![]() |
Żenada....
|
Brawo Ruch!
Miałem napisać, że nas Fornalik pięknie taktycznie ograł, ale nasi kopacze sami się ograli już przed meczem. Ten mecz pokazał która drużyna ma charakter.... Ps Małecki nie bądź takim egoistą, pomyśl, popatrz czasami, choć w sumie masz rację, dziś i tak by nikt nie strzelił, więc nie musiałeś. Guzmics jak masz problemy z panowaniem nad emocjami to idź na terapię.... A przy okazji życzę wszystkim zdrowych spokojnych świąt, czy wygrywasz czy nie.... |
Życzę Ruchowi spadku, będę trzymał mocno kciuki by polecieli bo nie lubię meczów z tzw. zgodami. Ustawiony mecz.
|
Im się grać nie chciało, czy o .... chodziło?
|
Szkoda, oprócz Załuski (który zagrał wyśmienicie) reszta nawet nie starała się ukryć ustawionego wyniku... żenada.
Aż prosi się żeby canal+ zliczył statystkę przebiegniętych kilometrów (dopiero byłaby kompromitacja...) |
dla wszystkich ktorzy pisza o spisku i oddaniu Ruchowi punktow to proponuje gumowy mlotek albo dobre jebniecie z rozpedu w sciane , jestesmy po prostu jedna z najslabszych druzyn ligi - pisalem to juz od poczatku sezonu - z pustego to i Salomon nie naleje ....a apropo temu oddaniu niby pkt Ruchowi - przeciez Oni i tak spadna z ligi albo ich zdegraduja ....ten mecz pokazala cala runde , pomimo kilku fuksow i przeblyskow - w mysl zasady ze i slepej kurze trafi sie ziarno ( i Boguskiemu raz na 5 lat wyjdzie mecz ) - to po prostu jestesmy druzyna slaba , wypalaona, przereklamowana i tragiczna ....tyle w temacie ...a teraz prosze o hejty od szeryfów zza biurka i innych twardzieli ......podziwiam ludzi ktorzy ta tragedie potrafili dzis wytrzymac na trzezwo
|
Bez komentarza.
Wygrać z Lechią, przegrać z Ruchem. Za jakie grzechy? |
To jest Ekstraklasa, tego nie zrozumiesz...
|
~AntyMod: Ludzie nie pisali o braku umiejętności, lecz o braku zaangażowania.
|
Mecz wyglądał tak, jakby kopacze nie chcieli sobie zrobić krzywdy przed okienkiem transferowym i myślami byli już na urlopach.
Rozegranie piłki żenada, kondycyjnie żenada, zaangażowanie żenada. Jak tak mają grać to niech po prostu powiedzą przed spotkaniem, odda się mecz walkowerem i zaoszczędzi (w tych trudnych czasach) na autokarze. Gdyby nie Załuska to ostatnia drużyna tej żałosnej ligi zaaplikowałaby nam dziś z 3-4 bramki. |
Pewnie wypłat nie było i tyle w temacie zaangażowania. W ostatnim czasie zaliczyliśmy fatalne spotkania(z Amiką, Craxą, a teraz ze śmierdzielami), więc forma równa. Niektórzy piłkarze ewidentnie już myślami w nowych klubach(np. nasz Węgier, który spotkania nie powinien dokończyć). Borek w czasie spotkania z Poznaniakami mówił, że w zimie może być exodus z klubu.
Inni natomiast nie potrafią grać(Bartosz i Ondrasek). Jak ten pierwszy może wybiegać na boiska ekstraklasy nie mając(nawet szczątkowej) techniki użytkowej, to ja nie mam pojęcia. Czy Ci kopacze nie oglądają tego potem w tv? Nie wstyd im? Co za problem trenować dodatkowo 2-3 godziny dziennie i pracować z piłką? Od Ondraska piłka odbija się, jak od kłody. Dramatycznie się to ogląda w lidze, gdzie wyszkolenie jest słabe(a i tak przy innych nasze asy odstają). |
Powiem tak to znaczy napisze nasze mecze przy Cichej to prawie zawsze taka kopanina ze wiedziałem aby tego na trzeźwo nie oglądać i tak też zrobiłem. Wynik mnie nie dziwi liczyłem na remis.
|
jak napisał Patryko może być, myślami już gdzie indziej, ewidentnie zakończyli sezon po derbach, tylko.. szkoda tego pozytywnego klimatu jaki był po derbowej frekwencji i kilku wcześniejszych meczach (Arka, Lechia, Lech- tutaj sędzia nas przekręcił)
trudno o optymizm jakoś po tje porażce z Ruchem, którego wszyscy lali na Cichej jak popadnie |
Dramat totalny cięzko coś napisać... Ruch tłamsi nic z tego nie wynika, strzał w trybuny ręką wija sobie Richard...
Gra w przodzie to samo co z pejsami, mamy piłe i długa laga do przdou. Brożek dramatico. Mając do wyboru ROK gry Głowackiego lub rok gry Guzmicsa wybieram bez wahania ARKA. Gra bez Głowy wygląda dramatycznie, DRAMAT!!! GŁOWACKI >>> GUZMICS , odziwo Głowa w tej rundzie gra lepiej niż w poprzedniej. Na pożegnanie Jovic z żydami łąduje samobója i dzisiaj to samo Rysiu... No nic, żegnamy... Uryga wyrobnik ala STAWARCZYK, piła w trybuny bez zadnego rozegrania, pomyślunku. Dlaczego nie walczyli tak jak od 80 min gdzie nic nie wychodziło ale ciut żywiej biegali?? Fizycznie Ruch był 3x lepszy, jak sie przegrywa kazada pilke szybkosciowo to jest dramat. Stali jakby mieli 10kg w butach. Mały po odejsciu sprzewadczyka warszawskiego DRAMATYCZNY nawe w wygranych meczach z Arka i Lechia, w meczach gdzie dostalismy 7 razy oklep z rzedu mimo złych wyników gral najlepiej z calej druzyny, i 2 x lepiej niz obecnie :/ |
Jeszcze taka drobna uwaga - w ostatnich dwóch spotkaniach wrócił stary Patryk. Machanie łapami, wytrzeszczone oczy, soczyste wiązanki i zero samokrytyki (nawet jakby złamał nogę rywalowi to by pewnie powiedział, że za mało mleka pił i kości ma słabe). Mam nadzieję, że przez zimę ochłonie i skupi się na pracy na rzecz zespołu, która do tej pory mu bardzo dobrze wychodziła.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Oni tego meczu nie chcieli wygrać. Być może chcieli zremisować, ale było już za późno.
Dziwi mnie opieszczałość duetu trenerskiego. Przecież w drugiej połowie Ruch zrobił sobie na naszej połowie kopalnię odkrywkową. Najgorzej spisał się chyba duet napastników. Ondraszek podawał do rywali, Brożek krążył gdzieś bez celu. No i Uryga wyglądał jak dawny Uryga. Aha, warto wspomnieć także o Guzmicsu, który w ogóle nie powinien wyjść na boisko. Oby zima przyniosła dobre wiadomości. |
Jestem rozczarowany, ale nie zaskoczony. Piłkarze Ruchu spięli poślady bo pora naciąć nowego frajera, czyli casus Polonii Warszawa za Króla, bo za Wojciechowskiego kiedy płacono dużo i na czas grać się nie chciało.
U nas krótka ławka oraz fakt że kilku piłkarzy też myślami gdzie indziej. |
Smutny mecz - nie było widać chęci wygrania, zaangażowania. Słabo.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
widział ktoś wczoraj Ondraska na boisku?
Podobno był. |
Mały coś ostatnio zaczyna machać łapami. Widać, że znowu chodzi cały sfrustrowany po boisku.
Albo skończyła się forma i nie wychodzi, albo może faktycznie taki wpływ miał na niego Wdowczyk. Dziwi też brak zmian. Cały mecz graliśmy fatalnie - aż się prosiło wpuścić w 70 minucie nawet trójkę nową, czyli Drzazgę, Cywkę i Popovicia. Gorzej raczej by nie zagrali ,a chociaż byliby swieży i może ukłuli na kontrze. Inna sprawa, że jak faktycznie były wyższe powody, czy to brak pensji, czy przyjacielskie 3 pkty dla Ruchu - to Sobol może nawet nie chciał się wygłupiać. |
Cytat:
|
Wynik jak wynik. Przy dzisiejszej porażce sąsiadki HKS ma tyle samo punktów...Może od tego trzeba zacząć analizując wczorajszy mecz.
|
Cytat:
|
pierwszy raz przysnąłem na meczu od polska-portugalia na ME , tyle ze wtedy bylem po 40h pracy nonstop
|
Dziękujemy piłkarzyki, że wylecieliśmy właśnie z pierwszej 8. Nie ma trenera, nie ma piłkarzy. Nie wygrać derbów i z ruchem to sabotaż i nieporozumienie!
|
Dodałbym jeszcze że w ostatnich meczach mieliśmy sporą zniżkę formy fizycznej. Wyglądało to naprawdę słabo. Epidemia grypy, przemęczenie sezonem przy krótkiej ławce itd i w meczu z parchami czy Ruchem wyglądamy słabo.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl