![]() |
Kadra w pełni zdrowa, ciekawe czy od 1-szej minuty zagra Ondrasek
|
Raczkowskiego to dali chyba w formie zartu :/ chociaz wiekszosc przypuszcza, ze moze tym razem nam pomagac zeby Legii ułatwiac walke o Mistrzostwo :D
|
No i 25 tysięcy przekroczone, komplet niemalże pewny. Czuję długie 0:1 wyrównane w końcówce ale serce mówi że dwójkę im możemy wpakować bez problemu.
|
Ja bym im chętnie piątkę wpakował, za tą żenadę w Pucharze Polski. Niech się dowiedzą, że Wisła się odradza!!!
|
Będą 3 punkty jutro, przy komplecie publiczności innego rozwiązania być nie może :)
|
Podobno w Lechu nie zagra 3 podstawowych zawodników: Trałka (to pewne - kartki), Kownacki i Bednarek.
Szczególnie absencja tego ostatniego to spory problem. Na szczęście tylko dla nich. |
Według oficjalnej Amiki "Na piątkowe spotkanie z miejscową Wisłą nie pojechali Dawid Kownacki, Łukasz Trałka oraz Elvis Kokalović."
2-0 jutro dla Wisełki |
nic nie stracili, mają Robaka
|
No i komplet pewny:). Ale patrzę na stronę z biletami i oczom nie wierzę! chyba pierwszy raz w historii sektor B lub nawet G2 szybciej się zapewnił niż młyn!
|
Cytat:
|
Nie będzie mnie na meczu i nawet nie będę mógł go oglądać.
Do tej pory, gdy tak było wszystkie mecze wygrane w tym sezonie. Mam nadzieję, że jutro będzie podobnie :) |
Dokladnie,trzeba ich pojechać,za ten przekręt na Pucharze Polski.
|
2:0 po golach Brożka i Mączyńskiego :)
|
Wygrajmy ten mecz, niech zemsta za PP będzie słodka.
Jesteśmy w stanie to uczynić, piłkarze muszę tylko wiedzieć, że te 28 tys. wiślackich kibiców będzie grało razem z nimi, nie przeciwko. Także wiara i jazda po wygraną. ;) |
Mitmichael - na derbach w grudniu był komplet, więc nie tak dawno :)
Przydałoby się wygrać, by wreszcie janusze zobaczyli wygraną na żywo i ruszyli do kas po bilety na kolejny mecz. |
Cytat:
Ale na meczu z Kuchennymi komplet jest po raz pierwszy. |
Lech bez Trałki i Kownackiego w Krakowie nie wygra. To Trałka dawał siłe i agresje linii pomocy (Tetteh tez, ale glownym .....m byl ŁT) a Kownacki świeżość w ataku.
|
Za Kownackiego jest natomiast Robak, czyli taki wroniecki chybił-trafił, potrafiący koncertowo spierrdolić sam na sam, by po chwili samemu zdobywać bramki lub też pomóc kolegom w ich zdobyciu. I patrzę nie tylko pryzmat meczu inaugurującego rundę wiosenną.
|
Liczę, że Robakowi grę z głowy wybije Głowa w ciągu pierwszych 20 minut.
Tak jak kolega wyżej napisał - brak kapitana i naczelnego prostaka Trałki na pewno odczują w środku. Co nie zmienia faktu, że będzie bardzo ciężko i oby szczęście dopisało dziś. |
Ważne, żeby Jevtić nie był w formie, on obecnie jest na poziomie super star Stilicia za najlepszych lat.
|
Proszę nie napinajcie się bo skończy się jak ze Śląskiem.....
|
Wiadomo jak wygląda nasza osiemnastka meczowa?
|
Cytat:
Jezeli uda sie wylaczyc Jevtica to mozna cos myslec dalej. |
Pamietam jak w ostatnim meczu w lidze kiedy wygraliśmy Głowa w wywiadzie pomeczowym nabijał sie z Robaka wiec mysle ze i dzisiaj powinnismy dac sobie rade
|
żeby tylko Głowa po meczu nie musiał zalewać robaka
|
Skoro wielki Lech potknął się u siebie na Łęcznej dlaczego my przy komplecie publiczności nie możemy pokusić się o zwycięstwo? Nie jest to zadanie niemożliwe. To tylko Polska liga gdzie każdy może wygrać z każdym. U nas wraca normalność i organizacyjnie i kibicowsko i piłakrsko. Mamy kadrę na czołową "4".Na chwilę obecną po podziale punktów mamy "tylko 6"oczek straty do lidera. Więc wygrajmy to i walczmy o puchary w tym sezonie !
|
Wazne by Wisla nie dala ciala w lidze europy a niestety istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo ze tak wlasnie sie stanie :/ Widac, ze zespol jest budowany od nowa, ale mam tylko nadzieje ze okres budowy nie przedluzyl sie na caly przyszly sezon bo tego kibice chyba nie zdzierza. Brlek ktory nie gra tego co powinien grac odkad tu sie pojawil (to juz ponad 30 meczow!!!) nowe nabytki z ataku czyli Ondrasek i Zachara graja jeszcze mniej a w obronie razi brak dyscypliny. Ludzie odpowiedzialni za transfery w tym klubie chyba nie zdaja sobie sprawy z powagi sytuacji. Sprowadza sie duzo zawodnikow, czeka sie kilka miesiecy na to az odpala i druzyna jak nie byla skompletowana tak nie jest dalej. Wszystkiego na karb pieniedzy nie ma co zrzucac bo jakos w koronie co chwila rotacja a osemka raczej beda mieli zapewniona. Niestety Wisla Krakow to nie przechowalnia ze mozna sobie postukac pileczka z Maleckim czy Brozkiem w dziadka. To trzeba harowac jak wol zeby byc w ogole 18 meczowej!!
|
A w jakiej to lidze każdy nie może wygrać z każdym?
Tak naprawdę to w całej Europie dominuje jedynie Bayern, Juventus, Celtic i ew. Real z Barca. Tyle. We Wszystkich ligach świata kazdy może wygrać z każdym. W takiej Anglii regularnie kluby walczące o LM przegrywają z walczacymi o utrzymanie. Także przestańcie plakac nad tą naszą ligą. Ze już nie wspomnę o tym iż zwycięstwo u siebie 6 drużyny z 3 nie jest niczym szokującym czy nie prawdopodobnym... |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Jak ktoś dalej myśli, że Brlek nie robi tego, co powinien to Kobierzyna na wczoraj. Moim zdaniem TOP 1. "Super pomocnik" jak o nim mówili, kiedy przychodził się w 100% sprawdza.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl