![]() |
Cytat:
Podobnie przed chwilą w " canal dodać" powiedział Mączyński: "wygraliśmy charakterem". Proszę o ciąg dalszy za tydzień przeciwko wiadomo komu. |
Mam nadzieję że dzisiejsza wizyta w loży Jóźwiaka nie zwiastuje kolejnego odpływu z drużyny. Wynik super. Nic tylko umocnić pozycję w tabeli ogrywając Cracovię.
|
Marzy mi się Sobolewski jako trener na ćwierć wieku, jak Ferguson. Takie marzenie, a co:)
Mąka powiedział nam w pomeczowym wywiadzie coś ważnego, za co jestem mu wdzięczny. Nie, nie myślę o zapewnieniach, że źle to już było, sądzę, że nadal są jakieś zaległości, Sarapata nie ma przecież drukarni kasy. Myślę o tym, co chyba dwa razy powtórzył, że każdy z nich ma aspiracje, żeby zagrać w lepszej lidze. Nie w lepszym klubie, ale w lepszej lidze. Oglądałem niestety tylko drugą połowę, więc nie oceniam. Ale dziękuję za walkę, świetną taktykę, trafione zmiany i odbudowywanie twierdzy R22. |
Gdzie byliście kibice? O ile można nazwać was kibicami.
|
Ktoś tu chyba nie zrozumiał co ten gif przedstawia :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Wam to nigdy nie dogodzi... Cytat:
PS: biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań jesteśmy najlepsi w lidze. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Przeczytajcie to uważnie, bo to istotne.
Jak to jest możliwe, że na mecze Wisły chodzi niecałe 10 tys. ludzi? Przecież to jest jakiś żart. Wisła dźwignęła się bagna w którym była (potwierdził to nawet przed chwilą Mączyński w c+). Atmosfera wokół klubu się prostuje. Jak wcześniej się tylko ciągle słyszało negatywne newsy, tak teraz co chwila dobre info. A to jakaś firma partnerem Wisły, a to kolejna. Drobne kroczki, ale jednak. Do tego chłopaki grają taką piłeczkę, że naprawdę się przyjemnie patrzy. Obczajcie sobie skrót w necie z dzisiejszego meczu, przecież oni klepią takie akcje że aż się chce oglądać. Ja wiem, zimno jest, mi też się dziś nie chciało, ale bez kitu był taki fajny mecz, że gdybym nie poszedł to bym się na siebie w....iał, że mecz z karnetu zmarnowałem. Ludzie, przecież każdy sprzedany bilet jest ważny, ale już pieprzyć pieniądze! Idźcie na mecz, bo na Wiśle po prostu jest ostatnio mega fajnie. Kolejna rzecz która mnie dosłownie rozwala to gwizdy pikników z E (do których sam się już dziś zaliczam!!) na pozdrawianie Ruchu i Widzewa. Nie no, serio, mam taką bekę z tego że to szok. Co to ....a za różnica dla janusza z wąsem czy zgoda jest z tym czy tamtym? Jakie janusz ma z tym problemy, skoro i tak nikogo z Gdańska czy Łodzi nie zna? Dla mnie to jest śmiech na sali. A już fochy ludzi z C, którzy teoretycznie powinni być bardziej zorientowani w "klimacie" to jest porażka totalna. "Nie ide na C, bo tam lubią R&W" no ....a :D Nie chcę się bardziej zagłębiać w ten temat, bo to nie miejsce i okoliczności, ale jak jesteś kibolem z C, ale nie chodzisz bo sie obraziłeś za Ruch.... to się ....a zastanów nad sobą i kształtem ruchu kibicowskiego :D Kończąc ten przydługawy wywód chciałem napisać, że jeśli zdarzyło ci się zaśpiewać hymn Wisły, to przypomnij sobie słowa drugiej zwrotki. A następnie przestań se robić z gęby cholewę i "znów przyjdź na jej mecz", bo tak naprawdę nie ma powodu, dla którego miałbyś nie iść. Wyniki są, dobra gra jest, sytuacja organizacyjna wydaje się spoko, do tego nawet Boguski napierdala bramy jak szalony. No i przed nami derby z rurami ze złej strony Błoń. Pozdrawiam wszystkich i cała Wisła zawsze razem! Edit: właśnie się zorientowałem, że my już jesteśmy w pierwszej ósemce! Koniec marudzenia i wszyscy na stadion. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Marzliśmy tak jak i TY;)
A co do meczu....Ogólnie super, i jak miałbym się do czegoś przyczepić, to chyba "elektryczny" Załuska i "sędzina" jakiś taki przewrażliwiony na każdy kontakt naszych obrońców...Ogólnie- mimo zimna- zajebiście;) |
Piłkarze jak kiedys kibice,mogli zagrac na nosie i nie podchodzic pod sektor,albo pocieszyc sie do pustych trybun.Bo to jakas zenada jest.
Jak nie idziesz na C to nie,idz gdziekolwiek indziej masz do wyboru jeszce jakies 20 tysiecy innych krzesłek. Ok czesc ludzi nie chodzi na mecze bo niepodoba im sie Ruch.Ok ,ale co z tego?Co pokazujesz nie chodzac wogole na Wisle?Nic,a klub nic nie zarabia,bo te marne 9 tys ludzi dziś na 34 tys stadione to jakaś kpina.Wisla nie zarabia ,Kibiców nie ma.No sory ale to jest kolo zamkniete. CO do meczu to widać walkę i jakby ręke Sobola,gralsimy zorganizowani z tyłu i dobrze ustawieni.fakt mielismy szczescie ,ale gdyby los mial zrócic ile nam zabrał to do konca sesozu powinnismy wygrywac po 3;0./ |
Cytat:
Tylko się zastanówcie jak to będzie wyglądać jak żydy wjadą na sektor gości, a z naszych własnych sektorów pójdą gwizdy na R&W. |
W drugim golu przy asyście ,,Mąki" to aż nam obrońca stojący na linii Lechii brawo bił. :D
|
dzis duzo farta ....czy naprawde Zaluska musi byc pewniakiem w bramce ???
|
Cytat:
Ja mam inne przesłanie: nie było wcale tak zimno, na razie to wpadnijcie chociaż na derby. Naprawdę podobało mi się pojednawcze powtórzenie Tylko Wisła TS z młyna po gwizdach na układy z E i G. Przynajmniej tak to odebrałem i uważam, że w tą stronę trzeba iść. Rozejdzie się w końcu po kościach. |
Wielkie dzięki za walkę. Mieliśmy dziś masę szczęścia tak naprawdę, ale jak to się mawia - szczęście sprzyja lepszym.
Jedna uwaga do pracy arbitra - Lechia powinna tak naprawdę kończyć mecz w 10-tkę, nie wiem co sobie myślał Kuświk grając dwa razy ręką w przeciągu 3 minut, chciał być lepszy niż Rzeźniczak? Przynajmniej za jedno z tych zagrań powinna być żółta kartka, oba zagrania z premedytacją. Czemu tego sędzia nie gwizdnął? |
Lechia ma naprawdę dobrą pakę piłkarsko dorównywał chyba tylko Mączyński i Boban a mimo to my nie wygraliśmy na farcie tylko zasłużenia. Super taktyka i ogromne zaangażowanie.
Brawo cała Wisła. Kto nie był niech żałuje dla mnie najlepszy mecz rundy w naszym wykonaniu . |
Własnie o to chodzi, ze zwycięstwo z aktualnym bądź co bądź liderem było w pełni ZASŁUŻONE. Wymiar może za duży, jakieś powiedzmy 3:1 lub 2:1 bardziej by oddawało przebieg wydarzeń na boisku, ale jeśli ktoś pisze, że fart nam nam pomógł, to ma nie po kolei w głowie.
|
|
Cytat:
Jak widać koledzy Miśkiewicza znowu przystępują do podgryzania kolejnego bramkarza, żeby tylko wepchnąć swojego kumpla do bramki, nie zważając przy tym na interes Wisły. Załuska geniuszem nie jest, ale coś umie w przeciwieństwie do Miśkiewicza. |
ciezko mi zaakceptowac fakt ze na mecz z Liderem przychodzi 10 tys. frekwencja masakra bez wzgledu na wszystko ! przydała by sie mobilizacja na osiedlach, przeciez nie mozna stac z zalozonymi rekoma nawet tu na forum pusto :C
|
AntyMod, może mnie ominęło. Ile Załuska puścił dziś goli, że tak Cię dupa boli? Ile Wisła dziś przegrała, że tak Ci opadła pała?
|
Cytat:
+ 2kolejnych co sie za Wisle da pokroic, do tego wszyscy jezdzili na dupach jakby kazdy byl Sobolem |
Nie wiem czy ktoś tu wspominał, ale pierwszy raz od ponad pół roku wygraliśmy w lidze 2x pod rząd. Wiem, wiem, żadna sztuka, ale mieliśmy parę razy długie serie bez dwóch wygranych pod rząd. Ostatnio mieliśmy chyba 3 mecze pod rząd wygrane za najlepszego Wdowczyka. Do tego jesteśmy w ósemce. W tej kolejce nikt nas nie przeskoczy, więc kolejny sukces. Zagłębie i Pogoń w następnej kolejce grają przeciwko sobie, więc którąś z tych drużyn na bank przeskoczymy (nie przewiduję innego wyniku z sąsiadką jak nasza wygrana). Potem wygrać z Ruchem i rok możemy zakończyć nawet na 6 miejscu. Dlaczego więc tak mało ludzi chodzi na te mecze? :(
|
Swietny mecz w wykonaniu Wiślaków, gdyby Bartosz strzelił to Brożek miałby asystę życia, najlepsze zagranie w meczu zdecydowanie. Szkoda że w Krakowie jest tak mała wiara w ten zespół że na lidera przychodzi niecałe 10 tys ludzi. Uprzedzając fakt jestem z drugiego końca Polski więc na mecze nie chodzę, choć bardzo bym chciał.
|
Skoro klub zaczyna wygrywać, pakuje 8 bramek czy 10 (z PP) bramek w ostatnich 3 meczach, a ludzie nie przychodzą, to chyba jest jakaś logiczna przyczyna.
Zwalanie na ich lenistwo, to tylko utwierdzanie w megalomanii, jakim to jestem "super wiernych herosem"..., a to z całą pewnością nikogo nie przyciągnie dodatkowo. |
Brawo za walkę.
Ale żadnym nawet największym zaangażowaniem nie da się wygrać meczu. Bez wątpliwości Lechia ma aktualnie drużynę silniejszą niż Wisła. Wygraliśmy przy odrobinie szczęścia, ale głównie dzięki temu, że pomogliśmy temu szczęściu świetnie dobraną taktyką. I żelazną realizacją przyjętych założeń taktycznych. Miło było popatrzeć. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl