Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XX KOLEJKA] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 16 grudnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9746)

El'kabat 16.12.2016 22:34

Żenada....

nieznajomy 16.12.2016 22:34

Brawo Ruch!
Miałem napisać, że nas Fornalik pięknie taktycznie ograł, ale nasi kopacze sami się ograli już przed meczem.
Ten mecz pokazał która drużyna ma charakter....
Ps Małecki nie bądź takim egoistą, pomyśl, popatrz czasami, choć w sumie masz rację, dziś i tak by nikt nie strzelił, więc nie musiałeś.
Guzmics jak masz problemy z panowaniem nad emocjami to idź na terapię....

A przy okazji życzę wszystkim zdrowych spokojnych świąt, czy wygrywasz czy nie....

INZAGHI 16.12.2016 22:36

Życzę Ruchowi spadku, będę trzymał mocno kciuki by polecieli bo nie lubię meczów z tzw. zgodami. Ustawiony mecz.

fialo 16.12.2016 22:41

Im się grać nie chciało, czy o .... chodziło?

InQ 16.12.2016 22:55

Szkoda, oprócz Załuski (który zagrał wyśmienicie) reszta nawet nie starała się ukryć ustawionego wyniku... żenada.

Aż prosi się żeby canal+ zliczył statystkę przebiegniętych kilometrów (dopiero byłaby kompromitacja...)

AntyMod 16.12.2016 22:56

dla wszystkich ktorzy pisza o spisku i oddaniu Ruchowi punktow to proponuje gumowy mlotek albo dobre jebniecie z rozpedu w sciane , jestesmy po prostu jedna z najslabszych druzyn ligi - pisalem to juz od poczatku sezonu - z pustego to i Salomon nie naleje ....a apropo temu oddaniu niby pkt Ruchowi - przeciez Oni i tak spadna z ligi albo ich zdegraduja ....ten mecz pokazala cala runde , pomimo kilku fuksow i przeblyskow - w mysl zasady ze i slepej kurze trafi sie ziarno ( i Boguskiemu raz na 5 lat wyjdzie mecz ) - to po prostu jestesmy druzyna slaba , wypalaona, przereklamowana i tragiczna ....tyle w temacie ...a teraz prosze o hejty od szeryfów zza biurka i innych twardzieli ......podziwiam ludzi ktorzy ta tragedie potrafili dzis wytrzymac na trzezwo

FraMat 16.12.2016 22:57

Bez komentarza.
Wygrać z Lechią, przegrać z Ruchem. Za jakie grzechy?

heoij 16.12.2016 23:00

To jest Ekstraklasa, tego nie zrozumiesz...

InQ 16.12.2016 23:01

~AntyMod: Ludzie nie pisali o braku umiejętności, lecz o braku zaangażowania.

Patryko 16.12.2016 23:10

Mecz wyglądał tak, jakby kopacze nie chcieli sobie zrobić krzywdy przed okienkiem transferowym i myślami byli już na urlopach.
Rozegranie piłki żenada, kondycyjnie żenada, zaangażowanie żenada. Jak tak mają grać to niech po prostu powiedzą przed spotkaniem, odda się mecz walkowerem i zaoszczędzi (w tych trudnych czasach) na autokarze.
Gdyby nie Załuska to ostatnia drużyna tej żałosnej ligi zaaplikowałaby nam dziś z 3-4 bramki.

For_FuN_ 16.12.2016 23:16

Pewnie wypłat nie było i tyle w temacie zaangażowania. W ostatnim czasie zaliczyliśmy fatalne spotkania(z Amiką, Craxą, a teraz ze śmierdzielami), więc forma równa. Niektórzy piłkarze ewidentnie już myślami w nowych klubach(np. nasz Węgier, który spotkania nie powinien dokończyć). Borek w czasie spotkania z Poznaniakami mówił, że w zimie może być exodus z klubu.
Inni natomiast nie potrafią grać(Bartosz i Ondrasek). Jak ten pierwszy może wybiegać na boiska ekstraklasy nie mając(nawet szczątkowej) techniki użytkowej, to ja nie mam pojęcia. Czy Ci kopacze nie oglądają tego potem w tv? Nie wstyd im? Co za problem trenować dodatkowo 2-3 godziny dziennie i pracować z piłką? Od Ondraska piłka odbija się, jak od kłody. Dramatycznie się to ogląda w lidze, gdzie wyszkolenie jest słabe(a i tak przy innych nasze asy odstają).

Lemoniadowy Joe 16.12.2016 23:17

Powiem tak to znaczy napisze nasze mecze przy Cichej to prawie zawsze taka kopanina ze wiedziałem aby tego na trzeźwo nie oglądać i tak też zrobiłem. Wynik mnie nie dziwi liczyłem na remis.

Vashut 16.12.2016 23:24

jak napisał Patryko może być, myślami już gdzie indziej, ewidentnie zakończyli sezon po derbach, tylko.. szkoda tego pozytywnego klimatu jaki był po derbowej frekwencji i kilku wcześniejszych meczach (Arka, Lechia, Lech- tutaj sędzia nas przekręcił)
trudno o optymizm jakoś po tje porażce z Ruchem, którego wszyscy lali na Cichej jak popadnie

LucjuszWielki 16.12.2016 23:29

Dramat totalny cięzko coś napisać... Ruch tłamsi nic z tego nie wynika, strzał w trybuny ręką wija sobie Richard...

Gra w przodzie to samo co z pejsami, mamy piłe i długa laga do przdou. Brożek dramatico.

Mając do wyboru ROK gry Głowackiego lub rok gry Guzmicsa wybieram bez wahania ARKA.

Gra bez Głowy wygląda dramatycznie, DRAMAT!!!

GŁOWACKI >>> GUZMICS , odziwo Głowa w tej rundzie gra lepiej niż w poprzedniej.

Na pożegnanie Jovic z żydami łąduje samobója i dzisiaj to samo Rysiu...

No nic, żegnamy...

Uryga wyrobnik ala STAWARCZYK, piła w trybuny bez zadnego rozegrania, pomyślunku.

Dlaczego nie walczyli tak jak od 80 min gdzie nic nie wychodziło ale ciut żywiej biegali??

Fizycznie Ruch był 3x lepszy, jak sie przegrywa kazada pilke szybkosciowo to jest dramat. Stali jakby mieli 10kg w butach.

Mały po odejsciu sprzewadczyka warszawskiego DRAMATYCZNY nawe w wygranych meczach z Arka i Lechia, w meczach gdzie dostalismy 7 razy oklep z rzedu mimo złych wyników gral najlepiej z calej druzyny, i 2 x lepiej niz obecnie :/

Patryko 16.12.2016 23:31

Jeszcze taka drobna uwaga - w ostatnich dwóch spotkaniach wrócił stary Patryk. Machanie łapami, wytrzeszczone oczy, soczyste wiązanki i zero samokrytyki (nawet jakby złamał nogę rywalowi to by pewnie powiedział, że za mało mleka pił i kości ma słabe). Mam nadzieję, że przez zimę ochłonie i skupi się na pracy na rzecz zespołu, która do tej pory mu bardzo dobrze wychodziła.

LucjuszWielki 16.12.2016 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1459647)
dodałbym jeszcze Brleka
ale to pewnie dlatego, ze moze jeszcze polskiego nie rozumiec...

No nie wiem, przecież środek był tak samo przegrany i niemrawy jak tydzien temu.

JrQ- 16.12.2016 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1459663)
Jeszcze taka drobna uwaga - w ostatnich dwóch spotkaniach wrócił stary Patryk. Machanie łapami, wytrzeszczone oczy, soczyste wiązanki i zero samokrytyki (nawet jakby złamał nogę rywalowi to by pewnie powiedział, że za mało mleka pił i kości ma słabe). Mam nadzieję, że przez zimę ochłonie i skupi się na pracy na rzecz zespołu, która do tej pory mu bardzo dobrze wychodziła.

Mały musi mieć kogoś, kto będzie trzymał za ryj, inaczej to zero dyscypliny.

speedfashion 17.12.2016 00:20

Oni tego meczu nie chcieli wygrać. Być może chcieli zremisować, ale było już za późno.

Dziwi mnie opieszczałość duetu trenerskiego. Przecież w drugiej połowie Ruch zrobił sobie na naszej połowie kopalnię odkrywkową.

Najgorzej spisał się chyba duet napastników. Ondraszek podawał do rywali, Brożek krążył gdzieś bez celu. No i Uryga wyglądał jak dawny Uryga. Aha, warto wspomnieć także o Guzmicsu, który w ogóle nie powinien wyjść na boisko.

Oby zima przyniosła dobre wiadomości.

wolfy 17.12.2016 00:34

Jestem rozczarowany, ale nie zaskoczony. Piłkarze Ruchu spięli poślady bo pora naciąć nowego frajera, czyli casus Polonii Warszawa za Króla, bo za Wojciechowskiego kiedy płacono dużo i na czas grać się nie chciało.
U nas krótka ławka oraz fakt że kilku piłkarzy też myślami gdzie indziej.

orm 17.12.2016 10:24

Smutny mecz - nie było widać chęci wygrania, zaangażowania. Słabo.

Barti 17.12.2016 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1459667)
Jestem rozczarowany, ale nie zaskoczony. Piłkarze Ruchu spięli poślady bo pora naciąć nowego frajera, czyli casus Polonii Warszawa za Króla, bo za Wojciechowskiego kiedy płacono dużo i na czas grać się nie chciało.
U nas krótka ławka oraz fakt że kilku piłkarzy też myślami gdzie indziej.

A nie widzisz analogii do derbów? Dokładnie taka sama padaka na boisku w naszym wykonaniu. Brak jakiegokolwiek pomysłu na grę. Na szczęście przerwa zimowa bo nie mam zamiaru się przekonywać czy w trzecim meczu byłoby tak samo. Ja wciąż nie mogę wybaczyć derbów.

wolfy 17.12.2016 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1459670)
A nie widzisz analogii do derbów? Dokładnie taka sama padaka na boisku w naszym wykonaniu. Brak jakiegokolwiek pomysłu na grę. Na szczęście przerwa zimowa bo nie mam zamiaru się przekonywać czy w trzecim meczu byłoby tak samo. Ja wciąż nie mogę wybaczyć derbów.

Widzę też analogię do Pogoni. Jeżeli pierwszy skład jest niekompletny albo kluczowi zawodnicy niedysponowani to słabo to wygląda. Brak ławki.

szprotson 17.12.2016 12:20

widział ktoś wczoraj Ondraska na boisku?
Podobno był.

El'kabat 17.12.2016 12:21

Mały coś ostatnio zaczyna machać łapami. Widać, że znowu chodzi cały sfrustrowany po boisku.
Albo skończyła się forma i nie wychodzi, albo może faktycznie taki wpływ miał na niego Wdowczyk.

Dziwi też brak zmian. Cały mecz graliśmy fatalnie - aż się prosiło wpuścić w 70 minucie nawet trójkę nową, czyli Drzazgę, Cywkę i Popovicia. Gorzej raczej by nie zagrali ,a chociaż byliby swieży i może ukłuli na kontrze.

Inna sprawa, że jak faktycznie były wyższe powody, czy to brak pensji, czy przyjacielskie 3 pkty dla Ruchu - to Sobol może nawet nie chciał się wygłupiać.

AntyMod 17.12.2016 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1459685)
widział ktoś wczoraj Ondraska na boisku?
Podobno był.

Podobno - a Brozka ktos widzial ??

MMTS 17.12.2016 14:52

Wynik jak wynik. Przy dzisiejszej porażce sąsiadki HKS ma tyle samo punktów...Może od tego trzeba zacząć analizując wczorajszy mecz.

Barti 17.12.2016 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1459677)
Widzę też analogię do Pogoni. Jeżeli pierwszy skład jest niekompletny albo kluczowi zawodnicy niedysponowani to słabo to wygląda. Brak ławki.

Nie...w meczu z Pogonią były sytuacje. Był niedoświadczony skład. Podobała mi się też wypowiedź Kmiecika po tamtym meczu "myśmy tu przyjechali grać w piłkę". A dwa ostatnie mecze, w tym jeden mega ważny to było...no właśnie co? Brak walki, sytuacji, czegokolwiek. Bylejakość.

Arkadiusz.Czerepach 17.12.2016 15:13

pierwszy raz przysnąłem na meczu od polska-portugalia na ME , tyle ze wtedy bylem po 40h pracy nonstop

Davss875 17.12.2016 17:26

Dziękujemy piłkarzyki, że wylecieliśmy właśnie z pierwszej 8. Nie ma trenera, nie ma piłkarzy. Nie wygrać derbów i z ruchem to sabotaż i nieporozumienie!

Ogryzek 18.12.2016 10:11

Dodałbym jeszcze że w ostatnich meczach mieliśmy sporą zniżkę formy fizycznej. Wyglądało to naprawdę słabo. Epidemia grypy, przemęczenie sezonem przy krótkiej ławce itd i w meczu z parchami czy Ruchem wyglądamy słabo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl