Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Podsumowanie tematów meczowych. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9808)

czaro 12.07.2017 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1475034)
Lotto i Ekstrakalsa podpisały list intencyjny na przyszł sezon - dalej będą sponsorem na nowy seozn 2017/18

Tak, jak pisałem w drugim temacie - w takim razie przepraszam za zamieszanie!

WISŁAZWE 12.07.2017 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szorstki (Post 1475020)
To ja mam kilka uwag, kosmetycznych.
Nie wiem jak wam ale u mnie są strasznie duże dziury pomiędzy akapitami. Może to wynika z wrzucenia tekstu z łorda i dziury są straszne. Da się zmniejszyć ? A druga rzecz - grafiki są super ale też czasami są duże i źle się to czyta na małym laptopie. Nie wiem, może mniej tła zepsuje efekt ale możecie też spróbować inaczej. I czasem niektóre litery (kolor) są mało czytelne.
A z nowych pomysłów. Marzyłoby mi się przy każdym meczu (albo może chociaż przy meczu domowym) żeby zrobić jednego piłkarza "bohaterem odcinka". Krótka rozmowa, jego typy co wyniku, co tam słychać w szatni itp. Pewnie to za dużo i dzisiaj nie ma już tylu zaangażowanych Wiślaków ale gdyby byli chętni... ;)


Już tłumaczę.
Kiedy wrzucam tekst z worda na forum wszystko wygląda bardzo ładnie, bez tak wielkich odstępów między poszczególnymi akapitami. Nie jest moją intencją aby rozwalać pierwszy post tak żeby zajmował ''w ch**j miejsca". Problem pojawia się później. Tekst się rozjeżdża sam niezależnie ode mnie. A ja nadal mam problem z przeglądarką Mozilla Firefox, która nie pozwala mi na edycję postów, ponieważ po edycji postu pojawia się puste okienko..

Trzeba będzie poważniej przemyśleć sprawę zmiany przeglądarki. Zwrócę na ten problem uwagę. Ale wiadomo jak jest, wszystko robię na Mozilli i ciężko mi się przestawić specjalnie tylko na jedną stronę.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1475027)
Sugerowałbym, aby użyć innego koloru czcionki na grafice podsumowującej transfery obu drużyn. Na telefonie jest to zupełnie nieczytelne, a i na komputerze nie jest lepiej.

Poza tym wiadomo, tematy są zaje***, jedyne co kuleje to termin zakładania tematów. 2-3 dni po ostatnim meczu i min 4 dni przed następnym to mus.

Racja. Czcionka będzie zmieniona w następnym temacie. Dziękuje za sugestie.
Tak jak wspomniałem wyżej, temat na mecz z Niecieczą będzie najpóźniej w poniedziałek do południa, ale zrobimy wszystko aby był już w niedzielę wieczorem.

(No chyba, że w weekend będzie ładna pogoda i pojedziemy nad wodę :) )

R33 12.07.2017 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1475051)
Już tłumaczę.
Kiedy wrzucam tekst z worda na forum wszystko wygląda bardzo ładnie, bez tak wielkich odstępów między poszczególnymi akapitami. Nie jest moją intencją aby rozwalać pierwszy post tak żeby zajmował ''w ch**j miejsca". Problem pojawia się później. Tekst się rozjeżdża sam niezależnie ode mnie. A ja nadal mam problem z przeglądarką Mozilla Firefox, która nie pozwala mi na edycję postów, ponieważ po edycji postu pojawia się puste okienko..

To nie lepiej przed wrzuceniem tekstu przekopiować najpierw z Worda do notatnika? Wtedy tekst zamieni się w zwykły tekst.

A co do przeglądarki to takie problemy nie występują na Google Chrome. Ogólnie używam Mozilli ale jak chce coś tu wyedytować/zacytować włączam na chwile Chrom'a.

Patryko 12.07.2017 21:12

Mnie forum działa idealnie pod FF. Może macie jakiś addon, który gryzie się z vBulletin?

jonaf 12.07.2017 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1475056)
To nie lepiej przed wrzuceniem tekstu przekopiować najpierw z Worda do notatnika? Wtedy tekst zamieni się w zwykły tekst.

A co do przeglądarki to takie problemy nie występują na Google Chrome. Ogólnie używam Mozilli ale jak chce coś tu wyedytować/zacytować włączam na chwile Chrom'a.

oczywiście, ze takie rzeczy dzieją się na Chrome'a. Bo mi siętak robi na Chromie

mitmichael 12.07.2017 21:54

Tak to jest z przegladarkami, ja mam ich az 4 bo na kazdej cos nie chodzi, na chwile obecna opera dziala najlepiej. Tylko nie wiem czy nie jest cos nie tak na forum bo po wklejaniu zamienia znaki interpunkcyjnena "â" i temu podobne, w temacie meczowym jest to samo wiec to nie jest blad zewnetrzny

WISŁAZWE 07.03.2018 10:43

Przed tematem ze Śląskiem Wrocław pozwolę sobie odświeżyć temat.

Jak wam się podoba aktualna forma temtów? Czy #OkiemWislaka i #OkiemEksperta spełnia swoją rolę?
Czegoś jest za dużo? Za mało?

Ogólnie jak to widzicie? Tematy są dla Was więc bardzo się liczymy z Waszym zdaniem. Myślę, że poprawiliśmy się z punktualnością. Staramy się być w miarę na bieżąco i wcześniej wrzucać tematy. Wiadomo, że kiedy gramy co trzy-cztery dni to jest to ciężkie..

swiety37 07.03.2018 10:49

Ogólnie ok, ale już tak na zasadzie marudzenia: to trochę długie te tematy się zrobiły - może by trochę konkretniej? Osobiście to nie chce mi się czytać ani "okiem wiślaka", ani tym bardziej "okiem experta" - jedno i drugie to w zasadzie niemal to samo co potem w komentarzach się przewija ;)

Ale i tak dzięki za pracę nad tymi tematami.
Pozdr.

pawlozm 07.03.2018 11:11

Ja natomiast lubię przed meczem czytać jak najwięcej informacji i opinii, więc dla mnie jak najbardziej jest wszystko OK:)

Marcinnno 07.03.2018 11:44

Grafiki są zajebiste. Szczerze mówiąc mi się nie podobają te opinie ekspertów, bo to jest ogólnie to co ludzie piszą. Generalnie prosiłbym oto, żeby dzień przed meczem, czy rano była podana kadra meczowa. Kto się załapał, a kto nie... To by było fajne, bo teraz mamy sporo zawodników i fajnie wiedzieć, że załóżmy Kolara nie ma w kadrze meczowej, bo sie nie załapał.

butazango 07.03.2018 11:51

Dla mnie im więcej info tym lepiej, także wszelkie opinie, statystyki, ciekawostki itp na duży plus. Dobra robota.

pepe72 07.03.2018 13:35

@WISŁAZWE

Zazwyczaj nie czytam "okiem ..." bo jet wszystkiego zbyt wiele. Może dodać to jako pierwszy komentarz zamiast część artykułu?

Prezydentowa 07.03.2018 14:16

Dla mnie również im więcej tekstu tym lepiej (oczywiście dopóki jest jakaś sensowna treść), lubię sobie poczytać. Więc jest OK!

Arkadiusz.Czerepach 07.03.2018 23:16

i nawet sie wyrabiacie na czas :P

MaLk 07.03.2018 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1495730)
Jak wam się podoba aktualna forma temtów?

Jest w porządku. Treść, forma i terminy ;)

brylant17 08.03.2018 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1495782)
i nawet sie wyrabiacie na czas :P

Lecz ktoś wyskoczy jak filip z konopi i założy temat na odpi...ol

Dariook 08.03.2018 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1495787)
Lecz ktoś wyskoczy jak filip z konopi i założy temat na odpi...ol

Wy to sie lubicie. Co?

Arkadiusz.Czerepach 09.03.2018 18:14

miłuje rozum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl