![]() |
Smuda też nie mówi po polsku, ani po angielsku...A jednak trenował Wisłę, 3 razy. I nawet MP zrobił.
|
Co mi się nasunęło. Facet z pewnością jest znajomym Junco. Nie zna Angielskiego, naszych realiów i nie posiada papierów. To nie brzmi za dobrze. Wyobrażacie sobie poważną firmę, która podobnie dobiera sobie pracowników. Pod względem wizerunku, mam wrażenie że klub sam chętnie staje pod ścianę i daje rozkaz do rozstrzelania. Powiedzmy sobie szczerze, przy fakcie dokonanym możemy tylko życzyć mu powodzenia, ale do cholery Wisła to poważny klub i takie ruchy nie powinny mieć miejsca. To policzek dla obecnych w klubie, piłkarzy i całej reszcie. To tak jakbym planował swoją przyszłość w oparciu o wygraną w totolotku, której jeszcze nie wylosowałem. Niby szansa jest ale pierwej mnie autobus potrąci niż wygram. PS> Wracając do tego Angielskiego nowego trenera. Skoro nie potrafi władać w tym języku mając ponad 40 lat na karku, oznacza, że nigdy nie brał na poważnie kariery poza Hiszpanią. Innymi słowy, gość z ograniczonymi ambicjami.
|
Ktoś tu kiedyś o Motyce wspominał i potraktowano to jako żart (zgodnie z zamysłem autora).
Czułbym się teraz pewniej z Motyką. |
Domyślam się że Uefa Pro nie ma i Kmiecik będzie robił za słupa?
|
Cytat:
|
^^
Obecnie cała administracja przy której rząd ma cokolwiek do powiedzenia jest tak wybierana więc jestem w stanie sobie wyobrazić taką firmę... |
Ale jeśli Sobolewski jest za mało doświadczony, a dostajemy w zamian wuefistę, to się trochę dziwnie robi.
|
Cytat:
|
Na TVP1 akurat trwa Dzień Świra. No istny dzień świra nam ....a mać zaproponowali. Jaaaaa .......e.
|
Może trzeba było wziąć Żurka... albo Janasa...
|
Z drugiej strony Legia wziela tego Hasiego. Facet niby z sukcesami, papiery mial, CV niezle, jako pilkarz tez w powaznych klubach kopal a okazal sie byc totalnym nieporozumieniem.
|
W jaki sposób ten cymbał ma się porozumiewać z zespołem ? Zna w ogóle angielski, czy będziemy tłumacza za nim targali ??
ŻENADA |
|
Spójrzmy prawdzie w oczy - gdyby taki ogór trafił do Piasta albo Łęcznej, to byśmy teraz robili sobie z nich jaja.
|
Co tu się wyprawia się, w naszej Wisełce ??
Jedyne wytłumaczenie, że pewnie dużo tańszy od polskiego odpowiednika z niższych lig. |
Cytat:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...611,1,727.html Rok temu, gdy go zatrudniali: http://akademiawisly.pl/goncalo-feio...em-w-akademii/ |
Cytat:
Motyka mysle ze by nie powiedzial wiecej niz 10 tys pln miesiecznie.... |
Cytat:
Kreujmy się dalej na poważny klub. |
To są ....a jaja.
Facet nie zna angielskiego (nawet podstaw skoro potrzebuje tłumacza) - czyli jest totalnym amatorem, który w życiu o karierze trenera pierwszoplanowego nie marzył. Typowy czwartoligowy wuefista. Jego szczytowym punktem w karierze były (przegrane) baraże o trzecią ligę hiszpańską... Od pół roku jest bezrobotny - czytaj: żaden klub trzeciej ligi hiszpańskiej nie złożył mu oferty. ----------------------- Junco: Siema Kiko, dobre wieści! Kiko: Słucham. J: Ile tam w Hiszpanii ci płacili? K: 4 tys euro miesięcznie. J: Ok, załatwię ci fuchę na pół roku za 12 tys euro, ale 10 tys mi odpalasz. Pasi? K: Spoko! J: Druga rzecz, masz tam jakiś "utalentowanych" 19 latków bez klubów? K: Coś by się znalazło. J: Znajdź trzech: środkowego obrońce (za Guzmica), bocznego obrońcę (Sadlok), kogoś do środka pomocy (Mączyński), powiedz im że dam im 3,5 letnie kontrakty w polskiej ekstraklasie po 10 tys euro na miesiąc. K: Co w zamian? J: Po dyszce od głowy dla mnie. Plus niech podpiszą umowę z moim kuzynem-agentem na 5 lat. Na pewno lepiej na tym wyjdą niż gnicie w czwartej lidze. K: Spoko jest deal. |
@Elkabat,
Ale Feio to zostaw w spokoju. Gość robi mega robotę w akademii, świetnie zna sie na szkoleniu młodzieży i to akurat dobry ruch. Bo raczej na pewno nie będzie jedynie tłumaczem tylko tez jednym z asystentów, łącznikiem z AP. Tez zapewne o to chodziło jak była mowa, ze hitowe zmiany w akademii w czwartek. |
Cytat:
|
Cytat:
|
To raczej awans dla niego żeby podkreślić jego znaczenie.Tlumacz to fucha przy okazji.
Ostatnio tez Wisła Puławy z nim rozmawiała odnośnie funkcji 1 trenera. |
Ale przynajmniej znał realia kraju, że o komunikacji nie wspomnę ;)
Nawet jeśli założyć że to utalentowany trener i ma spory potencjał, a do tego jest genialnym taktykiem i analitykiem, to czy ktoś mu powiedział że pierwsze 3 mecze zagra w zimie, a jego zawodnicy nie zrozumieją ani słowa?:) |
Ale wiecie chłopcy i dziewczęta, portugalski i hiszpański to jak polski i rosyjski. Zakładam optymistycznie, że albo Ramirez zna portugalski, albo Feio mówi po hiszpańsku.
Tak czy inaczej, polecenie Hiszpana będzie docierało do zespołu przez dwa języki obce. Może wysłać ich wszytskich na jakiś kurs esperanto? |
Mam nieodparte wrażenie, że niektórzy chyba jeszcze nie ogarnęli kto właśnie został trenerem Wisły.
Nie przyjechał na testy piłkarskie, nie przyjechał na staż, nie przyjechał do akademii jako 46346 trener, nie przyjechał na wymianę między zaprzyjaźnionymi klubami, nie zgubił się w drodze powrotnej po sylwestrze z dwójką z Zakopanego. przyjechał pracować jako trener 1 drużyny ! Zatem: Wisła i 4 liga hiszpańska, Wisła i 4 liga hiszpańska, Wisła i 4 liga hiszpańska (przeczytać na głos kilkukrotnie, może niektórym zaświta co tu nie pasuje) Jedyna nadzieja, że Sobol dalej to będzie ogarniał tylko już jako asystent. Nie wiem co ten Junco zrobił z zarządem, że zgodzili się na tą kompromitację. |
Cytat:
|
A może jednak on idzie do akademii a jutro wyskoczy jakiś hector raul cooper? :D
|
Nasz nowy trener już wylądował w Polsce: LINK.
|
Kuwra ale jaja. To na której ulicy ta czwartkowa konfa???
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl