Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXV KOLEJKA] Legia Warszawa- WISŁA Kraków, 12 marca, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9768)

FraMat 10.03.2017 21:31

Będzie ciężko.
Legia nie podejdzie do nas lekceważąco jak do Ruchu.
Mam nadzieję, że nie przegramy, a nasi piłkarze uczynią jakiś kolejny krok do przodu w kreacji gry i wejdą na wyższy poziom. Po to, by następne mecze coraz lepiej wyglądały.

Wojtas 10.03.2017 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1466356)
Będzie ciężko.
Legia nie podejdzie do nas lekceważąco jak do Ruchu.
Mam nadzieję, że nie przegramy, a nasi piłkarze uczynią jakiś kolejny krok do przodu w kreacji gry i wejdą na wyższy poziom. Po to, by następne mecze coraz lepiej wyglądały.



bedzie bardzo ciezko,tu nie ma co w ogóle dyskutować.Dlatego wazne byly te 3 pkt w Gliwicach.
Ale ...nawet jesli (odpukać) nam sie w W-wie nie powiedzie,,to jak popatrzec na kalendarz ...wyglada on do konca dobrze.Musimy wejsc do grupy Mistrzowskiej,z ciezkich to tylko mamy Amike i to u siebie na ktora trzeba sie mega zmotywowac.
Takze w Wawie walczymy ,remis byłby super,ale wiadomo ze z Legią to i za Kasperczaka lubilimsy tam dostać oklep.Ale oni dostawali go za to u nas i tak to juz bylo przez lata .Eh fajne te mecze byly keidys :)

Karherop 10.03.2017 22:58

Mecz z Legią nie będzie kluczowy jeśli chodzi o nasz awans do 8. Taki będzie mecz z Orlenem i Termaliką. Oczywiście wiadomo, że każdy punkt przybliży nas do grupy mistrzowskiej. Myślę, że ważniejszy w tym meczu będzie aspekt medialny. Jeśli ugramy dobry wynik, skończą się żarty warszawiaków o IV ligowym trenerze. Najnormalniej w świecie będzie im wstyd :) Damy też mocny sygnał dla kibiców w całej Polsce - wracamy do gry o coś więcej w tej lidze.

Ogryzek 10.03.2017 23:07

Nie jestem optymistą przed tym meczem i remis wziąłbym w ciemno. Niemniej liczę że nie będzie jakiegoś blamażu. Walczyć Wisła walczyć! :)

Stelio 11.03.2017 01:07

Myślę, że padnie dosyć rozsądny wynik, tzn. w myśl zasady "nie może być zbyt pięknie" dostaniemy oklep 2/3:0 i nastroje do koljnego meczu znowu opadną. Ot taka sinusoida drużyny ze środka tabeli, śledząć wyniki Wisły od paru lat można spokojnie przewidzieć stratę punktów, szczególnie z ległą..

radek2323 11.03.2017 01:09

A ja jestem optymistą jesteśmy w stanie się im postawić trzeba zapierdal...I będzie dobrze Wiselko tylko zwycięstwo!

Mixu 11.03.2017 01:22

Remis biorę w ciemno.

Niech wygra lepszy.

I niech Gil ma dzień konia a nie dzień sprzedawczyka.

patti 11.03.2017 01:42

W tym sezonie zagramy z legla 2 razy... raz remis, raz wygrana. Jak bedzie w Niedziele??... chyba remis
Najwazniejszy mecz bedziemy grac z plockiem... jesli wygramy, mamy grupe mistrzowska

wściekłe pięści węża 11.03.2017 11:28

Wypowiadając się nt. najbliższego meczu, Jacek Magiera zwrócił uwagę na pomoc sędziów i innych organów e-klasy udzielaną Legii.

Cytat:

- Zawsze tym meczom towarzyszył szacunek. Gra była fair i takie mecze lubię. Zupełnie inaczej jest dzisiaj
Dobrze wiedzieć, że jednak ktoś tam w Warszawie nie udaje, że tego nie widzi.

;)

Emenems81 11.03.2017 12:02

2-0 dla nas, Brożek x2.
W Wawie komplet, więc piłkarzyki nie udźwigną presji ;)

serek.c2 11.03.2017 12:10

Czuję w....... niestety.

brylant17 11.03.2017 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1466381)
Czuję w....... niestety.

Fajny z ciebie kibic skoro nie wierzysz w swoją drużynę....

arth_ur 11.03.2017 12:33

Lepiej się nakręcić na "pewną wygraną" z 7 a w niedzielny wieczór wieszać psy na Ramirezie.

Ogryzek 11.03.2017 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1466383)
Lepiej się nakręcić na "pewną wygraną" z 7 a w niedzielny wieczór wieszać psy na Ramirezie.

Dokładnie też tak myślę.

Niestety niektórzy uwierzyli że jesteśmy wręcz faworytem bo legła się potknęła 2 razy u siebie. Dopiero będą Ramirez i piłkarze jechani po porażce skoro byliśmy faworytami. Ale my nie nie jesteśmy faworytami więc nie ma się co napinać.

Co nie znaczy że i my nie możemy sprawić niespodzianki.

domin_czyzyny 11.03.2017 13:08

Mam nadzieje na dobre defensywne ustawienie. Skupienie i asekurowanie. Wtedy mozemy raz czy drugi ukąsić cwelke z kontry.

ashkeczup 11.03.2017 13:22

Za wszystko więcej niż porażka powinniśmy nosić naszych grajków na rękach. Nie tak mocna Wisła już przy Ł3 przegrywała, nie oczekujmy samych zwycięstw.

JrQ- 11.03.2017 13:31

Liczę, że powalczą nasi, wtedy będzie szansa na korzystny wynik.

serek.c2 11.03.2017 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1466382)
Fajny z ciebie kibic skoro nie wierzysz w swoją drużynę....

Dajże już sobie spokój synku z takimi mądrościami.

19sebawro06 11.03.2017 15:05

Bedzie 1-0 ale nie wiem dla kogo. Oby dla nas

Levis88 11.03.2017 15:15

W tej lidze każdy wynik jest możliwy :) a patrząc realnie po ostatnich meczach stołecznych to raczej pogrom nam nie grozi.

St Yabol 11.03.2017 15:32

Serce mówi wygrana, rozum legia więc pewnie będzie remis

ABGwislakABG 11.03.2017 15:45

Niestety wpierrdol, gdyż w meczach z legią na wyjeździe gra się 11 vs 15.

regan 11.03.2017 16:21

Ja postawilem 25 zl na Wiselke. Do wygrania ponad stowa! :)

azkaz 11.03.2017 16:33

Będzie dobrze :)

Bene Nati 11.03.2017 18:23

Remis biorę w ciemno.

Obu drużynom brakuje klasowego, szybkiego napastnika.

Lech jest dla mnie faworytem do mistrzostwa w tym sezonie.

El'kabat 11.03.2017 18:31

To nie temat o Amice, ale czuję, że rozdupcą się dopiero na nas na Reymonta.

Co do krawatów to im dłużej potrwa mecz z wynikiem 0-0 tym większa szansa, że coś na kontrze Brozio wsadzi.
Może też po rogu czy wolnym uda się coś wpakować.

Uważnie i twardo w defensywie, a szanse na pewno z biegiem meczu się pojawią.

1-1

rychu 11.03.2017 19:33

https://www.youtube.com/watch?v=rBTreaMQ1kw

Liczę na to, że Paweł potwierdzi zwyżkę formy.

abcabc 11.03.2017 19:42

Wisła spokojnie powinna wygrać. Jak z Jagą i Lechią.

ashkeczup 11.03.2017 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez abcabc (Post 1466413)
Wisła spokojnie powinna wygrać. Jak z Jagą i Lechią.

Nie pompuj bo ebnie

mitmichael 11.03.2017 19:46

Moze nie bedzie tak zle w koncu motywacja dodatkowa bo gramy z Mistrzem Polski. W Poznaniu zremisowalismy wiec z Legia na spokojnie mozna przynajmniej o remis powalczyc


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl