![]() |
Cytat:
|
Tradycja nakazuje, że wszystkie drużyny, którzy grają największą pytę oczywiście mecz życia zagrają przeciwko Wiśle.
Śmierdzi remisem. |
Cytat:
|
Wygrana nawet 1-0 na wyjeździe przełamie naszą niemoc w meczach na wyjeździe.
|
Cytat:
|
"Franz: Olo, czujesz?
Olo: Tak, ale to nie gówno, to padlina. Jak taki zaczyna od kapowania, to na czym skończy? Franz: Na Powązkach." Wdowczyk da każdemu kreskę mety i będą napierdalać. |
a przypomnę jeszcze jak i .......nęliśmy na R22 w ostatniej minucie kończąc serię porażek ;-) Nie mniej jednak uważam, że możemy wygrać: Załuska-Cywka, Ivan, Głowa, Sadlok - Mąka, Brlek, Semir, Boguś, Mały - Brożek i 1-3 po bramkach Małego, Brożka i Bogusia.
|
Zagramy taka sama jedynastka co ostatni mecz chyba ze ktos wyskoczy do skałdu bo komus przydazyła sie kontuzja
Semir nie nadaje sie na pierwszy plac jeszcze ma zaległosci treningowe troche wody w Wisle upłynie aby grał tak jak wczesniej u nas |
0-2 Brożek,Sadlok
|
Wystarczy spojrzeć w tabelę, żeby widzieć, że muszą walczyć.
Wystarczy wiedzieć, że osiągnęli już cel zwolnienia trenera, żeby wiedzieć, że nie będą mieli przeszkód do tego, żeby walczyć. Wystarczy spojrzeć kto jest ich nowym trenerem, żeby wiedzieć, że ich będzie motywował do walki. Chciałbym się mylić, ale to spodziewam się bardzo trudnego meczu. |
Cholera, nie mamy szans - każdy inny "nowy trener" nie motywowałby zawodników do walki, to akurat musieli wziąć Wdowczyka, który jako jedyny to robi.
|
Niestety, o wyniku meczu może zaważyć charyzma Dariusza W.. Krzyczy z ławki i żyje meczem przy linii:D
|
Ktoś wie jak kupić bilety na ten mecz na kupbilet ?
Załadowałem do koszyka 6 sztuk po cenie normalnej i dostaje błąd: Cytat:
|
Cytat:
|
Z Piastem i Płockiem trzeba zrobić swoje i po 3 pkt. Nie ma co się oszczędzać na krawaty, bo tam nawet z Małym i Głową może być ciężko ( chociaż jakoś dziwnie spokojny o ległą jestem).
Wdowczyk może drzeć ryja, motywować ich, latać przy ławce - ale my jeżeli chcemy myśleć o 8 to musimy zrobić swoje, wypunktować ich i pokazać, że z chłodną głową jesteśmy o klasę lepsi. 2-0 dla Wisełki |
Wiselko tylko zwyciestwo. Przelammy w końcu ten wyjazdowy impas! Rywal slaby i trzeba utrzec nosa Dariuszowi W. Żadnych kalkulacji wszyscy na maksa bez asekuracji a jak ktorys sie wykartkuje na Legie to trudno.
|
Cytat:
Jakie puchary? Kto? My? Przecież my nie wiadomo czy się do ósemki załapiemy. Kogoś tu powaliło? Poczekajcie może chociaż na rundę finałową zanim zaczniecie się martwić Liga Mistrzów, OK? |
Przeprowadzone transfery wskazują na walkę o 8 i puchary niż utrzymanie.
|
Jeśli ktoś myśli, że to przypadek, że tuż przed meczem z nami ogłoszono przyjście wdowczyka to współczuje naiwności ;) Tego typu rozmowy nie trwają 15 minut, myślę, że spokojnie od zeszlej kolejki jak nie wczesniej byl dogadany, może nawet już coś działał w klubie (co by sugerowały przecieki z początku tygodnia)
|
Cytat:
Dobrze ze uzyles slowa " wskazują ' inne slowa synonimy to np " nadzieja" ,"moze" ,"zobaczymy" ja nie twierdzę ze ze mamy sie o ten mecz bac.ale jestem pewnien ze Piast zagra z motorkiem w dupie co na Polska lige wystarcza ,i moze byc naprawde ciezko,coraz bardziej pachnie mi jakims remsiem. |
Nie podniecalbym sie Wdowczykiem, bo w odróżnieniu od Wisly Piast nie jest tak mocny kadrowo jak Wisla rok temu, nie ma Wolskiego ktory sam wygrywal mecze i mial dobrego trenera (Latala) a nie maskotke Pawlowskiego.
Liczę że w końcu się przelamiemy. Wygramy 3-1 po golach Brożka, Brleka i Boguskiego. |
Cytat:
|
ciekawe czy ktos wytlumaczyl Kiko specyfike- zwyczaje i standard polskiej ligi ....i czy zaryzykuje wyjscie Malego i Glowy przed warszawskim medialnym hegemonem ??? osobiscie ciesze sie ze gwiazdor Sadlok jest zagrozony ....sory, nietrawie goscia totalnie .... bedzie ciezko , bo nasi zawodnicy nie potrafia grac poza R22 ....nawet remis nie bedzie az taki zly , choc licze na wymeczone 0-1
|
Cytat:
|
Kiko nikogo nie będzie oszczędzał na legie. Na dzisiejszej konferencji prasowej wyraźnie o tym powiedział. Plus dla niego. Najważniejszy najbliższy mecz, potrzebujemy punktów i jutro o nie walczymy. Co do samego meczu, bez wątpienia piast będzie chciał odbić się i w końcu wygrać, ale czy my nie?? Przecież czas najwyższy wygrać na wyjeździe! Wiec jeśli chodzi o sprawy mentalne, obie drużyny wyjda bardzo zmotywowane. Wygra ta lepiej zorganizowana i lepsza piłkarsko - Wisła Kraków :) Mój typ 2:0 dla nas po bramkach Boguskiego i Brleka.
|
Mecz z Piastem w naszej sytuacji jest ważniejszy niż z Legią. Pomysły o oszczędzaniu jakiś zawodników są tak kosmiczne, że można się tylko uśmiechnąć. Punkty na Legii będą bonusem, w Gliwicach obowiązkiem.
Ewentualne oszczędzanie zagrożonych zawodników jedynie zwiększa prawdopodobieństwo wpadki dzisiaj. A w Warszawie i tak faworytami nie będziemy. |
Cytat:
|
Podpisuję od postem wyżej. nikogo nie oszczędzamy. Jak zgarniemy po 3 punkty w meczach z Piastem i Płockiem, to grupa mistrzowska będzie na wyciągnięcie reki. I taki jest nasz plan do wykonania przed przerwą na kadrę. A w Warszawie jak coś wpadnie to będzie miło, jak przegramy to żadnej tragedii nie będzie.
|
Mecz ogolnie fatalny, pare przebłyskow, blad bo po strzelonej bramce sie cofnelismy a to przewaznie konczy sie golem dla rywala. Na szczescie wystarczyło JEDNO idealne dosrodkowanie Videmonta zeby wygrac ten mecz wyjazdowy. W sumie to biedny ten Piast, daja sie nam przełamywac az miło :D
|
Videmont potykał się o własne nogi ale bez niego nawet bramki byśmy nie trafili. Ciekawe ile Lionch miał odbiorów piłki, dla mnie cichy bohater meczu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl