Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXII KOLEJKA] Śląsk Wrocław - WISŁA Kraków, 18 lutego, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9761)

UcheJ 17.02.2017 19:13

Nie wiem Panowie czy wiecie ale Kiko niegra 2 napastnikami �� na wszystkich treningach cwicza gre z jednym napastnikiem z ustawieniem 1-4-2-3-1 Bogus w ostatnim wywiadzie mowil ze mial grac podwieszonego tylko dla tego ze Brlek wylecial z kontuzja... jutro wychodzimy tak: Zaluska-Cywka-Glowa-Ivan-Sadlok-Bogus-Maka-Pol Llonch-Brlek-Maly- i tu prawdopodobnie Ondrasek choc trener nie daje poczuc zadnemu napastnikowi kto jest pierwszym wyboren... Brlek powinnien wyjsc jak nie do konca zdrowy bedzie to Stilic

pomeran 18.02.2017 00:43

Drobna uwaga co do grafiki.. w Wiśle po stronie asyst na pierwszym miejscu powinien być Krzysztof Mączyński z liczbą 5.

Co do meczu.. mam nadzieję, że chłopaki mają ambicje i zrewanżują się śląskowi z całą mocą. Takie 0-5 byłoby idealne.

Davss875 18.02.2017 04:47

Naszym obowiązkiem jest się zrewanżować za jesienną porażkę. Chciałbym ich rozjechać, ale przy minimalnym zwycięstwie też będę zadowolony. Jeśli nie będzie dało się wygrać trzeba zremisować. Byleby głupio nie przegrać jak rok temu z nimi. Błąd Sadloka i Hołota strzela na 1-0, ale tamten skład i ustawienie Tadzia to była parodia dopiero. Miśkiewicz, Burliga, Głowacki, Guzmics, Sadlok, Uyga, Pietrzak, Bałaszow, Guerrier, Boguski, Ondrasek, środek pola miał nam wtedy wygrać mecz hahaha.
Teraz to będzie wyglądać tak: Załuska, Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok, Mączyński, LLonch, Małecki, Brlek, Videmont, Brożek. Tak ja bym to widział. Na zmiany Ondrasek, Stilic, Boguski, Valencia, Cristian, Bartkowski, Miśkiewicz

butazango 18.02.2017 08:10

Chłopy z Kolumbii jeszcze nie dolecieli, a tu już chcą ich na boisko wpuszczać :O

domin_czyzyny 18.02.2017 10:18

Valencia lata po konsulatach polskich w ameryce południowej czekając na wize i pozwolenie na prace, a Wy chcecie go w kadrze
Jprdle...

Worcester 18.02.2017 13:54

Chodza sluchy ze niezwyciezona Armia Bialej Gwiazdy zbliza sie juz do bram Twierdzy Wroclaw. Podobno o godzinie 18 nastapi okrazenie miasta i decydujace uderzenie. Nieprzerwany szturm ma trwac do godziny 20. Po czym twierdza oglosi kapitulacje i przejdzie we wladanie jedynej krolowej Polski - krakowskiej Wisly. A jej hiszpanski general Kiko Ramirez dopisze do listy swoich lupow 3 punkty!

jova 18.02.2017 14:30

Podano gdzieś 18tkę meczową?
Edit: dzięki azkaz!

azkaz 18.02.2017 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1464868)
Podano gdzieś 18tkę meczową?

na fb na godzinę przed meczem

pawlozm 18.02.2017 16:07

Załuska - Cywka, Gonzalez, Głowacki, Sadlok - Mączyński, Stilic, Brlek -Boguski, Małecki, Brożek.
Ewentualnie za Brleka bądź Stilica (w zależności od dyspozycji) Lionch, a za Boguskiego Videmont. Oczywiście Kobra za Brożka w drugiej połowie.
Jazda, Jazda, Jazda!!
Obstawiam wynik 0:4 dla Wisły :)

wiesniak842 18.02.2017 19:52

Plecy. Tak jak wiekszosc spotkan w polskiej lidze - zero taktyki, pomyslunku, umiejetnosci, walki, pressingu. Czysty przypadek, podobnie zreszta jak nasza wygrana z Korona.

Kamson 18.02.2017 19:54

Kolejny frajerski w....... wyjazdowy.

Przykro to pisać ale... Paweł nie burz swojego pomnika i może przekwalifikuj się na scouta. To przyjęcie podania od chyba Videmonta na 2 metry to podsumowanie formy Brożka.

zim zum 18.02.2017 19:54

I jebło z hukiem...m

Barti 18.02.2017 19:55

Gówno mnie obchodzą, prognozy na przyszłość. Dominować na boisku i przegrać mecz to czyste FRAJERSTWO. Nie ma pretensji do sędziego. Multum rzutów rożnych, z których jak zawsze, gówno wynika! Każdy pkt jest ważny...Nosz k...

brylant17 18.02.2017 19:55

Cywka czego ty stałeś w 82 minucie kiedy Śląsk atakował ? potrzeba napastnika....

Bene Nati 18.02.2017 19:56

Dopiero drugi mecz trenera.

Znaczna poprawa organizacja gry defensywnej.

Zabrakło jakości w ofensywie. Brakuje klasowego napastnika.

Z Jagą też nie będzie łatwo.

Ogryzek 18.02.2017 19:57

Wszedł Stilić na boisko - skończyła się gra. Widać że Semir jest kompletnie nieprzygotowany do gry i wiadomo dlaczego gra Boguski.

Wcześniej mecz raczej pod naszą kontrolą. Zaważył 1 błąd w obronie. Po stracie gola niestety nie "zareagowaliśmy pozytywnie" i skończyło jak się skończyło.

Cóż - trzeba się podnieść i grać dalej.

Davss875 18.02.2017 19:57

Gdzie jest te wasze gładkie 0-4, 0-5 ....a???? Wiedziałem, że tak będzie!!! Frajersko przegrany kolejny mecz! Tak samo frajersko jak rok temu! identycznie! Tylko, że teraz przeważaliśmy, a po jednej ich akcji tracimy bramke, noż ....a mać!!!!!!!!!!! Wyć się chce! ....A 10 porażka, ja .......e. Po .... było pompowanie balona przez niektórych tutaj/.? Chuja będzie, a nie mistrzowska grupa, Już nas Korona łyknęła!!! Arivederci Roma

wester 18.02.2017 19:58

Przegrała drużyna o klasę lepsza. Sląska co by nie mówić drużyna farciarzy. Nie da się jednak w dużym dystansie wygrywać tylko i wyłącznie na farcie dlatego Wisła sobie spokojniej poradzi zaś Sląska z taką grą będzie kopal w grupie spadkowej.

mitmichael 18.02.2017 19:59

Bardzo dobry mecz z naszej strony a wynik we Wrocławiu jak zwykle do dupy i znowu przez brak skutecznosci

Markus 18.02.2017 20:01

Zastanawiam się, jak słabym piłkarzem musi być Bartkowski, skoro w podstawowym składzie znów wyszedł Cywka - najgorszy "obrońca" ligi, przez którego przechodzi dosłownie wszystko.

maciekkk 18.02.2017 20:01

Ciężko skomentować ten mecz. Totalne wkur.wienie na wynik, ale jak się trochę zastanowić to tych sytuacji było wystarczająco by ten mecz wygrać. Multum sytuacji gdzie piłka odskakiwała, schodziła z buta i robiła cuda... nie wiem na ile to wina boiska/pogody, a na ile braku umiejętności, ale tej niedokładności było za dużo. Los jest przewrotny, ostatnio niektórzy narzekali na brak stylu i mówili, że Korona grała ładniej, a dziś to my prezentowaliśmy się korzystniej, a dostajemy w dupę...

FraMat 18.02.2017 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1464887)
Bardzo dobry mecz z naszej strony a wynik we Wrocławiu jak zwykle do dupy i znowu przez brak skutecznosci

Niestety. obawiam się, że przez kiepsko dobraną taktykę tego pożalsięboże trenera.

Patryko 18.02.2017 20:01

Zagraliśmy tak samo słabo jak z Koroną, z tą różnicą że teraz nie wpadły fartowne bramki. Środek boiska nie istnieje, meczu nie wygra nam w pojedynkę Patryk, który chyba jako jedyny jedzie na sportowej złości i próbuje coś zrobić.

Napastnik potrzebny na przedwczoraj, forma Pawła nie gwarantuje niczego (poza zmarnowanymi setkami). Przyjęcie tego podania od Videmonta... gość, który gra profesjonalnie w piłkę od 16 lat.... ręce opadają.

speedfashion 18.02.2017 20:02

Nawet najlepsza organizacja gry nie pomoże, jak w kluczowych momentach piłkarze uznawani za trzon drużyny będą przyjmować piłkę na 3 metry albo kopać po trybunach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1464892)
Zagraliśmy tak samo słabo jak z Koroną, z tą różnicą że teraz nie wpadły fartowne bramki. Środek boiska nie istnieje, meczu nie wygra nam w pojedynkę Patryk, który chyba jako jedyny jedzie na sportowej złości i próbuje coś zrobić.

Napastnik potrzebny na przedwczoraj, forma Pawła nie gwarantuje niczego (poza zmarnowanymi setkami). Przyjęcie tego podania od Videmonta... gość, który gra profesjonalnie w piłkę od 20 lat.... ręce opadają.

Patryk i wygrywanie meczów w pojedynkę? Do tego musiałby trochę częściej używać głowy (nie, nie chodzi o Głowackiego).

nesta 18.02.2017 20:03

Nie da sie wygrywać czy remisować jak sie nie ma napastnika.
Cała drużyna moze w miarę zagrać dobrze tak jak dzisiaj, a i tak nic to nie da, bo tych wypracowanych sytuacji nikt nie strzeli.

arti 18.02.2017 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1464887)
Bardzo dobry mecz z naszej strony a wynik we Wrocławiu jak zwykle do dupy i znowu przez brak skutecznosci

Bardzo dobry mecz?!
Mnóstwo przypadku i niechlujstwa (przodowali w tym Brlek i Paweł) zwłaszcza pod bramką Śląska.
Zmiana Stilica okazała się niestety błędem, który do reszty zdezorganizował naszą ofensywę.
Z taką grą będzie bardzo ciężko wejść do ósemki.

TommyTSW 18.02.2017 20:05

Żeby wygrać to trzeba wykorzystywać setki, tak to sir Alex nie pomoże

krzaq12 18.02.2017 20:05

Nie może być tak że całą 2 połowę dominujemy, utrzymujemy się przy piłce, mamy 15 rzutów rożnych i przegrywamy z gównianą drużyną jaką niewątpliwie jest śląsk.

Nie będę krytykował nikogo, z osobna. Przegrała cała Wisła i niech ta cała Wisła uderzy się w pierś i zacznie wykorzystywać swoje okazje.

ashkeczup 18.02.2017 20:05

Nie wiem czemu nie przejęliśmy inicjatywy skoro Śląsk tak nachalnie chciał ją oddać... Kutaszenie w 10 na naszej połowie i atakowanie 4 zawodnikami to Tomasz Kulawik w najlepszym wydaniu. Sadlokowi po dobrym meczu z Korona jasna sprawa musiało odjebać, co skończyło się stratą piłki na 30 metrze, a w dalszej części meczu zgubieniem krycia. Wymowny obraz Pola Lloncha ruszającego na połowe przeciwnika SAMEMU i machającego rękami, aby zachęcić kolegów z drużyny do walki, niestety bezskutecznie. Mąka wg. flashscore zagrał cały mecz, Stilić podobno się na nim pojawił. Paweł Brożek jak zawsze zabójczo skuteczny. Dla forumowiczów, którzy twierdzą, że Brożek ma dobrą technikę użytkową- Videmont ciężką piłkę zagrał?

Mam nadzieję, że Kiko podejmie większe ryzyko i nie będzie krakowskim D. Trumpem w meczu z Jagą

Elefant 18.02.2017 20:08

Celem gry w piłkę nożną jest strzelanie bramek.
Trudno strzelić bramkę jak się nie posiada żadnego napastnika (nie mylić z zawodnikami grającymi na pozycji napastnika, bo takich mamy dostatek). Problem nie spadł z nieba, występuje od dawna.
Zamiast sprowadzać milion pomocników trzeba było ściągnąć jednego napastnika który potrafi prosto kopnąć w piłkę.
Pożytek byłby większy.

Nasza gra ofensywna polega na szaleństwie Małeckiego.
Z rozbawieniem czytałem po poprzednim meczu wpisy o taktyce i takie tam.
Gramy piłkę prymitywną do bólu. Dzida do przodu i jakoś to będzie.

Jakby gra w piłkę nożną polegała na tylko na bieganiu wystarczyłoby kupić jedenaście koni w stadninie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl