Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

gooro33 21.06.2008 20:45

Cytat:

"Puchar jest nasz "
dobre :D:D:D:D:D:D:D:D

BiQ83 21.06.2008 22:21

Ale trzeba jednak zaznaczyć że oni trenowali tydzień a Białoruś jest w sezonie.

Ogryzek 21.06.2008 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 555016)
jasne, to poczekaj miesiąc pogadamy, przypomne się

Cracovia też nie grała z mistrzem tego kraju. Taki jest poziom tej marnej ligi i tyle, nie ma co sobie mydlić oczu. Wisła z Łobodzińskim i jemu podobnymi gwiazdami ugra mniej wiecej tyle co dzisiaj Cracovia i juz mamy tego dowody od paru lat i nie widzę póki co przyczyny, która ma to zmienić

Przesada i przejaskrawienie - tyle.

Owszem liga marna - ale Cracovia nie była gorsza piłkarsko tylko bez kondycji po 1 tygodniowych treningach i opadła sił tym bardziej grając w 10. Soligorsk jest w trakcie sezonu (grają tam wiosna jesień)
Więc nie dramatyzuj....

gigant 21.06.2008 22:47

Jak zawsze sędzia ich wyjebał.:rotfl:
Życie jest piękne, jeszcze żeby orgazm trwał z tydzień.

Gordian 21.06.2008 22:51

Z tym orgazmem do dojebałe* :rotfl: :rotfl:, jak by tak było to co drugi by umarł z uśmiechem na twarzy w tej chwili uniesienia, lol

Wracając do meczu. Myślałem że Cracovia choć zremisuje ten mecz. Jeśli jakimś cudem awansuje to w drugiej rundzie ich Sturm odprawi z kwitkiem.

zim zum 21.06.2008 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 555075)
Przesada i przejaskrawienie - tyle.

Owszem liga marna - ale Cracovia nie była gorsza piłkarsko tylko bez kondycji po 1 tygodniowych treningach i opadła sił tym bardziej grając w 10. Soligorsk jest w trakcie sezonu (grają tam wiosna jesień)
Więc nie dramatyzuj....

no i co z tego, że grają....u nas o paru lat inni grają a nasze drużyny mają problemy, bo nie wiem.......za głośno było na stadionie :)

irman 22.06.2008 00:34

Chciałbym pogratulować kibicom Cracovii bardzo udanego debiutu w europejskich pucharach. Nie wiem czy równa się to z wyczynem waszej zgody z pyrlandii z Terekiem, ale trzeba przyznać, że wasza trójca godnie reprezentuje nasz kraj w pucharach. Tak trzymać.

Wojtas 22.06.2008 00:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 555075)
Przesada i przejaskrawienie - tyle.

Owszem liga marna - ale Cracovia nie była gorsza piłkarsko tylko bez kondycji po 1 tygodniowych treningach i opadła sił tym bardziej grając w 10. Soligorsk jest w trakcie sezonu (grają tam wiosna jesień)
Więc nie dramatyzuj....


Ale naszym ligowcom nigdy nic nie pasuje..jakby Cracovia i graia z tym Soligorskiem np na koniec sezonu to bylo by ze tez tej kondycjii nie maja bo sa juz zmeczeni...i tak wkolko...

Zreszta ,kolejna kompromtacja Polskiego Futbolu,Lech ma swojego Teraka,Legia ma Wilno my Tbilisi,wiec i Cracovia musi miec swojego Szachtiora.

Kocur 22.06.2008 02:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 555122)
Chciałbym pogratulować kibicom Cracovii bardzo udanego debiutu w europejskich pucharach. Nie wiem czy równa się to z wyczynem waszej zgody z pyrlandii z Terekiem, ale trzeba przyznać, że wasza trójca godnie reprezentuje nasz kraj w pucharach. Tak trzymać.


chwila chwila - idą na Wianki słyszałem ciągle Wisła Wisła Wisła oczywiście z pewnymi przymiotnikami - ale jakiś obcokrajowiec nierozumiejący języka pomyślałby że to my graliśmy :):):):)

już nawet płakać się nie chce i łez szkoda nad tą głupotą

jasnyGwint 22.06.2008 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 555125)
Ale naszym ligowcom nigdy nic nie pasuje..jakby Cracovia i graia z tym Soligorskiem np na koniec sezonu to bylo by ze tez tej kondycjii nie maja bo sa juz zmeczeni...i tak wkolko...

Zreszta ,kolejna kompromtacja Polskiego Futbolu,Lech ma swojego Teraka,Legia ma Wilno my Tbilisi,wiec i Cracovia musi miec swojego Szachtiora.

Wisła ma swoje Tibilisi, swoją Valerenge, swoją Victorie, jakby nie było nakompromitowliśmy się w ostanich czasach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman
Chciałbym pogratulować kibicom Cracovii bardzo udanego debiutu w europejskich pucharach. Nie wiem czy równa się to z wyczynem waszej zgody z pyrlandii z Terekiem, ale trzeba przyznać, że wasza trójca godnie reprezentuje nasz kraj w pucharach. Tak trzymać.

Wisła to dopiero godnie reprezentuje nasz kraj (patrz wyżej).

flamengista 22.06.2008 08:52

Kolejny żenujący występ, obrazujący katastrofalny poziom polskich klubów i całej polskiej piłki.

Przecież C. miała udaną rundę. A przegrała z przeciętnym zespołem z Białorusi.

Normalnie bym się przynajmniej uśmiechnął, ale obawiam się że to dopiero początek naszej kompromitacji.

Najpierw Leo, potem Pasy, teraz... boję się pomyśleć.

7 kotów 22.06.2008 09:05

Dla Cracovii Europa sie zaczyna i konczy na Bialorusi.

Brozinhio 22.06.2008 09:07

Cracovia zagrała nawet dobrze zwłaszcza w pierwszej połowie miała przewage. Ale strata zawodnika i brak przygotowania kondycyjnego jeszcze sprawił ze w 10 na 11 już nie dawali rady i skonczyło się 2;1, Na razie kompromitacji nie ma z ich strony. Zobaczymy co będzie w rewanżu. Zresztą co wszyscy piszą o kompromitacji polskiej piłki klubowej - grał tam jakiś polski zespół ??

Yaro1984 22.06.2008 11:34

No coz..wtopa,co potwierdza teze iz polska pilka to pelna amatorka.Czas zarzucic przekonanie ze jestesmy europeskimi sredniakami,nic z tych rzeczy.Z frekwencja juz troszke lepiej,6 tys.Marne to jednak pocieszenie.Zobaczymy co reszta druzyn pokaze w pucharach...

Marszałek 22.06.2008 11:40

Nie ma co się śmiać,ale niedługo jak tak pójdzie to przegrana z polskim zespołem na jakimkolwiek szczeblu pucharów przez zespól ze wschodu czy zachodu tudzież z północy będzie kompromitacją. staczamy się do poziomu lig Andory i Luksemburgu.

Krissu 22.06.2008 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yaro1984 (Post 555235)
Z frekwencja juz troszke lepiej,6 tys.Marne to jednak pocieszenie.Zobaczymy co reszta druzyn pokaze w pucharach...

Ciekawe bo wszędzie jest napisane, że spięliście się w 4,5 tys.
Nawet na Waszej oficjalnej stoi jak byk, że było Was "około 5 tys".

Co do samego meczu to wypowiadać się nie będę bo nie widziałem nawet skrótu.
Poczuła sąsiadka smak "pucharów". I to by było na tyle na następne 25 lat.

Yaro1984 22.06.2008 12:20

Jeszcze sie okaze na ile.Nie badz taki pewny siebie,nikt nie jest w stanie przewidzirec czy za kilka lat nie bedziecie walczyc o utrzymanie.Potrafiliscie mimo tak silnego skladu zajac 8 miejsce w lidze.Wiem ze irytujacym moze byc fakt ze tylko Widzew i Legia Warszawa mialy zaszczyt zagrac w LM,ale niestety grono to najprawdopodbniej nie poszerzy sie o nikogo.Co do Frekwencji na wczorajszym meczu.Podawane sa naprawde baaardzo rozbiezne informacje ,czesto zanizone.Na podstawie wlasnej obserwacji stwierdzielem ze skoro stadiom miesci 6500 miejsc to tylko nieliczne pozostaly puste.Liczba podana przez "Teraz Pasy" wydaje sie najblizsza rzeczywistosci.Coz,Cracovia zagrala slabo w II polowie,grajac w "10".Zdaje sobie jednak ze zespol z Bialorusi powinien dostac oklep nawet w "9" .Tydzien treningow to jednak troszke malo.

hors 22.06.2008 12:28

yaro1984 pewnie to twój rocznik :shock: nie pisz proszę..

czy mało treningów czy w dziesiątkę hmm z takim zespołem powinno być zwycięstwo, nawet wymęczone po karnym w 90 minucie... To trochę żenująca sprawa żeby polski zespół przegrywał na tym etapie. Dobrze że jest rewanż, dla was. Tak czy tak życzę wrogowi odpadnięcia z totolotka

saklak1906 22.06.2008 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yaro1984 (Post 555272)
Jeszcze sie okaze na ile.Nie badz taki pewny siebie,nikt nie jest w stanie przewidzirec czy za kilka lat nie bedziecie walczyc o utrzymanie.Potrafiliscie mimo tak silnego skladu zajac 8 miejsce w lidze.Wiem ze irytujacym moze byc fakt ze tylko Widzew i Legia Warszawa mialy zaszczyt zagrac w LM,ale niestety grono to najprawdopodbniej nie poszerzy sie o nikogo.Co do Frekwencji na wczorajszym meczu.Podawane sa naprawde baaardzo rozbiezne informacje ,czesto zanizone.Na podstawie wlasnej obserwacji stwierdzielem ze skoro stadiom miesci 6500 miejsc to tylko nieliczne pozostaly puste.Liczba podana przez "Teraz Pasy" wydaje sie najblizsza rzeczywistosci.Coz,Cracovia zagrala slabo w II polowie,grajac w "10".Zdaje sobie jednak ze zespol z Bialorusi powinien dostac oklep nawet w "9" .Tydzien treningow to jednak troszke malo.

To mogli zaczac treningi dwa tygodnie wczesniej, ale obawiam sie ze i to by nic nie pomoglo.
I co z tego ze bylo 8 miejsce w poprzednim sezonie jak prawie takim samym skladem zdominowalismy cala lige a i statystyki mowia same za siebie.
Ty sie nie martw czy Wiselka bedzie grac o utrzymanie ty sie lepiej martw zeby sie wam do dupy nie dobrali i za ustawianie meczow do II ligi nie wygonili.
Tak jak pisalem wczesniej Bialorusini pokazali wam miejsce w szeregu i jestem ztego powodu zadowolony. Nawet jakbyscie grali w finale LM(wypluwam to slowo) to bym Wam Arce i Lechowi nie kibicowal, wszystkim innym z mila checia, jakos do Legi mam szacunek chociaz ich nie cierpie ale do tej trojki nigdy szacunku mial nie bede.

A i odnosnie Twojego postu nr 2075 Ty nie oceniaj poziomu naszej rodzimej ligi na podstawie tylko waszego wystepu, poczekaj przynajmniej do konca rozgrywek UEFA.

Krissu 22.06.2008 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yaro1984 (Post 555272)
Jeszcze sie okaze na ile.Nie badz taki pewny siebie,nikt nie jest w stanie przewidzirec czy za kilka lat nie bedziecie walczyc o utrzymanie.Potrafiliscie mimo tak silnego skladu zajac 8 miejsce w lidze.

Na razie nie zanosi się na Wasz rychły powrót do przedsionka europejskich salonów.
Zresztą poprzednio w Europie (niech już będzie, że to Intertoto to Europa) graliście 25 lat temu, również dlatego, że puchary zostały wam podarowane.
Dlaczego mam wierzyć, że coś nagle się zmieni i będziecie się bić o Europę?
Oczywiście nikt nie jest w stanie przewidzieć co będzie za kilka lat, ale z pewną dozą prawdopodobieństwa mogę stwierdzić, że o wiele większe szanse na spadek macie Wy niż my.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yaro1984 (Post 555272)
Wiem ze irytujacym moze byc fakt ze tylko Widzew i Legia Warszawa mialy zaszczyt zagrac w LM,ale niestety grono to najprawdopodbniej nie poszerzy sie o nikogo.

A co do LM to pamiętaj, że za rok zmieniają się zasady eliminacji do LM i mistrzom takich krajów jak Polska ma być łatwiej awansować więc kto wie, kto wie...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yaro1984 (Post 555272)
Co do Frekwencji na wczorajszym meczu.Podawane sa naprawde baaardzo rozbiezne informacje ,czesto zanizone.Na podstawie wlasnej obserwacji stwierdzielem ze skoro stadiom miesci 6500 miejsc to tylko nieliczne pozostaly puste.Liczba podana przez "Teraz Pasy" wydaje sie najblizsza rzeczywistosci.

I powiedz mi jeszcze dlaczego oficjalna miałaby zaniżać frekwencję?
Na oko to dziadek w szpitalu umarł.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yaro1984 (Post 555272)
Coz,Cracovia zagrala slabo w II polowie,grajac w "10".Zdaje sobie jednak ze zespol z Bialorusi powinien dostac oklep nawet w "9" .Tydzien treningow to jednak troszke malo.

:D
Po czym wnosisz, że powinien?

dorotja 22.06.2008 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 555238)
Nie ma co się śmiać,ale niedługo jak tak pójdzie to przegrana z polskim zespołem na jakimkolwiek szczeblu pucharów przez zespól ze wschodu czy zachodu tudzież z północy będzie kompromitacją. staczamy się do poziomu lig Andory i Luksemburgu.

... i to coraz szybciej. Kilka dni mnie nie było, wróciłam i bez powodzenia próbuje się dowiedzieć, jaki jest skład ligi w kolejnym sezonie. Wersje są różne, w różnych źródłach, wszystko jeszcze oznaczone gwiazdkami na wypadek czyjegoś spadku czy awansu. Trochę już żyję, a o podobnych numerach w Europie nie słyszałam. Liga już jest masakrycznie słaba, będzie słabsza, zarówno pod wzgledem składu ligi jak i składu zespołów; w pucharach niedługo w ogóle nas nie będzie, zwłaszcza że Intertoto działa ostatni raz. Dlatego nie mam zamiaru śmiać się z Cracovii i z drżeniem serca czekam na nasze występy w Europie.

Wczoraj w trakcie meczu Rosji z Holandią komentator powiedział, że po jakiejś tragicznej porażce kadry narodowej Putin zmienił całą federację, wszystkich leśnych dziadków wywalił i powołał zupełnie nowych ludzi, którzy przekształcili cały system. Od tej pory wszystko u nich jako tako funkcjonuje, i w pucharach, i w reprezentacji.

zim zum 22.06.2008 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 555278)

A i odnosnie Twojego postu nr 2075 Ty nie oceniaj poziomu naszej rodzimej ligi na podstawie tylko waszego wystepu, poczekaj przynajmniej do konca rozgrywek UEFA.

po co tak długo ma czekać, poczeka do końca wakacji i już będzie wszystko jasne :)

AYALA 22.06.2008 13:23

2 lata temu Dynamo Mińsk ograło rewelacyjne wtedy Zagłębie Lubin , wiec nie ma sie co dziwić porażką Cracovii.

Kocur 22.06.2008 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dorotja (Post 555301)

Wczoraj w trakcie meczu Rosji z Holandią komentator powiedział, że po jakiejś tragicznej porażce kadry narodowej Putin zmienił całą federację, wszystkich leśnych dziadków wywalił i powołał zupełnie nowych ludzi, którzy przekształcili cały system. Od tej pory wszystko u nich jako tako funkcjonuje, i w pucharach, i w reprezentacji.

Ooo - to to właśnie to miałem na myśli pisząc w innym temacie (coś mój kumpel pokręcił).
Ale właśnie chodziło o wymianę całego składu ichniejszego PZPN.

Właśnie się zastanawiam że UEFA nawet słowem nie pisnęła a u nas ledwo co Listkiewiczowi się do dupy dobrali to już nas straszyli dyskwalifikacją ...

Jak widać się da - a bez tego to za 4 lata nam Wyspy Owcze czwórkę zaaplikują :-/



EDIT- Konrad - nie napisałem ani słowa o Witkowskim - co mnie obchodzi niepoważny gość co się bawi w Maradonę - odniosłem się do innego postu - że cały poziom naszej kopanej klubowej jest bliski dna - i właśnie w Rosji sobie z tym idealnie poradzili - nie bojąc się Listkiewiczów, straszenia UEFA itp.

Konrad. 22.06.2008 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dorotja (Post 555301)
Liga już jest masakrycznie słaba, będzie słabsza, zarówno pod wzgledem składu ligi jak i składu zespołów; w pucharach niedługo w ogóle nas nie będzie, zwłaszcza że Intertoto działa ostatni raz. Dlatego nie mam zamiaru śmiać się z Cracovii i z drżeniem serca czekam na nasze występy w Europie.

hm? Słabsza?

a kiedy była mocna? Gdy Wiśle wyszedł sezon z Schalke? Gdy Legii wyszło w LM? Gdy Widzew miał genialną końcówke z Wielkim Broendby? Zawsze byliśmy słabi, raz na 5 lat wyjdzie jednej drużynie mecz i tyle... Ba, ostatnimi czasy coraz częściej wychodzi (Wisła z Schalke, potem Groclin z Manchesterem City, potem grupa Amici, potem dogrywka z Panathinaikosem Wisły, ostatnio grupa UEFA Wisły...).
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 555315)
Ooo - to to właśnie to miałem na myśli pisząc w innym temacie (coś mój kumpel pokręcił).
Ale właśnie chodziło o wymianę całego składu ichniejszego PZPN.

Właśnie się zastanawiam że UEFA nawet słowem nie pisnęła a u nas ledwo co Listkiewiczowi się do dupy dobrali to już nas straszyli dyskwalifikacją ...

Jak widać się da - a bez tego to za 4 lata nam Wyspy Owcze czwórkę zaaplikują :-/

jakbyś mógł rozwinąć i powiedzieć, co ma wspólnego obsada prezesa pzpn, z grą Witkowskiego w intertoto?

South 23.06.2008 19:43

oprócz klasy sportowej ,oczywiscie Cracovia pokazała klasę kibicowską , nie obyło sie bez hymnu WTSK ,ale prawdziwą furorę na Cracovii robi doping na 2 strony ...Wisła ... ****a...


a wy trzymajcie dalej za nich kciuki :rotfl:

nie no nie do końca o to mi chodziło ,ale ok ;)

walkeros 23.06.2008 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 556049)
oprócz klasy sportowej ,oczywiscie Cracovia pokazała klasę kibicowską , nie obyło sie bez hymnu WTSK ,ale prawdziwą furorę na Cracovii robi doping na 2 strony ...Wisła ... ****a...


a wy trzymajcie dalej za nich kciuki :rotfl:

Masz tu duza racje nie moze tak byc!! JE..C Cracovie (bez napinki)!!

gooro33 23.06.2008 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 555143)
Wisła ma swoje Tibilisi, swoją Valerenge, swoją Victorie, jakby nie było nakompromitowliśmy się w ostanich czasach.



Wisła to dopiero godnie reprezentuje nasz kraj (patrz wyżej).

Valerenga ktora pozniej odbiera mistrza rosenborgowi, ktory przypomne Ci jest jedna z najczesciej grajacych druzyn europejskich w fazie grupowej ligi mistrzow.
Victoria ktora ma chociazby w swoim skladzie Clebera, do tej pory kazdy polski klub chcialby miec takiego obronce.
Co do tibilisi to fakt ze mecz chwaly nam nie przyniosl ale bez przesady.A po drugie im wiecej grasz w pucharach tym wiecej porazek wlasnie takiego typu moze Ci sie przytrafic, tot tylko sport a sport jest nieobliczalny.

gooro33 23.06.2008 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yaro1984 (Post 555235)
No coz..wtopa,co potwierdza teze iz polska pilka to pelna amatorka.Czas zarzucic przekonanie ze jestesmy europeskimi sredniakami,nic z tych rzeczy.Z frekwencja juz troszke lepiej,6 tys.Marne to jednak pocieszenie.Zobaczymy co reszta druzyn pokaze w pucharach...

Widze ze jak zawsze 2 tysiace wiecej kibicow wg. Ciebie bylo na stadionie niz podaly dzienniki sportowe.Ja widzialem tam 4 lub 4,5 tys.
Pewnie znowu mi odpiszesz ''byles widziales???'' :D Ty byles i wszystkich skrzetnie liczyles , krzeselko po krzeselku :D:D:D

Ps.Po tym jak zwyzywales nas od psow i ubekow na swoim forum moze chociaz troche honoru i nie pisz tu juz wiecej!!!

1q2 23.06.2008 20:32

Nie smiejcie sie z Maccabi bo nasze orly dopiero czeka taki sprawdzian:>
btw. ja i tak sie dziwie ze ponoc pasy przewazaly.
Liga bialoruska gra w najlepsze ,podobnie zreszta bylo z rosyjska(nie dziwic powinno ich wspaniale przygotowanie kondycyjne na euro).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl