Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA! 13 grudnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9899)

Maciek17 13.12.2017 11:12

Wyjdzie Brożek, za nim Carlitos, tak czuję.
Boguski i Wojtkowski/Imaz na skrzydłach.
Basha i Perez w środku. Perez <-> Halilović / Llonch w 60 min. jak padnie ze zmęczenia.
Głowa i Wasyl stoper? Szybkość odwrotnie proporcjonalna do twardości, duża niewiadoma.
Jak Wasyl zagra z Głową, to Arsenić wyjdzie na boku za Bartkowskiego.
Sadlok wiadomo.

swiety37 13.12.2017 11:27

Nie wydaje mi sie by Sobol Wojtkowskiego na derby od początku wystawił.
Obstawiam powrót Cywki i Pola do składu:
Cuesta - Cywka, Głowacki, Arsenic, Sadlok - Llonch, Basha - Boguski, Perez, Imaz - Carlitos.

Marcinnno 13.12.2017 11:29

Moim zdaniem tak to powinno wyglądać:

Buchalik -Arsenić, Głowacki, Wasyl, Sadlok- Llonch,Basha, Wojtowski, Małecki,Boguski- Carlitos

7 kotów 13.12.2017 11:38

Buchalik - Bartkowski, Glowacki, Wasilewski, Sadlok - Boguski, Llonch, Basha, Malecki - Brozek, Carlitos

Ichiro1234321 13.12.2017 11:54

A jak wyglada sprawa dzisiejszego wyjazdu, ktoś wie jaką ilość biletów dostaliśmy?

Coglin 13.12.2017 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ichiro1234321 (Post 1489741)
A jak wyglada sprawa dzisiejszego wyjazdu, ktoś wie jaką ilość biletów dostaliśmy?

standard - 750

St Yabol 13.12.2017 14:34

Po Termalice SKWK pisało, że to ostatni wyjazd w tym roku. To jak w końcu jest? Przecież był zakaz za ostatnie derby.

Adenalix 13.12.2017 14:51

Myślę, że od początku zagra Mały. Nie bez przyczyny Sobol mówił o nim ciepło na konferencji. Ja to widzę tak:
Buchalik-Bartkowski,Głowa, Wasyl, Sadlok - Basha, Wojtkowski, Boguski, Małecki - Brożek, Carlitos.
Ławka: Cuesta, Arsenić, Cywka, Halilović, Llonch, Imaz, Bałaniuk

Do boju Wisełka!!!

obikenobi 13.12.2017 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol
Po Termalice SKWK pisało, że to ostatni wyjazd w tym roku. To jak w końcu jest? Przecież był zakaz za ostatnie derby.

Derby to nie wyjazd ;)

bartek89TS 13.12.2017 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1489767)
Po Termalice SKWK pisało, że to ostatni wyjazd w tym roku. To jak w końcu jest? Przecież był zakaz za ostatnie derby.

Właśnie też byłem przekonany, że mamy zakaz za ostatnie derby.

szczepans21 13.12.2017 14:54

http://www.niebiescy.pl/index.php?id=24244http://www.niebiescy.pl/index.php?id=24244

bartek89TS 13.12.2017 14:55

Buchalik - Arsenic, Głowacki, Wasilewski, Sadlok - Bosguski, Llonch, Basha, Małecki - Carlitos, Brożek

mitmichael 13.12.2017 16:38

Mam zle przeczucia, u siebie gralismy ale ogolnie rywal byl lepszy, wyrownalismy i strzelilismy zwycieska bramke dopiero grajac z przewaga zawodnika, oni ostatnio lepiej graja, ciezko bedzie

JudasPriest 13.12.2017 17:34

A ja nie. To znaczy, nie uważam że będzie spacerek, ale nasi piłkarze już w większości znają smak derbow. Jest Sobol, Małecki po usłyszeniu wczorajszych jego słów na pewno uwierzy w siebie. Carlitos już przestał gwiazdorzyc.

Krotochwila 13.12.2017 17:42

Nie jest dobrym pomysłem wystawianie obok siebie Głowackiego i Wasielewskiego. Z całą ogromną sympatią dla obu Panów, obawiam się o cechy motoryczne. Bardzo chcę się mylić.

Charlie 13.12.2017 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krotochwila (Post 1489807)
Nie jest dobrym pomysłem wystawianie obok siebie Głowackiego i Wasielewskiego. Z całą ogromną sympatią dla obu Panów, obawiam się o cechy motoryczne. Bardzo chcę się mylić.

A widzisz jakaś alternatywe? Bo Arsenic w ostatnich trzech meczach prezentował się tragicznie.

szprotson 13.12.2017 17:51

0-0

to moj typ na dzis

nasza wygrana :)

Krotochwila 13.12.2017 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1489810)
A widzisz jakaś alternatywe? Bo Arsenic w ostatnich trzech meczach prezentował się tragicznie.

Wiem. Ale mimo wszystko, moim zdaniem, para Głowacki-Arsenic jest bardziej, że tak to określę - zbalansowana jeśli chodzi o cechy piłkarskie. Moim zdaniem niemożliwe jest, że Wasilewski po takim rozbracie z piłką będzie fizycznie gotowy zagrać 90 min w meczu o takiej intensywności.

ashkeczup 13.12.2017 19:32

Rozwiązanie jest prostsze niż się wydaje- siadamy na nich, a obrońcy z Julianem rozkładają leżaki ;)

Jam55 13.12.2017 21:20

Oby teraz sie nie cofnac!!!!2:0 rewelacja!!!!!

Arkadiusz.Czerepach 13.12.2017 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1489486)


JŻS

:tsw_zdrajca:

Wiślak709 13.12.2017 22:45

:tsw_wislazkrakowa:

Elendil 13.12.2017 22:46

Czy to najwyższy wynik derbowy w starciach miedzy nami od jakiś 20 lat? Aż żal, że stracili jednego.

Brawo Sobol, brawo piłkarze!

Kocur 13.12.2017 22:48

W 2009 roku żydy dostały też 4 u nas na R22

Markus 13.12.2017 22:50

Wynik fantastyczny, brawo piłkarze i trenerzy.

Ciekawe, jak się teraz czują te osoby, które wielokrotnie obrażały Imaza pisaniem m.in. o nim "hiszpański szrot"? Może czas przestać pod wpływem emocji obrażać naszych własnych zawodników?

Transfery Junco nie są złe i poza paroma wyjątkami jeszcze nie raz mogą dać Wiśle wiele radości.

Wojtas 13.12.2017 22:52

Ja .......ę ,jednym meczem odbudowywują to co stracili ostatnio.Mogą przegrać z Plockiem czy inną Łęczną ,ale wygrać na obrzezanej ziemi 4;1 to.....coś pieknego.Trzeba isc na Lubin i im podziekować za ten mecz i wynik.

filemon 13.12.2017 22:54

Nie interesuje mnie styl w derbach.

Wisło, DZIĘKUJĘ!

Sevi 13.12.2017 22:55

W najśmielszych marzeniach nie śniłem o 4 bramkach na Kałuży.
:)

Grisza1 13.12.2017 22:55

Wisła strzeliła w derbach najwięcej goli w jednym meczu z dotychczas rozegranych spotkań w tym sezonie.

mitmichael 13.12.2017 22:55

Najlepsze derby w naszym wykonaniu od paru sezonow ale do 40 minuty nie zanosilo sie na cos takiego. Rywal zniszczony, ponizony, sponiewierany, na koncu zostalo im juz tylko obrazanie. KRAKOW JEST NASZ a nie ich i tyle w temacie!!!!!!!!!!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl