![]() |
obrona częstochowy od 25 minuty. wypierd0li ktoś w końcu WFiste z Hiszpanii?
|
Mimo, ze stracilismy 3 punkty w 94 minucie to i tak więcej niż zasługiwalismy w tym meczu.
Zmiany z dupy. Nie wiem co sobie Kiko wyobrażał ściągając najlepszych zawodników. |
Szacunek za walke. Bylismy przechujowi dzis.
|
Ja .......e.
Jak można wpuszczać takich pozorantów jak Imaz, Perez albo Ze? Przecież to jest ....a sabotaż. A trener stoi jak ta ....a i zero reakcji. |
na szybko:
druga połowa - gra tylko obrona i Buchalik. Zmiany nic nie dają, a wręcz tylko pogarszają sprawę. Wychodzimy z jakąś niby kontrą raz na 10 minut, a tak to każda piłka dla Lecha. Gdyby nie Buchalik i jakieś upośledzenie napastników Lecha, to by było 6:1. I sam już nie wiem, czy ci zawodnicy tak słąbi, czy trener tak ustawia, że ledwo wybijamy piłkę. |
Ten remis to cud. Tak jak za Kiko gramy caly czas gowno tak dzisiaj to bylo gowniane gowno. Boze drogi. Z jebanym Lechem, w smiesznej polskiej lidze gramy jak z jakas Barcelona czy Realem. Malo tego. Gdyby nie Buchalik i fuuuuurrrraaaa szczescia to przyjelibysmy z piatke lekko. W smiesznej, polskiej lidze.
Wynik dobry. Poza tym dramat. |
Nosz kurde w takim momencie gola stracic ale tak sie konczy obrona wyniku jednobramkowego. I tak trzeba sie cieszyc z tego punktu bo gdyby nie Buchalik mogloby byc na spokojnie z 6-1
|
Alez mnie Imaz wkurzał dzisiaj, tyle strat w drugiej polowie i zmarnowanych szans na kontre to dawno nie widzialem w wykonaniu jednego gracza. Ze Manuel bez niespodzianek czyli znow dno. Perez tylko troche lepszy niz Imaz...
Na duzy plus cala linia obrony, przyzwoicie tez zagral Wojtkowski i Lopez. Gracz meczu to bezdyskusyjnie Buchalik! |
....a, nie mozne ktos zapytac Kiko na konferencji ? Nikt tu nie ma leg. dziennikarskiej ? Nikt nie moze wstac i zapytac co to ....a ma byc ?
|
Perez, Imaz i Ze... ciekawi piłkarze, nie powiem
|
Imaz za straty przy wychodzieniu z kontry - karny jeż.
Kiepske spotkanie . |
Ja .......e, Tragedia. Co to bylo ?
|
Wpuszczanie Ze Manuela to jawny sabotaż . Gość gra tak samo w piłkę jak ten sławny student z Rumunii . Gość nie grał w Porto tylko w porcie ot taka mała różnica .
|
Cytat:
To był ku.rwa piłkarski dramat i kryminał. Żeby wyłapać 30 strzałów? Nie chcę oglądać takiej Wisły. Nawet San Marino potrafi wyprowadzić kontrę, a my tylko wybijamy piłkę. Co to było w ogóle? |
Fart wyczerpany do konca sezonu
jakbysmy dowiezli zwyciestwo to bylby na 10 lat do przodu Brawo za walke i determinacje ale to co odpierniczala z przodu ofensywa(wyłaczajac oczywisce naszego magika z 10) wola o pomste do nieba zadnej kontry, 30 sekund przy pilce sie nie potrafili utrzymac |
Przed meczem remis brałem z pocałowaniem ręki a teraz jestem mega wściekły.... Pierwsze 30 minut krakowska piłka, bawili się grą potem już nic nie grali. Na więcej ich chyba nie stać. Zamiany trenera nic nie dały, wręcz przeciwnie mam poczucie, że nasze zmiany osłabiają drużynę. Remis i tak sukces. Nic, w sobotę 3 punkty z sandecją obowiązkiem. Ps znowu jakby nie Carlitos....
|
Cytat:
|
szanujmy punkt.
oby Sandecja sie sama osrala przed meczem. Perez dno (asysta, peszek) Haliovic 3 liga, Ze Manuel na orlika, Imaz gdzies qrwa gdzie nie biegaja, Cywka na ryby. Mauro Basza za to bardzo dobrze. W sumie ogarnial cala pomoc. |
Płaczcie, płaczcie. Mnie też jest smutno, bo była szansa na 3 punkty. Moim zdaniem, póki były siły, to była gra, pressing i walka. Skończyły się siły, skończyła się gra. Od Pereza proponuję się odpier...lić, bo sporo piłek dziś zblokował, sporo główek wygrał. Imaz się starał, chyba nawet za bardzo. Niektóre podania z dupy kompletnie, kombinował trochę niepotrzebnie, ale widać że mu zależy. Wojtkowski póki miał siły, to walczył. Basha też. Balaniuk i Ze niestety nic nie pokazali, częściowo pewnie przez to, że już nie było sił na grę do przodu. Nie zdążyliśmy doskoczyć no i siata. Lech zasłużył na remis. Mówcie co chcecie, mnie się mecz podobał. Dzięki za walkę chłopaki.
|
Rozegranie piłki w tej drużynie nie istnieje. Mieliśmy dziś mega dużo szczęścia, ten mecz powinien się skończyć 5-1 gdyby nie to, że Lech ma napastników, którzy po dzisiejszym meczu zapewne zrozumieją, dlaczego grają w tej buraczanej lidze.
Co do Ze Manuela: typ ma w kontrakcie wpisane pewnie ileś minut, które musi grać, inaczej Wisła będzie musiała coś zabulić. Innego wytłumaczenia dla występów tego pozoranta nie ma. |
Gramy zupełnie bez skrzydłowych!
Mamy zawodników szybkich na skrzydle, idealnych do wejścia z ławki w takim meczu (Bartosz, Kostal), którzy mogliby na szybkości pójść do kontry, szarpnąć, to wchodzi jakiś Ze Manuel, który jest traiczny!! Wolny, w ogóle niezwrotny, i on wchodzi na skrzydło!!;/ Dzisiaj jestem zawiedziony postawą trenera. Taki Bartosz i Kostal młodzi zawodnicy, szybcy, którzy potrzebują gry, właśnie nawet po te 15, 20 minut w końcówce, to miejsce im trzyma taki ZeManuel, który szuka formy na wypożyczeniu:/// |
No co? Kiko, jak Kiko. Zagraliśmy słabo - no po prostu niespodzianka stulecia! Ktoś poważnie i trzeźwo myślący naprawdę uważa, że to jest kwestia "braku zgrania drużyny"? Mamy parodystę na ławce, który wpuszcza na boisko kolejnych parodystów. Szanuję ten wynik, pomimo okoliczności.
Przy wygranej z Sandecją jest duża szansa na utrzymanie pierwszej ósemki na półmetku. |
Imaz najgorszy zawodnik z podstawowej jedenastki. Zanotował chyba z milion strat, każda dobrze zapowiadająca się kontra kończyła się w momencie, gdy owy parodysta dostawał podanie.
Zmiany - szkoda strzępić ryja. Co Ze Manuel robi na boisku, to wie chyba tylko Ramirez. Niech wraca już do Porto. Brawa dla Buchalika. Zrobił duży postęp. Jeśli przestanie przeplatać bardzo dobre interwencje z tymi słabymi/niezbyt pewnymi, to uratuje nam punkty jeszcze wiele razy. |
Pierwsze pół godziny fajne. Graliśmy bardzo mądrze, szybko, zdecydowanie, Lech był wyprzedzany i nie bardzo był w stanie stworzyć sobie jakąkolwiek akcję, nie mówiąc o faktycznej sytuacji bramkowej.
Natomiast to co się odpierd.oliło potem ciężko w sensowny sposób skomentować. Totalna żenada, w pewnych fragmentach meczu nie byliśmy w stanie przetrzymać piłki przez kilkanaście sekund, nie mówiąc o jakiś, nie wiem, szalonych kilkudziesięciu. Mnóstwo strat, ilość spier.dolonych kontr (których i tak było jak na lekarstwo) przez niecelne podania to jakaś wariacka liczba. Imaz, Perez, Ze Manuel, Cywka - określić ich grę słowem 'słabo' to za mało. Buchal królem tego meczu. Wojtkowski pokazał kilka fajnych zagrań, Boguski też do pewnego momentu rozgrywał dobre spotkanie, tak jak i Carlitos. Haililović dupy nie urwał, ale przynajmniej kilka razy dał się sfaulować i zyskał kilka sekund - coś, co dla Ze Manuela jest chyba nieosiągalną sztuką piłkarską. Dramatyczny mecz. Jeżeli traci się gola w 94 minucie i się człowiek w sumie cieszy z tego remisu, to ja pier.dolę. |
Jeszcze raz ktoś będzie się domagał Halilovica w 1 składzie, albo w ogóle na ławce, niech oglądnie sobie powtórkę z dzisiejszego spotkania. Gość wyprowadził dziś trzy prześliczne kontry dla Amici.
Często nie zgadzam się z wolfym, ale mam wrażenie, że jako jeden z niewielu dostrzega, że ten gość to tykająca bomba w środku pola. |
To co zrobił Imaz w 93minucie, gdzie wychodząc z kontra notuje kolejna stratę i 2pozorantow Ze i Tibor przy kryciu z prawej strony, skąd poszła piłka po której straciliśmy bramkę to kryminał i delikatnie mówiąc powinni wracać pieszo do Krakowa.
O iile do 30 minuty graliśmy dobrze, to w 2 połowie Wojtkowski bez sił, Perez cały czas zdziwiony, Imaz wiecznie za słabo albo niecelnie podający, Carlitos z lekka kontuzja, i kto miał grać kontry ? Ze zmienników drobny plus dla Balanyuka, Ze Manuel - jego można już odesłać do Porto, szkoda kasy na jego kontrakt. Fani Tibor niech zerkną jak wychodząc z kontra 4 na 3 Tibor zagrywa w poprzek czywiscie do nikogo i groźna sytuacja dla amiki. Teraz wiadomo dlaczego koleś nie łapie sie na ławę..... Widać, ze jednak tenslaby Małecki, czlapiacy Brożek czy cienki Boguski wciąż dają więcej niż Perez, Ze czy Tibor. Oby szybko wrocili |
Emocjonujący mecz. Lech jest dzisiaj zdecydowanie lepszy od nas, więc punkt bardzo cieszy.
|
Cytat:
|
Fachowcy domagaja sie Kostala. Wszystko wraca do normy. :-)
Widac, ze powoli idzie to ku lepszemu. Od poczatku gralismy w 10 (Cywka), pozniej w 9,5 (Perez), pozniej w 8 (zgasl Imaz). Brawo dla Buchalika. Teraz przepatrzcie forum, a znajdziecie sporo postow fachowcow pomstujacych na zostawienie go w klubie. :-) Edycja: Halilovic powinien zostac wypozyczony. Cos w nim jest. Ale ewidentnie nie ogarnia. |
Ja pierdziut, 30 minut fajnej gry, która naprawdę cieszyła oko a potem takie G Ó W N O .
Imaz to się nadaje za przeproszeniem do pielenia chwastów, ewentualnie zbierania czereśni. Ja nie wiem jak on się uchował na boisku przez 90 minut. Boguski może i wkurza czasem i ma masę strat, ale w porównaniu do Imaza to jest Pan piłkarz. Skoro już chciał Kiko napastnika szybkiego na kontry wprowadzić to trzeba było ściągnąć Imaza a nie Carlitosa! Perez - kolejny gracz, który nadaje się do gry w lidze, w której się nie biega. Przecież oni z Imazem we dwójkę grają jakby im ktoś SLOMO zapodał, poziom dynamiki na 3 ligę polską obydwaj. Ogólnie jestem tak w....iony, że od 30 minuty próbowaliśmy dowieźć 1:0 i broniliśmy całym zespołem..... My nie jesteśmy Niecieczą, nie mam grajków do takiej gry!! Dlatego Lech nas tak dziurawił i wielkim szczęściem dowieźliśmy remis. Cuda w bramce wyprawiał Buchalik (mimo paru drobnych błędów), Lech pudłował na potęgę a my NIC. Ani jednej sensownej kontry, żeby im pokazać, że nie warto aż tak się odsłaniać, wielkie NIC z przodu. Staliśmy i patrzyliśmy jak nas rozjeżdżają. W imię czego? Warto było tak spieprzyć mecz, żeby 1 punkt uratować?? Ja nie wierzę, że jesteśmy tak dramatycznie słabi, że nie potrafimy grać w piłkę przez 60 minut. Rozumiem końcówkę pierwszej połowy, chcieli dowieźć wynik do szatni. Ale co KIKO im mówi w tej szatni? BRONIMY BRONIMY? Bo tak to wyglądało, jakby naszym planem było stać w dziesięciu chłopa 40 metrów od bramki i murować. Tylko my nie potrafimy murować! Nie mamy agresywnych grajków, których główną zaletą jest agresja i jazda na dupie co by pressowali w obronie jak szaleni i kontrowali. Mamy w przeważającej ilości człapaków oglądaczy z niezłą techniką! Trzeba było im kazać grać ofensywnie może byśmy w ....ę 3:2 zebrali jakby Lech był lepszy, może wygrali - ale byłby kuźwa mecz, a nie ŻENADA. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl