![]() |
Wyjdzie Brożek, za nim Carlitos, tak czuję.
Boguski i Wojtkowski/Imaz na skrzydłach. Basha i Perez w środku. Perez <-> Halilović / Llonch w 60 min. jak padnie ze zmęczenia. Głowa i Wasyl stoper? Szybkość odwrotnie proporcjonalna do twardości, duża niewiadoma. Jak Wasyl zagra z Głową, to Arsenić wyjdzie na boku za Bartkowskiego. Sadlok wiadomo. |
Nie wydaje mi sie by Sobol Wojtkowskiego na derby od początku wystawił.
Obstawiam powrót Cywki i Pola do składu: Cuesta - Cywka, Głowacki, Arsenic, Sadlok - Llonch, Basha - Boguski, Perez, Imaz - Carlitos. |
Moim zdaniem tak to powinno wyglądać:
Buchalik -Arsenić, Głowacki, Wasyl, Sadlok- Llonch,Basha, Wojtowski, Małecki,Boguski- Carlitos |
Buchalik - Bartkowski, Glowacki, Wasilewski, Sadlok - Boguski, Llonch, Basha, Malecki - Brozek, Carlitos
|
A jak wyglada sprawa dzisiejszego wyjazdu, ktoś wie jaką ilość biletów dostaliśmy?
|
Cytat:
|
Po Termalice SKWK pisało, że to ostatni wyjazd w tym roku. To jak w końcu jest? Przecież był zakaz za ostatnie derby.
|
Myślę, że od początku zagra Mały. Nie bez przyczyny Sobol mówił o nim ciepło na konferencji. Ja to widzę tak:
Buchalik-Bartkowski,Głowa, Wasyl, Sadlok - Basha, Wojtkowski, Boguski, Małecki - Brożek, Carlitos. Ławka: Cuesta, Arsenić, Cywka, Halilović, Llonch, Imaz, Bałaniuk Do boju Wisełka!!! |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Buchalik - Arsenic, Głowacki, Wasilewski, Sadlok - Bosguski, Llonch, Basha, Małecki - Carlitos, Brożek
|
Mam zle przeczucia, u siebie gralismy ale ogolnie rywal byl lepszy, wyrownalismy i strzelilismy zwycieska bramke dopiero grajac z przewaga zawodnika, oni ostatnio lepiej graja, ciezko bedzie
|
A ja nie. To znaczy, nie uważam że będzie spacerek, ale nasi piłkarze już w większości znają smak derbow. Jest Sobol, Małecki po usłyszeniu wczorajszych jego słów na pewno uwierzy w siebie. Carlitos już przestał gwiazdorzyc.
|
Nie jest dobrym pomysłem wystawianie obok siebie Głowackiego i Wasielewskiego. Z całą ogromną sympatią dla obu Panów, obawiam się o cechy motoryczne. Bardzo chcę się mylić.
|
Cytat:
|
0-0
to moj typ na dzis nasza wygrana :) |
Cytat:
|
Rozwiązanie jest prostsze niż się wydaje- siadamy na nich, a obrońcy z Julianem rozkładają leżaki ;)
|
Oby teraz sie nie cofnac!!!!2:0 rewelacja!!!!!
|
Cytat:
JŻS :tsw_zdrajca: |
:tsw_wislazkrakowa:
|
Czy to najwyższy wynik derbowy w starciach miedzy nami od jakiś 20 lat? Aż żal, że stracili jednego.
Brawo Sobol, brawo piłkarze! |
W 2009 roku żydy dostały też 4 u nas na R22
|
Wynik fantastyczny, brawo piłkarze i trenerzy.
Ciekawe, jak się teraz czują te osoby, które wielokrotnie obrażały Imaza pisaniem m.in. o nim "hiszpański szrot"? Może czas przestać pod wpływem emocji obrażać naszych własnych zawodników? Transfery Junco nie są złe i poza paroma wyjątkami jeszcze nie raz mogą dać Wiśle wiele radości. |
Ja .......ę ,jednym meczem odbudowywują to co stracili ostatnio.Mogą przegrać z Plockiem czy inną Łęczną ,ale wygrać na obrzezanej ziemi 4;1 to.....coś pieknego.Trzeba isc na Lubin i im podziekować za ten mecz i wynik.
|
Nie interesuje mnie styl w derbach.
Wisło, DZIĘKUJĘ! |
W najśmielszych marzeniach nie śniłem o 4 bramkach na Kałuży.
:) |
Wisła strzeliła w derbach najwięcej goli w jednym meczu z dotychczas rozegranych spotkań w tym sezonie.
|
Najlepsze derby w naszym wykonaniu od paru sezonow ale do 40 minuty nie zanosilo sie na cos takiego. Rywal zniszczony, ponizony, sponiewierany, na koncu zostalo im juz tylko obrazanie. KRAKOW JEST NASZ a nie ich i tyle w temacie!!!!!!!!!!!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl