80 i 90, to coś tu jest nie tak, jest Wojtkowski, Małecki

arti 17.12.2017 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1490288)
Utrzymanie :rotfl: Sieroty po Cupiale, ja to bym i 15 miejscem nie pogardził. Ważne, że nie ostatni. Ja obstawiam na koniec sezonu top 5, a do 8semki wejdziemy na 1000%

Z obstawianiem takiej czy innej pozycji na koniec poczekałbym do momentu jak będzie wiadomo z jaką kadrą rozpoczynamy wiosnę...

wyar 17.12.2017 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1490289)
Wojtkowski jest porównywalny do Halilovicia. Nie zbawiłby nas. Jego plusem jest to, ze ma 19 lat a nie 22 jak Tibor, wiec może coś jeszcze z niego będzie. Różnica pomiędzy nim, a Stiliciem czy Wolskim z najlepszych spotkań, to przepaść, nie wiem skąd wobec tego jakiekolwiek oczekiwania z nim związane.

Racja - oczekiwania te oparte sa o cud i brak kasy - tzn. brak kasy owocuje sprowadzeniem go do Wisly a cud ze Wisla na nim moglaby zarobic. Ale specjalista od cudow nie jestem a nadzieja umiera ostatnia... ;)

Poza tym - czy ja dobrze slysze,ze Kazek Wegrzyn w Lidze + extra mowi : "no tak,chyba Ramirez mial jednak racje z tymi dwoma defensywnymi" :rotfl:

Kazek,racje to miala Sarapata. :rotfl: Trzeba bylo przeczytac nawiedzencow po meczu z Cracovia :rotfl:

Ale dzisiejszy mecz to rowniez wina Ramireza :rotfl:

Kowalski 17.12.2017 20:51

No cóż, Zagłębie lepsze, lepiej poukładane. Pozostaje czekać aż nowy trener poukłada Wisłę.

Karherop 17.12.2017 20:53

Pawla i Bogusia trzeba z honorami pożegnać po sezonie. Niestety to już nie ten poziom sportowy jaki chcielibyśmy prezentować. 2-3 dobre mecze na rundę to jest za malo, a za zaslugi dostali niejako kontrakt na ten sezon.

Nowy trener będzie miał kupę pracy by z takich pilkarzy kak Halilovic, Arsenic, Wojtkowski, Bartosz zrobić pilkarzy... Niewielu mamy w tej chwili (zdrowych) zawodników o ktorych można powiedzieć: "poniżej pewnego poziomu nie schodzą".

A za Carlitisa trzeba zgarnąć 3 mln euro i solidnie zainwestować w zespół i płynność naszego budżetu.

ashkeczup 17.12.2017 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1490291)
Z obstawianiem takiej czy innej pozycji na koniec poczekałbym do momentu jak będzie wiadomo z jaką kadrą rozpoczynamy wiosnę...

Może i racja, ale utrzymanie? Żarty się tu kogoś trzymają. O utrzymanie to może sobie walczyć Sandecja.

PAWEŁ 17.12.2017 20:56

Dzisiaj oglądałem największa Padake w tym sezonie. Paweł i Boguś dno, Basha i Sadlok bardzo słabo, choć było że coś ich trapiło. Reszta zawodników poniżej przeciętnej ale to co pokazał Haliliovic zostawię bez komentarza. Ta drużyna na chwile obecną oprucz Carlosa i Imaza nie ma absolutnie żadnego potencjału w ofensywie. Jak zimą nie będzie żadnych ciekawych transferów to zarząd pewnie będzie poszukiwał nowego trenera bo Carillo z własnego wyboru nie zabawi tutaj długo.

!!IRIVER!! 17.12.2017 20:57

Brakowało Lloncha i znowu przegraliśmy środek pola. Szkoda kolejnych straconych pkt. Wiosną mamy, przynajmniej na papierze znacznie gorszy terminarz i trzeba się będzie mocno spiąć by ugrać te 10-12 pkt dające górną ósemkę.
Straty z Niecieczy (2 pkt), tydzień temu i dzisiaj (przynajmniej 4 pkt) mogą okazać się bolesne.

Kurz 17.12.2017 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1490292)
Ale dzisiejszy mecz to rowniez wina Ramireza :rotfl:

I spadek temperatury w Grudniu :).

siedzenaganku2 17.12.2017 20:59

mimo tej niskiej temperatury hiszpanie i chorwaci zagrali najlepiej

Karherop 17.12.2017 20:59

@PAWEL
chyba nie widziales spotkan z Korona x2, Arka, Plockiem u siebie, Lechem... padline gramy w co 2 spotkaniu i do miana najgorszych zasługuje wiele. Także tych wygranych.

PAWEŁ 17.12.2017 21:02

No właśnie widziałem ale moim zdaniem ta była największa

swiety37 17.12.2017 21:03

top 8 nie będzie łatwym zadaniem. Terminarz na wiosnę mamy średnio udany.
Trzeba około 9pkt w 9 meczach. Niby nie dużo, ale łatwo nie bedzie.

PAWEŁ 17.12.2017 21:07

Paatrzac na tabele to będziemy potrzebowali minimum 12pkt.

MaLk 17.12.2017 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1490289)
Wojtkowski jest porównywalny do Halilovicia.

W grze ofensywnej? Na pewno nie.

Kurz 17.12.2017 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1490305)
W grze ofensywnej? Na pewno nie.

Może są pomiędzy nimi różnice w tej kwestii, ale widoczne przez lupę, więc nie ma sobie sensu zawracać tym głowy. Obaj zostali wciśnięci w buty za duże dla siebie o dwa numery i tyle. Może, z któregoś z nich coś kiedyś będzie, ale teraz to tło tła.

AS82 17.12.2017 21:26

Dzisiaj było widać dlaczego Sobolewski nie moze byc 1wszym trenerem, oje*ali nas jak juniorów klepiac pilka miedzy soba...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl