![]() |
Kolejny slabymecz i taki wynik. 3 mecze 1 pkt.
Ze Manuel - miejmy nadzieje , ze mozna skrocic w zimie wypozyczenie bo gosc dramat. Slabo to wyglada oby byla pierwsza 8 po 30 kolejkach |
Cytat:
|
Cytat:
Ktoś mi jest w stanie wyjaśnić o co chodzi naszemu trenejro? Co my mamy w planie grać? Mam wrażenie, że gdyby Velez i Albaniec byli gotowi do gry to byśmy dziś wyszli w 8 defensywnych. Jak to jest, że znowu wychodzi na boisko koleś, który pojawił się w klubie wczoraj? Ten Ze Manuel... co to k.urwa jest? |
Po pierwsze odwołać się od kartki Głowackiego.
Po drugie skrócić wypożyczenie Ze Manuela jeśli to możliwe bo gość jest na poziomie Videmonta. A nawet nie bo tamten miał szczęście przy kilku kopnięciach i były asysty. Po trzecie Buchalik nigdy więcej nie może bronić Po czwarte ściągnąć jeszcze kilku hiszpanów bo jest ich za mało |
Najpierw zabrakło skuteczności, bo do 30. minuty grali naprawdę przyzwoicie. Były sytuacje na 2:0 i mecz na bank wyglądałby inaczej. A później kryminał w obronie, bo nie można pozwolić Siemaszce na to, żeby bramkę nam wsadził ku**a ze łba. Chwilę później gol na 2:1...i mecz się w sumie skończył. W drugiej połowie zabrakło według mnie walki, choć i tak gdyby skuteczność była po naszej stronie, to można było to chociażby zremisować.
Największym problemem jest to, że tracimy zdecydowanie za dużo goli. Za Wdowczyka też traciliśmy niemało, ale za to strzelaliśmy po trzy albo cztery i koniec końców trzy punkty były nasze. Martwi mnie zwłaszcza to, że niby cały czas Kiko wzoruje się na Simeone, mamy być zorganizowani, tracić mało, a efekt jaki jest każdy widzi. Po meczu derbowym było dobrze, po Lechii nieźle, teraz jest co najwyżej średnio. Za tydzień obowiązkowo jazda na czterech literach i zwycięstwo z Piastem za wszelką cenę. Gwiazdy może będą sprzyjać, bo gramy dokładnie z tym samym rywalem, znowu w 9. kolejce i znowu 16 września - tak jak w meczu przełamującym serię siedmiu wpier**li z rzędu. P.S. Mam nadzieję, że się Wisła odwoła od tej kartki Głowackiego, przecież to komedia... |
Cytat:
|
Kiedy będzie meczowy przed następnym spotkaniem?
Załóżmy już może. |
Cytat:
|
Cytat:
Gdybyśmy grali jakościową, techniczną piłkę to by drwale w tej lidze nie wiedzieli gdzie ona krąży. Tu jest Carlitos i na razie nic więcej. |
@TIR_DO_SŁUBIC
Umówione z W.S, że będzie w poniedziałek. |
Zawsze twierdzilem ze Buchalik w bramce to tylko radośc rywali,i kazdy mecz to potwierdza.To nie jest bramkarz.
Zawalał nam juz bramki kiedys,potem ktos otrzezwiał i go wywalił,ale wrócił jak bumerang ,na nasze nieszczescie. Janek Mucha chocby o 5 klas lepszy niz Buchalik i lepszy niz Cuesta ,trzeba go było brac ,a nie dzis tracimy gole bo bramkarz jest poprrostu słaby.Zenujace to jest jak mozna tak zawalać obsadzenie kluczej pozycjii w piłce/ I tez powoli nie rozumiem czego chce Kiko,jak chce k.urwa bronic to nieich broni,i z wyjazdów przywozi chocby i remisy a nie wpi........le jak dzis.Bronmy i nie traćmy, choc na wyjazdach a jest odwrotnie. |
Jak tacy gracze jak PIESIO mają udział przy 2 bramkach tzn, że trzeba sie zawijać - tak na zdrowy rozsądek, LECZ tak jak pisałem kumplowi to czysty PRZYPADEK - tacy gracze jak PIESIO powinni występować w Clepardii czy Prądniczance... to jest ich poziom, gosc na którego patrzysz i widzisz w jego oczach debila, debila, ktróy nie ma pojęcia o niczym, min o grze w piłke, tacy drwale zabijają tą ligą, koleś nie nadawałby się nawet do magazynu DHL... tragedia... Ile on zarabia 1000zł czy więcej?
|
Cos ramireza zaczyna sie gubic. Wlsciwie jak on ustawia druzyne ofensywnei czy defensywnie? Ofensywnie to nei jest a defensywnie tez nie bo tracimy 3 bramki.
No i nasze super nabytki okazuja sie nie takie super. Jak w nastepym meczu wystawi Ze Manuela to bedzie dywersja. |
Zwróćcie jedynie uwagę na stworzone przez nas zagrożenie pod bramką rywali, gdy w pierwszych 30 minutach graliśmy od obrońców, po ziemi, szybko i klepką. Arka nie wiedziała czy jest w chacie czy na tibii. Stwierdzam jedno z pewnością, a zarazem z przykrością- Kiko podejścia do futlobu nie zmieni i dalej będziemy musieli to oglądać.
|
Coś jest nie tak. Wisła wychodzi mega defensywnie, z kompletnie nie kreatywnym środkiem pola, aby nie przegrać, nie stracić bramek po czym po raz kolejny po 3 i 4, dostaje 3 od prymitywnej Arki. Zauważę tez, ze to "genialne" Zaglebie nie umiało dziś wygrać ze słabiutkim Płockiem.
Kiko musi poważnie zweryfikować taktykę |
A tak w ogóle ale w ogóle wychodzimy na jeden z najsłabszych piłkarsko zespołów w tej lidze z podróbką bramkarza, 6 defensywnymi zawodnikami, Carlitosem i Małeckim.
Podobno do gry na mecz rozpisani byli też Boguski i Ze Manuel. Takowej nie odnotowano. Odnotowano cyrk.Ten pierwszy był na pewno, bo przecież jest głównym winowajcą drugiej bramki to goleador z Portugalii chyba nie trafił na boisko z szatni. |
Żenada. Z ....ą świnią do tego...
Żeby choć jeden u nas zapierdalał po murawie z taką pianą na ryju jak ta banda świrów Ojrzyńskiego... |
Arka gdynia qrwa świnia dziś zabiła nas ambicją i zaangażowaniem. Podwajali a nawet potrajali. i myśleli. Cywka w pierwszej połowie kozak po przerwie Marciniak zamknął mu drogę i nie był już Cywka widoczny. Lewa strona Małecki i Sadlok niby dobrze ale wiatru z obroną świni nie robili. Środek obrony dramat podobnie jak bramkarz. Niestety za tydzień bez Głowackiego i środek będzie Arsenić Gonzalez.....
|
to co ?? juz nie wierzycie w puchary ? w Manuela ? w Kiko ? w MP ? w puchary ?
|
Cytat:
2-3 przy naszym faul i nara, albo grasz mega szybko ze nei zdążą albo masz troche wiecej szczescia, ktorego my dzisiaj nie mielismy, procz tego pilka wyjebana na pale z naszej strony jakims dziwnym trafem zawsze trafiala pod nogi świni. Widzieliście jak auty wykonywali? Licze na Bashe bo w tym pierwszy meczu calkiem neizle sie zaprezentowal, Pol biega na pelnej k, jak w zeszlej rundzie, no ale cos slabo i mizernie... Może Haililovic na rozgywajacego popjdzie, albo ten PErez? Druzyna co mecz prawie gra w innym ustawieniu z innymi zawodnikami, tak wiec spokoju wiecej, musimy sie zgrac i ustabilizowac grę, mieeć jakąś 11 bo kregosłup raczej mamy. Jest wk... nie na padake z naszej strony a na antyfutbol polonii warszawa i korony kielce PLUS Buchaliczka, który ciotowato stał przy drugim golu, a 3 sobie wbił.... |
Cytat:
Mam również prośbę do Małeckiego, żeby zabrał na siłkę Kostala, Halilovicia, Arsenica i Wojtkowskiego, bo nie dość, że brakuje im umiejętności, to przypominają bardziej kandydatów na zmienników do Rolling Stonesów, a nie gości, którzy będą w stanie przeciwstawić się "byczkom" z naszej ekstraklasy. . |
Z arką na wyjeździe zawsze grało się nam ciężko i przyznam że nie spodziewałem się tutaj niczego dobrego. Jednak ewidentnie zabrakło, w mojej opinii, koncentracji i skuteczności a w drugiej części spotkania jakiejś determinacji by poprawić wynik. Kolejny "doskonały" występ zaliczył motyl Emmanuel. Wpuszczanie go od pierwszej minuty to jest działanie zakrawające na sabotaż.Tak jak pisałem tydzień temu to jest drugi Crivellaro. Trudno porażka jedziemy dalej, a wszystkim, którzy już domagają się głowy Kiko proponuje spacer albo szklankę wody z lodem.
|
Cytat:
No nic koleś do odpalenia, nastepni na test: Imaz, Perez... |
Cytat:
|
Mam wrażenie, że w tej lidze wygrywa się tylko i wyłącznie psychiką. Nie przycisnęliśmy po bramce na 1:0, nie wpadło kilka setek i mecz się odwrócił. Prawda jest taka, że gdyby piękny wolny Carlitosa nie został obroniony przez bramkarza i absolutna setka Gonzaleza która już naprawdę superfartownie dla świni nie wpadła mecz byśmy spokojnie, wysoko wygrali. W dwóch ostatnich meczach oddaliśmy 5 punktów, tak to widzę.
|
Cytat:
Potem już nie było tego w żadnym meczu. Brakuje odwagi, presingu, szybkich akcji, playmeykera, który zmieniałby to tempo gry. Halilovic po wejściu pokazał,że ma ku temu predyspozycje! Czemu gośćz takim potencjałem w kreowaniu gry siedzi????!!!!! A gra na sile przestawiony na pomoc Arsenic?? Wielki błąd sztabu wg mnie. Jeszcze bym zrozumiał jakby VELEZ był zdrowy i grał z Polem to ok, jakoś bym to zniósł. Ale na sile ustawianie tam Arsenica?? Mając Halilovica na ławce?? Porażka. Wróci Velez wtedy powinien grać on i Tibor w środku. Velez wygrywał wszystkie główki w środku pola. LLONCH nie wygra niestety żadnej. Pola spróbować trzeba na prawej obronie! Grywał tam przecież. Niech on zostanie prawdziwa alternatywa i konkurencja dla Cywki. Mecz wg mnie przegrany juz przy ustawieniu ultradefensywnego skladu, a bez playmeykera. Taki szeroki skład, tylu analityków i co?? Będziemy każdego rywala się bać? ?? Patrząc na to jak ci wielcy znawcy ze sztabu z kiko na czele analizują rywala to oni u każdego znajdą coś dobrego i przed każdym meczem będą teksty ze rywal mocny, że trzeba się go bać itd:/ porażka. I potem faktycznie w każdym meczu ustawienie ultradefensywne bo przecież rywal mocny :// eheh . To jest WISŁA!!!!! To rywal ma się ustawiać pod nas a nie na odwrót! !!! |
Cuesta powinien wrócić do bramki, a Ze do ojczystej Portugalii.
Przegraliśmy frajersko i jeszcze kilka meczy tak przegramy. Kiko ma problem ze środkiem pomocy, ale kto by nie miał? Zgranie tej formacji potrwa. Przypominam, że plan minimum na ten rok to pierwsza ósemka. Lepsze miejsce będzie sukcesem. Wszyscy tęsknimy do mistrzostwa, dla większości z nas 6 sezonów bez tytułu to niewyobrażalnie długo, ale nie mylmy marzeń z wymaganiami wobec drużyny. Poza tym proszę o powrót poprzedniej tłumaczki! |
Cytat:
I zejdź dzieciaku na ziemię. Czasy Cupiała już minęły, to jest chore jak można tak kompletnie nie ogarniać rzeczywistości. Mam nadzieję że szybko Velez wróci do gry. Brak Brleka i Mączyńskiego na razie widoczny. |
tej rudawej ? :)
|
[QUOTE=Arkadiusz.Czerepach;1481990]tej rudawej ? :)[/QUOTE
Si;) A co do meczu, to jeszcze dwie obserwacje. Siemaszko to jeden z tych piłkarzy, których po prostu nie trawię. Za cwaniactwo. Próbował wyprowadzić Ivana z równowagi i prawie mu się udało. Wydaje mi się też, że Arsenić zagrał bardzo poprawne zawody. Jest troszkę pokraczny, jak Brlek czy Bunoza, ale sądzę, że będziemy mieć z niego sporo pociechy. Niech wracają do Krakowa i spokojnie pracują nad zgraniem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl