Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VI KOLEJKA] Zagłębie Lubin - WISŁA Kraków, 21 sierpnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9835)

nesta 21.08.2017 15:49

Ale będą oczy bolały... Skład praktycznie bez żadnej kreatywności w środku.
Skoro już grasz trójką w środku i dajesz dwójkę bardziej defensywną do tyłu (choć Basha od Veleza na pewno gra lepiej do przodu) to daj kreatywnego trzeciego jak Haililovic. Nawet jeśli ma braki w defensywnie. Bo właśnie po to jest ta dwójka za nim, aby go asekurować. W tym momencie skład to liczenie na błysk Carlitosa czy skrzydłowych, z których jeden to niewiadoma.

ashkeczup 21.08.2017 15:53

Boguś za napastnikiem i jeśli ma grać, to chwała Kiko, że właśnie tam. Nie wiem za to co Tibor zawinił trenerowi, że woli grać Basha. Liczę mocno na Ze Manuela.


Jedyne, co zastanawia i denerwuje, to nieobecność Kostala w 18. Przecież ten chłopak ma na to umiejętności.

Uran235 21.08.2017 15:55

Jak dla mnie to bardzo ważny mecz, Wisła ma szansę pokazać na tle silnego rywala na co ją stać i do czego aspiruje. Papierek lakmusowy wskazujacy, czy zwycięstwa po prostu się zdarzają, czy potrafimy o nie walczyć i na nie zapracować. Wiecej na moim blogu: https://futboltotalny.blogspot.com/2...jest-wisa.html

czaro 21.08.2017 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1480677)
Skoro już grasz trójką w środku i dajesz dwójkę bardziej defensywną do tyłu (choć Basha od Veleza na pewno gra lepiej do przodu) to daj kreatywnego trzeciego jak Haililovic.

Dzięki, Nesta! Następnym razem tak zrobię!
- Kiko

JrQ- 21.08.2017 16:18

Ciekawe, że niedawno mówili, że Ze Manuel i Basha nieprzygotowani fizycznie, a dziś już zaczynają.

butazango 21.08.2017 16:21

Pozamiataja kretami w pierwszej połowie i dadzą pograć zmiennikom:D

Karherop 21.08.2017 16:22

@JrQ
To tylko potwierdza, że wypowiedzi z konferencji nijak się mają do rzeczywistości, tym bardziej gdy są 3 dni przed meczem. Od tego czasu sprzedano Brleka (prawie) i jakąś kontuzję złapał Głowa. Niedawno Kiko chwalił Stillicia, że jest blisko pierwszego składu by po tygodniu rozwiązać z nim kontrakt za porozumieniem stron.

arti 21.08.2017 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez butazango (Post 1480684)
Pozamiataja kretami w pierwszej połowie i dadzą pograć zmiennikom:D

Będzie inaczej. Zmęczą krety, w czasie 2 połowy wejdą Halilovic, Bartosz i Brożek i ich rozwalimy.

dynek.pl 21.08.2017 18:46

Qrwa, od Zabrza nie zagraliśmy dobrego meczu - trochę długo.

Kamson 21.08.2017 18:46

Arsenić, Manuel, Boguski, Małecki - dno. Mam nadzieje, że mecz z Lechią oglądną z trybun.

Generalnie żenada :)

Dzimi 21.08.2017 18:47

Świerczok i Buksa z własnego podwórka lepsi niż importowani Carlitos i Ze Manuel

ciacho 21.08.2017 18:47

Cały czas do tej pory gramy żenadę, a wygrane i remisy w końcówkach przyćmiły ten fakt.

TIR_DO_SŁUBIC 21.08.2017 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1480689)
Świerczok i Buksa z własnego podwórka lepsi niż importowani Carlitos i Ze Manuel

Ejże, krótkie spodenki nie chciały swojego czasu Świerczoka...

szym_ek 21.08.2017 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1480689)
Świerczok i Buksa z własnego podwórka lepsi niż importowani Carlitos i Ze Manuel

Akurat Carlitos jako jedyny stwarzał jakieś zagrożenie pod bramką Zagłębia

króko - jak dzieci we mgle

1 bramka na konto Cywki (czy ktoś pamięta jakieśdobre jego dośrodkowanie ? dramat)
2 na konto Arsenicia
no i trzecia jak i tytuł najgorszego zawodnika meczu =>> Gonzalez

baaaaardzo słabo - tylko liczyć że to taki szok po stracie Brleka i od następnego meczu Halilovic będzie wchodził w buty Petara

zapomnieć i do następnego

Markfire20 21.08.2017 18:56

Wolę grę powodującą bóle oczu i zwycięstwo aniżeli przegraną po ładnej grze. Tyle ode mnie.

Coglin 21.08.2017 18:58

W końcu fuks się skończył i wszyscy zobaczyli jak gramy.
Boguski i Małecki to nawet do rezerw obecnie się nie nadają. Dobrze że ich nie mamy.
Środek pomocy - nie ma czegoś takiego.
Obrona - płacz i zgrzytanie zębów.
I tak od początku sezonu.

Kowalski 21.08.2017 18:58

Fart się skończył. Mecz grany jak poprzednie. Tym razem nie miał kto strzelić. Paweł zmarnował 3 sytuacje ale je miał. Caritos waleczny i nieźle sobie radził ale w pierwszej połowie nie miał z kim grac. Co robił Ze Manuel w pierwszym składzie. A nasz trener w telewizji właśnie majaczy. Naprawdę żal. Nie powalczyliśmy tak naprawdę o te 3 punkty.

DeadOrAlive 21.08.2017 19:00

Wymowna akcja i bramka na 3-0 Buksy, który będąc wychowankiem Wisły nie zdał testu schodowego u Smudy...

Wyszliśmy zbyt defensywnie ustawieni. Carlitos jest zawodnikiem, który potrzebuje kolegi w ataku do gry, by mieć trochę miejsca.

Ze Manuel w pojedynkę mógł wygrać ten mecz, a stał się pośmiewiskiem.

Halilović powinien był zagrać od początku razem z Wojtkowskim.

Jestem przekonany, że Kiko Ramirez wyciągnie wnioski i z Lechią wrócimy na zwycięskie tory :)

enzo 21.08.2017 19:01

W sumie jak patrzę na te wejścia Wojtkowskiego, to wciąż nie mogę ogarnąć, co on może nam w takich momentach dać. Wolny, holujący piłkę zawodnik. Niestety długa droga przed nim - jak dla mnie on się nadaje na wypożyczenie. A na drugim biegunie mamy dynamicznego Kostala, którego nawet nie mamy okazji obejrzeć w meczach o stawkę, bo nie mieści się chociażby na ławce.

Charlie 21.08.2017 19:02

6 kolejek - 4 zwycięstwa, dwie porażki, przy czym 4 mecze na wyjeździe. Do tego wygrana w PP. Trzeba traktować to jako sukces. A teraz ogarnąć się i puknąć beznadziejną Lechię, żeby na przerwę reprezentacyjną mieć dobre humory.

Karherop 21.08.2017 19:02

Szacun dla Buksy że się nie cieszył po bramce. Maka pewnie by wiwatował.

Fatalne ustawienie zespołu przez Kiko. Chaos jaki graliśmy przechodził ludzkie pojęcie. Wybory personalne zresztą podobnie fatalne.

Eh, szkoda strzępić ryja...

_ukoL 21.08.2017 19:03

Boguski, Małecki, Arsenić, Gonzalez i Ze Manuel to kryminał w dzisiejszym meczu.

funkykoval 21.08.2017 19:04

Grali, stwarzali sytuacje i nic nie wchodziło Ze Manuel 2x i Brożek 1x mieli po prostu patelnie!!!!!!!
Dramatem była obrona Gonzalez w tym sezonie elektryczny i dramatyczny, Arsenic zawalił bramkę Swierczoka centralnie. Cywka i Sadlok niezłe, ale Cywka powinien po treningach ćwiczyć centry.
Basha całkiem dobry debiut, Llonch po kontuzji przeciętnie Małecki i Boguski kompletne dno, Ze Manuel to chyba przyjęcia za długo trenował z Boguskim....
Carlitos jedyny, któremu chciało sie do samego końca, Zmiennicy bez rewelacji....
Kiko - nie wiem w jakim celu gramy na jednego napastnika, który schodzi po piłki na 40 metr, skoro najlepiej nasza gra wyglądała z 2 napastników ? Spory błąd ....

s1mone 21.08.2017 19:04

Do przerwy powinno być tak z 2:2, szanse po obydwóch stronach.

W drugiej połowie Arsenić wsadził na kozła Bashę (czy jak tam się to pisze) i zrobiło się nagle 2:0.

Musieliśmy się odsłonić i padła 3 bramka po kontrze. W między czasie mieliśmy też swoje szanse.

No cóż nie zawsze można mieć szczęście, wybitnie się mecz nam nie ułożył i tyle. Może dobrze, że od razu 3:0 bo taki zimny prysznic dobrze naszym zrobi.

Spostrzeżenia :
- Basha bardzo dużo odbiorów i bardzo dobry z piłką przy nodze, mało strat. Z drugiej strony przy obydwóch bramkach maczał palce - przy pierwszej bez większej winy, przy drugiej już spieprzył (mimo, że to Arsenić go wsadził na minę). Moim zdaniem sporo lepszy niż Llonch.

- Llonch bez formy. Dziwię się, że to nie on zszedł tylko Basha.

- Arsenić bardzo słabo. Taka trochę sprytniejsza i bardziej gibka wersja Urygi. Potencjał pewnie ma, młody jest - ale jak na razie to najlepiej by mu zrobiło wypożyczenie na złapanie minut, bo nijak w buty Arka jak na razie nie powinien wchodzić.

- Ze Manuel - ruchliwy, pod grą, ze smykałką do gry niekonwecjonalnej - tylko, że w kluczowych momentach nawalał. Miał dwie patelnie raz podał do bramkarza, raz przyjął piłkę gorzej niż klasyczny 'Boguski'.

Boguski mecz widmo, podobnie jak Małecki.

Bardzo pewnie Buchalik - raz tylko nie wyszedł, gdy powinien (co zebrał zjebkę od Ivana). Przy bramkach bez szans.

Sadlok na solidnym poziomie.
Cywka dużo gorzej.

Carlos Lopez - niezły mecz, miał swoje okazje i przebłyski, niestety dziś nie wystarczyły.

Ze zmienników Halilović dużo strat, Paweł Brożek - kolejny mecz bez gola i w sumie tyle w temacie.

Paradoksalnie mogliśmy ten mecz nawet wygrać, ale nie da się tego zrobić jak się seryjnie marnuje dogodne okazje. Niewykorzystane się mszczą i tyle w temacie.

nesta 21.08.2017 19:05

Boguski z Małeckim to jest jakiś dramat. I o ile Małecki może mieć jakiś przebłysk, a i tak nie ma kto za niego grać to ....a Boguski ma chyba kwity na każdego trenera.

Carlitos nie ma z kim grać, przerasta ich wszystkich technicznie. Basha, chłop bez formy, ledwo przyszedł a jakości i spokoju w grze więcej od połowy składu.

Z Kiko nie ma co robić świętej krowy. 3-0 można przegrać jak jedziesz ultra ofensywnie ustawiony, a nie chcesz grać z kontry i tyle samo dostajesz.
Zagrałby ofensywnym składem to moze stracili by 3 bramki, ale miałby kto strzelać. Tej ligi sie nie można bać.

Generalnie przyda się taki prysznic. Otrzeźwi trenera bo skład ma potencjał, a gramy padake. Zero schematów, pomysłu na ofensywę.

silver03 21.08.2017 19:05

Oho już się zaczyna, załączył im się trybik o Kostalu :D

Stelio 21.08.2017 19:08

Lechia to będzie prawdziwy test dojrzałości tej drużyny, jeśli przegramy to znaczy, że chwilowego lidera zawdzieczalismy głównie fartowi i znów celujemy w miejsce 5-8. Mam nadzieję, że to będzie kubeł zimnej wody dla osób które już wieszczyly mistrzostwo i puchary, a niestety z tak słaba i nierówna gra która zacmily wyniki, nie zawojujemy ligi. Przypominam, że rok temu termalica też miała świetny początek sezonu, a potem bili się o 8 do ostatniej minuty.

enzo 21.08.2017 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1480704)
Oho już się zaczyna, załączył im się trybik o Kostalu :D

Nie wiem co cię tu dziwi. Zawsze gdy dostawał szansę, chłopak coś próbował szarpać. A przy tak kiepsko wyglądających skrzydłach jak dzisiaj - gdzie zarówno Boguski, jak i Małecki kompletnie nie istnieli i ciężko było patrzeć na ich grę - chciałbym móc zobaczyć, jak wyglądają ich zmiennicy. A Kostal chyba po to został do nas ściągnięty.

morganfield 21.08.2017 19:09

Boguski grał dziś na skrzydle? Aha...

bódyń 21.08.2017 19:10

Na plus tego meczu to Basha. Na kompletny minus Ze Manuel.
No i jak własnie tak gramy jak dzis. jak braknie szczescia to obnaza nasza slabosc.
Wracamy do rzeczywistosci.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl