Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 31 marca, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9778)

AS82 30.03.2017 11:58

Kadra w pełni zdrowa, ciekawe czy od 1-szej minuty zagra Ondrasek

mitmichael 30.03.2017 12:30

Raczkowskiego to dali chyba w formie zartu :/ chociaz wiekszosc przypuszcza, ze moze tym razem nam pomagac zeby Legii ułatwiac walke o Mistrzostwo :D

azkaz 30.03.2017 12:43

No i 25 tysięcy przekroczone, komplet niemalże pewny. Czuję długie 0:1 wyrównane w końcówce ale serce mówi że dwójkę im możemy wpakować bez problemu.

Davss875 30.03.2017 13:00

Ja bym im chętnie piątkę wpakował, za tą żenadę w Pucharze Polski. Niech się dowiedzą, że Wisła się odradza!!!

lny88 30.03.2017 16:12

Będą 3 punkty jutro, przy komplecie publiczności innego rozwiązania być nie może :)

Karherop 30.03.2017 16:15

Podobno w Lechu nie zagra 3 podstawowych zawodników: Trałka (to pewne - kartki), Kownacki i Bednarek.

Szczególnie absencja tego ostatniego to spory problem. Na szczęście tylko dla nich.

El'kabat 30.03.2017 16:19

Według oficjalnej Amiki "Na piątkowe spotkanie z miejscową Wisłą nie pojechali Dawid Kownacki, Łukasz Trałka oraz Elvis Kokalović."

2-0 jutro dla Wisełki

simo23 30.03.2017 16:47

nic nie stracili, mają Robaka

kellermax 30.03.2017 17:49

No i komplet pewny:). Ale patrzę na stronę z biletami i oczom nie wierzę! chyba pierwszy raz w historii sektor B lub nawet G2 szybciej się zapewnił niż młyn!

mitmichael 30.03.2017 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kellermax (Post 1467642)
No i komplet pewny:). Ale patrzę na stronę z biletami i oczom nie wierzę! chyba pierwszy raz w historii sektor B lub nawet G2 szybciej się zapewnił niż młyn!

A bo to pierwszy raz. Zeby tylko jutro było zwyciestwo bo nie chce nic mowic ale ostatnim razem gdy był pełny stadion to przegralismy a potem troche trzeba było czekac na pełny stadion (chyba własnie do teraz do meczu z Lechem). Rywal osłabiony, My wrecz przeciwnie wiec MUSI byc dobrze

St Yabol 30.03.2017 18:20

Nie będzie mnie na meczu i nawet nie będę mógł go oglądać.
Do tej pory, gdy tak było wszystkie mecze wygrane w tym sezonie.
Mam nadzieję, że jutro będzie podobnie :)

Wojtas 30.03.2017 18:42

Dokladnie,trzeba ich pojechać,za ten przekręt na Pucharze Polski.

swiety37 30.03.2017 19:27

2:0 po golach Brożka i Mączyńskiego :)

krzaq12 30.03.2017 19:53

Wygrajmy ten mecz, niech zemsta za PP będzie słodka.

Jesteśmy w stanie to uczynić, piłkarze muszę tylko wiedzieć, że te 28 tys. wiślackich kibiców będzie grało razem z nimi, nie przeciwko.
Także wiara i jazda po wygraną. ;)

!!IRIVER!! 30.03.2017 20:22

Mitmichael - na derbach w grudniu był komplet, więc nie tak dawno :)
Przydałoby się wygrać, by wreszcie janusze zobaczyli wygraną na żywo i ruszyli do kas po bilety na kolejny mecz.

Wojtas 30.03.2017 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1467656)
Mitmichael - na derbach w grudniu był komplet, więc nie tak dawno :)
Przydałoby się wygrać, by wreszcie janusze zobaczyli wygraną na żywo i ruszyli do kas po bilety na kolejny mecz.


Ale na meczu z Kuchennymi komplet jest po raz pierwszy.

szprotson 31.03.2017 10:03

Lech bez Trałki i Kownackiego w Krakowie nie wygra. To Trałka dawał siłe i agresje linii pomocy (Tetteh tez, ale glownym .....m byl ŁT) a Kownacki świeżość w ataku.

ABGwislakABG 31.03.2017 10:06

Za Kownackiego jest natomiast Robak, czyli taki wroniecki chybił-trafił, potrafiący koncertowo spierrdolić sam na sam, by po chwili samemu zdobywać bramki lub też pomóc kolegom w ich zdobyciu. I patrzę nie tylko pryzmat meczu inaugurującego rundę wiosenną.

El'kabat 31.03.2017 10:13

Liczę, że Robakowi grę z głowy wybije Głowa w ciągu pierwszych 20 minut.

Tak jak kolega wyżej napisał - brak kapitana i naczelnego prostaka Trałki na pewno odczują w środku.
Co nie zmienia faktu, że będzie bardzo ciężko i oby szczęście dopisało dziś.

silver03 31.03.2017 10:31

Ważne, żeby Jevtić nie był w formie, on obecnie jest na poziomie super star Stilicia za najlepszych lat.

LucjuszWielki 31.03.2017 10:38

Proszę nie napinajcie się bo skończy się jak ze Śląskiem.....

jcts 31.03.2017 11:03

Wiadomo jak wygląda nasza osiemnastka meczowa?

Przybyszewski 31.03.2017 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1467686)
Za Kownackiego jest natomiast Robak, czyli taki wroniecki chybił-trafił, potrafiący koncertowo spierrdolić sam na sam, by po chwili samemu zdobywać bramki lub też pomóc kolegom w ich zdobyciu. I patrzę nie tylko pryzmat meczu inaugurującego rundę wiosenną.

Wydaje sie ze Robak to idealny typ zawodnika pod Glowackiego, znacznie trudniej naszej obronie sie gra z szybkimi ruchliwymi zawodnikami. Dlatego tez brak Kownackiego to raczej duzy plus dla nas.

Jezeli uda sie wylaczyc Jevtica to mozna cos myslec dalej.

rasel1906 31.03.2017 12:35

Pamietam jak w ostatnim meczu w lidze kiedy wygraliśmy Głowa w wywiadzie pomeczowym nabijał sie z Robaka wiec mysle ze i dzisiaj powinnismy dac sobie rade

robert777 31.03.2017 13:37

żeby tylko Głowa po meczu nie musiał zalewać robaka

DJ Hazel 31.03.2017 15:55

Skoro wielki Lech potknął się u siebie na Łęcznej dlaczego my przy komplecie publiczności nie możemy pokusić się o zwycięstwo? Nie jest to zadanie niemożliwe. To tylko Polska liga gdzie każdy może wygrać z każdym. U nas wraca normalność i organizacyjnie i kibicowsko i piłakrsko. Mamy kadrę na czołową "4".Na chwilę obecną po podziale punktów mamy "tylko 6"oczek straty do lidera. Więc wygrajmy to i walczmy o puchary w tym sezonie !

Jay jay 31.03.2017 17:03

Wazne by Wisla nie dala ciala w lidze europy a niestety istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo ze tak wlasnie sie stanie :/ Widac, ze zespol jest budowany od nowa, ale mam tylko nadzieje ze okres budowy nie przedluzyl sie na caly przyszly sezon bo tego kibice chyba nie zdzierza. Brlek ktory nie gra tego co powinien grac odkad tu sie pojawil (to juz ponad 30 meczow!!!) nowe nabytki z ataku czyli Ondrasek i Zachara graja jeszcze mniej a w obronie razi brak dyscypliny. Ludzie odpowiedzialni za transfery w tym klubie chyba nie zdaja sobie sprawy z powagi sytuacji. Sprowadza sie duzo zawodnikow, czeka sie kilka miesiecy na to az odpala i druzyna jak nie byla skompletowana tak nie jest dalej. Wszystkiego na karb pieniedzy nie ma co zrzucac bo jakos w koronie co chwila rotacja a osemka raczej beda mieli zapewniona. Niestety Wisla Krakow to nie przechowalnia ze mozna sobie postukac pileczka z Maleckim czy Brozkiem w dziadka. To trzeba harowac jak wol zeby byc w ogole 18 meczowej!!

Konrad. 31.03.2017 17:06

A w jakiej to lidze każdy nie może wygrać z każdym?

Tak naprawdę to w całej Europie dominuje jedynie Bayern, Juventus, Celtic i ew. Real z Barca. Tyle.

We Wszystkich ligach świata kazdy może wygrać z każdym. W takiej Anglii regularnie kluby walczące o LM przegrywają z walczacymi o utrzymanie.

Także przestańcie plakac nad tą naszą ligą.

Ze już nie wspomnę o tym iż zwycięstwo u siebie 6 drużyny z 3 nie jest niczym szokującym czy nie prawdopodobnym...

inspektor erektor 31.03.2017 17:24

Cytat:

Brlek ktory nie gra tego co powinien grac odkad tu sie pojawil
Brlek nie gra tego, co powinien? bo jak dla mnie to faktycznie miał dość długi okres aklimatyzacji, ale teraz jest jednym z naszych kluczowych zawodników

Cytat:

jakos w koronie co chwila rotacja a osemka raczej beda mieli zapewniona
Wisła ma aktualnie dużo większe szanse na górną ósemkę niż Korona, biorąc pod uwagę dorobek punktowy i terminarz do końca sezonu zasadniczego (chociażby wyjazd do Warszawy)

Cytat:

Wisla Krakow to nie przechowalnia ze mozna sobie postukac pileczka z Maleckim czy Brozkiem w dziadka. To trzeba harowac jak wol zeby byc w ogole 18 meczowej!!
I uważasz, że teraz tak nie jest? Przypomnij sobie mecz u siebie z Pogonią w grudniu 2015, kiedy w naszych barwach wystąpili m. in. Szymon Witek, Krystian Kujawa, Jakub Mordec czy Kamil Kuczak (on nawet zagrał cały mecz). W tym momencie w Wiśle jest największa konkurencja od kilku lat. Słomka, Bartkowski, Echavarria, Valencia, Spicić, Uryga - to wszystko goście, dla których ławka to na ten moment maksimum możliwości w Wiśle. Zwróć przy tym uwagę na to, że wypożyczyliśmy kilku graczy (Drzazga, Kujawa, Żemło) do klubów niższych lig.

ashkeczup 31.03.2017 20:19

Jak ktoś dalej myśli, że Brlek nie robi tego, co powinien to Kobierzyna na wczoraj. Moim zdaniem TOP 1. "Super pomocnik" jak o nim mówili, kiedy przychodził się w 100% sprawdza.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl