Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIV KOLEJKA] Piast Gliwice - WISŁA Kraków, 4 marca, gdz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9767)

Przybyszewski 03.03.2017 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1465830)
przecież to Wdowiec ściągnął Mójtę do nas, to jego pupil więc na pewno go wystawi. Już się nie mogę doczekać tych pojedynków Mójta-Boguś, cóż to będzie za mecz...

Akurat Bogus to dla mnie największe zaskoczenie pozytywne w tej rundzie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o stronę fizyczna, już kilka razy widziałem ze przestawia ciałem przeciwników - podczas gdy wcześniej bardziej odbijał się od piłki albo od własnego cienia. Nie wiem czy to tylko moje subiektywne odczucie czy faktycznie dobrze się Bogus fizycznie czuje.

nesta 03.03.2017 15:59

Tradycja nakazuje, że wszystkie drużyny, którzy grają największą pytę oczywiście mecz życia zagrają przeciwko Wiśle.
Śmierdzi remisem.

FraMat 03.03.2017 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1465838)
Tradycja nakazuje, że wszystkie drużyny, którzy grają największą pytę oczywiście mecz życia zagrają przeciwko Wiśle.
Śmierdzi remisem.

Mało tego: tradycja wskazuje, że wszystkie drużyny, które muszą się w końcu przełamać, przełamują się z Wisłą. Powinniśmy za to z PZPN i od Canal+ otrzymywać dodatkowe bonifikaty finansowe. Bo cóż by te bidne drużyny zrobiły bez Wisły? Nie byłoby najlepszej drużyny do przełamania :-P

UcheJ 03.03.2017 16:33

Wygrana nawet 1-0 na wyjeździe przełamie naszą niemoc w meczach na wyjeździe.

PlayLikeAPro 03.03.2017 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UcheJ (Post 1465844)
Wygrana nawet 1-0 na wyjeździe przełamie naszą niemoc w meczach na wyjeździe.

Zachodni wiatr spienione goni fale...

szczepans21 03.03.2017 17:05

"Franz: Olo, czujesz?
Olo: Tak, ale to nie gówno, to padlina. Jak taki zaczyna od kapowania, to na czym skończy?
Franz: Na Powązkach."

Wdowczyk da każdemu kreskę mety i będą napierdalać.

Adenalix 03.03.2017 17:19

a przypomnę jeszcze jak i .......nęliśmy na R22 w ostatniej minucie kończąc serię porażek ;-) Nie mniej jednak uważam, że możemy wygrać: Załuska-Cywka, Ivan, Głowa, Sadlok - Mąka, Brlek, Semir, Boguś, Mały - Brożek i 1-3 po bramkach Małego, Brożka i Bogusia.

skorsinio 03.03.2017 17:57

Zagramy taka sama jedynastka co ostatni mecz chyba ze ktos wyskoczy do skałdu bo komus przydazyła sie kontuzja

Semir nie nadaje sie na pierwszy plac jeszcze ma zaległosci treningowe troche wody w Wisle upłynie aby grał tak jak wczesniej u nas

La Furia Dell' Est 03.03.2017 18:00

0-2 Brożek,Sadlok

MaLk 03.03.2017 18:04

Wystarczy spojrzeć w tabelę, żeby widzieć, że muszą walczyć.

Wystarczy wiedzieć, że osiągnęli już cel zwolnienia trenera, żeby wiedzieć, że nie będą mieli przeszkód do tego, żeby walczyć.

Wystarczy spojrzeć kto jest ich nowym trenerem, żeby wiedzieć, że ich będzie motywował do walki.

Chciałbym się mylić, ale to spodziewam się bardzo trudnego meczu.

serek.c2 03.03.2017 18:14

Cholera, nie mamy szans - każdy inny "nowy trener" nie motywowałby zawodników do walki, to akurat musieli wziąć Wdowczyka, który jako jedyny to robi.

wiesniak842 03.03.2017 18:20

Niestety, o wyniku meczu może zaważyć charyzma Dariusza W.. Krzyczy z ławki i żyje meczem przy linii:D

dynek.pl 03.03.2017 18:52

Ktoś wie jak kupić bilety na ten mecz na kupbilet ?

Załadowałem do koszyka 6 sztuk po cenie normalnej i dostaje błąd:
Cytat:

Wybrano niedozwoloną cenę dla miejsca. Proszę wybrać inną cenę lub pakiet cenowy. Błędna cena to: 22.00
No ale tyle bilet kosztuje (22 zł) więc o co chodzi ?

ashkeczup 03.03.2017 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1465850)
a przypomnę jeszcze jak i .......nęliśmy na R22 w ostatniej minucie kończąc serię porażek ;-) Nie mniej jednak uważam, że możemy wygrać: Załuska-Cywka, Ivan, Głowa, Sadlok - Mąka, Brlek, Semir, Boguś, Mały - Brożek i 1-3 po bramkach Małego, Brożka i Bogusia.

Dokładnie. MP 2015 w zasięgu ręki. A sory, zapomniałem, że nie gramy nawet o pudło i Stilić gdy już wejdzie jest najgorszym zawodnikiem na boisku. Nie mówię, że się jeszcze nie rozkręci, ale w chwili obecnej to po boisku rusza sie jak emerito

El'kabat 03.03.2017 19:04

Z Piastem i Płockiem trzeba zrobić swoje i po 3 pkt. Nie ma co się oszczędzać na krawaty, bo tam nawet z Małym i Głową może być ciężko ( chociaż jakoś dziwnie spokojny o ległą jestem).

Wdowczyk może drzeć ryja, motywować ich, latać przy ławce - ale my jeżeli chcemy myśleć o 8 to musimy zrobić swoje, wypunktować ich i pokazać, że z chłodną głową jesteśmy o klasę lepsi.

2-0 dla Wisełki

rasel1906 03.03.2017 19:29

Wiselko tylko zwyciestwo. Przelammy w końcu ten wyjazdowy impas! Rywal slaby i trzeba utrzec nosa Dariuszowi W. Żadnych kalkulacji wszyscy na maksa bez asekuracji a jak ktorys sie wykartkuje na Legie to trudno.

wolfy 03.03.2017 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1465808)
święte słowa, bać się Piasta chcąc grać w pucharach... :pala:

Eeeee...
Jakie puchary? Kto? My? Przecież my nie wiadomo czy się do ósemki załapiemy.

Kogoś tu powaliło? Poczekajcie może chociaż na rundę finałową zanim zaczniecie się martwić Liga Mistrzów, OK?

arth_ur 03.03.2017 19:48

Przeprowadzone transfery wskazują na walkę o 8 i puchary niż utrzymanie.

azkaz 03.03.2017 19:49

Jeśli ktoś myśli, że to przypadek, że tuż przed meczem z nami ogłoszono przyjście wdowczyka to współczuje naiwności ;) Tego typu rozmowy nie trwają 15 minut, myślę, że spokojnie od zeszlej kolejki jak nie wczesniej byl dogadany, może nawet już coś działał w klubie (co by sugerowały przecieki z początku tygodnia)

Wojtas 03.03.2017 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 1465873)
Przeprowadzone transfery wskazują na walkę o 8 i puchary niż utrzymanie.



Dobrze ze uzyles slowa " wskazują ' inne slowa synonimy to np " nadzieja" ,"moze" ,"zobaczymy"

ja nie twierdzę ze ze mamy sie o ten mecz bac.ale jestem pewnien ze Piast zagra z motorkiem w dupie co na Polska lige wystarcza ,i moze byc naprawde ciezko,coraz bardziej pachnie mi jakims remsiem.

Karherop 03.03.2017 21:09

Nie podniecalbym sie Wdowczykiem, bo w odróżnieniu od Wisly Piast nie jest tak mocny kadrowo jak Wisla rok temu, nie ma Wolskiego ktory sam wygrywal mecze i mial dobrego trenera (Latala) a nie maskotke Pawlowskiego.

Liczę że w końcu się przelamiemy. Wygramy 3-1 po golach Brożka, Brleka i Boguskiego.

wolfy 03.03.2017 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1465878)
Nie podniecalbym sie Wdowczykiem, bo w odróżnieniu od Wisly Piast nie jest tak mocny kadrowo jak Wisla rok temu, nie ma Wolskiego ktory sam wygrywal mecze i mial dobrego trenera (Latala) a nie maskotke Pawlowskiego.

No, widzisz, ale mają Mójtę.

AntyMod 03.03.2017 22:48

ciekawe czy ktos wytlumaczyl Kiko specyfike- zwyczaje i standard polskiej ligi ....i czy zaryzykuje wyjscie Malego i Glowy przed warszawskim medialnym hegemonem ??? osobiscie ciesze sie ze gwiazdor Sadlok jest zagrozony ....sory, nietrawie goscia totalnie .... bedzie ciezko , bo nasi zawodnicy nie potrafia grac poza R22 ....nawet remis nie bedzie az taki zly , choc licze na wymeczone 0-1

piotrex007 03.03.2017 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1465881)
ciekawe czy ktos wytlumaczyl Kiko specyfike- zwyczaje i standard polskiej ligi ....i czy zaryzykuje wyjscie Malego i Glowy przed warszawskim medialnym hegemonem ??? osobiscie ciesze sie ze gwiazdor Sadlok jest zagrozony ....sory, nietrawie goscia totalnie .... bedzie ciezko , bo nasi zawodnicy nie potrafia grac poza R22 ....nawet remis nie bedzie az taki zly , choc licze na wymeczone 0-1

No chyba nie będzie ich oszczędzał, żeby się czasem nie wykartkowali. Jak dostaną kartki, to trudno, jutrzjeszy i 17.03 są ważniejsze mecze niż z Legią, przypominam, że ciągle jesteśmy na skraju grupy mistrzowskiej. Trzeba ze słabszymi wygrywać i zdobyć te 38-40pkt, które w zeszłych sezonach wystarczały na grupę mistrzowską.

pawlozm 03.03.2017 23:28

Kiko nikogo nie będzie oszczędzał na legie. Na dzisiejszej konferencji prasowej wyraźnie o tym powiedział. Plus dla niego. Najważniejszy najbliższy mecz, potrzebujemy punktów i jutro o nie walczymy. Co do samego meczu, bez wątpienia piast będzie chciał odbić się i w końcu wygrać, ale czy my nie?? Przecież czas najwyższy wygrać na wyjeździe! Wiec jeśli chodzi o sprawy mentalne, obie drużyny wyjda bardzo zmotywowane. Wygra ta lepiej zorganizowana i lepsza piłkarsko - Wisła Kraków :) Mój typ 2:0 dla nas po bramkach Boguskiego i Brleka.

Martinus 04.03.2017 16:56

Mecz z Piastem w naszej sytuacji jest ważniejszy niż z Legią. Pomysły o oszczędzaniu jakiś zawodników są tak kosmiczne, że można się tylko uśmiechnąć. Punkty na Legii będą bonusem, w Gliwicach obowiązkiem.
Ewentualne oszczędzanie zagrożonych zawodników jedynie zwiększa prawdopodobieństwo wpadki dzisiaj. A w Warszawie i tak faworytami nie będziemy.

picasso 04.03.2017 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1465892)
Mecz z Piastem w naszej sytuacji jest ważniejszy niż z Legią. Pomysły o oszczędzaniu jakiś zawodników są tak kosmiczne, że można się tylko uśmiechnąć. Punkty na Legii będą bonusem, w Gliwicach obowiązkiem.
Ewentualne oszczędzanie zagrożonych zawodników jedynie zwiększa prawdopodobieństwo wpadki dzisiaj. A w Warszawie i tak faworytami nie będziemy.

nic dodac nic ująć.

kbr 04.03.2017 18:05

Podpisuję od postem wyżej. nikogo nie oszczędzamy. Jak zgarniemy po 3 punkty w meczach z Piastem i Płockiem, to grupa mistrzowska będzie na wyciągnięcie reki. I taki jest nasz plan do wykonania przed przerwą na kadrę. A w Warszawie jak coś wpadnie to będzie miło, jak przegramy to żadnej tragedii nie będzie.

mitmichael 04.03.2017 22:23

Mecz ogolnie fatalny, pare przebłyskow, blad bo po strzelonej bramce sie cofnelismy a to przewaznie konczy sie golem dla rywala. Na szczescie wystarczyło JEDNO idealne dosrodkowanie Videmonta zeby wygrac ten mecz wyjazdowy. W sumie to biedny ten Piast, daja sie nam przełamywac az miło :D

arth_ur 04.03.2017 22:30

Videmont potykał się o własne nogi ale bez niego nawet bramki byśmy nie trafili. Ciekawe ile Lionch miał odbiorów piłki, dla mnie cichy bohater meczu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl