![]() |
Cytat:
|
https://www.youtube.com/watch?v=GBWCLkuh3sw
Tutaj skrót meczu Hajduk - Dinamo 2:2 Ale trzeba przyznać, że tam lepszych piłkarzy miał Sędzia ich wycyckał w końcówce Cytat:
|
Cytat:
|
HAHA zarzad naprawde wierzy ze z tymi zawodnikami powinnismy sie bic o czlowe lokaty.
Moja diagnoza: Carrillo poleci z hukiem po tym jak przyslowiowemu "Baszczynskiemu" nie spodobaja sie treningi a co za tym idzie bedzie mizeria zamiast gry na wiosne. Jakkolwiek zycze mu jak najlepiej niech nas prowadzi w glorii i chwale. |
Cytat:
Czekam na pierwszego który wyjedzie z #CarilloOut. |
Carillo musi odejść!
|
Cytat:
|
Tylko Tomasz Kulawik może nas wyciągnąć z kryzysu...
|
Dobry ruch. Ten trener przynajmniej widział jakąś poważną piłkę, a nie tylko hiszpańskie zadupia. Bardzo dobry moment na zmianę.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
te prognozy magikow to trzeba przypinac do tematu,zebysmy potem wiedzieli kogo ma zarzad sluchac z forum i kogo zatrudnic
|
Cytat:
Problem polega na tym, że piłkarze w ciągu ostatnich lat nie udowodnili, że stać ich na więcej niż 5 miejsce, w rzeczywistości, a nie na papierze. Mimo zmiany wielu trenerów. Oczywiście można zakłamywać rzeczywistość i obwiniać jednego o to, że jest dyzmą, a drugi wuefistą, ale 8 czy 9 powinno już skłonić do ponownego przemyślenia swojego stanowiska. |
Cytat:
Cytat:
Ale absolutnie nieuzasadnione jest powoływanie się na to, co piłkarze w ciągu ostatnich lat udowodnili. Głównie dlatego właśnie, że inne były okoliczności, inni piłkarze i inny potencjał. Ci piłkarze, którzy teraz grają, grają w zupełnie innych uwarunkowaniach, więc tego, czy stać ich na więcej na dobrą sprawę nie wiemy. Czy jakiś inny trener jest w stanie wyciągnąć od tych zawodników i w tych warunkach więcej dopiero się dowiemy. Póki co, możliwości tej drużyny prowadzonej przez ten klub sprawdzał de facto tylko Kiko, nawet Sobolewski z Kmiecikiem nie mieli takiej możliwości. |
Nie rozumiem płaczu. Zatrudniamy faceta z lepszym CV od Kiko, który trochę piłki klubowej na najwyższym poziomie zaznał, w pucharach grał. Preferuje ofensywną, ładną dla oka grę.
Naprawdę tak kochaliście się w futbolu Ramireza? W tych dzidach na aferę i końcowym rezultacie strzeleckim typu 6:20 w strzałach na bramkę dla Wisły Płock w Krakowie? Czy tym jak wdeptuje nas w ziemię Korona z mniejszym budżetem niż my? Widocznie zarząd nie chce Wisły środka tabeli, której czasem coś przez przypadek wyjdzie i może jakimś cudem załapie się do pucharów - tylko mocną Wisłę będącą znaczącą siłą w tej lidze. Czy to źle? Czy super Kiko naprawdę był tak wspaniałym trenerem, że warto rozdzierać tu szaty? Ja nie byłem zwolennikiem zwalniania któregokolwiek trenera - tak Kiko żegnam bez żalu. Nie chodzi tu o wyniki, tylko o to co gramy, a co chcemy grać. Bardzo mnie cieszy, że zarząd nie podziela minimalizmu części forum. |
Cytat:
Moze juz dawno zaliczylibysmy choc raz Lige Mistrzów,a tak przez ten minimalizm ,i loteryjkę a "moze zwolinymy dzis tego a tego " bedzie ona naszą drzazgą na dupie jeszcze dlugo. A jak ten temat poruszamy to mam nadzieje ze jesli była by taka sytuacja ze komus nie podoba sie trening i bedzie stroił fochy,to pownien jeszce tego samego dnia zostać z druzyny wyjebany na zbity pysk ,zeby dac przyklad na to innym ,licze ze zarząd bedzie tu nieugiety. |
Cytat:
A na razie wypada kolejny raz zaufać rozeznaniu i decyzjom Junco. Tym razem piszę bez sarkazmu. |
Cytat:
|
Fajny artykuł http://www.sport.pl/inne/56,64998,22...ml#BoxSportImg
|
Wydaje mi się, że Carrillo był docelowym dla Junco trenerem i skoro pojawiła się szansa zatrudnienia to, to zarząd Wisły z tej możliwości skorzystał. Gdzieś rzuciło mi się w oczy, że Junco już próbował zatrudnić Carrillo, ale ten odmówił i wtedy przyszedł Ramirez.
Umówmy się, że Kiko wykonał swoją robotę. Był trenerem tymczasowym, a za jego kadencji trzymaliśmy pewien poziom. Raczej ugruntowaliśmy swoją pozycję jako drużyna z miejsc 4-8. Dzięki niemu też przyszło do klubu kilku ciekawych zawodników, jak Carlitos czy Llonch. Można wymieniać, że graliśmy bez stylu czy notowaliśmy fartowne wyniki po bramkach w "Kiko Time" na początku sezonu. Na pewno, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że cały czas trwa przebudowa kadry i jeszcze będzie ona trwała, bo w kolejce są już Głowacki, Wasilewski, Brożek, Boguski, Carlitos. Skoro jednak zarząd zdecydował się na wymianę trenera teraz, a nie po sezonie, to znaczy, że coś się musi dziać dobrego. Mam zaufanie do tych ludzi i wierzę, że wiedzą co robią. |
I na tym zakończmy nasze rozważanie o Kiko, już go nie ma. Zresztą, to nawet nie ten temat. THE END
Co do Joana... zapowiada się obiecująco i chociaż ma cholernie brzydką twarz to :P to liczę, że wiosna będzie owocna |
|
Cytat:
|
Carrillo jest w bardzo komfortowej sytuacji. Wiedząc już, że będzie trenerem, może oglądnąć dwa mecze Wisły o punkty, bez żadnych konsekwencji dla siebie. Następnie dwa tygodnie świąt na przemyślenie co zrobić z tą drużyną. Całe okienko zimowe, na wprowadzenie tego w życie. Jeżeli nie przydarzy się jakiś kataklizm i nie zostanie zmarnowany ten okres, już w pierwszym meczu na wiosnę, powinniśmy zobaczyć rękę trenera i jakiś styl drużyny. Bez głupiego pieprzenia o jakimś ciągłym budowaniu. O Kiko pisało się, że jest profesjonalistą i perfekcyjnie przygotowuje się do zawodów. Niestety na koniec wyszło, że nie ma jakiejś strategii długofalowej i dlatego ta drużyna nie miała żadnego stylu. Nie było w ogóle widać ręki trenera. Dlatego było to ciągle pisanie o jakimś budowaniu. W taki sposób to mogliśmy budować w nieskończoność, tak jak budowali szkieletora przy Rondzie Mogilskim.
|
Po tym artykule na sport.pl człowiek gotów pomyśleć, że to jakiś drugi Guardiola. He he.
|
Cytat:
Już teraz Ci napiszę że cudów na początku bym się nie spodziewał... |
Chłopaki, przeczytajcie to o trenerach, trochę złośliwe ale na wesoło:
http://weszlo.com/2017/12/12/wielki-...ac-sie-stolku/ |
@wolfy
Jeśli będzie rokował to nie, a jeśli nie, to tak - out. Po co czekać w nieskończoność i tracić czas? Ja osobiście chcę wierzyć, że to jest profesjonalista i jakiś poziom z tym zespołem osiągnie. Do pierwszej 8 wejdzie. |
Cytat:
Jeśli Junco znajdzie kolejnego Carlitosa to sezon 2018/19 może być w miarę spokojny bo się zespół zdąży przygotować do małej rewolucji: odejście Carlitosa i części "emerytów". |
Transfery będące pomysłem(?) trenera. [tranfery przeprowadzone po przyjściu trenera, z hiszpanii oraz z jego byłej ligi węgierskiej - stąd taki, a nie innywniosek]:
Do Videotonu: Soufiane Chakla - 9m. 762',ŚO [przyszedł z Hiszpanii] Do Hajduka: Ignacio Maganto - 9 spot., 245' -głównie poza 18stką na mecz [wolny agent, hiszpan] Borja Lopez - podstawowy gracz, ŚO 14m. 1710' 2g [z Barcelony B] Marko Futacs [z ligi węgierskiej] -19 spotkań 14 goli,bardzo ważny transfer [transfer gotówkowy] |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl