Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIX KOLEJKA] WISŁA Kraków - WISŁA Płock, 10 grudnia, godz. 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9895)

Szneka 10.12.2017 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1489046)
przegrywamy, Perez gra tragicznie notujac 3/4 niecelnych podań, Boguskiego i Imaza nie widac
a zmieniany jest jedyny szarpiacy Wojtkowski, grajac nadal dwoma wolnymi defensywnymi pomocnikami w srodku
chu... mnie zaraz strzeli
nie mowiac o tym, ze tu u nas chyba nikt(poza Sadlokiem) nie biega w rozsadnym tempie

Taki Płock na samą myśl że jedzie do nas, powinien się zesrać ze strachu i błagać o najniższy wymiar kary. Troche pobiegali trochę poklepali i wystarczyło. U nas jak zwykle Perez Imaz Boguski Małecki Brożek. Zero pomysłu żeby coś ruszyć żeby coś zmienić

andrucik 10.12.2017 17:20

Mówiłem nastawiajcie się na 3 x wpierdziel

ciacho 10.12.2017 17:20

Dobry mecz. Po prostu zabrakło szczęścia. Widać rękę Kiko.

ashkeczup 10.12.2017 17:21

Perez znów profesor. Mieliście racje, że Kiko słusznie na niego stawia. Mam nadzieję, że pomoże nam w tym trudnym okresie budowy zespołu, skoro ma opcje przedłuzenia do 2019.

wolfy 10.12.2017 17:25

Bardzo słaby mecz. W tej chwili nie wiem czy ktokolwiek u nas jest w formie.
Cuesta lepiej niż Buchalik.

brylant17 10.12.2017 17:25

Cytat:

Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki.
To tyle nie ma co podsumowywać.....

Jam55 10.12.2017 17:26

Paradoksalnie czerwona kartka dla pudla może nam pomóc. Nie zagra z sąsiadką.

ashkeczup 10.12.2017 17:27

Strzały 7:22. Chociaż tyle, że nie z jakąś słabą drużyną.

Plemnior4 10.12.2017 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1489055)
To tyle nie ma co podsumowywać.....

Zagra ;) dostał dwie żółte nie bezpośrednią

czaro 10.12.2017 17:28

Mam wrażenie, że niektórzy tak bardzo chcą zwolnienia trenera, że kibicowali dzisiaj Wiśle z Płocka. Ja trzymałem kciuki za Wisłę z Krakowa, dlatego to, co zobaczyłem bardzo mnie zmartwiło.

Zagraliśmy bardzo słaby mecz. Rozumiem wpadki - jak tydzień temu. Ale zanotowaliśmy kolejny słaby mecz. Do tego z Płockiem u siebie. To ma być ten gotowy produkt?

Zawodnicy pokazali się ze słabej strony. W pamięci mam bezsensowne wrzutki i przerzutki, gdy boki próbowały zrobić cokolwiek. Mnóstwo było chodzonego. W oczy rzucały się straty Bartkowskiego, Pereza i Bashy. Ten ostatni przebił sam siebie, gdy po trzeciej stracie z rzędu przewrócił rywala, cudem nieodgwizdano faulu, ale on nie pociągnął akcji, bo przewrócił się o tego samego zawodnika, którego wcześniej sam powalił.

Trener może niech weźmie się do pracy, zamiast pouczać w wywiadach, jak zarządzać klubem w Polsce.

PS Cuesta jednak chyba lepszy od Buchalika
PS 2 Asystentem Ramireza jest tylko Feio. Od dawna nie widziałem, aby Ramirez podczas meczu konsultował się z Sobolewskim
PS3 nikt tu się ze mną pewnie nie zgodzi, ale nie uważam, aby różnica poziomu pomiędzy Arsenicem a Urygą była na tyle widoczna, by pozbywać się wychowanka. Abstrahując od braku klasy, z jakim go pożegnano

arti 10.12.2017 17:28

to była tylko jakże przebiegła zasłona dymna przed derbami

elliot_ness 10.12.2017 17:29

Trzy ostatnie mecze to totalna kompromitacja . Są indywidualne umiejętności niektórych graczy natomiast Wisła w obecnym składzie to drużyna zupełnie bez charakteru . Co do Ramireza to jego misja już chyba się powinna skończyć . Przywiązanie do rodaków (Imaz , Perez i bezbarwnego Bartkowskiego) nic dobrego nie wróży .

wiesniak842 10.12.2017 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1489061)
Mam wrażenie, że niektórzy tak bardzo chcą zwolnienia trenera, że kibicowali dzisiaj Wiśle z Płocka. Ja trzymałem kciuki za Wisłę z Krakowa, dlatego to, co zobaczyłem bardzo mnie zmartwiło.

Zagraliśmy bardzo słaby mecz. Rozumiem wpadki - jak tydzień temu. Ale zanotowaliśmy kolejny słaby mecz. Do tego z Płockiem u siebie. To ma być ten gotowy produkt?

Zawodnicy pokazali się ze słabej strony. W pamięci mam bezsensowne wrzutki i przerzutki, gdy boki próbowały zrobić cokolwiek. Mnóstwo było chodzonego. W oczy rzucały się straty Bartkowskiego, Pereza i Bashy. Ten ostatni przebił sam siebie, gdy po trzeciej stracie z rzędu przewrócił rywala, cudem nieodgwizdano faulu, ale on nie pociągnął akcji, bo przewrócił się o tego samego zawodnika, którego wcześniej sam powalił.

Trener może niech weźmie się do pracy, zamiast pouczać w wywiadach, jak zarządzać klubem w Polsce.

PS Cuesta jednak chyba lepszy od Buchalika
PS 2 Asystentem Ramireza jest tylko Feio. Od dawna nie widziałem, aby Ramirez podczas meczu konsultował się z Sobolewskim
PS3 nikt tu się ze mną pewnie nie zgodzi, ale nie uważam, aby różnica poziomu pomiędzy Arsenicem a Urygą była na tyle widoczna, by pozbywać się wychowanka. Abstrahując od braku klasy, z jakim go pożegnano

Problem w tym, ze Kiko i cala druzyna chyba tez kibicowali Wisle Plock.

Stelio 10.12.2017 17:31

Szkoda, że nie da się zatrzymać czasu, bo po tej dzisiejszej kompromitacji, już za tydzień będziemy się bardzo, oj bardzo wstydzić... To, że derby są przegrane jest niemal oczywistością, mam tylko nadzieję, że tym kalekom uda się uniknąć całkowitej kompromitacji jeśli chodzi o wynik, bo parchaci wyjdą na nas jak zwykle nabuzowani...

Krotochwila 10.12.2017 17:32

Popatrzcie na statystyki. To nawet nie był poziom pierwszoligowy. Wisła Płock z Alanem Urygą (!!!) w składzie ośmieszała nas sztuczkami technicznymi na naszej połowie. Byliśmy o klasę słabsi. W meczu z Wisłą Płock. U siebie. 2 czy 3 razy strzeliliśmy w światło bramki. W ciągu 90 minut. Niech epitafium dla Ramireza będzie czerwona kartka dla Pereza. Proszę się spakować Panie trenerze, zabrać swój "sztab" i wracać na zimę do domu. W derbach niech drużynę poprowadzi choćby Sobolewski, przynajmniej będzie można mieć pewność, że drużyna rozumie czego się od niej oczekuje. Jeśli nie wyj&*ą Kiko już jutro, czeka nas na Kałuży konkretny wpie#$dol.

w0lno. 10.12.2017 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1489061)

PS Cuesta jednak chyba lepszy od Buchalika

PS3 nikt tu się ze mną pewnie nie zgodzi, ale nie uważam, aby różnica poziomu pomiędzy Arsenicem a Urygą była na tyle widoczna, by pozbywać się wychowanka. Abstrahując od braku klasy, z jakim go pożegnano

Jak dla mnie Cuesta to bramkarz pokroju Buchala. Raz wpuści szmatę, raz obroni. Strasznie elektryczny. Bramkarz potrzebny od zaraz.

Arsenić coraz słabiej. Dzisiaj beznadziejny występ. Chyba dałbym szansę Głowie i Wasylowi.

bridgeburner 10.12.2017 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 1489078)
Jak dla mnie Cuesta to bramkarz pokroju Buchala. Raz wpuści szmatę, raz obroni. Strasznie elektryczny. Bramkarz potrzebny od zaraz.

Arsenić coraz słabiej. Dzisiaj beznadziejny występ. Chyba dałbym szansę Głowie i Wasylowi.

Arsenic niech wraca na prawa obrone
Bartkowski pilkarsko jest arcy slaby, poziom pierwszej ligi

Patryko 10.12.2017 17:50

Drugi tragicznie słaby mecz w naszym wykonaniu, zero reakcji Kiko przy ustalaniu składu. Najwyraźniej pomysły mu się na Wisłę skończyły, kibic w nieskończoność nie będzie kupować biletów na dzidę na Carlosa... mam nadzieję, że twitt Krzyśka Kiewicza jest prawdziwy i pożegnamy (z mojej strony bez większego żalu) Ramireza.

El'kabat 10.12.2017 17:50

Taką pi.zde jak dzis zagrał ten erasmus Perez to chyba Branco ostatnio grał.
Gość do zdjęcia w przerwie.


Prawdopodobnie koniec Kikusia ....usia.

wolfy 10.12.2017 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 1489078)
Jak dla mnie Cuesta to bramkarz pokroju Buchala. Raz wpuści szmatę, raz obroni. Strasznie elektryczny. Bramkarz potrzebny od zaraz.

Arsenić coraz słabiej. Dzisiaj beznadziejny występ. Chyba dałbym szansę Głowie i Wasylowi.

Cuesta gra na przedpolu. Buchalik nie.

Dwójka tragicznie wolnych stoperów razem? Kiedy tylko ktoś mija Wasilewskiego ten od razu fauluje bo nie ma szans go dogonić. IMHO to samobójstwo.

azkaz 10.12.2017 17:56

pocieszcie mnie jakos bo ....a nie wytrzymie

Maciek17 10.12.2017 17:59

Bardzo słaby, tragiczny mecz. Najgorszy od bardzo dawna, dlaczego? Bo graliśmy teoretycznie najsilniejszym składem, zmiennicy z nazwiskami, dodatkowo mecz z drużyną, z którą każdy inny wynik niż 3 pkt. na Reymonta jest rozczarowaniem.

Po fajnym początku, straciliśmy całkowicie kontrolę nad meczem. Po bramce - standardowo - nie ma nas, po prostu nas nie ma na boisku. Biegamy jak dzieci we mgle, żadnej dyscypliny taktycznej, aby podprowadzić do przodu, stracić, wrócić, odebrać, znów parę metrów do przodu, i znów... kompletna TRAGEDIA! Wstyd po prostu.

Nie wiem co się tam odpieprza, nie mam zamiaru się pastwić nad Kiko, lubię go i szanuję, ale chyba powoli pewne rzeczy zaczynają przeszkadzać w jego warsztacie trenerskim.

Liczę na mądrą decyzję zarządu, ale takie mecze nie mogą się powtarzać.

xanti1906 10.12.2017 18:00

Cuesta oprócz gry na przedpolu pokazał niezłą grę w sytuacjach sam na sam. Jasne, ta jedna sytuacja, kiedy wypluł piłkę, to prawie zawał. Generalnie mogło być 3-0 i dalej nikt do Cuesty nie powinien mieć pretensji.

Brak zaangażowania, pokazywania się do gry, olbrzymie odległości między formacjami. To są te części gry w piłkę, w których nie potrzeba umiejętności piłkarskich i tu jest pole do popisu dla trenera.

Markus 10.12.2017 18:02

Skandaliczne słaby mecz w wykonaniu Wisły. Nic nie wyglądało dobrze. Nasi piłkarze nie byli myślami na boisku.

Arsenic nieprawdopodobnie się "obcinał", Bartkowski potykal na piłce, Perez nie biegał, Imaz chyba spał, a Boguski świętował jubileusz. Tak można wyliczać po kolei. Nie istniala gra bez piłki, zawodnicy zrobili sobie dzień wolny. Trener nie potrafił w żaden sposób na ten skandal zareagować.

Obawiam się, że oni już mentalnie skończyli rundę. Może jeszcze tylko dla pozoru ruszą odrobinę bardziej tyłki w derbach. Dzis niemal wszyscy dali ponure świadectwo braku profesjonalizmu i determinacji.

FraMat 10.12.2017 18:21

Zastanawiałem się nad przyczynami, nie tylko porażki, ale ogólnie słabego meczu.

Kiko? No kurde, chyba to nie on kazał
- wyrzucać piłkę z autów pod nogi rywala,
- kopać piłkę od pola karnego na auty,
- podawać w odległości 15-20 m od napastnika

Nasz piłkarski szrot?
- Można tak pomyśleć, bo co zrobił na boisku Brożek?
- co zrobił Małecki?
- jakie straty odnotował Arsenic, Perez czy Boguski

A może pieprzona murawa czyli piasek w trybach?

Przecież nie dało się dzisiaj w ogóle klepać po trawie (jakiej kurna trawie?
- Co uderzenie piłki o murawę to chmury piachu w powietrzu.
- Piłka podawana po ziemi traciła prędkość i nie dochodziła do partnera, albo odbijała się w niekontroloway sposób
- Zawodnicy niepewnie stali na nogach i przewracali się przy byle okazji.
- Brak możliwości zagrywania z klepki z przodu

Jeszcze jeden mecz do rozegrania na tej plaży w tym roku. Będzie kiepsko.

czaro 10.12.2017 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1489113)
Zastanawiałem się nad przyczynami, nie tylko porażki, ale ogólnie słabego meczu.

Kiko? No kurde, chyba to nie on kazał
- wyrzucać piłkę z autów pod nogi rywala,
- kopać piłkę od pola karnego na auty,
- podawać w odległości 15-20 m od napastnika

Nasz piłkarski szrot?
- Można tak pomyśleć, bo co zrobił na boisku Brożek?
- co zrobił Małecki?
- jakie straty odnotował Arsenic, Perez czy Boguski

A może pieprzona murawa czyli piasek w trybach?

Przecież nie dało się dzisiaj w ogóle klepać po trawie (jakiej kurna trawie?
- Co uderzenie piłki o murawę to chmury piachu w powietrzu.
- Piłka podawana po ziemi traciła prędkość i nie dochodziła do partnera, albo odbijała się w niekontroloway sposób
- Zawodnicy niepewnie stali na nogach i przewracali się przy byle okazji.
- Brak możliwości zagrywania z klepki z przodu

Jeszcze jeden mecz do rozegrania na tej plaży w tym roku. Będzie kiepsko.

Czy dobrze rozumiem, że to zły stan murawy odpowiada za porażkę? Piłkarze Wisły Płock biegali po innej i dlatego oddali ponad dwa razy więcej strzałów na bramkę?

ashkeczup 10.12.2017 18:26

Płocczanom jakoś piłka chodziła...

lukaszex 10.12.2017 18:27

Mecz jak murawa dzisiaj - beznadziejna. Basha i Perez konsekwentnie dziś grali w poprzek lub do tyłu. Perez swój występ podsumował na koniec, gdzie odskoczyła mu piłka tak jak cały mecz mu odskakiwała. Krew zalewa jak się patrzy na grę od tyłu: Sadlok do Arsenicia, ten poprawia 4-5 razy piłkę, podaje do Wasyla, Wasyl do Bartkowskiego i z powrotem. Za każdym razem poprawianie piłki. Ostatnio Kiko w wywiadzie powiedział, że fizycznie już wszyscy są w formie - no to dziś Carlitos chyba nie wygrał żadnego pojedynku biegowego, w środku pola Płock robił co chciał, a w pojedynkach 1 na 1 nie istnieliśmy. Jakkolwiek cały czas mówiłem, aby dać Kiko czas do końca sezonu, tak teraz jest mi to obojętne. Bo można zagrać słabo, można przegrać, ale zagrać takie dno to niestety, ale w głowie się nie mieści.

FraMat 10.12.2017 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1489117)
Czy dobrze rozumiem, że to zły stan murawy odpowiada za porażkę? Piłkarze Wisły Płock biegali po innej i dlatego oddali ponad dwa razy więcej strzałów na bramkę?

Nikomu piłka nie chodziła.
Chcę obejrzeć sobie powtórkę meczu, żeby zobaczyć jak to wyglądało w TV.
Oczywiście, nie wszystkiemu wina jest murawa, ale tacy piłkarze jak Imaz, Carlitos czy nawet Perez wyglądali jakby piłki posyłali po ziemi zbyt słabo. Dla mnie to murawa byłą po prostu tępa i nie nadawała się do gry krótkimi podaniami. Dlatego większość podań kiedy prosiło się o klepkę po ziemi, szła górą.

Te więcej strzałów Płocka to tylko statystyka. Większość prosto w Cuestę i słabe.

o ii właśnie ze złego stanu murawy wynika nieustanne poprawianie piłki.
Zawodnicy techniczni nie odnajdują się w takich warunkach.


A propos: jak murawa u sąsiadki?

:>

Gucio25 10.12.2017 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489094)
Cuesta gra na przedpolu. Buchalik nie.

Dwójka tragicznie wolnych stoperów razem? Kiedy tylko ktoś mija Wasilewskiego ten od razu fauluje bo nie ma szans go dogonić. IMHO to samobójstwo.

tak gra na przedpolu, że dwa razy robił po sf rogala niczym Majdan w Atenach, a raz prawie dostał zawału mając do wybicia piłkę nogą na 16 metrze? obaj siebie warci.

najgorszy mecz w naszym wykonaniu od dawien dawna, żadnego postępu, ostatnie pół godziny to parodia - strata za stratą, trucht przy akcji przeciwników i podawanie do nikogo - wstyd, że tak gramy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl