Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [ III KOLEJKA] Górnik Zabrze - WISŁA Kraków, 29 lipca, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9820)

wolfy 29.07.2017 12:03

Nie zgodzę się z twierdzeniem że Boguski był bezproduktywny. Jeżeli już, to Wojtkowski. Nie mylcie efektywności z efektownością.

Ciężki mecz, zwłaszcza po tym cyrku. Oby trzy punkty, ale jednym nie pogardzę.

konvict1993 29.07.2017 14:37

Boguski jednak wykonuję masę roboty w defensywie, i myślę że w tym meczu jest potrzebny od początku. Pytanie czy zostawić go na skrzydle i w ataku Brożek czy przesunąć go za plecy Carlitosa i Wojtkowski na skrzydle.
Górnik gra naprawdę dobrze, są na fali, świetnie grają z kontry, tak samo jak my. Dlatego atak pozycyjny i wygranie środka pola powinno być w tym spotkaniu kluczowe. Zagrajmy mądrze, nie na hura bura i tego meczu nie przegramy.
Jeśli sie nie uda wygrać to zremisujemy, a Zabrze w tym sezonie będzie cholernie trudnym terenem.

Zwitter 29.07.2017 15:32

Mam obawy przed tym meczem, niestety czuję, że będzie porażka. Każdy zdobyty punkt będzie dla mnie miłą niespodzianką.

Toeju 29.07.2017 16:27

Mam nadzieję, że dziś wyjdziemy 1-4-5-1 i nie oddamy środka boiska Górnikom :)

Kryniu 29.07.2017 18:04

Gramy o lidera. Zwycięstwo mentalnie ustawi piłkarzy a i pozwoli zatrzeć cały ten bałagan z nowym właścicielem. Mecz śmierdzi mi Remisem. Kiko zagra podobnie jak grywał z Lechem zachowawczo ponieważ Górnik gra z kontry. Pierwsza bramka dla nas i cofamy się do tyłu. Wtedy zacznie się nerwówka jak zawsze. Tak naprawdę jednak to nie mam zielonego pojęcia jak ten mecz będzie wyglądać:)

Uran235 29.07.2017 18:58

Dziwny skład, jestem zaskoczony, że zaczynamy bez Brożka, z Termalicą dobra zmiana, a Wojtkowski nie wydaje się gotowy na granie w pierwszym składzie. Trochę to wygląda na ciągnięcie chłopaka za uszy - oby był tego warty.

JrQ- 29.07.2017 19:00

Nie jest jednak tak defensywnie jak myśleliście, zobaczymy jak zagra Wojtkowski.

johny96 29.07.2017 20:15

Po 15 minutach dramat. Brlek, Wojtkowski, Carlitos jest komu pograć, a my walimy pały do przodu. Sadlok co piłę ma przy nodze do gra wielką parubicką. Skrzydła zostały w Krakowie...

7 kotów 29.07.2017 20:21

Po pierwszej połowie Gonzalez dramat, Wojtkowski nie ten poziom, Boguś słabiutko.
Górnik wygrywa środek pola dosyć łatwo.
Punkt będzie dużym sukcesem.

ashkeczup 29.07.2017 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1478602)
Po pierwszej połowie Gonzalez dramat, Wojtkowski nie ten poziom, Boguś słabiutko.
Górnik wygrywa środek pola dosyć łatwo.
Punkt będzie dużym sukcesem.

Dobrze dedukuje, że Boguś>Wojtkowski w pierwszej połowie? Jeśli tak, to aha.

JrQ- 29.07.2017 20:36

http://www.wislaportal.pl/photo/mecz...2015/mp/22.JPG

Jam55 29.07.2017 20:43

Ręce opadają co oni robią? Gonzales tragiczny.

JrQ- 29.07.2017 20:54

Bledy Gonzaleza i Sadloka niestety

Jam55 29.07.2017 21:00

Tyle ze sadlok jeszcze coś tam próbuje w ataku coś zrobić od czasu do czasu. Środek pola nie istnieje.Wygląda to jakbyśmy w 9 grali przeciw Gornikowi.

mitmichael 29.07.2017 21:22

Przegrana na wlasne zyczenie, jak sie zaczyna grac dopiero w koncowce meczu to sie nie da wygrac. Do tego powinien byc karny, dwie swietne sytuacje Brozka. Jednym slowem tragedia. Trzeba jak najszybciej o tym meczu zapomniec zreszta oprocz tej koncowki to za duzo do zapamietania nie ma. Mimo tego, ze Gornik to jak na razie druzyna jednego zawodnika to nie zasluzylismy na 3 punkty.

Levis88 29.07.2017 21:23

ZWE zakłada meczowy i przegrana... Arkadiusz ogarnij ten temat za tydzień!!

bridgeburner 29.07.2017 21:25

Górnik mial napastnika a my Pawła , ktory napastnikiem byl kiedys
a to co zagral Gonzalez to szkoda nawet komentowac
Llonch zeby wrocil i Veleza do obrony

maxx304 29.07.2017 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1478609)
Przegrana na wlasne zyczenie, jak sie zaczyna grac dopiero w koncowce meczu to sie przegrywa. Do tego powinien byc karny, dwie swietne sytuacje Brozka. Trzeba jak najszybciej o tym meczu zapomniec zreszta oprocz tej koncowki to za duzo zapamietac sie nie da.

Czy na własne życzenie? Bez przesady. Górnik dzisiaj bardzo dobrze, Angulo to jest ....a jakiś killer. Jemu nie można metra wolnego zostawić, bo inaczej bramka murowana. Nasi walczyli, ale widać że w niektórych momentach brakowało jakości. Niestety, są lepsze drużyny od nas w tej lidze i trzeba się z tym pogodzić. W....... Legii też nie był przypadkowy. Szkoda dzisiejszego meczu, bo niestety, ale druga część pierwszej połowy i spory kawałek drugiej zdominowany przez Górnika. Jednak lepiej się bronić niż atakować. Trudno. Jak dla mnie było dobrze, biorąc pod uwagę to co się ostatnio działo wokół Wisły, to bęcki były wkalkulowane w ten mecz. Nie ma co histeryzować.

Jam55 29.07.2017 21:27

To co dzisiaj robiła obrona to kryminal. Środek nie wyglądał bo go nie bylo. Górnik wchodził w nas jak w maslo. Brożek powinien wziąść przykład z Angulo prawie rówieśnicy a jakość tylko z jednej strony.

7 kotów 29.07.2017 21:28

Ostatnio tak katastrofalnie w obronie jak Ivan to chyba zagrał niejaki Serge Branco.
Masakra co dziś odstawił za dywersję . Do kompletu mu zabrakło tylko czerwieni.

FraMat 29.07.2017 21:28

Najpiękniejsze było to jak w końcówce Brożek kopnął sobie piłkę w czoło.

A mówiłem: zagrać 4-5-1?
Środek pola tragiczny.
Brlek zamiast rozgrywać piłkę grał z tyłu. W środku praktycznie był sam Velez. A jeśli dodać do tego brak skrzydeł, to wynik jest oczywisty.
Czy ktoś zagrał dziś na plus?

Nie widzę.

mitmichael 29.07.2017 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxx304 (Post 1478612)
Czy na własne życzenie? Bez przesady

No wlasnie na wlasne zyczenie, widziales jak bramki padaly? przy pierwszej stoi 3 zawodnikow, pilka odbija sie.... od naszego oczywiscie, Glowa nie podlatuje do Angulo a ten zdobywa gola. Druga bramka Sadlok wyskakuje przez co Cuesta nie widzi i nie ma szans wybronic tej pilki a trzecia bramka to juz w ogole cala masa bledow, zwlaszcz Gonzalez sie nie popisal

AntyMod 29.07.2017 21:30

no i zimny prysznic dla PUCHAROWICZUW, FANTASTOW I PRZEMADRZALCOW ( w wielkiej przewadze tego forum) od noł nejmów i młodzierzy wystepujacej w barwach druzyny z Zabrza , cieszy tylko to ze mecz super , jeden wielki żywioł , bez zadnej taktyki , gry skrzydlami i pilkarstwa ....oby wiecej takich wesolych meczykow na poziomie 4 ligi angielskiej czy niemieckiej , fajnie sie to oglada ...po fuksie z jakas tam Termalika , zabraklo fuksa z jakims tam Zabrzem , standard tragicznej polskiej ligi ......a teraz do dziela przemadrzalcy !!!!!

wiesniak842 29.07.2017 21:31

Kopanina jak zwykle:D My 3 bramki z dupy stracone, moglo byc wiecej. Dwe strzelone, moglo byc wiecej. 90 procent meczow w tej zjebanej lidze tak wyglada. Bez ladu, bez skladu. Wygrac mogl kazdy. Ekstraklapa w skrocie. Gonzalez dzis dramatycznie, za tydzien profesor. Boguski chujowo, za tydzien hattrick:D I tak juz od ladnych paru lat.

Jam55 29.07.2017 21:32

Dla mnie jedynie Carlitos miał przebłyski. Na pewno na plus jego dośrodkowania próbował się cofać i coś rozgrywać ale nie miał kompletnie z kim grac.

Dzimi 29.07.2017 21:34

Gonzales w tragicznej formie, albo ma jakiś inny problem. Proste błędy. Potrzeba kogoś innego za niego. Może Fraz Velez do obrony, a za Veleza ktoś bardziej ofensywny? Bo środek pola w ofensywie nam nie istnieje zupełnie. Brakuje takiego, hmmm, Wolskiego. Brożek to już emerytura, nie wiem po co w ogóle wchodzi.

fst 29.07.2017 21:35

Niech ktoś w końcu pozbędzie się tego .......onego sabotazysty imitującego lewego obrońcę. Ktoś w Warszawie nie chce może sobie składu pilkarskich imbecyli dokompletowac?

Fugiel 29.07.2017 21:35

Ivan zagral dno. Bylem przekonany, ze to Sadlok sie gapi na pilke az ta wyjdzie w aut, ale to byl Ivan

Valez zajebisty.

Reszta w miare, bo jedni lepiej inni gorzej, Brozek standardzik, choc chyba karny na nim byl

Danielek1906 29.07.2017 21:36

1. Górnik długo nie pogra jak będą polegać na 34-letnim dziadku. Dostanie kontuzji i po nich. Ale cenie zapał i motywację młodych zawodników

2. Czemu Brlek gra cofnięty? On powinien grać z przodu!!!!

3. Zmiany za późno

4. Kiko zawalił nam mecz taktyką i zmianami

5. Bezsensowne wypierdalanie piłki 5 km w górę

Tyle co do tego meczu. Zła taktyka, zapał Górnika i TRAGICZNY GONZALES. Z Płockiem Arsenić za niego. Amen

ashkeczup 29.07.2017 21:36

Gonzalez co dzisiaj zrobił to rany boskie, wtórował mu zresztą sam kapitan. Boguski znowu tragiczny, Małecki znowu nie lepszy. Velez bardzo dobry. Carlitos to w końcu gość, którego nam przez lata brakowało. Szkoda jedynie, że dziś ni cholery nie miał z kim grać. Brożek jest też niemożliwy. Dobre i złe momenty. Zamiast zrobić cokolwiek- strzelać jak człowiek, albo mijać jakby był 5 lat młodszy, to przypomniał sobie Frankowskiego i próbował ekhem podcinką. Ta bramka mogła wszystko zmienic.

EDIT: CHCĘ WIĘCEJ HALILOVICIA.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl